מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי: 15.07.18-21.07.18

כוכבים ומזלות: רוח היקום מערבלת את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של השמש וכוכב סטורן, ומחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 4.

ראשון עד שלישי: נראה כי אתם סובלים מהתקף של 'משפחתולוגיה'. הסיפורים חוזרים על עצמם ואין לכם יותר מידי סבלנות להקשיב. אל תרגישו רגשי אשמה. נראה שהקדשתם יותר מידי זמן לבית ולסידורים שמהם נהנו בעיקר אנשים אחרים. קחו זמן לעצמכם. צאו לבלות עם או בלי בן/ת הזוג והעיקר שתרגישו שאתם עושים משהו חיובי למען עצמכם. ידיעות המגיעות ממרחקים, עשויות לבשר על מקור חדש להכנסה כספית.

רביעי עד שבת: צפוי אירוע באווירה נוסטלגית. מזל וברכה ממתינים לכם אצל אנשים ומקומות שצפים מתוך ההיסטוריה שלכם. צפויות התנסויות מרגשות להרפתקנים שביניכם, ואילו למחפשי היציבות מומלץ להימנע מכל סוג של הימור. אתם עלולים להרגיש מטורטרים על ידי אדם שלא ממש יודע מה הוא רוצה, אך לא כדאי שתתגרו בו. על-מנת שקולכם יישמע במקומות הרצויים תצטרכו לדבר עם האנשים הנכונים, מה שאומר כי יש להימנע ממתווכים.

רוח ונפש: למזל ולברכה ענדו קמע משובץ בקריסטל אוונטורין: אבן מופלאה המסייעת לגברים להתחבר עם הפן הנשי שלהם, כמו גם לנשים להתחבר עם הצד הגברי שבאופיין. האבן מסייעת לעונד אותה לחדור אל צפונות נפשותיהם של הסובבים אותו. האוונטורין מחזקת את הביטחון העצמי וממילא מרימה את רף הציפיות אשר יש לו לאדם כלפי עצמו.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל דלי, מזל דלי גבר, מזל דלי נקבה, מזל דלי תאריכים, מזל דלי שבועי, מזל דלי במיטה, מזל דלי יומי, מזל דלי תכונות, מזל דלי באנגלית, מזל דלי הורוסקופ, תחזית שבועית למזל דלי, מזל דלי לפי הקבלה, איך לכבוש את מזל דלי, מזל דלי אישה, מזל דלי באהבה, מזל דלי זכר, בת מזל דלי, מזל דלי הורוסקופ שבועי, מזל דלי נקבה במיטה, מזל דלי מחר, מזל דלי גבר תכונות, מזל דלי השבוע, מזל דלי תחזית חודשית, מזל דלי נקבה תכונות, מזל דלי גבר במיטה, מזל דלי וקשת, מזל דלי תכונות שליליות, מזל דלי אסטרולוגיה, מזל דלי אופי, מזל דלי התאמה, מזל דלי מאפיינים, מזל דלי גבר בזוגיות, מזל דלי גבר באהבה, מזל דלי גבר אופי

תן ציון למאמר זה

0