מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שבועי | הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים

לקבלת יעוץ אישי ממיסטיקניות מומלצות, התקשרו עכשיו: 03-6145910


הורוסקופ שבועי - תחזית אסטרולוגית שבועית מזל דגים: 22.07.18-28.07.18

כוכבים ומזלות: הרקיע משלב בין האנרגיות שלכם לבין אלו של השמש וכוכב מרקורי, ומעורר תנודות נומרולוגיות הלוקחות אתכם אל אנשים ומקומות המושפעים מן המספרים 1 ו – 5.

ראשון עד שלישי: אתם מוציאים דברים מהקשרם. ייתכן שתתקשו לשלוט על היצרים שלכם ומצב זה, בתזמון חסר מזל, עלול להביא לתוצאות לא נעימות. זה פרק זמן בסימן של חוסר וודאות. הזדמנויות מפוקפקות עלולות לגרום לכם לתסבוכת מיותרת, זה הזמן להפעיל חשדנות כלפי אנשים שמבטיחים הבטחות גרנדיוזיות. אדם שכעסתם עליו מסביר לכם את המניעים להתנהגותו. יש בזה הקלה, גם אם אינכם מסכימים איתו.

רביעי עד שבת: אתם מקבלים הצעה שקשה לסרב לה. הזדמנות לטייל ולכיף, בלי שתכננתם, קורצת לכם מאוד. דווקא בגלל שאין לכם אפשרות לצאת לחופשה של ממש, פסק הזמן שמתאפשר בהחלט ממלא את המצברים ומהווה הצלה. אם תשימו לב תגלו שיש לא מעט אנשים שרוצים בטובתכם ומפרגנים לכם. צפוי לכם רכוש רב או רכישה של נכס יקר. שיחה עם אדם בראש טוב, גורמת לכם להשקיף על הנתיב הרומנטי בעיניים מפוכחות יותר מאשר עד עתה.

אבני מזל: למזל ולברכה ענדו קמע משובץ בקריסטל פלורייט: זו אבן מטריפה ביופייה הכובשת מייד את עיני המתבונן. אם שאלתם את עצמכם מהו המחצב אשר שימש לגילוף החרפושיות המפורסמות, הרי התשובה לפניכם. האבן מקימה חיץ בין העונד אותה, לבין האנרגיה השלילית הצפונה במשברי העבר אשר הותירו שרטת בנפשו.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל דגים, מזל דגים נקבה, מזל דגים זכר, מזל דגים במיטה, מזל דגים תאריכים, מזל דגים הורוסקופ, מזל דגים אסטרולוגיה, מזל דגים תכונות, מזל דגים יומי, מזל דגים גבר, בת מזל דגים, מזל דגים השבוע, מזל דגים זוגיות, מזל דגים שבועי, מזל דגים מחר, מזל דגים נקבה במיטה, מזל דגים אישה, מזל דגים נקבה אופי, מזל דגים באהבה, מזל דגים אופי, מזל דגים לפי הקבלה, מזל דגים ואריה, מזל דגים זכר במיטה, מזל דגים התאמה, מזל דגים של היום, מזל דגים בקבלה, מזל דגים ועקרב, בן מזל דגים, מזל דגים זכר התאמה, מזל דגים ניתוח אופי, מזל דגים אהבה, מזל דגים מאפיינים

תן ציון למאמר זה

1.00