מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל קשת

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל קשת

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל קשת הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל קשת

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל קשת: 19.11.17-25.11.17

כוכבים ומזלות: הקוסמוס מערבל את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הירח וכוכב נפטון, ומחולל תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 2 ו – 7.

ראשון עד שלישי: קשריו הממוזלים של כוכב יופיטר שליטכם מוליד פרק זמן מוצלח וממוזל, בו כמעט כל מה שאתם עושים מצליח. אתם מצליחים להשיג את מבוקשכם בקלות יחסית. מסר שיגיע במהלך השבוע מעמיתים לעבודה, יעלה את מפלס מצב הרוח לשחקים. בדקו אם ההצעה העסקית תואמת באמת את המטרות שלכם. כסף הוא אלמנט חשוב מאוד אבל ישנם גם שיקולים נוספים. בדקו את התמונה בשלמותה.

רביעי עד שבת: התחום הרומנטי נותר תקוע, עם פוטנציאל המחכה למימוש. הבחירה שלכם לא תמיד מדויקת ומסתמכת רק על הרגשות, מה שמתגלה לעיתים קרובות כטעות. שלבו בהחלטות שיקול דעת והיגיון. בתחום העבודה- צפויה הקלה. מקומכם מובטח ואין מקום לדאגה. טיפוס מחוספס חושף בפניכם פן רגיש ועדין. מצד שני, זה לא הזמן להציג לו דרישות שנצרתם בליבכם. בתקופה זו מזל קשת שולט על מרחבים פתוחים ועל ערבות בהן דוהרים סוסי פרא.

רוח ונפש: בפריסת קלפי טארוט לטיניים שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסרים וחיזוי עתיד, עלה בגורלכם קלף עשרה גביעים: המסר הוא – הכול הוא עניין של תזמון נכון בין מקום לבין הזדמנות. אם אתם מכירים את המקום, לכו אליו וחכו להזדמנות.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


34298 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל קשת, מזל קשת נקבה, מזל קשת במיטה, מזל קשת באנגלית, מזל קשת זכר, מזל קשת תאריכים, מזל קשת הורוסקופ, מזל קשת תכונות, מזל קשת היום, הורוסקופ יומי מזל קשת, מזל קשת גבר, מזל קשת זוגיות, מזל קשת יומי, מזל קשת תחזית שבועית, מזל קשת באהבה, בת מזל קשת, מזל קשת אופי, מזל קשת אישה, מזל קשת השבוע, איך לכבוש גבר מזל קשת, מזל קשת אסטרולוגיה, מזל קשת לפי הקבלה, מזל קשת נקבה אופי, מזל קשת נקבה במיטה, מזל קשת התאמה לבני מזלות אחרים, מזל קשת תאריך, מזל קשת זכר במיטה, מזל קשת ותאומים, מזל קשת מחר, מזל קשת מאפיינים, מזל קשת התאמה, מזל קשת וסרטן, מזל קשת ואריה, מזל קשת שבועי, מזל קשת ועקרב, מזל קשת ושור, מזל קשת ודלי, מזל קשת ודגים, מזל קשת פרופיל, מזל קשת הורוסקופ חודשי

תן ציון למאמר זה

5.00