מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל סרטן

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל סרטן

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל סרטן הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל סרטן

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל סרטן: 18.03.18-24.03.18

כוכבים ומזלות: הילת האנרגיות שלכם לוכדת את אלו של הכוכבים מרקורי וונוס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 5 ו – 6.

ראשון עד שלישי: השיעור שלכם בימים אלה הוא ללמוד לשמור על דיסקרטיות. אתם מפיקים תועלת מאדם שאחרים התייאשו ממנו. במקביל, לא כדאי שתגלו מעורבות רבה מדי בחייו. הצעה שקיבלתם נראית טובה מכדי שתהיה אמיתית. קחו את הזמן ובדקו אותה שוב בעוד שבוע. הרקיע רומז כי שאפתנות עלולה להיפגע מעודף זהירות, יש לקפוץ על עגלת-ההזדמנויות ללא חשש.

רביעי עד שבת: אתם משדרים עוצמה וקסם אישי שממגנטים אליכם מחזרים. לפני שאתם נסחפים לתוך רומן מטורף וחסר עכבות, קחו בחשבון את כל הנתונים. אל תתעלמו מעובדות שעל פני השטח. למרות ההתלהבות, היו מוכנים גם לתשובה שלילית שעלולה להגיע מוקדם ממה שאתם חושבים. יכולת הריכוז והמנהיגות שלכם תעמוד לצידכם בהמשך הדרך. הפנימו את הרעיון שלפיו ישנם זמנים בחייו של אדם בהם רצוי שיקריב קורבן כלשהו במטרה לנצל את ההזדמנות העומדת בפניו.

טיפ של אושו להצלחה: אם אתם מעדיפים תמונות ותצלומים על-פני הדמויות עצמן, הרי שאתם מעדיפים השתקפויות על-פני הדברים עצמם. אם אתם מעדיפים את הדומה על פני את המקור, הרי שאתם מעדיפים להזות במקום לחיות. אל תעדיפו שירים וסיפורים על פני חוויות והתנסויות. 

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


38268 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל סרטן, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל סרטן גבר, מזל סרטן נקבה, מזל סרטן תאריכים, מזל סרטן במיטה, הורוסקופ יומי מזל סרטן, מזל סרטן היום, מזל סרטן הורוסקופ, מזל סרטן אישה, מזל סרטן אסטרולוגיה יומית, מזל סרטן זוגיות, מזל סרטן יומי, איך לכבוש גבר מזל סרטן, בת מזל סרטן, מזל סרטן תכונות, מזל סרטן זכר, מזל סרטן גבר במיטה, מזל סרטן נקבה במיטה, מזל סרטן נקבה התאמה, מזל סרטן השבוע, מזל סרטן אסטרולוגיה, מזל סרטן אהבה, מזל סרטן התאמה, מזל סרטן גבר אופי, מזל סרטן גבר התאמה, מזל סרטן אופי, מזל סרטן נקבה אופי, מזל סרטן מאפיינים, מזל סרטן שבועי, מזל סרטן לפי הקבלה, בן מזל סרטן, מזל סרטן ועקרב, מזל סרטן הורוסקופ שנתי, מזל סרטן וגדי, מזל סרטן וקשת, מזל שור ומזל סרטן, מזל גדי ומזל סרטן, מזל סרטן ומאזניים, מזל סרטן תחזית, מזל סרטן ודגים, מזל סרטן תחזית חודשית

תן ציון למאמר זה

0