מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי: 20.08.17-26.08.17

כוכבים ומזלות: הקוסמוס משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של השמש וכוכב יופיטר, ושוזר מצבים נומרולוגיים שלוקחים אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 3.

ראשון עד שלישי: המאמצים שלכם פונים לכיוון ספציפי בו אתם עלולים להתאכזב. אל תסמכו על כיוון אחד אלא פצלו את ההשקעה שלכם בכמה כיוונים על מנת להפחית את הסיכונים. הברקה מחשבתית מקורית, תביא לרווח כספי ניכר. אדם שיגיע אליכם מרחוק יציע הצעה עסקית מעניינת שכדאי לשקול ברצינות. הרקיע צופה רווחים כספיים הודות להארה כלשהי או הברקה של רגע. נראה כי אתם ממשיכים לחפור בפרשיה שהתנתקתם ממנה. יש דברים שכדאי לנטוש ולשכוח.

רביעי עד שבת: אם תיקחו את העניינים לידיים, יש לכם הזדמנות של ממש לקשר רומנטי חווייתי ומעניין. היכרות חדשה טומנת בחובה גרעין של פריחה זוגית. עליכם להתנהל בסבלנות ומתוך כבוד הדדי. אל תתעקשו לשלוט ולקבוע כל צעד ושעל. חדשות טובות צפויות גם בתחום הקריירה. יהיה עליכם להפוך לאובייקטיבים לחלוטין, גם אם מדובר ביריביכם. אתם משנים את יחסכם כלפי אדם שמעל באמונכם. הוא יצטרך לעמול קשה על מנת לתקן את שנשבר.

רוח ונפש: בפריסת ניבוי וחיזוי שהתקיימה לכבודכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף ששמו הקיסרית. הקלף מייצג מצב אשר לפיו צפוי לכם שפע, מזל, בריאות, הצלחה ופריון.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


17907 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל דלי, מזל דלי גבר, מזל דלי נקבה, מזל דלי תאריכים, מזל דלי שבועי, מזל דלי במיטה, מזל דלי יומי, מזל דלי תכונות, מזל דלי באנגלית, מזל דלי הורוסקופ, תחזית שבועית למזל דלי, מזל דלי לפי הקבלה, איך לכבוש את מזל דלי, מזל דלי אישה, מזל דלי באהבה, מזל דלי זכר, בת מזל דלי, מזל דלי הורוסקופ שבועי, מזל דלי נקבה במיטה, מזל דלי מחר, מזל דלי גבר תכונות, מזל דלי השבוע, מזל דלי תחזית חודשית, מזל דלי נקבה תכונות, מזל דלי גבר במיטה, מזל דלי וקשת, מזל דלי תכונות שליליות, מזל דלי אסטרולוגיה, מזל דלי אופי, מזל דלי התאמה, מזל דלי מאפיינים, מזל דלי גבר בזוגיות, מזל דלי גבר באהבה, מזל דלי גבר אופי

תן ציון למאמר זה

0