מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 09.12.2017 - 03.12.2017

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 09.12.2017 - 03.12.2017

הורוסקופ לצעירים - על כל מה שחשוב בחיים: הורוסקופ אהבה, הורוסקופ ללימודים, מה יהיה עם ההורים, המורים ועם הבנים/בנות...

לשיחה אישית עם מיסטיקנים בכירים חייגו 24 שעות ביממה 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 09.12.2017 - 03.12.2017

הורוסקופ מזל טלה

שחרור: אתם מצליחים להשתחרר מאשליות רומנטיות שיש לכם כלפי טיפוס מעצבן. כדאי לשכוח ממנו עד שיחליט מה בעצם הוא רוצה מעצמו.

אירועים: אם תכננתם מספר אירועים שקשורים במספר בילויים, קחו בחשבון שהם עשויים להתאחד, מה שאומר שהם יתקיימו באותו היום ובאותו המקום.

בילויים: גם אם אתם לא ממש הרוסים על אטרף וכאלה, אז השבוע יבואו לכם אחלה קטעים שיוציא אתכם אל בילויים שלא מהעולם הזה.

ניסיון: בא לכם דיבור עם מישהו שיש לו המון ניסיון והוא יודע על מה הוא מדבר. אתם יוצאים מהקטע הזה עם ראש טוב יותר ממה שנכנסתם לתוכו.

הורוסקופ מזל שור

לחץ: אל תחששו להפעיל קצת לחץ בשביל לחדור אל החוגים החברתיים שבראש שלכם, אתם יודעים, הביישנים תמיד יוצאים מופסדים.

כתף: אתם זקוקים לכתף אוהדת [או, אפילו, יותר מזה] מפרטנרים השייכים למזלות המים [עקרב, סרטן ודגים], כמו גם מאלה שמספר המזל שלהם הוא 6.

קליק: יש מצב לקליק מדליק עם מישהו שכבר המון זמן עושה לכם עיניים, רק שהדברים לא ממש הסתדרו ביניכם. למה אתם מחכים ?

סודות: בסוף כדאי לכם לשמור בסוד את מה שקרה איתכם השבוע, ככה רק בשביל לא לתת צ'אנס לאלה שאוהבים לרכל. אם כבר, אז רק למישהו ממש קרוב.הורוסקופ מזל תאומים

צ'אנס: תנו צ'אנס להזדמנויות ספונטאניות, גם אם הסובבים אתכם אוהבים לתכנן הכל מראש. סרבו לקבל תכתיבים והציעו פתרון אחר כתחליף.

תקשורת: תפור עליכם ללמוד תקשורת, וזה אומר שאתם מתאימים למקצועות שצריך בהם כישרון הבעה בעל-פה ובכתב, כמו גם יכולת שכנוע.

פגישות: אקשן של נסיעות מסדר לכם פגישה עם מישהו שכבר המון זמן אתם מתלבטים אם כדאי לכם לדבר איתו. אז הנה, רק שתדעו שקופידון עשה לכם את העבודה.

טבעיות: הקטעים הרומנטיים יבואו לכם בסבבה אם תתנהגו הכי טבעי שאתם יכולים. כל מה שלא טבעי, רק יכול לקלקל לכם. סבבה ? הורוסקופ מזל סרטן

הישגים: צפויים לכם אחלה הישגים, גם אם ברגע זה אתם עדיין מהססים ומתלבטים. ביום חמישי תוכלו לקדם קשר רומנטי שעד כה לא היה מי-יודע-מה.

אקשן: מילים ודיבורים לא יעזרו בקטע הזה ונראה שאין ברירה אלא לעבור לאקשן, גם אם הצד השני משחק אותה אדיש.

פוזות: שימו לב למישהו שדופק פוזה של אדישות שכאילו שלא אכפת לו מכלום וכאלה. אם זה המשחק שלו, כדאי שישר תנפנפו אותו מהרשימות שלכם.

חזרה: יש מצב שיחזור אליכם מישהו שהיחסים שלכם איתו לא היו משהו ששווה להתייחס אליו. עושה רושם שהוא קיבל קצת שכל, כדאי לבדוק.הורוסקופ מזל אריה

מחזרים: אתם תופסים ראש טוב עם מחזרים ממזלות האוויר [דלי, תאומים ומאזניים], כמו גם עם אלה שמספר המזל שלהם הוא 8.

כישרון: נולדתם עם כישרון למשחק ולדרמה ונורא חבל אם תבזבזו אותו. מה שיעשה לכם טוב זה לעמוד על במה ולזכות בתשואות. חומר למחשבה.

ריגושים: אתם קולטים איך שדברים טובים קורים לכם רק כשאתם ביחד עם מישהו שתמיד מצליח להטריף אתכם. מעניין לאיזה מסקנות תגיעו עם הסיפור הזה.

התמקדות: נופל עליכם קטע עם מישהו שאתם לא ממש אדישים כלפיו. סבבה, רק כשזה קורה לכם, תדברו איתו על מה שהולך ביניכם ולא על שום דבר אחר.הורוסקופ מזל בתולה

ביישנות: חוסר ביטחון או ביישנות, עלולים לבלגן את חייכם הרומנטיים. כדאי לכם לוותר על משחקי כבוד, [פוזות] גם אם חבריכם חושבים אחרת.

פרשיות: אחלה שבוע בשביל לחדש פרשיה רומנטית שאתם עדיין מתגעגעים אליה. אם מישהו לא עוזב את הראש שלכם, סימן שאתם זקוקים לו.

ספינות: יש מצב לקטע עם מישהו שפעם כמעט שהלך לכם איתו, רק שאיכשהו הדברים לא ממש הסתדרו. השבוע נושבת רוח רומנטית בספינת האהבה שלכם.

