מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל סרטן

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל סרטן

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל סרטן הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל סרטן

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל סרטן: 23.09.18-29.09.18

כוכבים ומזלות: הקוסמוס מערבל את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים אוראנוס ומארס, ומחולל תנודות נומרולוגיות המרטיטות אתכם בחברת אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 9.

ראשון עד שלישי: בניגוד לאווירה החגיגית נראה כי מצב הרוח שלכם קרבי בכל מה שנוגע למערכות יחסים. קשה לכם לשמור על אופטימיות ושלוות נפש כאשר ההרגשה היא שהצד השני מטרפד כל מהלך חיובי. יתכן כי עליכם לשקול מחדש את כל העניין. מישהו מנסה לא לעמוד בהבטחות ולכם יש פחות סבלנות מאשר בעבר להקשיב לתירוצים ולסיפורים חסרי שחר-בצדק. אנרגיה קוסמית רומזת על שינויים ממוזלים בכל תחומי החיים.

רביעי עד שבת: סדר ואיזון הם ציוני דרך חשובים לפרק זמן זה. כדאי להתארגן מחדש בצורה יעילה יותר. זה לא יכביד עליכם יותר מידי כי ממילא יש לכם נטייה להיות די מסודרים. מהזמן הפנוי כדאי להקדיש חלק נכבד למציאת פעילות שתמלא אתכם מבפנים. בזמן האחרון די הזנחתם את עצמכם והקדשתם יותר מידי זמן להתחייבויות שצצו מן העבר. אנרגיה קוסמית קובעת שגם במצב של קשיים, אסור לכם לרמוס את האחרים.

פסוקים חכמים לשמחת החג: אל תילחם מלחמה אבודה מראש. לא כל מה שאפשר לקלקל, אפשר לתקן. טיפש זורק אבן לבאר שעשרה חכמים אינם יכולים להוציא אותה. דיה לצרה בשעתה. רשע במסווה של צדיק הוא כנמר בעור של כבש. בביתו של תלוי לא מזכירים חבל. אם אוהבת היא כתרנגולת החוסה על אפרוחיה. תמות נפשי עם פלשתים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל סרטן, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל סרטן גבר, מזל סרטן נקבה, מזל סרטן תאריכים, מזל סרטן במיטה, הורוסקופ יומי מזל סרטן, מזל סרטן היום, מזל סרטן הורוסקופ, מזל סרטן אישה, מזל סרטן אסטרולוגיה יומית, מזל סרטן זוגיות, מזל סרטן יומי, איך לכבוש גבר מזל סרטן, בת מזל סרטן, מזל סרטן תכונות, מזל סרטן זכר, מזל סרטן גבר במיטה, מזל סרטן נקבה במיטה, מזל סרטן נקבה התאמה, מזל סרטן השבוע, מזל סרטן אסטרולוגיה, מזל סרטן אהבה, מזל סרטן התאמה, מזל סרטן גבר אופי, מזל סרטן גבר התאמה, מזל סרטן אופי, מזל סרטן נקבה אופי, מזל סרטן מאפיינים, מזל סרטן שבועי, מזל סרטן לפי הקבלה, בן מזל סרטן, מזל סרטן ועקרב, מזל סרטן הורוסקופ שנתי, מזל סרטן וגדי, מזל סרטן וקשת, מזל שור ומזל סרטן, מזל גדי ומזל סרטן, מזל סרטן ומאזניים, מזל סרטן תחזית, מזל סרטן ודגים, מזל סרטן תחזית חודשית

תן ציון למאמר זה

0