מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה: 21.01.18-27.01.18

כוכבים ומזלות: מפת הלידה שלכם זורמת עם האנרגיות של השמש שליטתכם אשר מקיימת עתה קשרי גומלין עם הכוכבים פלוטו וסטורן. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 4.

ראשון עד שלישי: נראה כי תתקשו לעבור את פרק הזמן הזה בלי מריבות ו/או תקלות בתקשורת. הנושא הכספי גורם למתיחות רבה. למרות שנראה לכם שאתם צודקים בכל מאת האחוזים, הרי שברור לכם שלא ניתן להתייחס לעניין באופן אובייקטיבי לחלוטין. אתם נדרשים לתכנן ולהחליט ביחד. במערכת בה אתם מצויים, חשוב גם לאנשים אחרים להשמיע את קולם ולוודא שמתחשבים בהם. העוצמה הדרמטית שניחנתם בה חייבת לזכות בתשואות: יותר מכל אתם זקוקים לקהל ולהכרה. דווקא משום כך אסור לכם להתפשר על בן זוג שאינו מוכן להעריץ אתכם. אפיקים שיהלמו את כישוריכם הם אלה המשלבים במה עם אור הזרקורים.

 רביעי עד שבת: יש מי שמנסה להעביר אליכם מסר שהוא כל יכול ולכם אין בעצם הרבה מקום להתבטא. המצב הזה אינו מתאים לכם וגם אינו נכון, בשום תנאי. יש פתרון והמפתח נמצא בידיים שלכם. אל תחכו לאישורים ולרשות להיות. הפעילו נחישות ואסרטיביות. ההרגשה הטובה תחזור אליכם כמעט באופן מיידי וגם אם יהיה לביטויי העצמאות שלכם מחיר- זה בהחלט שווה. הרקיע מבשר על תקופה בה מוטל עליכם להפגין מחישות ועוצמה, ואין מקום למהלכים עדינים המושפעים מעודף טאקט ודיפלומאטיות.

טיפ רוחני: אני מפנה עורף למתחסדים ולצבועים, גם אם הם מתכוונים להיטיב עימי. אני פוסע לצידם של הישרים וההגונים, גם אם הם מבקרים את מעשיי.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


35821 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל אריה, הורוסקופ, מזל אריה נקבה, מזל אריה גבר, מזל אריה היום, מזל אריה תאריכים, מזל אריה יומי, מזל אריה במיטה, מזל אריה הורוסקופ, מזל אריה אישה, מזל אריה זכר, מזל אריה תחזית יומית, מזל אריה נקבה במיטה, מזל אריה תכונות, בת מזל אריה, מזל אריה השבוע, מזל אריה התאמה, מזל אריה שבועי, מזל אריה מחר, מזל אריה חודש, מזל אריה להיום, מזל אריה גבר במיטה, מזל אריה באהבה, מזל אריה אסטרולוגיה, מזל אריה לפי הקבלה, מזל אריה נקבה התאמה, מזל אריה נקבה לפי הקבלה, מזל אריה מאפיינים, מזל אריה זוגיות, מזל אריה ומאזניים, מזל דלי ומזל אריה, מזל אריה תאריך, מזל אריה אהבה, מזל אריה זכר במיטה, מזל אריה הורוסקופ שבועי, מזל אריה במיטה זכר, מזל אריה במיטה נקבה

תן ציון למאמר זה

0