מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי לצעירים | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 23.12.2017 - 17.12.2017

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 23.12.2017 - 17.12.2017

הורוסקופ לצעירים - על כל מה שחשוב בחיים: הורוסקופ אהבה, הורוסקופ ללימודים, מה יהיה עם ההורים, המורים ועם הבנים/בנות...

לשיחה אישית עם מיסטיקנים בכירים חייגו 24 שעות ביממה 03-6145910

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 23.12.2017 - 17.12.2017

הורוסקופ מזל טלה

מה מעניקים לכם הכוכבים השבוע ותמיד? הכוכבים מעניקים לכם מרץ, שמחת חיים, תעוזה, יושר, גילוי לב, ספונטאניות, ווכחנות, חוסר סבלנות, צורך בהישגים מיידיים.

מה לדעתכם עושה טלה מאוהב? טלה מאוהב מכריז על אהבתו בקולי קולות ועושה הכול בשביל שהמסר יגיע במהירות אל הצד השני.

ומה קורה לכם באהבה? כל מה שמזכיר אקשן, רק מגביר את סקרנותכם והתלהבותכם. בליינד-דייטים מסעירים ומעוררים אתכם, ולכן ממש תפורים עליכם.

ומה קורה לטלה כשהוא מקנא? ממש לא כדאי להסתבך איתו בקטעים שכאלה: כמה שהוא טוב לב, ככה הוא היסטרי כשמעלים לו את הסעיף.

ומה דעתכם, האם טלה מפעיל את הרגש או את ההיגיון? רגש, אלא מה. אנרגטי, רגשן ופעלתן, מסתער ונוגח בלי לשקול פעמיים. אינו מרשה להיגיון לקלקל לו את התמונה.

ואיך אתם בהתאמות רומנטיות? הטלה שייך ליסוד האש שהולך טוב עם מזלות האוויר דלי, תאומים ומאזניים. בעיקר עם מאזניים.

ומה קורה איתכם בנומרולוגיה? המספר 9 מייצג אהבות עם בני מזל טלה או קטעים רומנטיים ספונטאניים שדורשים השקעה רבה של אנרגיה. 

הורוסקופ מזל שור

מה מעניקים לכם הכוכבים השבוע ותמיד? הכוכבים מעניקים לכם סבלנות, התמדה, עקשנות, כישרון עיצוב. יציבות, היגיון, הליכה בתלם, אהבת מותרות ואמנות.

מה לדעתכם עושה שור מאוהב? שור מאוהב מסמן בנחת את המטרה הרומנטית שלו והולך אליה לאט אבל בטוח. שום דבר לא בוער.

ומה קורה לכם באהבה? סבלנותכם ושלוותכם מאפשרות לכם לבחון כל קשר רומנטי לעומקו, כדי שלא תצטרכו להתאכזב. תמיד הולכים על בטוח.

ומה קורה לשור כשהוא מקנא? ממש לא סובל את הרעיון שמישהו עלול לגעת בדברים השייכים לו: אז נכון שלא צפויה לכם ממנו שערורייה גדולה, אבל למה לכם לקחת צ'אנס?

ומה דעתכם, האם שור מפעיל את הרגש או את ההיגיון? היגיון והרבה. שקול, סבלני, יציב ומעשי. שום דבר לא בוער. פוסע אט אט אל מטרותיו. לא מרשה לרגשותיו לשלוט בו.

ואיך אתם בהתאמות רומנטיות? השור שייך ליסוד האדמה שהולך טוב עם מזלות המים עקרב, דגים וסרטן. בעיקר עם עקרב.

ומה קורה איתכם בנומרולוגיה? המספר 6 מייצג אהבות עם בני מזל שור או קטעים רומנטיים שיתרחשו במקומות כפריים ובחיק הטבע.הורוסקופ מזל תאומים

מה מעניקים לכם הכוכבים השבוע ותמיד? הכוכבים מעניקים לכם קלילות, תקשורתיות, קסם אישי, צורך תמידי בתנועה ונסיעות, כושר הבעה בעל פה ובכתב, כישרון לשיווק ולתקשורת.

