מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים: 21.01.18-27.01.18

כוכבים ומזלות: מפת הלידה שלכם זורמת עם האנרגיות של כוכבכם נפטון ועם אלה של הכוכבים סטורן ומארס. התופעה מחוללת תנודות נומרולוגיות ביניכם לבין אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 4 ו – 9.

ראשון עד שלישי: עליכם להתארגן מחדש עקב הוצאה בלתי צפויה. עשו זאת בזריזות ובזהירות כיוון שבאמת אין לכם יותר מידי על מי לסמוך. אתם מרגישים בפוקוס. יש זרימה של אנרגיות פעילות שנותנות לכם מרץ ותקווה לעתיד. אתם בהחלט מסוגלים להתמודד עם כל מה שעולה על הפרק, העיקר הוא לבנות את התוכניות שלכם בצורה שקולה ולא למהר לשום מקום. האמנות והאהבה הם התחומים שבלעדיהם אתם עלולים לחוש כמו דגים שנפלטו אל החוף: נראה שעמוק בפנים גם אתם מודעים לזה. חרדותיכם תעלמנה החל מן הרגע בו תתחילו לפתח את כישרונותיכם היצירתיים. 

רביעי עד שבת: מערכת היחסים שלכם תומכת ומאפשרת לכם לשמור על מורל גבוה. אתם עסוקים בהתלבטות הקשורה לתחום הקריירה ומקבלים חיזוקים ועידוד בכיוון הנכון. חכו לשעת כושר כדי לבצע את תכניותיכם. קידום בעבודה יתאפשר במידה ותעמיקו לחקור. בדקו את המניעים מאחורי הקלעים. מישהו שכבר תעתע בכם, מבקש צ'אנס נוסף. גם אם בא לכם להסכים, כדאי שתציבו כללים ברורים. הרקיע מבשר על תקופה שנועדה ללימודים בנוסח של קורסים, ימי-עיון והשתלמויות.

טיפ רוחני: הבשורה להורים היא כי ציפור הדואגת לגוזליה שצימחו פלומה, אינה חוסה עליהם בכנפיה – אלא מבריחה אותם מן הקן.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


40487 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל דגים, מזל דגים נקבה, מזל דגים זכר, מזל דגים במיטה, מזל דגים תאריכים, מזל דגים הורוסקופ, מזל דגים אסטרולוגיה, מזל דגים תכונות, מזל דגים יומי, מזל דגים גבר, בת מזל דגים, מזל דגים השבוע, מזל דגים זוגיות, מזל דגים שבועי, מזל דגים מחר, מזל דגים נקבה במיטה, מזל דגים אישה, מזל דגים נקבה אופי, מזל דגים באהבה, מזל דגים אופי, מזל דגים לפי הקבלה, מזל דגים ואריה, מזל דגים זכר במיטה, מזל דגים התאמה, מזל דגים של היום, מזל דגים בקבלה, מזל דגים ועקרב, בן מזל דגים, מזל דגים זכר התאמה, מזל דגים ניתוח אופי, מזל דגים אהבה, מזל דגים מאפיינים

תן ציון למאמר זה

1.00