מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה: 30.04.17-06.05.17

כוכבים ומזלות: אנרגיה קוסמית זורמת אליכם מן הכוכבים פלוטו ונפטון, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 7.

ראשון עד שלישי: מצב הרוח שלכם מעולה. אירועים משמחים עזרו לכם למלא את המצברים ולעבוד על פרויקטים שבזמנים רגילים אינכם מתפנים אליהם. אירוח חברים גם הוא גרם לכם לנחת רוח, מה שמוכיח שכשאתם מקפידים על החברה המתאימה, הדברים מסתדרים נפלא. יש שיפור בתחום הזוגי ומה שמתחיל כידידות עשוי להתפתח לרומן אביבי. אנרגיה קוסמית מייצגת מצב בו אתם צריכים לשקול בזהירות כל מהלך פיננסי ולהתייעץ עם אנשים בעלי ניסיון.

רביעי עד שבת: נקודת המזל השמימית מעניקה לכם שפע והצלחה. יש לכם הזדמנות לנסיעה ארוכה שתאפשר לכם להתאוורר וגם לבלות עם אנשים נעימים במיוחד. מנה גדושה של תשומת לב תסיט את המשקל ממחלוקת ישנה לכיוונים חיוביים. למרות שאולי העיתוי לא נראה לכם הכי מתאים, אמצו יחס של עדינות ורכות כלפי הסובבים אתכם. המישור האישי צופן הזדמנויות, אך גם לא מעט סיכונים. אל תציגו אולטימאטום אם אין בכוונתכם להשתמש בו.

רוח ונפש: בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של פנתר שחור: המסר הוא – הגיע הזמן להשקיע בפיתוח האינטואיציה שלכם או בפשטות, אל תהססו לרכוש ידע וניסיון בתחומי עולם הנסתר.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן4755 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל אריה, הורוסקופ, מזל אריה נקבה, מזל אריה גבר, מזל אריה היום, מזל אריה תאריכים, מזל אריה יומי, מזל אריה במיטה, מזל אריה הורוסקופ, מזל אריה אישה, מזל אריה זכר, מזל אריה תחזית יומית, מזל אריה נקבה במיטה, מזל אריה תכונות, בת מזל אריה, מזל אריה השבוע, מזל אריה התאמה, מזל אריה שבועי, מזל אריה מחר, מזל אריה חודש, מזל אריה להיום, מזל אריה גבר במיטה, מזל אריה באהבה, מזל אריה אסטרולוגיה, מזל אריה לפי הקבלה, מזל אריה נקבה התאמה, מזל אריה נקבה לפי הקבלה, מזל אריה מאפיינים, מזל אריה זוגיות, מזל אריה ומאזניים, מזל דלי ומזל אריה, מזל אריה תאריך, מזל אריה אהבה, מזל אריה זכר במיטה, מזל אריה הורוסקופ שבועי, מזל אריה במיטה זכר, מזל אריה במיטה נקבה

תן ציון למאמר זה

0