מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל שור

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל שור

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל שור הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל שור

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל שור: 10.12.17-16.12.17

כוכבים ומזלות: גרמי הרקיע מערבלים את האנרגיות שלכם עם אלו של הכוכבים אוראנוס ונפטון, ויוצרים תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 7.

ראשון עד שלישי: מאוד מתאים לכם לצאת לקניות. עם זאת, רצוי לעשות סקר שוק כדי שלא יעבדו עליכם. זה מה שאתם עושים בדרך כלל ממילא, ומתבקשים לא לשנות עתה. לא להשתולל, למרות התקף הספונטאניות שתקף אתכם במידה יוצאת דופן. מה קורה? מישהו זקוק למנת יתר של תשומת לב וחמימות? פניה אל בן/ת הזוג תיענה בחיוב ואפילו בהתלהבות. במקביל, הרקיע מבשר על הצלחות עם ילידי מזלות המים [עקרב, דגים וסרטן], כמו גם על צורך לבטא כישרונות אמנותיים.

רביעי עד שבת: סוף השבוע מתקרב והגיע הזמן שתפנימו את העובדה שתוכניות פנים משפחתיות עושים ביחד ולא כל אחד לחוד. הכוונות הטובות שלכם לא מספיקות ולא מספקות. אם ממש מתחשק לכם לעשות משהו לבד, כדאי שתכינו מראש הסבר משכנע ומפורט עם מי אתם הולכים ולמה. הסבלנות של בן/ת הזוג הגיעה לקצה. הרקיע רומז כי זו תקופה נפלאה לכל אלה מכם המוצאים את פרנסתם בחקלאות או בבניין או בכל תחום אחר הקשור לתוצרת האדמה.

רוח ונפש: בפריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם, עלה בגורלכם קלף שתי המטבעות: הקלף מייצג מצבים של התלבטות, אך גם של פסיחה על שני הסעיפים. בעצם, הוא קורא לכם לקבל החלטה עוד לפני שמישהו אחר מקבל אותה עבורכם.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


32659 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, מזל שור, אסטרולוגיה מזלות, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל שור ומזל סרטן, מזל שור היום, מזל שור נקבה, מזל שור גבר, מזל שור תאריכים, מזל שור במיטה, מזל שור זכר, מזל שור תחזית יומית, מזל שור מחר, מזל שור אישה, מזל שור אסטרולוגיה, מזל שור מאפיינים, בת מזל שור, מזל שור תכונות, מזל שור אופי, מזל שור נקבה במיטה, מזל שור השבוע, מזל שור הורוסקופ יומי, מזל שור זכר התאמה, מזל שור באהבה, מזל שור גבר באהבה, הורוסקופ יומי למזל שור, בת מזל שור במיטה, מזל שור התאמה, מזל שור ועקרב, מזל שור גבר במיטה, מזל שור זכר במיטה, מזל שור שבועי, מזל שור יומי, בן מזל שור, מזל שור הורוסקופ שבועי, מזל שור לפי הקבלה, איך לכבוש גבר מזל שור, מזל שור זוגיות, מזל שור וסרטן, מזל שור ומאזניים, מזל שור ותאומים, מזל שור התאמה לבני מזלות אחרים, מזל שור אהבה, מזל שור וקשת, מזל שור תחזית חודשית, מזל שור במיטה נקבה, מזל שור נקבה לפי הקבלה, מזל שור נקבה התאמה זוגית

תן ציון למאמר זה

0