מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל סרטן

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל סרטן

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל סרטן הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל סרטן

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל סרטן: 21.01.18-27.01.18

כוכבים ומזלות: מפת הלידה שלכם זורמת עם האנרגיות של הירח שליטכם ועם אלה של הכוכבים יופיטר ומארס. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 9.

ראשון עד שלישי: פתאום מתגלה הצד הנועז שלכם וגורם לכם לעשות 'שטויות'. תתמסרו להרגשה גם אם לא ממש נראה לכם שתעמדו בלחצים. אתם זקוקים לאקשן שיסחרר לכם את הראש ויעלה את מפלס ההתרגשות. יתכן ותאלצו להתמודד עם סיום מערכת יחסים שכבר מזמן איבדה את עומקה. האם אתם באמת מוכנים לשלם את המחיר? כסרטנים אופייניים אתם זקוקים לטונות של חום ואהבה שעשויים להעניק לכם הרגשה של ביטחון ויציבות. מצד שני, לא בכל יום תמצאו אנשים המוכנים לשגר אליכם חיזוקים נון-סטופ. אל תיקחו את זה אישי.

רביעי עד שבת: שעת כושר הגיעה ואתם חייבים לנצל את התנאים ולפרוץ את הדרך המתאימה לכם ביותר. החיפושים שלכם עד כה אחרי מישהו/י אידיאלי, הביאו לכם מפח נפש ולא חיברו אתכם למציאות כפי שהיא. יחד עם זה, יש מישהו שרוחש לכם רגשות חמים במיוחד. אם תהיו ערניים ופתוחים למה שנעשה מסביב- רק תרוויחו. הרקיע מבשר על תקופה בה אתם צריכים להתמקד בפעולה ובביצוע ולא להפריז בתכנונים מורכבים ופילוסופיים.

טיפ רוחני: קבלו את הרוח בזרועות פתוחות משום שהיא מביאה עימה הארה גדולה. אל תחששו מפני הרוח, טרם נולד האדם שהיא הזיקה לו.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


38268 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל סרטן, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל סרטן גבר, מזל סרטן נקבה, מזל סרטן תאריכים, מזל סרטן במיטה, הורוסקופ יומי מזל סרטן, מזל סרטן היום, מזל סרטן הורוסקופ, מזל סרטן אישה, מזל סרטן אסטרולוגיה יומית, מזל סרטן זוגיות, מזל סרטן יומי, איך לכבוש גבר מזל סרטן, בת מזל סרטן, מזל סרטן תכונות, מזל סרטן זכר, מזל סרטן גבר במיטה, מזל סרטן נקבה במיטה, מזל סרטן נקבה התאמה, מזל סרטן השבוע, מזל סרטן אסטרולוגיה, מזל סרטן אהבה, מזל סרטן התאמה, מזל סרטן גבר אופי, מזל סרטן גבר התאמה, מזל סרטן אופי, מזל סרטן נקבה אופי, מזל סרטן מאפיינים, מזל סרטן שבועי, מזל סרטן לפי הקבלה, בן מזל סרטן, מזל סרטן ועקרב, מזל סרטן הורוסקופ שנתי, מזל סרטן וגדי, מזל סרטן וקשת, מזל שור ומזל סרטן, מזל גדי ומזל סרטן, מזל סרטן ומאזניים, מזל סרטן תחזית, מזל סרטן ודגים, מזל סרטן תחזית חודשית

תן ציון למאמר זה

0