מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים: 30.07.17-05.08.17

כוכבים ומזלות: גרמיי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הירח וכוכב מרס, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 9.

ראשון עד שלישי: צאו מאחורי המגננות שהקמתם סביבכם. תנו צ'אנס לאדם אוהב לגרום לכם לנחת ולפנק אתכם.. אם תאפשרו לעצמכם לאבד קצת את הראש, תגלו שיש לעולם הרבה מאוד מה להציע לכם, גם בתחום הרגשי. זה לא הזמן לחשוב על נושאים הקשורים לעבודה. תמחקו את התחום הזה מהתודעה עד לסופו של השבוע, לפחות. הניחו לבני הזוג את המרחב לו הם זקוקים. אפשר לאהוב מבלי לחנוק זה את זו ולהיפך. 

רביעי עד שבת: מתעוררים קשרים חדשים ומעניינים. שיתוף פעולה עסקי עולה על הפרק. עליכם לסגור מעגלים לפני שתמשיכו הלאה. אכזבות כספיות מהעבר עלולות להשפיע על החלטות בהווה. יש לכם לא מעט משימות ואתגרים להתמודד איתם. חפשו מסגרת בה אתם יכולים לבטא את הכישורים המקצועיים שלכם. את הניהול תשאירו למישהו אחר. הרקיע מעודד פרשיות אהבה אשר יש עימן תכלית כלשהי, ומתריע מפני הרפתקנות לשמה.

חוכמת המזרח: בפריסת ניבוי וחיזוי שבוצעה למענכם בשיטה המשלבת בין תורת הפנג-שוואי לבין תורת האי-צ'ינג [מטבעות סיניות], עלה בגורלכם המסר הבא: גם אם יריביכם יוצאים לקראתכם לקרב, העמידו פנים שאין לכם עניין בסיפור הזה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן17096 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומי, מזל תאומים, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל תאומים נקבה, מזל תאומים זכר, הורוסקופ יומי מזל תאומים, מזל תאומים במיטה, מזל תאומים הורוסקופ, מזל תאומים תאריכים, מזל תאומים גבר, מזל תאומים באנגלית, מזל תאומים באהבה, מזל תאומים יומי, בת מזל תאומים, מזל תאומים השבוע, מזל תאומים מחר, מזל תאומים תכונות, מזל תאומים אישה, מזל תאומים לפי הקבלה, מזל תאומים אופי, איך לכבוש גבר מזל תאומים, מזל תאומים נקבה במיטה, מזל תאומים נקבה התאמה, מזל תאומים אסטרולוגיה, מזל תאומים זוגיות, מזל תאומים מאפיינים, בת מזל תאומים במיטה, מזל תאומים זכר אהבה, מזל תאומים פרופיל, מזל תאומים ומאזניים, מזל דלי ותאומים, מזל תאומים ואריה, מזל תאומים עם תאומים, מזל תאומים וקשת, מזל תאומים אהבה, מזל תאומים נקבה תכונות

תן ציון למאמר זה

0