מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה: 24.03.19-30.03.19

כוכבים ומזלות: הרקיע מערבל את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים ונוס ומרס, ומחולל תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 9.

ראשון עד שלישי: רגישות גבוהה מאוד גורמת לכם להגיב בתוקפנות כלפי אנשים קרובים. אתם במצב של אי שקט וזה גורם לכם להיראות חסרי יציבות, במיוחד למי שאינו מקורב אליכם. קשה לכם להירגע ולתפוס פיקוד על מה שקורה סביבכם. טיפ: קחו את הענייני בידיים והתחילו להתייחס לכול מה קורה איתכם ביתר קלות. עובר עליכם פרק הזמן לא קל אבל זה לא סרט טורקי. אל תשכחו לפייס גם את כוחות הפיתוי, גם הם זקוקים למזון משלהם.

רביעי עד שבת: מצב הרוח שלכם - טוב במיוחד. אתם מרגישים אהובים ומחוזרים וזה פשוט עושה לכם את השבוע. אופטימיות וחיוביות מורעפים על המשפחה כולה. פגישה במקום לא צפוי תפגיש אתכם עם דמות שתשפיע בעתיד הקרוב בתחום הקריירה. בינתיים, במקום העבודה, יש אנשים שמנסים להפעיל מניפולציות. בעזרת האינטליגנציה הגבוהה שלכם תמצאו תירוץ לשמור מרחק. הנומרולוגיה היומית שלכם מבשרת על קשרים טובים וממוזלים ביניכם לבין אנשים אשר צירוף אותיות שמם או סכום ספרות תאריך לידתם, מסתכם במספר 44 [מבלי לחבר את ספרות התוצאה].

רוח ונפש: בייעוץ על פי תקשור שהתקיים לכבודכם התקבל עבורכם המסר הבא: דאגות וחרדות המדירות שינה מעיניכם, תתבררנה כלא מוצדקות. נראה שאתם מטרידים את עצמכם בחששות שאין להם אחיזה במציאות.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל בתולה, תחזית שבועית, הורוסקופ, מזל בתולה גבר, מזל בתולה נקבה, מזל בתולה במיטה, מזל בתולה תאריכים, מזל בתולה היום, מזל בתולה תחזית יומית, מזל בתולה הורוסקופ, מזל בתולה באנגלית, מזל בתולה אישה, מזל בתולה זוגיות, מזל בתולה זכר, מזל בתולה יומי, מזל בתולה תכונות, מזל בתולה גבר התאמה, מזל בתולה השבוע, מזל בתולה גבר במיטה, מזל בתולה על פי הקבלה, מזל בתולה נקבה התאמה, מזל בתולה תחזית חודשית, איך לכבוש גבר מזל בתולה, מזל בתולה התאמה, מזל בתולה התאמה זוגית, מזל בתולה התאמה לבני מזלות אחרים, מזל בתולה אופי, מזל בתולה גבר אופי, מזל בתולה נקבה במיטה

תן ציון למאמר זה

5.00