מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל אריה: 25.03.18-31.03.18

כוכבים ומזלות: נתיב הגורל שלכם משתלב עם האנרגיות של הירח וכוכב יופיטר, ויוצר תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 3.

ראשון עד שלישי: תשכחו את כל ההסברים והתירוצים שאתם ממציאים לעצמכם. תתחילו לזוז ולפעול. עליכם להתכונן לפגישה חשובה שתתקיים השבוע ותשפיע עליכם במידה רבה. תרגלו את כישורי התקשורת שלכם. זה לא הזמן לצניעות. להיפך. ככל שתדגישו את הנקודות הטובות שלכם, יש לכם יותר סיכוי להצליח. אל תשכחו! בתחום החברתי, העיקרון חוזר על עצמו. הרקיע צופה מצב אשר לפיו תצטרכו לנקוט בהתנהגות מחוספסת במקצת ומכל מקום, לוותר לפרק זמן כלשהו על כללי הדיפלומטיה.

 רביעי עד שבת: מזמן לא היה לכם פרק זמן כל כך מוצלח, ייתכן כי הודות לאווירת החג. אתם מרגישים נפלא ומסתובבים עם חיוך מאוזן לאוזן והעולם - מחייך בחזרה. המזל מאיר לכם פנים. צפויה יציאה לבילוי משפחתי. התחום החברתי משתפר בגלל האנרגיה החיובית והכריזמה שאתם משדרים החוצה. צפויה לכם פגישה נפלאה, גם אם יתברר כי בעקבותיה תצטרכו לבצע שינוי בתוכניות.

משפטי חז"ל: חוכמה האמיתית מותר לחפש גם בדברי כופרים. החכמים בכל תקופה ותקופה אמרו, בדרך כלל, את אותם הדברים. אל תלמד על המוות, לפני שלמדת על החיים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


35821 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל אריה, הורוסקופ, מזל אריה נקבה, מזל אריה גבר, מזל אריה היום, מזל אריה תאריכים, מזל אריה יומי, מזל אריה במיטה, מזל אריה הורוסקופ, מזל אריה אישה, מזל אריה זכר, מזל אריה תחזית יומית, מזל אריה נקבה במיטה, מזל אריה תכונות, בת מזל אריה, מזל אריה השבוע, מזל אריה התאמה, מזל אריה שבועי, מזל אריה מחר, מזל אריה חודש, מזל אריה להיום, מזל אריה גבר במיטה, מזל אריה באהבה, מזל אריה אסטרולוגיה, מזל אריה לפי הקבלה, מזל אריה נקבה התאמה, מזל אריה נקבה לפי הקבלה, מזל אריה מאפיינים, מזל אריה זוגיות, מזל אריה ומאזניים, מזל דלי ומזל אריה, מזל אריה תאריך, מזל אריה אהבה, מזל אריה זכר במיטה, מזל אריה הורוסקופ שבועי, מזל אריה במיטה זכר, מזל אריה במיטה נקבה

תן ציון למאמר זה

0