מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי גדי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

הורוסקופ שבועי גדי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

הורוסקופ שבועי גדי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי הורוסקופ שבועי גדי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי: 26.05.19-01.06.19

כוכבים ומזלות: גלגל המזלות מסחרר את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים יופיטר וונוס, ומעורר תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 6.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן לא קל. כעסים קיימים ומילים חריפות עפות לכל עבר. נראה שהמערכת הזוגית מתערערת ואינכם יודעים איך לנהוג כדי להציל את המצב. אסור לנקוט בצעדים דרסטיים ולהחליט החלטות פזיזות על רקע המתיחות הגבוהה. הקציבו לעצמכם תאריך יעד וחכו לראות מה תהיינה ההתפתחויות. הקשיבו להצעותיהם של הסרים למרותכם וגלו נכונות לסייע בקידומם, הצלחתם היא הצלחתכם.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן מצוין המלווה במצב רוח אופטימי במיוחד. את זרימת האנרגיה אתם חשים בעיקר בתחום הרומנטי. למי שנמצא בקשר- כדאי להקדיש חלק מזמנכם לבילוי עם בן/ת הזוג כדי לנצל את המומנטום ולהעמיק את האינטימיות שבזמן האחרון קצת התרופפה. שחרור מפחדים, חרדות ודעות קדומות יכול לשפר את איכות החיים שלכם בצורה ניכרת. העניין בהחלט שווה את ההשקעה הרגשית הנדרשת מכם. על פי רעיונות מיסטיים, מזל גדי שולט על מצוקי הרים נשגבים אשר בני-האדם מעדיפים להימנע מהם.

מילים להפנמה: יחס טוב שאני מעניק לסובבים אותי חוזר אלי כפל כפליים. הרוח הטובה אוהבת אנשים שאינם מנצלים לרעה את כוחם.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל גדי, מזל גדי גבר, מזל גדי נקבה, הורוסקופ יומי מזל גדי, מזל גדי היום, מזל גדי תאריכים, מזל גדי באנגלית, מזל גדי תכונות, מזל גדי במיטה, מזל גדי יומי, מזל גדי הורוסקופ, מזל גדי אישה, הורוסקופ שבועי מזל גדי, מזל גדי זכר, מזל גדי מחר, מזל גדי באהבה, מזל גדי השבוע, בת מזל גדי, מזל גדי שבועי, מזל גדי תחזית חודשית, מזל גדי זוגיות, מזל גדי אסטרולוגיה, מזל גדי גבר בזוגיות, מזל גדי נקבה במיטה, איך לכבוש גבר מזל גדי, מזל גדי וסרטן, מזל גדי אופי, אישה בת מזל גדי, מזל גדי גבר במיטה, מזל גדי יומי לפי הקבלה, מזל גדי תחזית, מזל גדי לפי הקבלה, מזל גדי גבר תכונות, מזל גדי אהבה, מזל גדי היום לפי הקבלה, מזל גדי מאפיינים, הורוסקופ שבועי גדי

תן ציון למאמר זה

5.00