מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה: 25.03.18-31.03.18

כוכבים ומזלות: נתיב הגורל שלכם משתלב עם האנרגיות של הכוכבים מרס וונוס, ויוצר תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 6.

ראשון עד שלישי: אתם עומדים עתה במצב של התמודדות. זהו 'מבחן המציאות'. שיחה לא מתוכננת, עם הממונה עליכם, תיתן לכם סוף סוף את ההזדמנות להתבטא- דבר שחיכיתם לו זמן רב, אך גם חששתם מפניו. המפגש ידרוש את הצגת העניינים באופן ענייני ואסרטיבי. אין צורך לנסות להרשים או לגלות תוקפנות, האמינו בעצמכם ובעקרונות שלכם- זה הכול. הרקיע צופה מצב אשר לפיו אתם עומדים להתבשר על דבר מה טוב, ייתכן שהדברים קשורים במדינות שמעבר לים.

רביעי עד שבת: הודות לאווירה החגיגית נראה כי סוף סוף יש לכם קצת נחת ותחושת סיפוק. עם קצת מאמץ אפשר לסחוט מכם הודאה נדירה שאתם מאושרים. אתם מצליחים יותר ויותר להיצמד להווה. התוצאה ברורה מאליה: הזוגיות- בפריחה. בעבודה- המצב סביר אבל משעמם לכם. אתם שוקלים ברצינות אפשרות של שינוי אבל לא ממש יודעים מאיפה להתחיל. צפוי לכם אות המתריע ומזהיר מפני אדם ערמומי.

משפטי חז"ל: חושך מגרשים עם נר ולא עם מקלות. לא תחסום שור בדישו. ויקוו לעשות ענבים, וייעשה באושים. אין חכם כבעל ניסיון. עני חשוב כמת. 

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


38585 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל בתולה, תחזית שבועית, הורוסקופ, מזל בתולה גבר, מזל בתולה נקבה, מזל בתולה במיטה, מזל בתולה תאריכים, מזל בתולה היום, מזל בתולה תחזית יומית, מזל בתולה הורוסקופ, מזל בתולה באנגלית, מזל בתולה אישה, מזל בתולה זוגיות, מזל בתולה זכר, מזל בתולה יומי, מזל בתולה תכונות, מזל בתולה גבר התאמה, מזל בתולה השבוע, מזל בתולה גבר במיטה, מזל בתולה על פי הקבלה, מזל בתולה נקבה התאמה, מזל בתולה תחזית חודשית, איך לכבוש גבר מזל בתולה, מזל בתולה התאמה, מזל בתולה התאמה זוגית, מזל בתולה התאמה לבני מזלות אחרים, מזל בתולה אופי, מזל בתולה גבר אופי, מזל בתולה נקבה במיטה

תן ציון למאמר זה

5.00