מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי: 21.01.18-27.01.18

כוכבים ומזלות: מפת הלידה שלכם זורמת עם האנרגיות של כוכבכם סטורן ועם אלה של הכוכבים פלוטו ויופיטר. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 3.

ראשון עד שלישי: תחושה של התחדשות גורמת לכם לפעול ביתר מרץ וזריזות. הביטוי הישיר לכך מביא הפתעות מכיוונם של בני המין השני. הרשו לעצמכם לבלות וליהנות בלי מטרות מגמתיות. באמת שמגיע לכם. אל תתנו לאנשים זרים להרגיז אתכם. חבל על בזבוז האנרגיות. שמרו על סביבה הרמונית החשובה לכם כל כך לתפקוד תקין. תתפלאו, אבל רבים מכם ניחנו בכישרון ציור. עשו הכול כדי לסלק עכבות רגשיות המונעות מכם את ההתחברות עם האני הפנימי שלכם. ייתכן שמישהו בעבר דיכא בכם את יכולותיכם היצירתיות, אבל זה לא צריך להפוך אתכם ללוזרים.

רביעי עד שבת: אתם מוצאים את עצמכם מעורבים בדיונים הנוגעים לעניינים כספיים. חוסר הסבלנות שלכם עלול לגרום לכם להפסדים. אל תנהגו בפזיזות. תשומת ליבכם נחוצה למישהו מבני המשפחה הנמצא גם הוא בתחושות מצוקה. פריצת דרך בתחום החברתי עשויה להביא להתפתחות מהירה בכיוון רומנטי. הרקיע מבשר על תקופה בה אתם נוטים לבחון את המציאות דרך עדשות פילוסופיות ומנקודת מבט מופשטת.

טיפ רוחני: עדינות היא תכונה טובה, אך לעיתים יש להכות על הברזל. בכפפות של משי לא תשיגו דבר, אלא אך ורק רחמים עצמיים.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


35597 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל גדי, מזל גדי גבר, מזל גדי נקבה, הורוסקופ יומי מזל גדי, מזל גדי היום, מזל גדי תאריכים, מזל גדי באנגלית, מזל גדי תכונות, מזל גדי במיטה, מזל גדי יומי, מזל גדי הורוסקופ, מזל גדי אישה, הורוסקופ שבועי מזל גדי, מזל גדי זכר, מזל גדי מחר, מזל גדי באהבה, מזל גדי השבוע, בת מזל גדי, מזל גדי שבועי, מזל גדי תחזית חודשית, מזל גדי זוגיות, מזל גדי אסטרולוגיה, מזל גדי גבר בזוגיות, מזל גדי נקבה במיטה, איך לכבוש גבר מזל גדי, מזל גדי וסרטן, מזל גדי אופי, אישה בת מזל גדי, מזל גדי גבר במיטה, מזל גדי יומי לפי הקבלה, מזל גדי תחזית, מזל גדי לפי הקבלה, מזל גדי גבר תכונות, מזל גדי אהבה, מזל גדי היום לפי הקבלה, מזל גדי מאפיינים

תן ציון למאמר זה

0