מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה: 24.09.17-30.09.17

כוכבים ומזלות: הספיראלה השמימית מרעיפה עליכם את האנרגיות של הכוכבים פלוטו וונוס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות שמובילות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 6.

ראשון עד שלישי: אם אתם רוצים להתקדם לעמדה בכירה יותר מהמקום בו אתם נמצאים כעת, תצטרכו להפעיל חריצות ויוזמה. קיטורים ותלונות לא יעזרו. גרמו לממונים עליכם להרגיש שאתם ממלאים תפקיד חשוב ושהיעילות שלכם אינה עניין של מה בכך. על פי הנתונים המצטברים יוכלו 'בעלי הדעה' לקבוע בבוא העת את החלטתם. התמדה מומלצת. יש מצבים בהם תיאלצו לוותר על נחמדותכם, ולחשוף את שיניכם מול מתחרים ויריבים.

רביעי עד שבת: גזרת הרקיע מרעיפה עליכם אנרגיה מהסוג ההרפתקני והמהמר. כל מה שקורה מסביב הוא בעצם לטובתכם, גם אם הדברים אינם נראים כך ממבט ראשון. אופציות ואפשרויות חדשות נפתחות בפניכם. יש לכם לא מעט עומסים לקראת החג, אבל תוכלו להתגבר עליהם אם תצליחו להרים במקצת את רמת האנרגיה הירודה לאחרונה. אתם חייבים לתרגל באופן קבוע פעילות גופנית!

רוח ונפש: בקריאה בקלפי טארוט שהתקיימה עבורכם, עלה בגורלכם קלף ששמו שישה מטות: הקלף מייצג מצבים של הישגים וניצחונות. שמו האמיתי הוא "מסע ניצחון". בדרך כלל הוא בא לרמוז על הבסת יריבים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


16043 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי מזל טלה, מזל טלה, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל טלה ועקרב, מזל טלה גבר, מזל טלה נקבה, מזל טלה אישה, מזל טלה היום, מזל טלה תאריכים, מזל טלה הורוסקופ, מזל טלה באנגלית, מזל טלה במיטה, מזל טלה זכר, מזל טלה יומי, מזל טלה השבוע, איך לכבוש את מזל טלה, מזל טלה אהבה, מזל טלה נקבה במיטה, מזל טלה תכונות, בת מזל טלה, מזל טלה בזוגיות, מזל טלה זוגיות, מזל טלה שבועי, מזל טלה אסטרולוגיה, מזל טלה התאמה לבני מזלות אחרים, מזל טלה אופי, מזל טלה לפי הקבלה, מזל טלה מאפיינים, מזל טלה ותאומים, מזל טלה הורוסקופ שבועי, מזל טלה מחר, מזל טלה גבר במיטה, מזל טלה במיטה נקבה, מזל טלה גבר התאמה, מזל טלה גבר אופי, איך לכבוש גבר מזל טלה, מזל טלה פרופיל, מזל טלה וקשת, מזל טלה גבר באהבה, מזל טלה ואריה, מזל טלה אישה במיטה, מזל טלה אסטרולוגיה יומית, בת מזל טלה במיטה, בן מזל טלה, מזל טלה אישה התאמה, מזל טלה התאמה זוגית, מזל טלה עם תאומים

תן ציון למאמר זה

0