מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים: 18.03.18-24.03.18

כוכבים ומזלות: הילת האנרגיות שלכם לוכדת את אלו של הכוכבים אוראנוס ויופיטר, ומחוללת תנודות נומרולוגיות שלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 22 ו – 3.

ראשון עד שלישי: באופן יוצא דופן, דווקא עכשיו בא לכם לנהוג אחרת מהרגיל. להתפרע מעט ולהפתיע את הסובבים אתכם בצעדים שונים ולנקוט במקוריות שעשויה להשאיר את החברים שלכם מופתעים במיוחד. אל תחפשו הסברים. פשוט תיהנו מתחושת החופש. נראה שאתם מתחברים באופן אינטואיטיבי לצרכים של אנשים קרובים לכם, וזה מצוין. הרקיע רומז כי אתם צריכים להתעלם ממשקעים אישיים ולהתרכז אך ורק במה שטוב עבורכם.

רביעי עד שבת: עיכובים גורמים לכם להיות בלחץ גדול במשך מרבית זמנכם. אתם אסירי תודה על היום החופשי הצפוי לכם סוף השבוע, וזה מה שגורם לכם להרגיש קצת יותר טוב לגבי האירועים הנוכחיים. אתם מאוכזבים במקצת מאדם מעצבן שמנסה לרפות את ידכם, למרות הניסיונות החוזרים והנשנים שלכם להשביע רצון. הרקיע רומז כי שלום בכל מחיר – הוא רק לעיתים רחוקות פתרון טוב לבעיה כלשהי.

טיפ של אושו להצלחה: התמסרו אך אל תצייתו. תנו אמון, אך אין צורך שתסגדו לאמונה. התמסרות היא הזדהות עם אדם או עם רעיון, ואילו הציות גורם לכם לאבד את עצמכם. אמון מבוסס על בקרה פנימית הפוקחת עין על המתרחש, בעוד אשר האמונה היא עיוורת. התמסרו ותנו אמון, אך אל תצייתו ואל תסגדו לאמונה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


40487 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל דגים, מזל דגים נקבה, מזל דגים זכר, מזל דגים במיטה, מזל דגים תאריכים, מזל דגים הורוסקופ, מזל דגים אסטרולוגיה, מזל דגים תכונות, מזל דגים יומי, מזל דגים גבר, בת מזל דגים, מזל דגים השבוע, מזל דגים זוגיות, מזל דגים שבועי, מזל דגים מחר, מזל דגים נקבה במיטה, מזל דגים אישה, מזל דגים נקבה אופי, מזל דגים באהבה, מזל דגים אופי, מזל דגים לפי הקבלה, מזל דגים ואריה, מזל דגים זכר במיטה, מזל דגים התאמה, מזל דגים של היום, מזל דגים בקבלה, מזל דגים ועקרב, בן מזל דגים, מזל דגים זכר התאמה, מזל דגים ניתוח אופי, מזל דגים אהבה, מזל דגים מאפיינים

תן ציון למאמר זה

1.00