מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל קשת

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל קשת

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל קשת הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל קשת

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל קשת: 24.09.17-30.09.17

כוכבים ומזלות: הספיראלה השמימית מרעיפה עליכם את האנרגיות של הכוכבים ונוס ומרקורי, ומחוללת תנודות נומרולוגיות שמובילות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 5.

ראשון עד שלישי: אתם משתתפים בכינוס או מביעים רצון עז לקחת חלק בסדנא רוחנית, דבר שגורם לכם להיפתח. יש לכם הזדמנות לחוות תחושה אמיתית של קבלה טוטאלית. שחרור מחסימות ישנות מאפשר להתחבר לילד הפנימי. עכשיו כשאתם מרגישים בטוחים במידה רבה יותר, ויודעים שיש לכם הרבה מה להציע, כדאי להשתמש בכלים החדשים שרכשתם לתקשורת נינוחה יותר עם הסביבה. קבלו את עצמכם כפי שאתם. החזות הטבעית הולמת אתכם יותר מכל קישוט מלאכותי.

רביעי עד שבת: האנרגיות המגיעות אליכם מן הכוכבים עלולות להתיש. אתם חשים עייפות והיה מצוין אילו הייתם יכולים לצאת לחופשה קצרה. תחושה של ערפול יורדת עליכם וקשה לכם להתרכז ולהתמקד בהכנות לחג. הדרך הטובה והפשוטה ביותר לנער את המצב היא לצאת לפעילות לא שגרתית עם אנשים חדשים. טיול ג'יפים או פרטינג יכולים להיות אופציה נהדרת גם אם תצטרכו להמתין לשבוע הבא. לפחות יהיה למה לחכות.

רוח ונפש: בפריסת מטבעות סיניות על פי שיטת הפנג-שוואי, התקבל עבורכם המסר הבא: אין מצב אשר נמשך לנצח והאפשרויות אשר לא תוגשמנה עתה, לא תוגשמנה גם בעתיד. יש להוציא את הדברים מן הכוח אל הפועל.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


17344 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל קשת, מזל קשת נקבה, מזל קשת במיטה, מזל קשת באנגלית, מזל קשת זכר, מזל קשת תאריכים, מזל קשת הורוסקופ, מזל קשת תכונות, מזל קשת היום, הורוסקופ יומי מזל קשת, מזל קשת גבר, מזל קשת זוגיות, מזל קשת יומי, מזל קשת תחזית שבועית, מזל קשת באהבה, בת מזל קשת, מזל קשת אופי, מזל קשת אישה, מזל קשת השבוע, איך לכבוש גבר מזל קשת, מזל קשת אסטרולוגיה, מזל קשת לפי הקבלה, מזל קשת נקבה אופי, מזל קשת נקבה במיטה, מזל קשת התאמה לבני מזלות אחרים, מזל קשת תאריך, מזל קשת זכר במיטה, מזל קשת ותאומים, מזל קשת מחר, מזל קשת מאפיינים, מזל קשת התאמה, מזל קשת וסרטן, מזל קשת ואריה, מזל קשת שבועי, מזל קשת ועקרב, מזל קשת ושור, מזל קשת ודלי, מזל קשת ודגים, מזל קשת פרופיל, מזל קשת הורוסקופ חודשי

תן ציון למאמר זה

5.00