מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל בתולה: 16.09.18-22.09.18

כוכבים ומזלות: הרקיע יוצר היבטים קוסמיים בין כוכב מרקורי שמייצג אתכם לבין הכוכבים נפטון וונוס. התופעה מובילה אל תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 7 ו – 6.

ראשון עד שלישי: צפויה ירידה משמעותית במתחים גם בעבודה וגם בבית. אתם בטוחים שאתם צודקים ומנסים להבהיר זאת לכל מי שנמצא בקונפליקט אתכם. הגיע הזמן ללמוד להקשיב (ולא רק לשמוע) את הדברים שיש לצד השני להשמיע. במישור הכספי, יש לנהוג בזהירות. קלקולים של מכשירים בבית, עלולים להכניס אתכם להוצאות בלתי צפויות. במקביל, הרקיע רומז על אדם רב עוצמה שיעזור לכם להיחלץ ממצבים מביכים.

רביעי עד שבת: נראה כי מצב הרוח שלכם לא להיט, אך זאת תוצאה של רגשות תסכול וכעסים עמוקים מאוד שמעורר בכם מישהו שכבר תסכל אתכם בעבר. האווירה המשפחתית טובה אולם נדרש מכם יתר הקשבה לאחרים. הזוגיות גם היא במצב טוב, באופן יחסי. בימים אלה מחכה לכם נסיעה לא מתוכננת שתגרום לכם להנאה רבה בניגוד לציפיות הנמוכות שלכם. הרקיע רומז על בילוי בחיק הטבע.

התיקון של מזל בתולה: התיקון של מזל בתולה מבוסס על שבט גד שמזל בתולה קשור בו על פי ילקוט שמעוני- ברכת יעקב לבנו גד היא: "גד גדוד יגודנו והוא יגוד עקב", כלומר – כל מחנה שיחנה עליו, הוא יכרות את עקביו, כלומר – כל מי שיילחם בו, הוא [גד] ינצח אותו. התיקון של מזל בתולה צריך להיות בהיותו יוצא למלחמה [או מטה כתף למבצע כלשהו] שכם אל שכם עם אחיו.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל בתולה, תחזית שבועית, הורוסקופ, מזל בתולה גבר, מזל בתולה נקבה, מזל בתולה במיטה, מזל בתולה תאריכים, מזל בתולה היום, מזל בתולה תחזית יומית, מזל בתולה הורוסקופ, מזל בתולה באנגלית, מזל בתולה אישה, מזל בתולה זוגיות, מזל בתולה זכר, מזל בתולה יומי, מזל בתולה תכונות, מזל בתולה גבר התאמה, מזל בתולה השבוע, מזל בתולה גבר במיטה, מזל בתולה על פי הקבלה, מזל בתולה נקבה התאמה, מזל בתולה תחזית חודשית, איך לכבוש גבר מזל בתולה, מזל בתולה התאמה, מזל בתולה התאמה זוגית, מזל בתולה התאמה לבני מזלות אחרים, מזל בתולה אופי, מזל בתולה גבר אופי, מזל בתולה נקבה במיטה

תן ציון למאמר זה

5.00