מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזניים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזניים הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזניים

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל מאזניים: 25.02.18-03.03.18

כוכבים ומזלות: תנועת גרמי השמיים מערבלת את האנרגיות שלכם עם אלו של הירח וכוכב נפטון, ומחוללת תנודות נומרולוגיות שמנווטות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 7.

ראשון עד שלישי: בימים אלה תהיה לכם הזדמנות מצוינת לשלב ביזנס עם בילוי. מפגשים בשעות הערב של ימי השבוע, יאפשרו לכם להיחשף למספר אנשים שכבר מזמן רציתם לפגוש. כדי להעביר הצעות עסקיות תצטרכו להתאזר בסבלנות עד לשבוע הבא אולם בהחלט תהיה לכם התחלה טובה. זהו צ'אנס בלתי חוזר להציג את עצמכם ולהרשים את מי שצריך, אל תפספסו. אחת מאבני החן האופייניות למזלכם האסטרולוגי ואשר מתארת את האנרגיות החיוביות שלכם היא ירקן: העניקו אותה לאנשים שתוקפנותם עומדת להם לרועץ: נראה כי האבן תסייע להם להתרכך.

רביעי עד שבת: הרקיע משגר אנרגיה הרמונית אל גזרת מזל מאזניים ומוביל אל אירוע חברתי. כל מה שמעסיק אתכם כהר מתחילת השבוע, זה לבלות זמן עם חברים וידידים שאתם מרגישים שמחזקים בידם פתרון לשאלה שאתם מתחבטים בה. גילוי לב רק יקדם אתכם אל המטרה. אל תחששו להראות חלשים, ההיפך הוא הנכון. אתם מנסים להוכיח את עצמכם ובעצם רק מקלקלים את הרושם. אל תהיו כל כך רגישים במה שקשור לאגו שלכם.

רוח ונפש: בקריאת חיזוי העתיד וייעוץ שבוצעה למענכם במשקע של עלים וצמחים, עלתה צללית של סהרון: הצללית מסמלת נסיעה שתביא עימה חוויה מרגשת.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


36937 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל מאזניים, מזל מאזניים גבר, מזל מאזניים נקבה, מזל מאזניים במיטה, מזל מאזניים תאריכים, מזל מאזניים היום, מזל מאזניים תחזית יומית, מזל מאזניים הורוסקופ, מזל מאזניים באנגלית, מזל מאזניים באהבה, מזל מאזניים אישה, מזל מאזניים זוגיות, מזל מאזניים זכר, מזל מאזניים יומי, מזל מאזניים תכונות, מזל מאזניים גבר התאמה, בת מזל מאזניים, מזל מאזניים השבוע, מזל מאזניים מחר, מזל מאזניים גבר במיטה, מזל מאזניים על פי הקבלה, מזל מאזניים מאפיינים, מזל מאזניים נקבה התאמה, מזל מאזניים תחזית חודשית, איך לכבוש גבר מזל מאזניים, מזל מאזניים התאמה, מזל מאזניים התאמה זוגית, מזל מאזניים התאמה לבני מזלות אחרים, מזל מאזניים אופי, מזל מאזניים נקבה במיטה, מזל מאזניים גבר אופי, מזל מאזניים ותאומים, מזל מאזניים וקשת, מזל מאזניים אסטרולוגיה, מזל מאזניים ואריה

תן ציון למאמר זה

0