מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 16.12.2017 - 10.12.2017

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 16.12.2017 - 10.12.2017

הורוסקופ לצעירים - על כל מה שחשוב בחיים: הורוסקופ אהבה, הורוסקופ ללימודים, מה יהיה עם ההורים, המורים ועם הבנים/בנות...

לשיחה אישית עם מיסטיקנים בכירים חייגו 24 שעות ביממה 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 16.12.2017 - 10.12.2017

הורוסקופ מזל טלה

קשרים: צפוי שבוע עם המון אקשן, ככה שלא צריך להתרגש אם קשרים מסוימים נעלמים מחייכם רק בשביל לפנות מקום לקשרים חדשים ומדליקים.

סוער: אתם נמנים עם יסוד האש ומן ההיבט הנומרולוגי אתם מזוהים עם המספר 9 שנחשב למספר סוער ומסתער. כדאי לכם להשקיע במי שהמספר 9 הוא מספר המזל שלו.

ידידים: מישהו מידידיכם מסתבך בתחום שבינו לבינה, אך דווקא לכם הולך קלף משגע. המוטרפים שביניכם עשויים "להיטרף" כעת יותר מהרגיל.

מסתערים: נדמה לכם שאין כרגע דבר שאינכם יכולים להשיגו, ואתם מסתערים במלא כוח המחץ כדי להשיב לידיכם תפקידי מפתח חברתיים.

הורוסקופ מזל שור

זורם: צפוי לכם שבוע פתוח וזורם על כל המשתמע מכך: בילויים וטיולים יעשו לכם טוב, כאשר הדגש הוא על אירועים חברתיים.

הרמוניה: אתם נמנים עם יסוד האדמה ומן ההיבט הנומרולוגי אתם מזוהים עם המספר 6 [בשותפות עם מזל מאזניים] המסמל איזון והרמוניה. כדאי לכם להשקיע במי שהמספר 6 הוא מספר המזל שלו.

נרגשים: אתם חוזרים לעצמכם לאחר תקופה של חוסר וודאות. היו בה רגעים יפים ומרגשים, אך כעת יש ברצונכם לשוב אל סגנונכם הטבעי.

מלאכים: קופידון אינו מניח לכם ונוצרת היכרות חדשה שממש מכריחה אתכם לשוב אל ענייני הלב והרגש. צפויות התאהבויות מדהימות.הורוסקופ מזל תאומים

מחשבות: אתם חשים תחושות שהיו מוזרות לכם עד כה. מישהו תופס את מחשבותיכם ואתם עלולים, אפילו, להיות מובכים על שזה כך.

קליל: אתם נמנים עם יסוד האוויר ומן ההיבט הנומרולוגי אתם מזוהים עם המספר 5 המסמל קלילות וקסם אישי. כדאי לכם להשקיע במי שהמספר 5 הוא מספר המזל שלו.

עקרונות: השתדלו לא לעשות 'דווקא' לאף אחד בסביבה, אך אין פירוש הדבר שאתם צריכים לסגת מעקרונותיכם. עקרונות הם סיפור חשוב.

שינויים: דברים עשויים להשתנות מהיום למחר ללא הודעה מוקדמת. בילוייכם וחיי החברה שלכם יעמדו במרכז תשומת ליבכם.הורוסקופ מזל סרטן

בילויים: סבבה לכם עם קרובי משפחה שהגיעו לביקור: צפויים לכם בילויים משגעים עם מישהו שמכיר את כל הסודות שלכם.

אהבה: אתם נמנים עם יסוד המים ומן ההיבט הנומרולוגי אתם מזוהים עם המספר 2 המסמל חום, אהבה, עונג ונעימות. כדאי לכם להשקיע במי שהמספר 2 הוא מספר המזל שלו.

יוזמות: צפויים אנרגיה, מרץ ויוזמות חדשות בתחום החברתי. זה הזמן לטפל באותן שמועות אשר נתקלתם בהן בתחילת השבוע שחלף.