מה לדעתכם עושה תאומים מאוהב? תאומים מאוהב מפטפט ומדבר על אהבתו עד שכל העולם ואשתו יודעים ומרכלים באוזני הצד השני.

ומה קורה לכם באהבה? רק עם מחזר פתוח ונועז תצליחו לשדר על גל אחד, מה שמכניס לתמונה את האריות, הקשתים והטלאים.

ומה קורה לתאומים כשהוא מקנא? לא סיפור גדול, בין כה הוא התכוון לסיים איתה/איתו את היחסים: מה שלא יהיה, הוא לא ייתן למישהו את התענוג לראות אותו מקנא.

ומה דעתכם, האם תאומים מפעיל את הרגש או את ההיגיון? פעם כך, ופעם אחרת. קשה לנחש מראש כיצד ינהג. יד על הלב, גם הוא אינו יודע.

ואיך אתם בהתאמות רומנטיות? התאומים שייך ליסוד האוויר שהולך טוב עם מזלות האש טלה, אריה וקשת. בעיקר עם קשת.

ומה קורה איתכם בנומרולוגיה? המספר 5 מייצג אהבות עם בני מזל תאומים או קטעים רומנטיים שיתרחשו תוך כדי טיולים ונסיעות.הורוסקופ מזל סרטן

מה מעניקים לכם הכוכבים השבוע ותמיד? הכוכבים מעניקים לכם ביתיות, משפחתיות, צורך בביטחון, במסגרת, בחום ואהבה, זיכרון נפלא, רגישות ומופנמות.

מה לדעתכם עושה סרטן מאוהב? סרטן מאוהב מתקפל בתוך השריון שלו ומשדר מסרים של חום ואהבה מתוך ציפייה שהם ייקלטו באנטנה של הצד השני.

ומה קורה לכם באהבה? אתם רומנטיים, מושכים ורגישים, אבל בדיוק זו הסיבה לכך שאתם זקוקים לבן זוג יציב, רציני ונאמן.

ומה קורה לסרטן כשהוא מקנא? אוי ואבוי! למה שמישהו ירצה להחליף אותו במישהו אחר? איך עושים לו דבר שכזה? נו טוב, תמיד אפשר להסביר ולהתפייס.

ומה דעתכם, האם סרטן מפעיל את הרגש או את ההיגיון? הסרטן נחשב לרגיש ורגשני ביותר, הנוטה להיפגע בקלות וזקוק לימבה חום ואהבה. נוהג להתכנס אל תוך שריונו.

ואיך אתם בהתאמות רומנטיות? הסרטן שייך ליסוד המים שהולך טוב עם מזלות האדמה שור, גדי ובתולה. בעיקר עם גדי.

ומה קורה איתכם בנומרולוגיה? המספר 2 מייצג אהבות עם בני מזל סרטן או קטעים רומנטיים שיתרחשו בקרבת מקור מים, כגון: חוף ים, נחל, אגם או בריכה.הורוסקופ מזל אריה

מה מעניקים לכם הכוכבים השבוע ותמיד? הכוכבים מעניקים לכם אצילות, גאווה, כריזמה, סמכותיות, זוהר, צורך בהכרה ובתשואות, מנהיגות וכבוד עצמי.

מה לדעתכם עושה אריה מאוהב? אריה מאוהב שואג בקול רם [גם הלביאה] עד שכל שוכני היער רצים לרכל על הרומן החדש.

ומה קורה לכם באהבה? אתם לא מתחשבים במוסכמות, משום שאתם חייבים להוכיח את יכולתכם הגבוהה: המזל שממש מתלבש עליכם הוא דלי.

ומה קורה לאריה כשהוא מקנא? "ס-ל-י-ח-ה?! האם מישהו פה הזכיר בגידה?! האם זה אומר שמישהו מחפש צרות?! לא? אתם בטוחים שלא? אז כדאי להחליף נושא ומהר"!

ומה דעתכם, האם אריה מפעיל את הרגש או את ההיגיון? האריה הוא רגשן המזלזל ב"קטנות" ונוהג לבצע את הדברים ב"גדול". לא יהסס לצאת לקרב כדי להציל את כבודו המלכותי.