שיגועים: מישהו שאתם דלוקים עליו, משגע לכם את המוח על דברים שלא מדברים אליכם. אם הוא בראש שלכם, כדאי שתקבלו אותו כמו שהוא.הורוסקופ מזל מאזניים

ספורטאים: צפויים אחלה הישגים לספורטאים שביניכם. אל תסתבכו עם דיאטות קיצוניות מדי. פעילות התנדבותית יכולה לתרום לכם המון.

ידידים: החיים הטובים יחייכו אליכם השבוע. האקשן האמיתי מחכה לכם מחוץ לבית, וזה אומר שאתם הולכים להתארח אצל ידידים ותיקים.

עצות: חבר טוב זורק לכם עצה שקשורה למישהו שבא לכם עליו. אם תלכו עם העצה הזו, אז המישהו הזה לא יוכל להתעלם מכם.

סולחה: אתם תופסים התפייסות עם מישהו שהיו לכם איתו קטעים על הפנים, רק שתיכף אחרי ההתפייסות אתם קולטים שיש לו גם צדדים חיוביים.הורוסקופ מזל עקרב

מסלולים: אנשים שלא התראיתם איתם תקופה ארוכה, יצוצו וישפיעו על מסלול חייכם. זה סבבה כל עוד לא נפגעים יחסי ידידות אחרים.

גבהים: הפופולאריות שלכם תהיה על הגובה וכך גם המקובלות. זה אחלה, אבל כדאי להקפיד שהקטע החברתי לא יבוא על חשבון קטעים אחרים.

בשורות: צפויות לכם אחלה בשורות שקשורות לקטע חברתי. אם אתם רוצים שהדברים ימשיכו לזרום, כדאי שתארגנו את המסיבה הבאה.

צחוקים: אל תסתכלו על ההופעה החיצונית של מישהו שתמיד מביא לכם צחוקים וכאלה. יותר כדאי לכם להסתכל על מה שיש לו בלב ולא על כלום אחר.הורוסקופ מזל קשת

משו-משו: התחום הרומנטי יהיה פעיל משו-משו וגם כאן אין לכם רגע של שקט. בני המין השני משדרים לכם המון מסרים ורמזים.

אהבה: אלת האהבה [ונוס] מחייכת אליכם, וזה אומר שצריך ללכת על הצ'אנס שהיא נותנת לכם. שימו עין דווקא על אלה שמשחקים אותה בפוזה של מיוחדים.

אנשים: קטע מוזר מביא לכם מצב רוח מה זה רומנטי. אל תתרגשו מאלה שיגידו שבזמן האחרון אתם הפוכים. הם לא ממש יודעים מה עובר עליכם.

הפתעות: צפויה לכם הפתעה ממישהו שכבר חשבתם שלא תראו אותו יותר. איך שזה נראה, אז נתתם לו מספיק סיבות בשביל להתגעגע אליכם.הורוסקופ מזל גדי

חברתי: בתחום החברתי כדאי לכם לגלות יוזמה ולא להמתין לאלה שממילא לא ייצא מהם כלום. אם מתבשל אירוע או מסיבה, היו אתם בין המארגנים.

הזדמנויות: קיימות אחלה הזדמנויות ליצירת קשרים עם שכנים חדשים, או עם אנשים שעוסקים ומתעניינים בתחביבים דומים לאלה שלכם.

חברים: אתם עוזרים לחבר לצאת מתוך פדיחה שהוא סידר לעצמו בידיים שלו. הקטע הזה מדליק עליכם מישהו אחר שמתרשם מאוד מהסטייל שלכם.

אומץ: אם אתם בקטע של תחרות רומנטית, אין לכם מה לפחוד ממישהו שמתחרה בכם. רק כדאי שכשאתם הולכים על זה, תשכחו את הביישנות בבית.


הורוסקופ מזל דלי

שיקולים: מישהו עוזר לכם לשקול מחדש קשרים מסוימים ולהעמיד במבחן את רגשותיו של הצד השני. אתם חייבים לעצמכם בילויים רבים ככל האפשר.

יועצים: הולכים ונעלמים מכשולים שנוצרו בגלל ביישנות מוגזמת. ה"מישהו" שאתם חושפים את רגשותיכם בפניו, משמש יותר כיועץ מאשר בן-זוג.

דיבורים: אין לכם מה לדבר על אהבה וכאלה, ליד מישהו שרק מחכה שתפלטו איזה משהו. אם יש לכם מה להגיד בקטע, אז תגידו את זה למי שצריך לשמוע.

לוק: מישהו שאתם מחבבים דופק שדרוג ל – לוק שלו. גם אם אתם נדלקים על השדרוג, אל תעשו כלום לפני שאתם מתייעצים.


הורוסקופ מזל דגים

ניסיון: אנשים מבוגרים יעניקו לכם מניסיונם, ושותפות עם חבר ותיק תצליח בגדול. ידיעה שתיפול לידיכם ב"פוקס" תפנה אתכם בכיוון הנכון.

קריצות: רומן חדש קורץ לכם, אך כדאי לברר כבר עכשיו את חילוקי הדעות כדי להימנע מבלגאנים בעתיד. האהבה נועדה להביא אושר ולא שום דבר אחר.

מקומות: מישהו מדליק אתכם על מקום שעשה לו את זה. הקטע הוא שכשאתם הולכים איתו לשם, צפוי לכם סיפור רומנטי עם מישהו שווה.

אטרף: מישהו רומז לכם על הצעה רומנטית בדרך הכי מוטרפת שרק אפשר. יש מצב שרק מרוב ההפתעה, אתם מחליטים שהוא ראוי להתייחסות שלכם.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0