מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי: 22.10.17-28.10.17

כוכבים ומזלות: שזירה בין האנרגיות שלכם לבין הכוכבים ונוס ומרקורי, מחוללת תנודות נומרולוגיות המחברות אתכם עם אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 5.

ראשון עד שלישי: יש לכם המון התלבטויות הקשורות לתחום הקריירה. מעשים וצעדים שאתם עושים גורמים לאנשים מסביבכם להתנגדות. למרות החששות אתם מצליחים להגשים מטרה שסימנתם. ספקנים שפקפקו ביכולותיכם ייאלצו להודות כי טעו. אדם שייחס לכם תמימות יתירה קולט כי פעלתם בתחכום. מכאן ואילך הוא יכבד את דעתכם יותר מכפי שנהג בעבר. צפויות בשורות טובות לצעירים במשפחה.

רביעי עד שבת: אכזבה מסוימת בעבודה גורמת לכם לחשוב ולשקול מחדש את כל הנושא. אתם צריכים ללמוד להפריד בין פרטים ואירועים בודדים לבין התמונה כולה. אין לכם ברירה. ברור לכם שאתם חייבים לקחת על עצמכם התחייבות של ממש. מובן מאליו שלא הכול יתנהל כול הזמן בדיוק בהתאם לציפיות שלכם, במיוחד שהן לא ממש ריאליסטיות. לא לקחת את זה בכבודות רבה מידי, זה לא אישי. הגיע הזמן להסיר את הכפפות ולהשיב ליריביכם מנה אחת אפיים.

טיפ שבועי: שננו והפנימו את המילים הבאות - אני יודע כי דרכי תעלה ותפרח ככל שאצליח להדגיש את הייחודיות ואת המקוריות שלי, גם הסובבים אותי נוקטים גישה שמרנית.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


34108 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל דלי, מזל דלי גבר, מזל דלי נקבה, מזל דלי תאריכים, מזל דלי שבועי, מזל דלי במיטה, מזל דלי יומי, מזל דלי תכונות, מזל דלי באנגלית, מזל דלי הורוסקופ, תחזית שבועית למזל דלי, מזל דלי לפי הקבלה, איך לכבוש את מזל דלי, מזל דלי אישה, מזל דלי באהבה, מזל דלי זכר, בת מזל דלי, מזל דלי הורוסקופ שבועי, מזל דלי נקבה במיטה, מזל דלי מחר, מזל דלי גבר תכונות, מזל דלי השבוע, מזל דלי תחזית חודשית, מזל דלי נקבה תכונות, מזל דלי גבר במיטה, מזל דלי וקשת, מזל דלי תכונות שליליות, מזל דלי אסטרולוגיה, מזל דלי אופי, מזל דלי התאמה, מזל דלי מאפיינים, מזל דלי גבר בזוגיות, מזל דלי גבר באהבה, מזל דלי גבר אופי

תן ציון למאמר זה

0