מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה: 23.07.17-29.07.17

כוכבים ומזלות: גרמיי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הירח וכוכב מרס, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 9.

ראשון עד שלישי: חיפוש עבודה חדשה או קבלת תפקיד חדש הוא נושא שעל הפרק. קצב ההתקדמות תלוי במאמץ שאתם מוכנים להשקיע בשטח ולא רק בדיבורים. אתם מצליחים ליצור קשר עם אנשים בעלי השפעה שיוכלו לכוון ולהפנות אתכם לכיוונים ראויים. יש מישהו שמפזר הבטחות ללא כיסוי. הרקיע מבשר על אנרגיה וויטאלית, כמו גם על שינוי זוהר במראה ובהופעה.

רביעי עד שבת: אתם לומדים לקח לא קל מאנשים שחשבתם שאפשר לסמוך עליהם. מצד שני, לולא האכזבה לא הייתם נקלעים למצב של שינוי הכרחי. תנו לעצמכם קצת קרדיט והמשיכו בלי פחד. בכל שינוי יש מידה מסוימת של סיכון. אם תנצלו חצי מהפוטנציאל שיש לכם, בצורה יעילה ומתוחכמת, באמת שאין שום סיבה בעולם לא להצליח. מומלץ להפסיק לדאוג ולהתמיד בעבודה. הרקיע מבשר טובות לשאפתניים שביניכם, כמו גם לאלה העוסקים בכלכלה ומנהל עסקים.

חוכמת המזרח: בפריסת ניבוי וחיזוי שבוצעה למענכם בשיטה המשלבת בין תורת הפנג-שוואי לבין תורת האי-צ'ינג [מטבעות סיניות], עלה בגורלכם המסר הבא: האדם הרוחני מסיים דברים כאילו זה עתה פתח בהם, ופותח דברים כאילו זה יומו האחרון עלי אדמות.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן19938 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל בתולה, תחזית שבועית, הורוסקופ, מזל בתולה גבר, מזל בתולה נקבה, מזל בתולה במיטה, מזל בתולה תאריכים, מזל בתולה היום, מזל בתולה תחזית יומית, מזל בתולה הורוסקופ, מזל בתולה באנגלית, מזל בתולה אישה, מזל בתולה זוגיות, מזל בתולה זכר, מזל בתולה יומי, מזל בתולה תכונות, מזל בתולה גבר התאמה, מזל בתולה השבוע, מזל בתולה גבר במיטה, מזל בתולה על פי הקבלה, מזל בתולה נקבה התאמה, מזל בתולה תחזית חודשית, איך לכבוש גבר מזל בתולה, מזל בתולה התאמה, מזל בתולה התאמה זוגית, מזל בתולה התאמה לבני מזלות אחרים, מזל בתולה אופי, מזל בתולה גבר אופי, מזל בתולה נקבה במיטה

תן ציון למאמר זה

5.00