חוגים: יהיה לכם הזמן ותינתן לכם ההזדמנות ליהנות מן הדברים שאתם אוהבים. נפתחים נושאי אחריות חדשים או חוגים שאינכם יכולים לסרב להם.הורוסקופ מזל אריה

כישרונות: המון אנשים חושבים שאתם צריכים לעשות משהו עם הכישרונות היצירתיים שלכם: צפוי אחלה שבוע לאלה הרוצים להצטרף אל עולם הדוגמנות.

אצילות: אתם נמנים עם יסוד האש ומן ההיבט הנומרולוגי אתם מזוהים עם המספר 1 המסמל אצילות, מלכותיות וכריזמה. כדאי לכם להשקיע במי שהמספר 1 הוא מספר המזל שלו.

אקשן: תסיסה פנימית דוחפת אתכם לבצע דברים חדשים מבלי להמתין ומבלי להרהר פעמיים. הרגשות קשים לריסון ואתם עלולים ליפול לשיקולים מוטעים.

דלוקים: קורץ לכם מקום בילוי שלא חלמתם שתחזרו אליו. הקטע הזה הולך טוב עם מישהו שאתם דלוקים עליו זמן רב.הורוסקופ מזל בתולה

קטעים: צפויים לכם אחלה קטעים עם מכרים חדשים שגם הם, כמוכם, מתעניינים במשהו הקשור בתוכנות של פלאש ושל גרפיקה.

יציבות: אתם נמנים עם יסוד האדמה ומן ההיבט הנומרולוגי אתם מזוהים עם המספר 4 [בשותפות עם מזל גדי] קביעות, יציבות ומעשיות. כדאי לכם להשקיע במי שהמספר 4 הוא מספר המזל שלו.

הצעות: תחום רגיש אצלכם כרגע הוא עניין היחסים שבינו לבינה. צפויות לכם תקלות בתקשורת. נסו לחשוב על הצעה שקשה לסרב לה.

ברקים: אל תתביישו לבקש מחבר קרוב לסייע לכם בתחום שאתם מסתבכים איתו. האנרגיה הברקית אשר נחתה עליכם לאחרונה, מתחילה לעלות לכם על העצבים.הורוסקופ מזל מאזניים

שיחות: אתם תופסים דיבורים עם מישהו שההתנהגות שלו משגעת אתכם. בסופו של הקטע הזה צפוי ניצוץ רומנטי.

איזון: אתם נמנים עם יסוד האוויר ומן ההיבט הנומרולוגי אתם מזוהים עם המספר 6 [בשותפות עם מזל שור] המסמל איזון והרמוניה. כדאי לכם להשקיע במי שהמספר 6 הוא מספר המזל שלו.

תחומים: רומן חדש צפוי להיכנס אל חייכם והפעם יהיה זה מישהו אשר יש לכם עימו תחומי עניין משותפים. יותר משאתם מופתעים מהרומן, את מופתעים מעצמכם.

אתגרים: בשביל לזרוק לכם אתגר נציין כי מישהו בסביבתכם הקרובה חש כלפיכם רגשות עמוקים, אך אתם עסוקים מכדי להבחין בקיומו.הורוסקופ מזל עקרב

בלגאנים: צפוי בלגאן עם טיפוסים שלא ממש מאושרים מזה שאתם מצליחים, אבל עושה רושם שאין לכם בעיה להתמודד איתם.

מסתורין: אתם נמנים עם יסוד המים ומן ההיבט הנומרולוגי אתם מזוהים עם המספר 8 המסמל מסתורין וחושניות. כדאי לכם להשקיע במי שהמספר 8 הוא מספר המזל שלו.

מתעצבנים: טיפוס מעצבן נדבק אליכם ושואף לזכות בידידותכם, אבל נראה שאתם מוכנים להתעלם ממגרעותיו. שב להעסיקכם מסלול התפתחות מרתק.