ואיך אתם בהתאמות רומנטיות? האריה שייך ליסוד האש שהולך טוב עם מזלות האוויר דלי, תאומים ומאזניים. בעיקר עם דלי.

ומה קורה איתכם בנומרולוגיה? המספר 1 מייצג אהבות עם בני מזל אריה או קטעים רומנטיים שיתרחשו במקומות מפוארים ובעלי סטייל מרשים.הורוסקופ מזל בתולה

מה מעניקים לכם הכוכבים השבוע ותמיד? הכוכבים מעניקים לכם טוהר, דייקנות, ארגון, סדר, ניקיון, ביקורתיות, יציבות, מעשיות, יעילות ושאיפה לשלמות.

מה לדעתכם עושה "בתולה" מאוהבת? בתולה מאוהבת מסמנת את המטרה ומשגרת אליה חיצים שנונים של צחוקים ודחקות.

ומה קורה לכם באהבה? גם באהבה אתם שואפים לשלמות, וזה אומר שמי שרוצה לכבוש את ליבכם, צריך להתחיל להתאמן בלהיפטר ממגרעותיו.

ומה קורה ל"בתולה" כשהוא מקנאה? היא אומרת - "תגיד, אתה בטוח? ממש ראית בעיניים שלך שהוא נישק אותה? אתה מוכן להישבע בחיים שלך? מה, באמת? איכס, בין כה לא סבלתי את המגעיל הזה".

ומה דעתכם, האם "בתולה" מפעילה את הרגש או את ההיגיון? ההיגיון הוא שמה השני של הבתולה. היא נחשבת למעשית, תכליתית, שיטתית, דייקנית, נבונה ושמרנית. לא תתפסו אותה נסחפת ברגשותיה.

ואיך אתם בהתאמות רומנטיות? ה"בתולה" שייכת ליסוד האדמה שהולך טוב עם מזלות המים עקרב, דגים וסרטן. בעיקר עם דגים.

ומה קורה איתכם בנומרולוגיה? המספר 4 מייצג אהבות עם בני מזל בתולה או קטעים רומנטיים שיתרחשו בסגנון שנון, חד, ברור וטיפה ביקורתי.הורוסקופ מזל מאזניים

מה מעניקים לכם הכוכבים השבוע ותמיד? הכוכבים מעניקים לכם חביבות, אופטימיות, פייסנות, גמישות, רדיפת שלום, יכולת לראות את הדברים גם מנקודת מבטו של הצד השני.

מה לדעתכם עושה מאזניים מאוהב? מאזניים מאוהב מסמן את המטרה שלו ועושה הכול כדי להימצא בחברתה נון-סטופ 24 שעות ביממה.

ומה קורה לכם באהבה? בטח שכולם רוצים לחזר אחריכם, איפה עוד הם ימצאו בני זוג זורמים וחברותיים כמוכם?

ומה קורה למאזניים כשהוא מקנא? הוא אומר - "ר-ג-ע, זה שהוא עשה לה עיניים – וזה שהיא עשתה לו חזרה, עדיין לא אומר שהייתה פה בגידה. קודם כל צריך לשמוע מה יש להם לומר".

ומה דעתכם, האם מאזניים מפעיל את הרגש או את ההיגיון? המאזניים כשמו כן הוא: מאוזן, גם רגש וגם היגיון. הרמוני מאוד, נמנע מחילוקי דעות, ומשתדל להביא את הדברים לידי איזון.

ואיך אתם בהתאמות רומנטיות? המאזניים שייך ליסוד האוויר שהולך טוב עם מזלות האש טלה, אריה וקשת. בעיקר עם טלה.

ומה קורה איתכם בנומרולוגיה? המספר 6 מייצג אהבות עם בני מזל מאזניים או קטעים רומנטיים שיתרחשו תוך כדי התפייסות ממריבה.הורוסקופ מזל עקרב

מה מעניקים לכם הכוכבים השבוע ותמיד? הכוכבים מעניקים לכם רומנטיות, רגשנות, מסתוריות, כוח משיכה, עומק, חוכמה, יכולת התחדשות, פיקחות ותחכום.

