מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי: 16.09.18-22.09.18

כוכבים ומזלות: הרקיע יוצר היבטים קוסמיים בין כוכב אוראנוס שמייצג אתכם לבין הכוכבים פלוטו ומארס. התופעה מובילה אל תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 9.

ראשון עד שלישי: אל תיקחו כל דבר ברצינות רבה כל כך. נדמה לכם שלאף אחד אין בעיות כמו שיש לכם. את הקונפליקטים שאתם חווים יש לחלק לפי סדר הדחיפות ולטפל בהם אחד אחד. למרות האווירה בבית כדאי להתאזר בסבלנות ולחכות לשעת כושר. זה מתקרב! שווה לחכות! הרקיע מבשר על תקופה בה אתם קוטפים את פירות עמלכם. אנרגיות טובות זורמות אליכם מכיוון ילידי מזלות האדמה: גדי, שור ובתולה.

רביעי עד שבת: אתם עובדים קשה מאוד ובכך מנסים אולי להתחמק ממחשבות טורדניות. יש מי שמתעניינים בכם אבל אתם לא ממש מקבלים את העניין ברוח טובה. נסו לשלוט בחוש הביקורת. לא כל מפגש חברתי אמור להביא על מגש של כסף את בן/ת הזוג הקבועים שאיתם תצעדו אל תוך השקיעה. קחו את התחום הרומנטי כפרויקט ארוך טווח. במקביל, הרקיע רומז על הצלחה בעולם התקשורת.

התיקון של מזל דלי: התיקון של מזל דלי מבוסס על שבט אשר שמזל דלי קשור בו על פי ילקוט שמעוני- שבט אשר מזוהה עם חודש שבט ועם סמל עץ הזית, כמו גם עם ט"ו בשבט [חג הצומח] אשר חל בתקופה זו. התיקון של מזל דלי מבוסס על יכולתו להתחבר עם יסוד האדמה כדי לחשוף סודות של ריפוי הצפונים בצמחי מרפא.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל דלי, מזל דלי גבר, מזל דלי נקבה, מזל דלי תאריכים, מזל דלי שבועי, מזל דלי במיטה, מזל דלי יומי, מזל דלי תכונות, מזל דלי באנגלית, מזל דלי הורוסקופ, תחזית שבועית למזל דלי, מזל דלי לפי הקבלה, איך לכבוש את מזל דלי, מזל דלי אישה, מזל דלי באהבה, מזל דלי זכר, בת מזל דלי, מזל דלי הורוסקופ שבועי, מזל דלי נקבה במיטה, מזל דלי מחר, מזל דלי גבר תכונות, מזל דלי השבוע, מזל דלי תחזית חודשית, מזל דלי נקבה תכונות, מזל דלי גבר במיטה, מזל דלי וקשת, מזל דלי תכונות שליליות, מזל דלי אסטרולוגיה, מזל דלי אופי, מזל דלי התאמה, מזל דלי מאפיינים, מזל דלי גבר בזוגיות, מזל דלי גבר באהבה, מזל דלי גבר אופי

תן ציון למאמר זה

0