מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה: 21.01.18-27.01.18

כוכבים ומזלות: מפת הלידה שלכם זורמת עם האנרגיות של כוכבכם מארס ועם אלה של הירח ושל כוכב יופיטר. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 3.

ראשון עד שלישי: נושא הזוגיות שב ומככב במהלך השבוע. הצעות אטרקטיביות מגיעות אליכם ובכל זאת, למרות ה'חדשות הטובות', אתם מתעקשים לראות בהתפתחויות צד שלילי ומרגיז. תחום התקשורת לוקה בחסר ואתם בהחלט נקראים לעשות סדר בבלגן ולהשתלט על המחשבות שלכם. זה יהיה רעיון טוב לנסות ולראות את הצדדים החיוביים במצב הנוכחי גם אין אם שלמות. 

רביעי עד שבת: תחושת יצירתיות מאפשרת לכם לנהוג בצורה שונה מהרגיל, במיוחד בתחום הזוגי. אתם מגלים עניין מיוחד בנושאי חברה בגלל בעיה מסוימת שמטרידה אתכם. מה שאתם זקוקים לו יותר מכל זאת מנוחה. קחו את הכול בקלות ותנו לאירועים להוביל אתכם למקום הנכון, גלו גמישות. הרקיע מבשר על תקופה נפלאה לתחילתם של מיזמים חדשים בכל תחום שהוא. ניחנתם בשפע של אנרגיה פיסית התובעת פורקן. יתאים לכם לעסוק במגוון רחב של תחומים הדורשים את הפעלת הגוף. הדברים טובים במיוחד עבור אלה מכם שחוו לאחרונה אכזבה בתחום הרומנטי.

טיפ רוחני: אני זורם עם היש ומתעלם מן האין. אני נותן למבקש ומעודד את האומלל. אני פונה אל הרקיע ומבטל את התהום – כך הייתי אתמול וכך אהיה גם היום.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


32808 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי מזל טלה, מזל טלה, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל טלה ועקרב, מזל טלה גבר, מזל טלה נקבה, מזל טלה אישה, מזל טלה היום, מזל טלה תאריכים, מזל טלה הורוסקופ, מזל טלה באנגלית, מזל טלה במיטה, מזל טלה זכר, מזל טלה יומי, מזל טלה השבוע, איך לכבוש את מזל טלה, מזל טלה אהבה, מזל טלה נקבה במיטה, מזל טלה תכונות, בת מזל טלה, מזל טלה בזוגיות, מזל טלה זוגיות, מזל טלה שבועי, מזל טלה אסטרולוגיה, מזל טלה התאמה לבני מזלות אחרים, מזל טלה אופי, מזל טלה לפי הקבלה, מזל טלה מאפיינים, מזל טלה ותאומים, מזל טלה הורוסקופ שבועי, מזל טלה מחר, מזל טלה גבר במיטה, מזל טלה במיטה נקבה, מזל טלה גבר התאמה, מזל טלה גבר אופי, איך לכבוש גבר מזל טלה, מזל טלה פרופיל, מזל טלה וקשת, מזל טלה גבר באהבה, מזל טלה ואריה, מזל טלה אישה במיטה, מזל טלה אסטרולוגיה יומית, בת מזל טלה במיטה, בן מזל טלה, מזל טלה אישה התאמה, מזל טלה התאמה זוגית, מזל טלה עם תאומים

תן ציון למאמר זה

0