מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל עקרב

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל עקרב

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל עקרב הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל עקרב

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל עקרב: 29.04.18-05.05.18

כוכבים ומזלות: גרמי השמיים מסחררים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הירח וכוכב מרקורי, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 5.

ראשון עד שלישי: בני הזוג מפרגנים ואתם מקבלים תחושה נעימה שבסופו של דבר יש לכם על מי לסמוך. מי שפנוי, זוהי שעת כושר להכיר אנשים מתאימים באמת. עשו מאמץ לצאת מהבית למרות לו"ז עמוס. הסקרנות הטבעית והחיזוקים שקיבלתם לאחרונה מבני המין השני- יעזרו לכם. מאידך, הרקיע רומז על הצורך להישמר מנוכלים ומהבטחות שווא. כמו כן הוא מזהיר מפני טיפוח אשליות.

רביעי עד שבת: אתם מוצאים את עצמכם מנסים להתפצל על פני מספר רב של תחומים והדבר גורם לירידה אנרגטית וחוסר מוטיבציה. עומס יתר מזיק לכם. אל תיקחו על עצמכם את מה שאינו אפשרי לביצוע, למרות היכולות הגבוהות שלכם. מדובר בתחום העבודה וגם בתחום החברתי. טיפ: היו מעשיים ואל תנסו לבלוע את כל העולם בבת אחת. זהו עיתוי חלומי שעוסק בהצלחות המגיעות מעבר לים, כמו גם במסעות ונדודים ברחבי העולם.

רוח ונפש: בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו שלושה גביעים: המסר הוא – צפויים אירועים בעלי גוון מיסטי, כמו גם מניפולציות פיננסיות. צפויה התרוממות רוח והתענגות על הקיים, מבלי להתפלסף עם תוכניות לטווח הרחוק.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


39906 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל עקרב, מזל עקרב נקבה, מזל עקרב גבר, מזל עקרב במיטה, מזל עקרב תאריכים, מזל עקרב תכונות, מזל עקרב היום, מזל עקרב הורוסקופ, מזל עקרב זכר, בת מזל עקרב, מזל עקרב זוגיות, הורוסקופ יומי מזל עקרב, מזל עקרב יומי, מזל עקרב נקבה במיטה, מזל עקרב אישה, איך לכבוש גבר מזל עקרב, מזל עקרב נקבה תכונות, מזל עקרב אהבה, מזל עקרב תחזית חודשית, מזל עקרב גבר במיטה, מזל עקרב התאמה, מזל עקרב מחר, מזל עקרב לפי הקבלה, מזל עקרב נקבה אהבה, מזל עקרב השבוע, מזל עקרב אופי, מזל עקרב אסטרולוגיה, מזל עקרב גבר באהבה, מזל עקרב ואריה, בן מזל עקרב, מזל עקרב ושור, מזל עקרב גבר אופי, מזל עקרב ודגים, מזל עקרב נקבה לפי הקבלה, מזל טלה ועקרב, מזל עקרב תחזית, מזל עקרב ומאזניים, מזל עקרב ומזל דגים

תן ציון למאמר זה

0