מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזניים הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזניים

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזניים: 24.06.18-30.06.18

כוכבים ומזלות: היקום טווה את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של השמש וכוכב סטורן, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 4.

ראשון עד שלישי: מצבו של הרקיע משפיע לטובה על חיי אהבה ויצירה, אך לא ממש תורם לעסקים. זה פרק זמן לא יציב ורצוף תנועה שגורמת לכם, בסופו של דבר, לעייפות רבה. עליכם לנסות להיזהר ולהתרחק מאנשים כוחניים. אלה אנשים שלא רק שאינם מתאימים לכם אלא גם מנסים לחתור תחתיכם, במיוחד כשמדובר בתחום העבודה. על מנת להימנע מנזקים עליכם להקפיד על אסרטיביות ולפנות לדרגים גבוהים יותר.

רביעי עד שבת: יתכן כי תיתקלו ביחס מתעלם ומלגלג מצד אנשים שאתם מחשיבים אותם כחברים טובים. למרות שאתם יודעים לעשות הצגה של אדישים, למען האמת, העניין מאוד מפריע לכם. למרות העלבון ו'חוסר הצדק', ההתייחסות שלכם צריכה להיות בפרופורציה. זה לא קשור אליכם. הזכירו לעצמכם שהמציאות כבר טפחה לא פעם על פניכם. פחות ציפיות- פחות אכזבות. זו תקופה פורייה ונפלאה עבור אלה מכם שתכננו את הרחבת המשפחה, כמו גם לסטודנטים הניצבים לפני בחינות.

רוחני: בהפלת גורלות בשיטה המשלבת בין נומרולוגיה לבין מטוטלת, עלה בגורלכם המספר 65: המסר הוא – יש להתמקד בענייני הבית והמשפחה, גם אם צריך להקפיא תחומים אחרים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל מאזניים, מזל מאזניים גבר, מזל מאזניים נקבה, מזל מאזניים במיטה, מזל מאזניים תאריכים, מזל מאזניים היום, מזל מאזניים תחזית יומית, מזל מאזניים הורוסקופ, מזל מאזניים באנגלית, מזל מאזניים באהבה, מזל מאזניים אישה, מזל מאזניים זוגיות, מזל מאזניים זכר, מזל מאזניים יומי, מזל מאזניים תכונות, מזל מאזניים גבר התאמה, בת מזל מאזניים, מזל מאזניים השבוע, מזל מאזניים מחר, מזל מאזניים גבר במיטה, מזל מאזניים על פי הקבלה, מזל מאזניים מאפיינים, מזל מאזניים נקבה התאמה, מזל מאזניים תחזית חודשית, איך לכבוש גבר מזל מאזניים, מזל מאזניים התאמה, מזל מאזניים התאמה זוגית, מזל מאזניים התאמה לבני מזלות אחרים, מזל מאזניים אופי, מזל מאזניים נקבה במיטה, מזל מאזניים גבר אופי, מזל מאזניים ותאומים, מזל מאזניים וקשת, מזל מאזניים אסטרולוגיה, מזל מאזניים ואריה

תן ציון למאמר זה

0