מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל קשת

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל קשת

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל קשת הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל קשת

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל קשת: 21.01.18-27.01.18

כוכבים ומזלות: מפת הלידה שלכם זורמת עם האנרגיות של כוכבכם יופיטר ועם אלה של הכוכבים נפטון וונוס. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 7 ו – 6.

ראשון עד שלישי: אדם חדש שנכנס לכם לחיים גורם לכם לשנות את תכניותיכם. אל תשוו את הסיפור הנוכחי לאהבות קודמות. קחו את הקטע עד הסוף עם חיוך רחב. אל תשקיעו יותר מידי מאמצים. פשוט תזרמו. מי שנמצא בזוגיות מוזמן לחרוג מהשגרה, לשבור גבולות קיימים ולנסות משהו חדש. אל תקשיבו למי שמנסה להתנשא עליכם. פשוט לא להתייחס להערות ציניות וזהו זה. אתם מתאימים ביותר לעיסוקים יצירתיים המתמקדים בחומרים טבעיים, כמו גם השקעה בבעלי חיים. זה זמן טוב עבורכם להצטרף לחוגים כגון נגרות [כן, גם נשים, בעיקר נשים], כדרות וכדומה.

רביעי עד שבת: מישהו קרוב חולק איתכם סוד אישי ומבקש לשמור על דיסקרטיות. קשה לכם לשאת את המידע שקיבלתם. האמת שבמסווה של קירבה, אתם מנוצלים. המחיר הרגשי גבוה למדי ועליכם להחליט מה לעשות. אתם מגלים שלא ניתן לסמוך על אף אחד חוץ מעצמכם, מומלץ ליישם את ההבנה החדשה! הרקיע מבשר על תקופה בה צפויה התנהגות קיצונית מצידכם בכל תחומי החיים, לאו דווקא לשלילה. צפויות לכם חוויות בחברת מי שנחשב נערץ ופופולארי. כל זה נפלא וטוב אך אין סיבה להסתנוור.

טיפ רוחני: אני מציץ אל החרדות, אל הפחדים, אל הדאגות, אל התסכולים, אל החששות, אל ההיסוסים – ומסלק את כולם בעזרת צחוק פרוע ומשוחרר.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


34298 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל קשת, מזל קשת נקבה, מזל קשת במיטה, מזל קשת באנגלית, מזל קשת זכר, מזל קשת תאריכים, מזל קשת הורוסקופ, מזל קשת תכונות, מזל קשת היום, הורוסקופ יומי מזל קשת, מזל קשת גבר, מזל קשת זוגיות, מזל קשת יומי, מזל קשת תחזית שבועית, מזל קשת באהבה, בת מזל קשת, מזל קשת אופי, מזל קשת אישה, מזל קשת השבוע, איך לכבוש גבר מזל קשת, מזל קשת אסטרולוגיה, מזל קשת לפי הקבלה, מזל קשת נקבה אופי, מזל קשת נקבה במיטה, מזל קשת התאמה לבני מזלות אחרים, מזל קשת תאריך, מזל קשת זכר במיטה, מזל קשת ותאומים, מזל קשת מחר, מזל קשת מאפיינים, מזל קשת התאמה, מזל קשת וסרטן, מזל קשת ואריה, מזל קשת שבועי, מזל קשת ועקרב, מזל קשת ושור, מזל קשת ודלי, מזל קשת ודגים, מזל קשת פרופיל, מזל קשת הורוסקופ חודשי

תן ציון למאמר זה

5.00