מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי עקרב - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל עקרב

הורוסקופ שבועי עקרב - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל עקרב

הורוסקופ שבועי עקרב - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל עקרב הורוסקופ שבועי עקרב - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל עקרב

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל עקרב: 17.02.19-23.02.19

כוכבים ומזלות: כוכב פלוטו שמייצג אתכם נענע לאנרגיות של הכוכבים מארס ומרקורי, ומחולל תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 5.

ראשון עד שלישי: חשדנות כלפי אנשים קרובים אליכם מעכירה את האווירה ויוצרת מתחים מיותרים. יציאה מהשגרה ופעילות משותפת יסייעו לשפר את המצב. צפויה לכם הפתעה נעימה בתחום הקשור לעבודה. על תחפשו את השלמות בכל דבר ואת חוש הביקורת שלכם השאירו למועד אחר. הרקיע מבשר על תקופה של התבודדות, הרהורים, פסק-זמן, פרשת-דרכים, שיקול דעת ובחינה מחדש של כל אשר הושג עד כה.

רביעי עד שבת: הסבלנות שלכם פוקעת ואתם מקיימים סוף סוף את השיחה הגורלית שדחיתם מזה זמן רב. התוצאות תלויות לא מעט בכם, ולא רק כפי שאתם מנסים לשכנע את עצמכם- בגורמים חיצוניים. אתם לא סגורים על עצמכם. הגיע הזמן מזמן להחליט מה אתם רוצים ולעמוד מאחורי הדברים. לכל דבר בחיים יש מחיר. קחו זאת בחשבון. נראה שמישהו מעניק לכם מעל ומעבר, אך בסופו של עניין הוא ירצה לזכות בטובת הנאה.

רוח ונפש: בהפלת גורלות וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם בשיטת תקשור של דמיון מודרך, עלה בגורלכם המסר הבא: צפויה לכם אהבה גדולה. שפע של דמיון והשראה. הניחו לדברים להתרחש ואל תתקעו מקלות בגלגלים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל עקרב, מזל עקרב נקבה, מזל עקרב גבר, מזל עקרב במיטה, מזל עקרב תאריכים, מזל עקרב תכונות, מזל עקרב היום, מזל עקרב הורוסקופ, מזל עקרב זכר, בת מזל עקרב, מזל עקרב זוגיות, הורוסקופ יומי מזל עקרב, מזל עקרב יומי, מזל עקרב נקבה במיטה, מזל עקרב אישה, איך לכבוש גבר מזל עקרב, מזל עקרב נקבה תכונות, מזל עקרב אהבה, מזל עקרב תחזית חודשית, מזל עקרב גבר במיטה, מזל עקרב התאמה, מזל עקרב מחר, מזל עקרב לפי הקבלה, מזל עקרב נקבה אהבה, מזל עקרב השבוע, מזל עקרב אופי, מזל עקרב אסטרולוגיה, מזל עקרב גבר באהבה, מזל עקרב ואריה, בן מזל עקרב, מזל עקרב ושור, מזל עקרב גבר אופי, מזל עקרב ודגים, מזל עקרב נקבה לפי הקבלה, מזל טלה ועקרב, מזל עקרב תחזית, מזל עקרב ומאזניים, מזל עקרב ומזל דגים, הורוסקופ שבועי עקרב

תן ציון למאמר זה

0