מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה: 20.08.17-26.08.17

כוכבים ומזלות: הקוסמוס משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של הכוכבים פלוטו ונפטון, ושוזר מצבים נומרולוגיים שלוקחים אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 7.

ראשון עד שלישי: עולים חששות בעקבות אירוע מסוים בעבודה שגורם לכם להרגיש שאתם פועלים כנגד כל הסיכויים. חשוב שתתמידו גם אם התוצאה לא נראית בשלב זה בעלת סיכוי גבוה להצלחה. נסו להתחבר עם העולם הפנימי שלכם באמצעות מדיטציה או תקשור. מסרים מהתת מודע יעזרו לכם להחליט מה הכי כדאי לעשות. הרקיע רומז על אירוע או סדרת התרחשויות, אשר יש בכוחם להקנות לכם ביטחון כלכלי ושלווה פנימית.

רביעי עד שבת: יש לכם קושי להפנים רעיונות מופשטים, במיוחד כאלה שמכוונים לכיוונים חיוביים ואמונה בכוח עליון. יתכן כי יש לכם רווחים פסיכולוגיים הנובעים מתלונות וחוסר אונים שאתם נוטים להפגין לאחרונה, בחלק מהזמן. ההרגשה האישית שלכם תשתפר פלאים כאשר תחליטו שאתם לוקחים את השליטה על החיים שלכם בידיים. אתם יכולים לאגור אנרגיות ולהפכם לכוח ריפוי עבור אחיכם בני האדם.

רוח ונפש: בקריאה בקלפי טארוט שהתקיימה עבורכם, עלה בגורלכם קלף ששמו שני גביעים: הקלף מייצג מצבים של אהבה ושיתוף פעולה מצד הסובבים. בעצם, זהו קלף האהבה ועל כן אפשר לבנות עליו כאשר מדובר בתחום שבינו לבינה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


19938 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל בתולה, תחזית שבועית, הורוסקופ, מזל בתולה גבר, מזל בתולה נקבה, מזל בתולה במיטה, מזל בתולה תאריכים, מזל בתולה היום, מזל בתולה תחזית יומית, מזל בתולה הורוסקופ, מזל בתולה באנגלית, מזל בתולה אישה, מזל בתולה זוגיות, מזל בתולה זכר, מזל בתולה יומי, מזל בתולה תכונות, מזל בתולה גבר התאמה, מזל בתולה השבוע, מזל בתולה גבר במיטה, מזל בתולה על פי הקבלה, מזל בתולה נקבה התאמה, מזל בתולה תחזית חודשית, איך לכבוש גבר מזל בתולה, מזל בתולה התאמה, מזל בתולה התאמה זוגית, מזל בתולה התאמה לבני מזלות אחרים, מזל בתולה אופי, מזל בתולה גבר אופי, מזל בתולה נקבה במיטה

תן ציון למאמר זה

5.00