מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי מאזניים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי מאזניים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי מאזניים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזניים הורוסקופ שבועי מאזניים - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזניים

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזניים: 17.02.19-23.02.19

כוכבים ומזלות: כוכב ונוס שמייצג אתכם נענע לאנרגיות של השמש והירח, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 2.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן המאופיין בהתלבטויות ומחשבות. אתם שוב מצהירים שהכוונות שלכם אמיתיות ומידיות אך פעולה בשטח עדיין מתמהמהת. למה בדיוק אתם מחכים? אף אחד לא יעשה בשבילכם את העבודה. התמדה ונחישות הן מילות המפתח. אל תתנו לעצמכם להירדם למרות שלא קל לבצע את המהלך המתוכנן. הרקיע צופה אלי אופק של תקופה בה הרומנטיקה תתנהל בערוצים חוגגים וצוהלים, אך אין לצפות מכם לעודף רצינות או נטילת אחריות כלשהי. בקיצור, השמיים הם הגבול.

רביעי עד שבת: אתם עובדים קשה מאוד בסידור הבית. כעס מצטבר אצלכם מאחר ואתם בעצם לא רוצים לבזבז את כל הסוף שבוע על חיטוט בין מדפים מאובקים. חיפוש מסמכים מתסכל שמעסיק אתכם מספר שעות יתגלה בעתיד ככדאי. בלילות מומלץ לצאת מהבית ולנסות פעילות לא שגרתית. יש לגלות רגישות כלפי בן/ת הזוג. זה הזמן לתחילתם של קשרים המבוססים על חומריות וכדאיות, ולא על רגש ורגשנות.

רוח ונפש: בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של אריה שואג: המסר הוא – אל תצטנעו, נצלו את הכריזמה שניחנתם בה על-מנת להרשים את האנשים הנכונים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל מאזניים, מזל מאזניים גבר, מזל מאזניים נקבה, מזל מאזניים במיטה, מזל מאזניים תאריכים, מזל מאזניים היום, מזל מאזניים תחזית יומית, מזל מאזניים הורוסקופ, מזל מאזניים באנגלית, מזל מאזניים באהבה, מזל מאזניים אישה, מזל מאזניים זוגיות, מזל מאזניים זכר, מזל מאזניים יומי, מזל מאזניים תכונות, מזל מאזניים גבר התאמה, בת מזל מאזניים, מזל מאזניים השבוע, מזל מאזניים מחר, מזל מאזניים גבר במיטה, מזל מאזניים על פי הקבלה, מזל מאזניים מאפיינים, מזל מאזניים נקבה התאמה, מזל מאזניים תחזית חודשית, איך לכבוש גבר מזל מאזניים, מזל מאזניים התאמה, מזל מאזניים התאמה זוגית, מזל מאזניים התאמה לבני מזלות אחרים, מזל מאזניים אופי, מזל מאזניים נקבה במיטה, מזל מאזניים גבר אופי, מזל מאזניים ותאומים, מזל מאזניים וקשת, מזל מאזניים אסטרולוגיה, מזל מאזניים ואריה, הורוסקופ שבועי מאזניים

תן ציון למאמר זה

0