מתמודדים: אתם מתמודדים עם אתגרים הקשורים בחברים ובעניינים חברתיים. הדחף להישגים והמרוץ אל ראש הפירמידה, משכיחים מכם את הקטעים הרומנטיים.הורוסקופ מזל קשת

פרגונים: אתם מפרגנים גם לאלה שלא ממש נחשבים לחברים שלכם. מצב הרוח שלכם משפיע לטובה גם על טיפוסים עצבניים.

הרפתקאות: אתם נמנים עם יסוד האש ומן ההיבט הנומרולוגי אתם מזוהים עם המספר 3 המסמל הרפתקנות ומזל. כדאי לכם להשקיע במי שהמספר 3 הוא מספר המזל שלו.

קשרים: כל אשר קשור לנסיעות ולקשרים עם חו"ל, צפוי להביא מזל, גם אם מדובר בחוויות שהתרחשו בעבר, וכעת הן מניבות את פירותיהן.

רעיונות: מעמדכם החברתי מוסיף להיות איתן ואתם מגייסים את כל מרצכם לפתרון מעשי של רעיונות אותם הגיתם – ולהוציאם מן התכנון אל הפועל.הורוסקופ מזל גדי

סטייל: השם הטוב שלכם מגיע למקומות שלא שמעתם עליהם. קבוצות שוות ויוקרתיות רוצות שאתם תהיו בין החברים שלהן.

מעשיות: אתם נמנים עם יסוד האדמה ומן ההיבט הנומרולוגי אתם מזוהים עם המספר 4 [בשותפות עם מזל בתולה] קביעות, יציבות ומעשיות. כדאי לכם להשקיע במי שהמספר 4 הוא מספר המזל שלו.

חוויות: היציאה מהשגרה תהיה מלווה בחוויות שעד כה העזתם רק לחלום עליהן. הניחו לאחרים להוביל את מסע הרכילות כלפי מישהו אשר לכם עצמכם לא עולל כל רע.

משמעות: ייתכנו קצת בלגאנים כאשר אל חייכם חוזר מישהו שהיה משמעותי עבורכם בעבר, ונדמה לו שיש לו שאתם חייבים לו משהו.


הורוסקופ מזל דלי

נאהבים: מישהו שפעם גרם לכם לחוש מבוכה עם עצמכם, גורם לכם עכשיו לחוש נאהבים ורצויים. צפוי מהפך גדול בחשיבה.

מקוריות: אתם נמנים עם יסוד האוויר ומן ההיבט הנומרולוגי אתם מזוהים עם המספר 22 הנחשב למספר מקורי, חריג ויוצא דופן. כדאי לכם להשקיע במי שהמספר 22 הוא מספר המזל שלו.

טיפ: אל תחשבו על המחר ונצלו את חיי הרגע. אין צורך להשתמש במילים כמו "אהבת נצח" - גם קשר סבבה כזה, עשוי לעשות לכם טוב.

רקיע: הכוכבים ממליצים לא לוותר בקלות ומזכירים, כי כל אשר השגתם היה בזכות רעיונותיכם היצירתיים והודות לעקשנות שגיליתם להגשימם.


הורוסקופ מזל דגים

לוק: קטעים רומנטיים עושים לכם טוב ואפילו משפיעים על ה"לוק" שלכם. זה הזמן להשקיע בבגדים לא שגרתיים.

רוחניות: אתם נמנים עם יסוד המים ומן ההיבט הנומרולוגי אתם מזוהים עם המספר 7 המסמל חוכמה ורוחניות. כדאי לכם להשקיע במי שהמספר 7 הוא מספר המזל שלו.

שאלות: אל תטרידו את עצמכם בשאלה, מה צפוי להיות? את זה רק ימים יגידו ונראה שהכול לטובה. קחו הכול בקלות והתגלגלו עם מה שיש.

חמימות: אתם קולטים כי באופייכם הבסיסי אינכם בנויים להרפתקאות וכי ביסודו של דבר אתם מעדיפים מסגרת חמימה ומגוננת.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0