מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה: 23.04.17-29.04.17

כוכבים ומזלות: המערכות הקוסמיות שוזרות את האנרגיות שלכם באלו של הירח וכוכב ונוס, ומחוללות תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 6.

ראשון עד שלישי: גלו ערנות במיוחד מול אנשים אשר זה מקרוב הכרתם. זה פרק זמן מתאים למפגשים על רקע חברתי במיוחד עם בני המין השני. הפתיחות תאפשר לכם ליצור קשרים חדשים ומבטיחים. עליכם לשמור על מרחב אישי בו תוכלו לטפל ולהקדיש תשומת לב לעצמכם במסגרת פיתוח הקשב הפנימי. עזרו לאחרים אך לא על חשבון הזמן הפרטי שלכם.

רביעי עד שבת: נכון שלעת עתה יש לכם הצלחות בתחום העבודה ואתם גם יכולים להיות גאים בהישגים במיושרים אחרים, אבל אתם לא מרוצים. איך שהוא לאחרונה באופן מיוחד, חסר לכם כסף ואתם מוצאים את עצמכם מתוסכלים. הפעם המיקוד הוא על אנשים שמלחיצים ודורשים עוד ועוד. הגיע הזמן לגלולת אסרטיביות ולומר "לא". לקחים שהפקתם בעבר מסייעים לכם לעמוד עתה על עקרונותיכם. שימו לב לאדם חמקמק.

הגות ומדיטציה: אני נושם אל תוכי את זוהר הרקיע ואת חומה של השמש. השמש אינה מפלה בין צדיק לבין מי שאינו כזה, כך גם אני. איני עורך השוואות.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן3983 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל אריה, הורוסקופ, מזל אריה נקבה, מזל אריה גבר, מזל אריה היום, מזל אריה תאריכים, מזל אריה יומי, מזל אריה במיטה, מזל אריה הורוסקופ, מזל אריה אישה, מזל אריה זכר, מזל אריה תחזית יומית, מזל אריה נקבה במיטה, מזל אריה תכונות, בת מזל אריה, מזל אריה השבוע, מזל אריה התאמה, מזל אריה שבועי, מזל אריה מחר, מזל אריה חודש, מזל אריה להיום, מזל אריה גבר במיטה, מזל אריה באהבה, מזל אריה אסטרולוגיה, מזל אריה לפי הקבלה, מזל אריה נקבה התאמה, מזל אריה נקבה לפי הקבלה, מזל אריה מאפיינים, מזל אריה זוגיות, מזל אריה ומאזניים, מזל דלי ומזל אריה, מזל אריה תאריך, מזל אריה אהבה, מזל אריה זכר במיטה, מזל אריה הורוסקופ שבועי, מזל אריה במיטה זכר, מזל אריה במיטה נקבה

תן ציון למאמר זה

0