מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים: 23.07.17-29.07.17

כוכבים ומזלות: גרמיי השמיים שוזרים את האנרגיות שלכם יחד עם אלו של הכוכבים ונוס ומרס, ומחוללים תנודות נומרולוגיות המשגרות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 6 ו – 9.

ראשון עד שלישי: סדר העדיפויות שלכם לא לגמרי ברור. מצד אחד, אתם כמהים לחום ואהבה, לחופשה ולהנאות הקטנות ומצד שני, לא ממש מפרגנים לעצמכם ולמי שהכי מגיע לו קצת יחס. יש מי שמחכה לכם בפינה. אל תפלו למלכודת. עדיף שלא תחפשו את מי שגורם לבעיה אלא תשקדו על מציאת פתרונות. אם אתם דואגים לעתיד אהוביכם, אל תרעיפו עליהם פינוקים מרדימים, הניחו להם להתייצב עצמאיים על רגליהם.

רביעי עד שבת: יש לכם 'מבחן' שעליכם לעבור בהצלחה, אולי כדי להוכיח לעצמכם שאתם מסוגלים להתמודד עם כל אתגר שתרצו. צפויה נסיעה רחוקה. הימנעו בשלב זה מהוצאות גדולות. למרות שזה נראה לכם הכרחי, סביר להניח שתוכלו להסתדר גם בלי. קחו אחריות. אל תחמיצו את הפוטנציאל שיש לכם לשדרג את המצב הכלכלי. הרקיע צופה נישואין לפנויים שביניכם, כמו גם התייצבות והתמסדות.

חוכמת המזרח: בפריסת ניבוי וחיזוי שבוצעה למענכם בשיטה המשלבת בין תורת הפנג-שוואי לבין תורת האי-צ'ינג [מטבעות סיניות], עלה בגורלכם המסר הבא: האדם הרוחני אינו מפנה עורף לכוח הפיתוי, אלא מקריב לו קורבן קטן.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן19608 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל דגים, מזל דגים נקבה, מזל דגים זכר, מזל דגים במיטה, מזל דגים תאריכים, מזל דגים הורוסקופ, מזל דגים אסטרולוגיה, מזל דגים תכונות, מזל דגים יומי, מזל דגים גבר, בת מזל דגים, מזל דגים השבוע, מזל דגים זוגיות, מזל דגים שבועי, מזל דגים מחר, מזל דגים נקבה במיטה, מזל דגים אישה, מזל דגים נקבה אופי, מזל דגים באהבה, מזל דגים אופי, מזל דגים לפי הקבלה, מזל דגים ואריה, מזל דגים זכר במיטה, מזל דגים התאמה, מזל דגים של היום, מזל דגים בקבלה, מזל דגים ועקרב, בן מזל דגים, מזל דגים זכר התאמה, מזל דגים ניתוח אופי, מזל דגים אהבה, מזל דגים מאפיינים

תן ציון למאמר זה

1.00