מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל עקרב

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל עקרב

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל עקרב הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל עקרב

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל עקרב: 10.12.17-16.12.17

כוכבים ומזלות: גרמי הרקיע מערבלים את האנרגיות שלכם עם אלו של הכוכבים ונוס ומרקורי, ויוצרים תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 5.

ראשון עד שלישי: ייתכנו בלבול ואי סדר. אתם מרגישים מבוכה פנימית שמושפעת מרגישות יתר שנחתה עליכם. זיכרונות מהעבר מציפים וכשאף אחד לא רואה, אתם אפילו מוחים דמעה. למה לא? להפגין רגשות זה אנושי. אולי לא כדאי לחשוף את עולמכם הפנימי לפני כל העולם, אבל הקרובים לכם לא רק שיתמכו ויפרגנו אלא גם יתנו מילה טובה שתשפר מאוד את ההרגשה. הרקיע מבשר על הרפתקאות רגשיות מהסוג הסוחף והדינאמי, כמו גם על הצורך להסתער על היעד ולכבוש אותו.

רביעי עד שבת: יחול שיפור בקשר הזוגי. מערכת היחסים זקוקה לאוורור ובדיקה מחודשת. בתחום הביתי צפוי שינוי. יתכן מאוד שתעלה הצעה למעבר דירה. יש לכם את סוף השבוע לחשוב ולשקול. אתם משתעממים בקלות וזה מהווה גורם מכשיל בהיכרויות שלכם עם בני המין השני. התאזרו בסבלנות. הרקיע רומז כי האהבה מסתתרת ממש קרוב, אין צורך לחפשה במרחקים. צפויות התגרויות שכדאי לכם להתעלם מהן. בניגוד לאשר הורגלתם, לא לכל מילה אתם חייבים להגיב.

רוח ונפש: בפריסת קלפי טארוט שהתקיימה לכבודכם, עלה בגורלכם קלף נער המטות: הקלף צופן מזל רב לאלה מכם הטווים רעיונות בעלי ניחוח של חו"ל, כמו גם אנרגיות חלומיות לכל תחום של לימודים והרחבת אופקים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


39906 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל עקרב, מזל עקרב נקבה, מזל עקרב גבר, מזל עקרב במיטה, מזל עקרב תאריכים, מזל עקרב תכונות, מזל עקרב היום, מזל עקרב הורוסקופ, מזל עקרב זכר, בת מזל עקרב, מזל עקרב זוגיות, הורוסקופ יומי מזל עקרב, מזל עקרב יומי, מזל עקרב נקבה במיטה, מזל עקרב אישה, איך לכבוש גבר מזל עקרב, מזל עקרב נקבה תכונות, מזל עקרב אהבה, מזל עקרב תחזית חודשית, מזל עקרב גבר במיטה, מזל עקרב התאמה, מזל עקרב מחר, מזל עקרב לפי הקבלה, מזל עקרב נקבה אהבה, מזל עקרב השבוע, מזל עקרב אופי, מזל עקרב אסטרולוגיה, מזל עקרב גבר באהבה, מזל עקרב ואריה, בן מזל עקרב, מזל עקרב ושור, מזל עקרב גבר אופי, מזל עקרב ודגים, מזל עקרב נקבה לפי הקבלה, מזל טלה ועקרב, מזל עקרב תחזית, מזל עקרב ומאזניים, מזל עקרב ומזל דגים

תן ציון למאמר זה

0