מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי הורוסקופ שבועי דלי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי: 24.03.19-30.03.19

כוכבים ומזלות: הרקיע מערבל את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים מרס ונפטון, ומחולל תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 9 ו – 7.

ראשון עד שלישי: דווקא לאחר שהגעתם להחלטות וביצעתם מעשים שעתידים להשפיע על עתידכם, פתאום אתם נתקפים בדכדוך מסוים כאילו אינכם שלמים עם הנעשה. החלומות שלכם על הצלחה מטאורית ועל חיים קלים ונוחים, לא ממש מתגשמים. אתם קולטים שהדרך להשגת המטרות שלכם אינה קלה כפי שחשבתם. טיפ: סבלנות. הגיע הזמן להתבגר. זכרו כי כדי להיחלץ מנהר סוחף או ממצב קיצוני יהיה עליכם לבצע מהלך נחרץ ובוטה, אין טעם בפעולות שקטות וחלושות.

רביעי עד שבת: יש לכם החלטות הקשורות לחיים האישיים, אבל אתם מתקשים לעמוד בפרץ מול כל מיניי 'שליחי מצווה' המנסים להניא אתכם מהדרך שבחרתם ו'לסדר' לכם את החיים בדרך שנראית להם. זה בדיוק הזמן לשלוח את כולם 'לחפש חברים' ולהמשיך בכיוון שבחרתם. כשתשחררו את האנרגיה שלכם מדיונים ושיחות ממושכות ומיותרות, תוכלו להתפנות לעשות סדר בחיים שלכם. הנומרולוגיה היומית שלכם מבשרת על קשרים טובים וממוזלים ביניכם לבין אנשים אשר צירוף אותיות שמם או סכום ספרות תאריך לידתם, מסתכם במספר 8 [לאחר חיבור ספרות התוצאה].

רוח ונפש: בתקשור שהתקיים עבורכם באמצעות מערכת של סמלים מבשרים, עלתה בגורלכם צורה של מחרוזת פנינים: הסמל מייצג מצב אשר לפיו האמת נמצאת במעמקים חבויים, אך עליכם לצלול אל תוך עצמכם על מנת לחשוף אותה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל דלי, מזל דלי גבר, מזל דלי נקבה, מזל דלי תאריכים, מזל דלי שבועי, מזל דלי במיטה, מזל דלי יומי, מזל דלי תכונות, מזל דלי באנגלית, מזל דלי הורוסקופ, תחזית שבועית למזל דלי, מזל דלי לפי הקבלה, איך לכבוש את מזל דלי, מזל דלי אישה, מזל דלי באהבה, מזל דלי זכר, בת מזל דלי, מזל דלי הורוסקופ שבועי, מזל דלי נקבה במיטה, מזל דלי מחר, מזל דלי גבר תכונות, מזל דלי השבוע, מזל דלי תחזית חודשית, מזל דלי נקבה תכונות, מזל דלי גבר במיטה, מזל דלי וקשת, מזל דלי תכונות שליליות, מזל דלי אסטרולוגיה, מזל דלי אופי, מזל דלי התאמה, מזל דלי מאפיינים, מזל דלי גבר בזוגיות, מזל דלי גבר באהבה, מזל דלי גבר אופי, הורוסקופ שבועי דלי

תן ציון למאמר זה

0