מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל סרטן

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל סרטן

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל סרטן הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל סרטן

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל סרטן: 22.07.18-28.07.18

כוכבים ומזלות: הרקיע משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של הכוכבים מרס ואוראנוס, ומעורר תנודות נומרולוגיות הלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 22.

ראשון עד שלישי: יש לכם חששות מאחריות שאתם מרגישים שמוטלת עליכם. יש לכם צורך עמוק בידיעה שיש לכם על מי לסמוך ושאפשר גם לקחת פסק זמן בלי שהכול סביבכם יקרוס. נראה שאתם מפריזים בהערכת המצב. דרושה לכם הזדמנות למנוחה ולמילוי מצברים. לקראת אמצע השבוע צפויה התאוששות במצב הרוח. יש מי שרומז כי כדאי שתרסנו את נטייתכם לפרפקציוניזם. כדאי לכם לשקול את דבריו בגישה חיובית.

רביעי עד שבת: ייתכנו חוסר ריכוז ופיזור נפש. אתם מתקשים להישאר מפוקסים. זה פרק זמן מתאים במיוחד לקחת חופש או לפחות להתאוורר לכמה שעות. אפשר להתנחם בעובדה שהרומנטיקה פורחת, בלי קשר למה שקורה בתחומים האחרים. זה הזמן הנכון לשווק את עצמכם ולערוך מסע של יחסי ציבור. יש מי שמרעיף עליכם מחמאות שעושות לכם טוב. גם אם הוא מתחנף קצת, עדיין זה תורם לדימוי העצמי שלכם.

אבני מזל: למזל ולברכה ענדו קמע משובץ בקריסטל אמרלד: אבן ידועה ומפורסמת שהייתה נפוצה אצל העמים שאכלסו את אסיה ואת אפריקה. יש מטפלים בקריסטלים הנוהגים לכנותה "השוטרת הגדולה של האהבה" משום שהיא מגוננת על בני הזוג מפני מעידות ובגידות.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל סרטן, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל סרטן גבר, מזל סרטן נקבה, מזל סרטן תאריכים, מזל סרטן במיטה, הורוסקופ יומי מזל סרטן, מזל סרטן היום, מזל סרטן הורוסקופ, מזל סרטן אישה, מזל סרטן אסטרולוגיה יומית, מזל סרטן זוגיות, מזל סרטן יומי, איך לכבוש גבר מזל סרטן, בת מזל סרטן, מזל סרטן תכונות, מזל סרטן זכר, מזל סרטן גבר במיטה, מזל סרטן נקבה במיטה, מזל סרטן נקבה התאמה, מזל סרטן השבוע, מזל סרטן אסטרולוגיה, מזל סרטן אהבה, מזל סרטן התאמה, מזל סרטן גבר אופי, מזל סרטן גבר התאמה, מזל סרטן אופי, מזל סרטן נקבה אופי, מזל סרטן מאפיינים, מזל סרטן שבועי, מזל סרטן לפי הקבלה, בן מזל סרטן, מזל סרטן ועקרב, מזל סרטן הורוסקופ שנתי, מזל סרטן וגדי, מזל סרטן וקשת, מזל שור ומזל סרטן, מזל גדי ומזל סרטן, מזל סרטן ומאזניים, מזל סרטן תחזית, מזל סרטן ודגים, מזל סרטן תחזית חודשית

תן ציון למאמר זה

0