מה לדעתכם עושה עקרב מאוהב? עקרב מאוהב מתעטף בהמון צעיפים של ערפל, מסתורין וסודיות עד שכולם יודעים שהוא נפל במלכודת.

ומה קורה לכם באהבה? בשבילכם הרומנטיקה היא אקשן ולא בלבולי מוח. ככל שהעניין מסתורי יותר, כך אתם מתרגשים יותר.

ומה קורה לעקרב כשהוא מקנא? ישחק אותה כאילו זה לא ממש מזיז לו, בפוזה של "ידע מראש שזה יקרה", אבל יסמן איקס גדול על מי שעולל לו את זה. איקס מאוד מאוד גדול.

ומה דעתכם, האם עקרב מפעיל את הרגש או את ההיגיון? העקרב מסוגל לקחת את ההיגיון ולהמריא איתו לשמיים, ויכול לצלול אל מצולות הרגש כרצונו. בדרך כלל הוא מעניק עדיפות לרגש.

ואיך אתם בהתאמות רומנטיות? העקרב שייך ליסוד המים שהולך טוב עם מזלות האדמה שור, גדי ובתולה. בעיקר עם שור.

ומה קורה איתכם בנומרולוגיה? המספר 8 מייצג אהבות עם בני מזל עקרב או קטעים רומנטיים מדהימים שצריך לשמור בסוד.הורוסקופ מזל קשת

מה מעניקים לכם הכוכבים השבוע ותמיד? הכוכבים מעניקים לכם הרפתקנות, אהבת חופש, פתיחות, ידע, אינטלקטואליות, שנינות, אהבה ללא גבולות.

מה לדעתכם עושה קשת מאוהב? קשת מאוהב מודיע על כך לצד השני אבל מבהיר מייד שאינו מתכוון לוותר על העצמאות שלו.

ומה קורה לכם באהבה? אתם מאהבים חמים, רומנטיים, נדיבים ופתוחים. אבל, לא ממש מתלהבים מהתחייבויות כובלות מדי.

ומה קורה לקשת כשהוא מקנא? יגיד לעצמו שככה זה בחיים, פעם מנצחים – ופעם מפסידים. אף אחד לא יפריע לו להתייחס אל הדברים בשלווה פילוסופית.

ומה דעתכם, האם קשת מפעיל את הרגש או את ההיגיון? הקשת הוא לוחם מטבעו וכמו כל "פייטר" הוא פותר את בעיותיו בדרך הקצרה, המהירה והרגשנית ביותר.

ואיך אתם בהתאמות רומנטיות? הקשת שייך ליסוד האש שהולך טוב עם מזלות האוויר דלי, תאומים ומאזניים. בעיקר עם תאומים.

ומה קורה איתכם בנומרולוגיה? המספר 3 מייצג אהבות עם מזל קשת או קטעים רומנטיים, שאיכשהו קשורים למדינות שמעבר לים.הורוסקופ מזל גדי

מה מעניקים לכם הכוכבים השבוע ותמיד? הכוכבים מעניקים לכם שאפתנות, צורך במנהיגות ובהישגים, שמרנות, מסירות, עקשנות, עקביות, אחריות.

מה לדעתכם עושה גדי מאוהב? גדי מאוהב מחבר חוזה מחייב ומחתים את הצד השני על הצהרה מפורטת עם שלושה עותקים.

ומה קורה לכם באהבה? אתם מאהבים רציניים, שקולים, עקביים ונאמנים הנמנעים מלהיכנס להרפתקאות רומנטיות שאין בהן תכל'ס.

ומה קורה לגדי כשהוא מקנא? אומר לעצמו שההפסד כולו הוא של מי שבגד בו. הוא לא ירשה לשטויות האלו לקלקל לו את הביטחון העצמי שלו. ימשיך הלאה כאילו כלום.

ומה דעתכם, האם גדי מפעיל את הרגש או את ההיגיון? הגדי הוא בעל עוצמה אישית חזקה ביותר, מפוכח, הגיוני, מעשי ושאפתן. מחבב אהבות מאורגנות ויציבות ונשמר מפרשיות רגשניות.

ואיך אתם בהתאמות רומנטיות? הגדי שייך ליסוד האדמה שהולך טוב עם מזלות המים עקרב, דגים וסרטן. בעיקר עם סרטן.

