מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים: 21.01.18-27.01.18

כוכבים ומזלות: מפת הלידה שלכם זורמת עם האנרגיות של כוכבכם מרקורי ועם אלה של גזרת מזל קשת ושל כוכב ונוס. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 6.

ראשון עד שלישי: המחויבות שלכם לעבודה גורמת לרגישות יתר כלפי עמיתים. אתם מרגישים צורך להיות גמישים ולסייע לכול מי שמבקש, דבר היוצר עומס רב מידי על כתפיכם. הפער בין הציפיות ובין מה שקורה בשטח גורם לתסכולים. אל תיקחו על עצמכם אחריות מיותרת. תחושת המתח תתפרק ביום שני באמצעות פעילות של יצירה או יציאה לבילוי. כדאי שתמקדו את האנרגיה שלכם בניסיונות לפרוץ אל עולם התקשורת והמסחר. ההצלחה
בתחומים אלה אינה מיידית [בדרך כלל] ועל כן אל תמהרו להרים ידיים. 

רביעי עד שבת: זה פרק זמן עם שפע אנרגיות. אתם חשים אקטיביות, יוזמה ומרץ. הגישה החיובית וההיגיון הבריא שלכם מוציאים אתכם ממלכודות, במיוחד בתחום האישי. אתם מצליחים לחמוק ממלכודות שמציבים לכם קרובים אליכם. אל תיכנעו לתכתיבים. הפגינו יושר ומנהיגות גם כלפי מי שנוטה להתייחס אליכם בחוסר אמון ובחשדנות. הרקיע מבשר על תקופה בה יש לפעול ללא לאות על-מנת לבסס הישגים קרייריסטיים.

טיפ רוחני: אני בברית עם הטוב ומפייס את הרוע. אני מחייך אל החי ומלטף את הנוטה לגווע. אני אוהב לאהוב וחי בתוך אלוה. האהבה היא אני ואני כמוה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


33459 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומי, מזל תאומים, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל תאומים נקבה, מזל תאומים זכר, הורוסקופ יומי מזל תאומים, מזל תאומים במיטה, מזל תאומים הורוסקופ, מזל תאומים תאריכים, מזל תאומים גבר, מזל תאומים באנגלית, מזל תאומים באהבה, מזל תאומים יומי, בת מזל תאומים, מזל תאומים השבוע, מזל תאומים מחר, מזל תאומים תכונות, מזל תאומים אישה, מזל תאומים לפי הקבלה, מזל תאומים אופי, איך לכבוש גבר מזל תאומים, מזל תאומים נקבה במיטה, מזל תאומים נקבה התאמה, מזל תאומים אסטרולוגיה, מזל תאומים זוגיות, מזל תאומים מאפיינים, בת מזל תאומים במיטה, מזל תאומים זכר אהבה, מזל תאומים פרופיל, מזל תאומים ומאזניים, מזל דלי ותאומים, מזל תאומים ואריה, מזל תאומים עם תאומים, מזל תאומים וקשת, מזל תאומים אהבה, מזל תאומים נקבה תכונות

תן ציון למאמר זה

0