מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזניים הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזניים

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזניים: 22.10.17-28.10.17

כוכבים ומזלות: שזירה בין האנרגיות שלכם לבין הכוכבים סטורן ומרס, מחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 4 ו – 9.

ראשון עד שלישי: אתם חייבים לתת הזדמנות לאנשים אחרים במשפחה לפעול בצורה ובקצב שנראים להם והדבר קשה לכם מאוד. אתם גם מגלים רגשות של קנאה ורכושנות כלפי מישהו מבני המזלות תאומים ועקרב, שאין לכם שום זכות לחוש כך כלפיהם. הרבה תסכול וכעסים מצטברים אצלכם בבטן. תכל'ס, זה פרק זמן שמלווה בתחושות כלל לא קלות ובנימה של בדידות. הרקיע מבשר על הצלחה בכל תחום בו מעורב הממסד.

רביעי עד שבת: אתם מרגישים ירידה מסוימת במורל. נדמה לכם שמה שיגרום לכם לאושר ומה שנחוץ לכם זה 'אישור' מהסובבים אתכם. הקשר הרומנטי מאכזב קמעה. קשה לכם להחליט מה לעשות והמצב המתמשך הזה גורם לכם לעייפות נפשית. הפחד מפגיעה רגשית הוא גורם משמעותי שגורם לתקיעות. יש לכם כמה וכמה תובנות לגבי המצב אבל אתם לא מצליחים לחתוך ולהחליט לכאן או לכאן. צפויים שינויים חיוביים בקרוב. מומלץ לפתח על ביטחון עצמי.

טיפ שבועי: שננו והפנימו את המילים הבאות - גם אם יועציי הם אנשים חכמים, אני מקשיב להם אך פועל על פי ליבי ושכלי. אני מרבה להזכיר לעצמי כי האחריות לחיי מוטלת עלי ולא עליהם.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


34191 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל מאזניים, מזל מאזניים גבר, מזל מאזניים נקבה, מזל מאזניים במיטה, מזל מאזניים תאריכים, מזל מאזניים היום, מזל מאזניים תחזית יומית, מזל מאזניים הורוסקופ, מזל מאזניים באנגלית, מזל מאזניים באהבה, מזל מאזניים אישה, מזל מאזניים זוגיות, מזל מאזניים זכר, מזל מאזניים יומי, מזל מאזניים תכונות, מזל מאזניים גבר התאמה, בת מזל מאזניים, מזל מאזניים השבוע, מזל מאזניים מחר, מזל מאזניים גבר במיטה, מזל מאזניים על פי הקבלה, מזל מאזניים מאפיינים, מזל מאזניים נקבה התאמה, מזל מאזניים תחזית חודשית, איך לכבוש גבר מזל מאזניים, מזל מאזניים התאמה, מזל מאזניים התאמה זוגית, מזל מאזניים התאמה לבני מזלות אחרים, מזל מאזניים אופי, מזל מאזניים נקבה במיטה, מזל מאזניים גבר אופי, מזל מאזניים ותאומים, מזל מאזניים וקשת, מזל מאזניים אסטרולוגיה, מזל מאזניים ואריה

תן ציון למאמר זה

0