מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל גדי: 30.07.17-05.08.17

כוכבים ומזלות: גרמיי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים ונוס ואוראנוס, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 22.

ראשון עד שלישי: הנחישות לשמור על רמת פעילות גבוהה, מנחה אתכם. כבר עכשיו אתם מתכננים מה לעשות בסוף השבוע, על מנת לא להישאר 'קרחים' מכאן ומכאן. בדקו את כל האופציות. במידה ויש לכם בני זוג, חשוב למצוא את הפשרה המתקבלת על דעת שני הצדדים. למרות שמאוד מתאים לכם להיות מוקפים ב'קהל', שמרו גם מעט זמן לעצמכם. יש דברים בעולם הנסתר שאתם מודעים לקיומם, אך אל תצפו מן הסובבים אתכם כי ירדו לסוף דעתכם.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן של התעלות רגשית. אתם משדרים אנרגיה של עוצמה וחוזק אולם כלפי פנים יש בכם רגישות גבוהה. עובדה זאת גורמת לכם 'ליפול' לא פעם. מבחינה חברתית נמשכים אליכם הטיפוסים הלא נכונים. הגיע הזמן לעשות בדק בית רציני. אתם לא חייבים להיות נחמדים כלפי כל העולם. מומלץ להירגע. מי שרוצה- שיקבל אתכם כפי שאתם. הרקיע נפלא לעניינים רומנטיים ובכלל זה גם פריון והרחבת המשפחה.

חוכמת המזרח: בפריסת ניבוי וחיזוי שבוצעה למענכם בשיטה המשלבת בין תורת הפנג-שוואי לבין תורת האי-צ'ינג [מטבעות סיניות], עלה בגורלכם המסר הבא: האדם הרוחני אינו מתרפק על זרי דפנה שהוענקו לו, אלא מרפד בהם את קירות ביתו.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן17504 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל גדי, מזל גדי גבר, מזל גדי נקבה, הורוסקופ יומי מזל גדי, מזל גדי היום, מזל גדי תאריכים, מזל גדי באנגלית, מזל גדי תכונות, מזל גדי במיטה, מזל גדי יומי, מזל גדי הורוסקופ, מזל גדי אישה, הורוסקופ שבועי מזל גדי, מזל גדי זכר, מזל גדי מחר, מזל גדי באהבה, מזל גדי השבוע, בת מזל גדי, מזל גדי שבועי, מזל גדי תחזית חודשית, מזל גדי זוגיות, מזל גדי אסטרולוגיה, מזל גדי גבר בזוגיות, מזל גדי נקבה במיטה, איך לכבוש גבר מזל גדי, מזל גדי וסרטן, מזל גדי אופי, אישה בת מזל גדי, מזל גדי גבר במיטה, מזל גדי יומי לפי הקבלה, מזל גדי תחזית, מזל גדי לפי הקבלה, מזל גדי גבר תכונות, מזל גדי אהבה, מזל גדי היום לפי הקבלה, מזל גדי מאפיינים

תן ציון למאמר זה

0