מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי אריה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה

הורוסקופ שבועי אריה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה

הורוסקופ שבועי אריה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה הורוסקופ שבועי אריה - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה: 26.05.19-01.06.19

כוכבים ומזלות: גלגל המזלות מסחרר את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים ונוס ומרס, ומעורר תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 9.

ראשון עד שלישי: היסוסים וחוסר וודאות משגעים אתכם. אינכם אוהבים להיות במצב חסר שליטה. אם וכאשר תבחרו לראות את הצד החיובי של הדברים, תבחינו בהזדמנות לשחרר לחץ ולתת לאחרים לתרום את חלקם מבחינת לקיחת אחריות. תתפנקו ותיהנו ותנו לאחרים לדאוג. תופתעו לגלות שהעולם ימשיך להסתובב. תלות מוחלטת באדם אחר, עלולה להוליד מצוקה – עשו הכול כדי לרכוש עצמאות אישית וחופש.

רביעי עד שבת: האינטליגנציה שלכם והחשיבה המהירה כמו ברק, תעזורנה לכם להתמודד עתה עם מצב שלא ציפיתם לו. אתם מרגישים עומס, אולם מצליחים להתנהל בצורה מוצלחת. תכנון יעיל הן מילות המפתח עבורכם. אם יש צורך- קחו פסק זמן להתארגנות. אל תתפתו לשבור את הכלים או לנהוג בפזיזות, רק בגלל שמישהו לא עמד בציפיות שלכם. על פי רעיונות מיסטיים, מזל אריה שולט על ערבות סבוכות וצחיחות אשר הצמחייה בהן מעניקה מקומות מסתור לאורב ולטורף.

מילים להפנמה: אני מפנים אל קרבי את הוראת 'ספר התמורות' אשר קובע כי אל לי להכריח איש לנהוג על-פי עקרונותיי, אלא אם הוא עצמו וויתר על עצמאותו לטובתי.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל אריה, הורוסקופ, מזל אריה נקבה, מזל אריה גבר, מזל אריה היום, מזל אריה תאריכים, מזל אריה יומי, מזל אריה במיטה, מזל אריה הורוסקופ, מזל אריה אישה, מזל אריה זכר, מזל אריה תחזית יומית, מזל אריה נקבה במיטה, מזל אריה תכונות, בת מזל אריה, מזל אריה השבוע, מזל אריה התאמה, מזל אריה שבועי, מזל אריה מחר, מזל אריה חודש, מזל אריה להיום, מזל אריה גבר במיטה, מזל אריה באהבה, מזל אריה אסטרולוגיה, מזל אריה לפי הקבלה, מזל אריה נקבה התאמה, מזל אריה נקבה לפי הקבלה, מזל אריה מאפיינים, מזל אריה זוגיות, מזל אריה ומאזניים, מזל דלי ומזל אריה, מזל אריה תאריך, מזל אריה אהבה, מזל אריה זכר במיטה, מזל אריה הורוסקופ שבועי, מזל אריה במיטה זכר, מזל אריה במיטה נקבה, הורוסקופ שבועי אריה

תן ציון למאמר זה

5.00