ומה קורה איתכם בנומרולוגיה? המספר 4 מייצג אהבות עם מזל גדי או קטעים רומנטיים שיתרחשו שצפויים להימשך זמן רב.


הורוסקופ מזל דלי

מה מעניקים לכם הכוכבים השבוע ותמיד? הכוכבים מעניקים לכם מקוריות, ייחודיות, חשיבה מבריקה, יצירתיות, אינטליגנציה, חוסר רצון ללכת בתלם.

מה לדעתכם עושה דלי מאוהב? דלי מאוהב מבצע מהלך מוטרף, מהמם ומקורי עד שהצד השני מתעלף מרוב התרגשות.

ומה קורה לכם באהבה? אתם תשמחו להתנסות בפגישה עיוורת ותמיד תחפשו את הלא שגרתי. קליק מהמם במיוחד צפוי לכם עם האריות.

ומה קורה לדלי כשהוא מקנא? זה לא שהוא מתפוצץ מקנאה, אבל היה רוצה להבין מה בדיוק יש למי שגזל את אהבתו, שאין לו עצמו: שמח לשמוע שלא מדובר ביתרון שכלי או משהו כזה.

ומה דעתכם, האם דלי מפעיל את הרגש או את ההיגיון? הדלי הוא לא צפוי. מהמם ומקורי. חריג ויוצא דופן. תגידו לו רגש, אז הוא ילך על ההיגיון. תגידו לו היגיון, אז הוא ילך על הרגש.

ואיך אתם בהתאמות רומנטיות? הדלי שייך ליסוד האוויר שהולך טוב עם מזלות האש טלה, קשת ואריה. בעיקר עם אריה.

ומה קורה איתכם בנומרולוגיה? המספר 11 [או 22] מייצג אהבות עם מזל דלי או קטעים רומנטיים שיתרחשו במקומות מוטרפים ולא שגרתיים.


הורוסקופ מזל דגים

מה מעניקים לכם הכוכבים השבוע ותמיד? הכוכבים מעניקים לכם נטייה לאמנות, יצירתיות, פגיעות, רגשנות, רגישות ביישנות, מופנמות, רומנטיות, צורך תמידי באהבה, סחף רגשי לחופים אבודים.

מה לדעתכם עושה דגים מאוהב? דגים מאוהב משגר מבטים מתעלפים כלפי הצד השני עד שאין איש בסביבה שלא הבחין בהם.

ומה קורה לכם באהבה? באהבה ובזוגיות אין אין עליכם. צפויים לכם קטעים רומנטיים מדהימים עם בני זוג נאמנים, שקולים, יציבים ומסורים.

ומה קורה לדגים כשהוא מקנא? בטח שמקנא, ועוד איך. יש לו גם את כל הסיבות לכך, אחרי שהשקיע בקשר הזה את הלב והנשמה: בכלל, זה ממש לא הוגן לעשות לו את זה.

ומה דעתכם, האם דגים מפעיל את הרגש או את ההיגיון? הדגים הוא נסיך הרגשנים. אלוף הרגש. נסחף באהבותיו. מלך האהבה. לוקח ללב. ביישן ומופנם. נהנה להפליג על גלי רגשותיו.

ואיך אתם בהתאמות רומנטיות? הדגים שייך ליסוד המים שהולך טוב עם מזלות האדמה שור, גדי ובתולה. בעיקר עם בתולה.

ומה קורה איתכם בנומרולוגיה? המספר 12 [או 7] מייצג אהבות עם מזל דגים או קטעים רומנטיים מהסוג הנסחף, החולמני, התמים והטהור.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית מזל טלה, תחזית שבועית מזל שור, תחזית שבועית מזל תאומים, תחזית שבועית מזל סרטן, תחזית שבועית מזל אריה, תחזית שבועית מזל בתולה, תחזית שבועית מזל מאזניים, תחזית שבועית מזל עקרב, תחזית שבועית מזל קשת, תחזית שבועית מזל גדי, תחזית שבועית מזל דלי, תחזית שבועית מזל דגים

תן ציון למאמר זה

0