מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דלי: 18.03.18-24.03.18

כוכבים ומזלות: הילת האנרגיות שלכם לוכדת את אלו של הכוכבים פלוטו וונוס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 8 ו – 6.

ראשון עד שלישי: אין אפשרות ליישם בטווח המידי את מה שאתם מתכננים. כל ניסיון להחיש עניינים יתקל בהתנגדויות ומכשולים. תנו לעצמכם מרחב תמרון גם מבחינת ביצוע תוכניות עתידיות וגם מבחינת לחצים פנימיים מיותרים שאתם מפעילים על עצמכם וחבל. עליכם ללמוד לשחרר שליטה. נראה שבימים אלה אתם תקועים עם תיאוריות מקובעות מראש, והגיע הזמן לבחון את הדברים מחדש. הרקיע רומז כי יש להתייחס בקלילות למצבים הפכפכים. ייתכן כי דווקא בהם מצפה לכם המזל הטוב.

רביעי עד שבת: תחושת פיזור וחוסר ריכוז מאפיינת פרק זמן זה. קשה לכם להתמקד במה שאתם עושים. טוב שסוף השבוע מתקרב ותהיה לכם הזדמנות של ממש לאזור כוחות ולהתרענן. עליכם להמעיט בהתרוצצויות ולנסות להבדיל בין עיקר וטפל גם במטלות הביתיות וגם במחויבויות החברתיות החיצוניות. הפנימו את הרעיון שלפיו אדם רוחני אינו מתלונן כאשר שורר מצב של התנגדות, אלא אף משתמש בו על מנת לחזק את עצמאותו.

טיפ של אושו להצלחה: אתם מלאים בהיסוסים, בחרדות, בתקוות ובפחדים. אתם ניצבים על פרשות דרכים מבלי לדעת לאן לפנות. שוקלים ומתלבטים אין ספור פעמים. חוששים לנטוש את דלת אמותיכם. אתם דבקים בזיכרונות העבר, אך החל מן הרגע בו החלטתם, אתם מתגברים על העבר שלכם, אתם מתרוממים מעל לעבר, הולכים אל מחוצה לו, חזקים ממנו. לכן, החליטו.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


37209 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל דלי, מזל דלי גבר, מזל דלי נקבה, מזל דלי תאריכים, מזל דלי שבועי, מזל דלי במיטה, מזל דלי יומי, מזל דלי תכונות, מזל דלי באנגלית, מזל דלי הורוסקופ, תחזית שבועית למזל דלי, מזל דלי לפי הקבלה, איך לכבוש את מזל דלי, מזל דלי אישה, מזל דלי באהבה, מזל דלי זכר, בת מזל דלי, מזל דלי הורוסקופ שבועי, מזל דלי נקבה במיטה, מזל דלי מחר, מזל דלי גבר תכונות, מזל דלי השבוע, מזל דלי תחזית חודשית, מזל דלי נקבה תכונות, מזל דלי גבר במיטה, מזל דלי וקשת, מזל דלי תכונות שליליות, מזל דלי אסטרולוגיה, מזל דלי אופי, מזל דלי התאמה, מזל דלי מאפיינים, מזל דלי גבר בזוגיות, מזל דלי גבר באהבה, מזל דלי גבר אופי

תן ציון למאמר זה

0