מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים: 24.09.17-30.09.17

כוכבים ומזלות: הספיראלה השמימית מרעיפה עליכם את האנרגיות של הכוכבים סטורן ואוראנוס, ומחוללת תנודות נומרולוגיות שמובילות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 4 ו – 22.

ראשון עד שלישי: אין טעם לבכות על חלב שנשפך. אתם מוצאים את עצמכם נזכרים באירועי העבר ומתמרמרים על כך שהמזל לא עמד לצידכם לאחרונה. האמת - אתם מתמודדים יפה עם קשיים שוטפים שמתעוררים, כמו אצל כל אחד אחר. אין סיבות אובייקטיביות להצטער על מהלך העניינים. יש מקום לשיפור, זה נכון תמיד. תמשיכו לעבוד קשה ובקרוב תוכלו לקטוף את הפירות. אנשים שאתם מכירים יתקוטטו ביניהם, ועליכם יוטל לגשר ולפשר ביניהם.

רביעי עד שבת: אם אתם רוצים לעבור את החג הזה בשלום מוטב לכם לשמור על פרופיל נמוך עד כמה שהדבר אפשרי מבחינתכם. יכול להיות שתסתובבו כל הזמן עם פרצוף חמוץ אבל העיקר הוא לא להתבלט יותר מידי. זה נכון גם לתחום הקריירה וגם בתחום האישי. לאחרונה אתם מצליחים להרגיז כמעט את כל מי שבא אתכם במגע. הנתיב הרומנטי מעודד פתיחות וספונטאניות. פרשייה שנראית הרפתקנית עשויה לשנות כיוון ולהתייצב.

רוח ונפש: בהפלת גורלות לחיזוי עתיד וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאה במטוטלת של אבני-מזל, עלה בגורלכם המסר הבא: שאפתנות עלולה להיפגע מעודף זהירות, יש לקפוץ על עגלת-ההזדמנויות ללא חשש.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


19608 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל דגים, מזל דגים נקבה, מזל דגים זכר, מזל דגים במיטה, מזל דגים תאריכים, מזל דגים הורוסקופ, מזל דגים אסטרולוגיה, מזל דגים תכונות, מזל דגים יומי, מזל דגים גבר, בת מזל דגים, מזל דגים השבוע, מזל דגים זוגיות, מזל דגים שבועי, מזל דגים מחר, מזל דגים נקבה במיטה, מזל דגים אישה, מזל דגים נקבה אופי, מזל דגים באהבה, מזל דגים אופי, מזל דגים לפי הקבלה, מזל דגים ואריה, מזל דגים זכר במיטה, מזל דגים התאמה, מזל דגים של היום, מזל דגים בקבלה, מזל דגים ועקרב, בן מזל דגים, מזל דגים זכר התאמה, מזל דגים ניתוח אופי, מזל דגים אהבה, מזל דגים מאפיינים

תן ציון למאמר זה

1.00