מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי: 25.03.18-31.03.18

כוכבים ומזלות: נתיב הגורל שלכם משתלב עם האנרגיות של הכוכבים אוראנוס ויופיטר, ויוצר תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 3.

ראשון עד שלישי: הקושי שלכם טמון באבחון של בעיה. על פניו הכול בסדר אבל... יש רגעים שנדמה לכם שאתם יורדים מהפסים ושום דבר לא מסתדר איך שאתם רוצים. יש לכם רגשות מעורבים כלפי אדם שהיה לכם איתו קשר רגשי חזק. אותו אדם מנסה לצאת לכם מהחיים, אך אתם מעבירים לו מסרים סותרים. התבלבלתם, נכון? בעצם, אתם גורמים לכל התסבוכת ו.... חבל. הרקיע צופה מצב אשר לפיו הגיע הזמן לסגור חשבונות עם מישהו מן העבר, אך לא בדרך של נקמה אלא עם הרבה שכל.

רביעי עד שבת: קשה לכם להחליט מה אתם רוצים ולכן אתם בורחים לעולם של דמיון. המצב בתחום הרומנטי לא ממש משביע רצון. אתם חושדים שמשהו לא בסדר אבל אין לכם הוכחות ממשיות. מתפתח בכם צורך דחוף לבדוק מה באמת קורה כדי להסיר ספקות. אל תדחו את העניין. הרקיע מזרים אנרגיה שובבה גם אל הקשוחים וחמורי הסבר שביניכם. למרות הכול נראה כי הודות לחג שבפתח זהו עיתוי נפלא לאהוב ולהיות נאהבים.

משפטי חז"ל: מים גנובים ימתקו. הגונב מגנב, פטור. כבוד של גנבים. לא היד גנבה, החבל גנב. כל אחד ושק הצרות שלו. צרת רבים, חצי נחמה. צרת רבים, נחמת טיפשים. 

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


35597 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל גדי, מזל גדי גבר, מזל גדי נקבה, הורוסקופ יומי מזל גדי, מזל גדי היום, מזל גדי תאריכים, מזל גדי באנגלית, מזל גדי תכונות, מזל גדי במיטה, מזל גדי יומי, מזל גדי הורוסקופ, מזל גדי אישה, הורוסקופ שבועי מזל גדי, מזל גדי זכר, מזל גדי מחר, מזל גדי באהבה, מזל גדי השבוע, בת מזל גדי, מזל גדי שבועי, מזל גדי תחזית חודשית, מזל גדי זוגיות, מזל גדי אסטרולוגיה, מזל גדי גבר בזוגיות, מזל גדי נקבה במיטה, איך לכבוש גבר מזל גדי, מזל גדי וסרטן, מזל גדי אופי, אישה בת מזל גדי, מזל גדי גבר במיטה, מזל גדי יומי לפי הקבלה, מזל גדי תחזית, מזל גדי לפי הקבלה, מזל גדי גבר תכונות, מזל גדי אהבה, מזל גדי היום לפי הקבלה, מזל גדי מאפיינים

תן ציון למאמר זה

0