מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי טלה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה

הורוסקופ שבועי טלה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה

הורוסקופ שבועי טלה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה הורוסקופ שבועי טלה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה: 17.02.19-23.02.19

כוכבים ומזלות: כוכב מארס שמייצג אתכם נענע לאנרגיות של הכוכבים פלוטו ויופיטר, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 3.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן של חשבון נפש. אתם מתלבטים בבעיה הקשורה לתחום החברתי- אישי ומחליטים לשנות כיוון בצורה דרסטית ובאותה הזדמנות לסגור חשבונות עם כמה אנשים. אין לכם במה להתבייש או להסס מתוך שיקולים שלא לפגוע באחרים. הגיע הזמן שתחשבו על עצמכם ועל האינטרסים האישיים שלכם. הרקיע מבשר על תקופה בה צפויה התנהגות קיצונית בכל התחומים, הן לחיוב והן לשלילה.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן מבולבל במקצת. תחושה של קושי להתמקד ולהתרכז. כל זה בגלל שאתם פשוט עייפים מאוד מאירועי השבוע שחלף. יש לכם צורך להרגיש שהעניינים בשליטתכם וכיוון שהדבר נמנע מכם בכורח הנסיבות, אתם חשים אבודים במידה מסוימת. אל תיקחו את זה כל כך כבד. יש לכם את כל הסוף שבוע כדי להתאושש. צפויה לכם אהבה כנה וטהורה, אך גם כזו שאין להציב לה גבולות או סייגים.

רוח ונפש: בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף הברבור: המסר הוא – הגיע הזמן שתסלחו לעצמכם. נראה כי הרהורי חרטה רק מעכירים את איכות חייכם. לא אתם בראתם את העולם, ועל-כן לא אתם צריכים לדאוג לו.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי מזל טלה, מזל טלה, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל טלה ועקרב, מזל טלה גבר, מזל טלה נקבה, מזל טלה אישה, מזל טלה היום, מזל טלה תאריכים, מזל טלה הורוסקופ, מזל טלה באנגלית, מזל טלה במיטה, מזל טלה זכר, מזל טלה יומי, מזל טלה השבוע, איך לכבוש את מזל טלה, מזל טלה אהבה, מזל טלה נקבה במיטה, מזל טלה תכונות, בת מזל טלה, מזל טלה בזוגיות, מזל טלה זוגיות, מזל טלה שבועי, מזל טלה אסטרולוגיה, מזל טלה התאמה לבני מזלות אחרים, מזל טלה אופי, מזל טלה לפי הקבלה, מזל טלה מאפיינים, מזל טלה ותאומים, מזל טלה הורוסקופ שבועי, מזל טלה מחר, מזל טלה גבר במיטה, מזל טלה במיטה נקבה, מזל טלה גבר התאמה, מזל טלה גבר אופי, איך לכבוש גבר מזל טלה, מזל טלה פרופיל, מזל טלה וקשת, מזל טלה גבר באהבה, מזל טלה ואריה, מזל טלה אישה במיטה, מזל טלה אסטרולוגיה יומית, בת מזל טלה במיטה, בן מזל טלה, מזל טלה אישה התאמה, מזל טלה התאמה זוגית, מזל טלה עם תאומים, הורוסקופ שבועי טלה

תן ציון למאמר זה

0