מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים: 16.09.18-22.09.18

כוכבים ומזלות: הרקיע יוצר היבטים קוסמיים בין כוכב נפטון שמייצג אתכם לבין הכוכבים סטורן ומרקורי. התופעה מובילה אל תנודות נומרולוגיות המחברות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 4 ו – 5.

ראשון עד שלישי: בימים אלה אתם מצליחים להירגע קצת מהמתח בו הייתם שרויים לאחרונה. המועקה מתעופפת לה החוצה דרך החלונות הפתוחים ואתם מסוגלים לנשום מלוא הריאות אוויר צח ולהאמין שדברים אכן עומדים להשתנות בכיוון החיובי. המחיר שאתם משלמים על טעויות העבר גבוה מספיק גם בלי שתענישו את עצמכם. קנו ספר בדיחות וקראו עד הסוף. במקביל, הרקיע רומז על פרשיות שהשתיקה יפה להן.

רביעי עד שבת: זה זמן מתאים לשינויים בבית. נצלו את האנרגיה התזזיתית לתמורות חיוביות כמו עיצוב החדרים, סידור מחדש ואפילו צביעה. צפויות לכם הפתעות, במיוחד לכל הנוגע לתגובות מסביב. חברים מהעבר הרחוק יצרו קשר ובמידה ו"תרימו את הכפפה" תהיה לכם הזדמנות להעלות זיכרונות ולהתמכר לנוסטלגיה. הרקיע מייצג התפתחות רוחנית. צפוי פיתוי גדול בנוגע לשינוי מסלול בתחום המקצועי. בעיקר כדאי ללכת עליו אם יש לו קשר לחו"ל.

התיקון של מזל דגים: התיקון של מזל דגים מבוסס על שבט נפתלי שמזל דגים קשור בו על פי ילקוט שמעוני- סמלו של שבט נפתלי הינו איילה שלוחה והוא מייצג [על-פי הרמב"ן] את רוח השבט האצה להפיץ ברבים את תורת השם. התיקון של מזל דגים צריך להיות מבוסס על יכולתו להפיץ ברבים אנרגיות רוחניות.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל דגים, מזל דגים נקבה, מזל דגים זכר, מזל דגים במיטה, מזל דגים תאריכים, מזל דגים הורוסקופ, מזל דגים אסטרולוגיה, מזל דגים תכונות, מזל דגים יומי, מזל דגים גבר, בת מזל דגים, מזל דגים השבוע, מזל דגים זוגיות, מזל דגים שבועי, מזל דגים מחר, מזל דגים נקבה במיטה, מזל דגים אישה, מזל דגים נקבה אופי, מזל דגים באהבה, מזל דגים אופי, מזל דגים לפי הקבלה, מזל דגים ואריה, מזל דגים זכר במיטה, מזל דגים התאמה, מזל דגים של היום, מזל דגים בקבלה, מזל דגים ועקרב, בן מזל דגים, מזל דגים זכר התאמה, מזל דגים ניתוח אופי, מזל דגים אהבה, מזל דגים מאפיינים

תן ציון למאמר זה

1.00