מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה: 22.07.18-28.07.18

כוכבים ומזלות: הרקיע משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של הירח וכוכב סטורן, ומעורר תנודות נומרולוגיות הלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 4.

ראשון עד שלישי: הנטייה שלכם לבדוק ולברר מה אתם מקבלים לפני שאתם מסכימים להתגמש ולהעניק מעצמכם לזולת, עלולה להרוס קשר בהתהוותו. עם כל הקסם האישי והכושר המניפולטיבי אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב של "אל חזור". יש מי שמצפה מכם למילה טובה לאחר תקופה של ניתוק. מוטב מאוחר מאשר לעולם לא, אתם יודעים. שימרו על ערנות בתחום האינטימי ותנו לאופטימיות ולאינטואיציה להוביל אתכם בקצב המתאים.

 רביעי עד שבת: נראה כי אתם מתעצלים לטפל בעצמכם ולעניין הזה יש תוצאות ומחירים. מה שיכול לשפר את המורל בטווח המידי, הוא לקחת את העניינים יותר ברצינות ולהקדיש זמן נטו לעצמכם. פעילויות מומלצות לפרק זמן זה: להירשם למכון כושר או לגשת לדיאטנית. חסל סדר תירוצים! אם תתעקשו על המגיע לכם, תזכו בכל הקופה. אתם לא חייבים להאמין למי שמונה בפניכם את הצלחותיו אחת לאחת. בקרוב יתברר כי הדברים אינם כה נפלאים.

אבני מזל: למזל ולברכה ענדו קמע משובץ בקריסטל טורמאלין: אבן מופלאה העשויה לחבר אתכם עם תעצומות נפש שלא ידעתם על קיומם. יש מטפלים בקריסטלים הנוהגים לכנותה "האבן הפסיכולוגית", וזאת משום שהיא טובה במיוחד למצבים של חרדה או אפילו פוביות למיניהן.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל אריה, הורוסקופ, מזל אריה נקבה, מזל אריה גבר, מזל אריה היום, מזל אריה תאריכים, מזל אריה יומי, מזל אריה במיטה, מזל אריה הורוסקופ, מזל אריה אישה, מזל אריה זכר, מזל אריה תחזית יומית, מזל אריה נקבה במיטה, מזל אריה תכונות, בת מזל אריה, מזל אריה השבוע, מזל אריה התאמה, מזל אריה שבועי, מזל אריה מחר, מזל אריה חודש, מזל אריה להיום, מזל אריה גבר במיטה, מזל אריה באהבה, מזל אריה אסטרולוגיה, מזל אריה לפי הקבלה, מזל אריה נקבה התאמה, מזל אריה נקבה לפי הקבלה, מזל אריה מאפיינים, מזל אריה זוגיות, מזל אריה ומאזניים, מזל דלי ומזל אריה, מזל אריה תאריך, מזל אריה אהבה, מזל אריה זכר במיטה, מזל אריה הורוסקופ שבועי, מזל אריה במיטה זכר, מזל אריה במיטה נקבה

תן ציון למאמר זה

5.00