מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים: 30.04.17-06.05.17

כוכבים ומזלות: אנרגיה קוסמית זורמת אליכם מן השמש ומכוכב סטורן, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 4.

ראשון עד שלישי: מענה חיובי בתחום שמעסיק אתכם מאוד מתקבל בדואר ומשמח אתכם. עליכם להקדיש מאמצים כדי לעמוד במשימה שאתם מגדירים כהגשמת חלום. זה לא יקרה מאליו. עיבוד והבנה של תהליכים נפשיים פנימיים, יעזור לכם לשחרר משקעים מהעבר שכרגע מעכבים אתכם מהתקדמות מטאורית. אנרגיה קוסמית מייצגת את הצורך להוציא אל הפועל את שאיפותיכם הלא מוגשמות. שימו לב למי שלא ממש משקר לכם, אך גם לא אומר את כל האמת. עבורו זה משחק אך עבורכם זה הרבה יותר.

רביעי עד שבת: נראה כי אתם די עצבניים וגורמים לאחרים סביבכם להרגיש אשמה. החששות והדאגות שלכם עומדים בסתירה לרצון שלכם לקבוע מה הכי נכון לעשות, גם כאשר העניין אינו נוגע לכם ישירות. גם אם אתם 'צודקים', זה פשוט לא עובד וככל שתקדימו להפנים את העניין, תחושו הקלה משמעותית. ייתכן כי אתם ממוקדים בריגושים ומתעלמים מחובות החולין. כדאי שתקדישו מזמנכם לניירת שהצטברה על שולחנכם.

רוח ונפש: בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת טכניקה צוענית, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של עלה לוטוס: המסר הוא – אתם עומדים לצאת בשלום מפרשייה שהייתה עלולה לסבך אתכם. קחו את הדברים כלקח לעתיד.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן3913 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומי, מזל תאומים, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל תאומים נקבה, מזל תאומים זכר, הורוסקופ יומי מזל תאומים, מזל תאומים במיטה, מזל תאומים הורוסקופ, מזל תאומים תאריכים, מזל תאומים גבר, מזל תאומים באנגלית, מזל תאומים באהבה, מזל תאומים יומי, בת מזל תאומים, מזל תאומים השבוע, מזל תאומים מחר, מזל תאומים תכונות, מזל תאומים אישה, מזל תאומים לפי הקבלה, מזל תאומים אופי, איך לכבוש גבר מזל תאומים, מזל תאומים נקבה במיטה, מזל תאומים נקבה התאמה, מזל תאומים אסטרולוגיה, מזל תאומים זוגיות, מזל תאומים מאפיינים, בת מזל תאומים במיטה, מזל תאומים זכר אהבה, מזל תאומים פרופיל, מזל תאומים ומאזניים, מזל דלי ותאומים, מזל תאומים ואריה, מזל תאומים עם תאומים, מזל תאומים וקשת, מזל תאומים אהבה, מזל תאומים נקבה תכונות

תן ציון למאמר זה

0