מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי: 21.10.18-27.10.18

כוכבים ומזלות: אנרגיות קוסמיות מחברות עתה בין כוכבכם סטורן לבין הכוכבים יופיטר ופלוטו, ומחוללות תנודות נומרולוגיות המקשרות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 3 ו – 8.

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן טוב שעובר עליכם מתוך תחושה של שיתוף פעולה בעבודה וגם במשפחה. זרימה חיובית של אנרגיה, מכיוונם של הכוכבים השולטים על מזלכם, תביא אתכם למקומות של שביעות רצון וסיפוק. לפנויים יש סיכוי גבוה לפגוש אנשים מעניינים בעלי פוטנציאל לכיוון הרומנטי. מומלץ להירשם למסגרת לימודית כל שהיא שתספק לכם גירוי אינטלקטואלי שחסר לכם מאוד.

רביעי עד שבת: אל תפחדו לגלות רגשות- אף אחד לא ינצל את המצב לרעתכם. החששות שלכם יתבדו. תגלו שאדם ממנו התרחקתם בזמן האחרון, שוחר את טובתכם. גם צפוי שתקבלו סכום כסף שכבר לא האמנתם שיחזור אליכם. עליכם לבצע מספר שינויים משמעותיים בסביבת העבודה. הביצוע יהיה קשה אך בעזרת קצת יצירתיות- אפשרי. הרקיע רומז על הגשמה עצמית בחברת אנשים מהליגה הלאומית, כמו גם על יוקרה ומותרות.

רוח ונפש: רוחניות היא מטען שאדם נושא בליבו ואין לה שום קשר עם פריטי לבוש כאלה או אחרים. מי שבגדיו אמורים להעיד על רוחניותו, הוא שרלטן.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל גדי, מזל גדי גבר, מזל גדי נקבה, הורוסקופ יומי מזל גדי, מזל גדי היום, מזל גדי תאריכים, מזל גדי באנגלית, מזל גדי תכונות, מזל גדי במיטה, מזל גדי יומי, מזל גדי הורוסקופ, מזל גדי אישה, הורוסקופ שבועי מזל גדי, מזל גדי זכר, מזל גדי מחר, מזל גדי באהבה, מזל גדי השבוע, בת מזל גדי, מזל גדי שבועי, מזל גדי תחזית חודשית, מזל גדי זוגיות, מזל גדי אסטרולוגיה, מזל גדי גבר בזוגיות, מזל גדי נקבה במיטה, איך לכבוש גבר מזל גדי, מזל גדי וסרטן, מזל גדי אופי, אישה בת מזל גדי, מזל גדי גבר במיטה, מזל גדי יומי לפי הקבלה, מזל גדי תחזית, מזל גדי לפי הקבלה, מזל גדי גבר תכונות, מזל גדי אהבה, מזל גדי היום לפי הקבלה, מזל גדי מאפיינים

תן ציון למאמר זה

0