מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל טלה: 18.03.18-24.03.18

כוכבים ומזלות: הילת האנרגיות שלכם לוכדת את אלו של הכוכבים נפטון ופלוטו, ומחוללת תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 7 ו – 8.

ראשון עד שלישי: ניתוק יחסים עם מישהו קרוב עלול להתרחש בעקבות מריבה קולנית. הכינו לעצמכם תוכנית חלופית למקרה מסוג כזה. בני המין השני נמשכים אליכם כמו במטה קסמים. עם כל הכבוד, שמרו על איפוק ואל תנקטו עמדה מחייבת מידי. הקפידו להיות אלה שקובעים את המינון המתאים לכם בקשר אינטימי חדש. הפנימו את הרעיון שלפיו אדם רוחני מתייחס בצניעות ובענווה אל הבאים להתייעץ איתו ואינו נותן להם להרגיש כי הוא נעלה מהם.

רביעי עד שבת: סוף סוף הצלחתם להתאפס על עצמכם ואתם חשים רגועים מאוד. היכולת המופלאה שלכם לגשר על פערים בין אנשים שונים, עוזרת לכם הפעם בתחום האישי ובגדול. אתם גורמים לאנשים חשובים לכם להתקרב אליכם על ידי הסרת המחסומים, ואכן, זהו המתכון לשמר מערכות יחסים איכותיות לזמן רב. הרקיע רומז כי העובדה שלקיחת סיכונים משתלמת לעיתים, אינה צריכה לסנוור את עיניכם מפני המכשולים הטמונים בה.

טיפ של אושו להצלחה: ברגע שאתם כופים את רצונכם על מישהו, מייד מתעורר בו חשק לעשות את ההיפך מאשר הוריתם לו. אל תכפו את רצונכם, הניחו לאחר לחשוב כי הוא היה זה אשר הגה את הרעיון בו אתם חושקים. שימו לב כי אנשים נוטים לומר "לא" הרבה יותר מאשר "כן". זכרו זאת.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


32808 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי מזל טלה, מזל טלה, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל טלה ועקרב, מזל טלה גבר, מזל טלה נקבה, מזל טלה אישה, מזל טלה היום, מזל טלה תאריכים, מזל טלה הורוסקופ, מזל טלה באנגלית, מזל טלה במיטה, מזל טלה זכר, מזל טלה יומי, מזל טלה השבוע, איך לכבוש את מזל טלה, מזל טלה אהבה, מזל טלה נקבה במיטה, מזל טלה תכונות, בת מזל טלה, מזל טלה בזוגיות, מזל טלה זוגיות, מזל טלה שבועי, מזל טלה אסטרולוגיה, מזל טלה התאמה לבני מזלות אחרים, מזל טלה אופי, מזל טלה לפי הקבלה, מזל טלה מאפיינים, מזל טלה ותאומים, מזל טלה הורוסקופ שבועי, מזל טלה מחר, מזל טלה גבר במיטה, מזל טלה במיטה נקבה, מזל טלה גבר התאמה, מזל טלה גבר אופי, איך לכבוש גבר מזל טלה, מזל טלה פרופיל, מזל טלה וקשת, מזל טלה גבר באהבה, מזל טלה ואריה, מזל טלה אישה במיטה, מזל טלה אסטרולוגיה יומית, בת מזל טלה במיטה, בן מזל טלה, מזל טלה אישה התאמה, מזל טלה התאמה זוגית, מזל טלה עם תאומים

תן ציון למאמר זה

0