מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שנתי לצעירים | הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל סרטן

הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל סרטן

הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל סרטן הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל סרטן

תחזית אסטרולוגית שנתית - הורוסקופ שנתי לצעירים מזל סרטן

לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910


תחזית אסטרולוגית שנתית - הורוסקופ שנתי לצעירים מזל סרטן
קצת לפני ט"ו בשבט ועד החופש הגדול: אתם מעודדים חבר שהחיים הרומנטיים שלו על הפנים. אם זה גולש למשהו עמוק יותר, לא כדאי שתהיו מעורבים יותר ממה שחייבים. סכום כסף מפתיע מעלה לכם את הסיכויים לקנות משהו ששמתם עליו עין. רק כדאי שתשאלו את עצמכם עד כמה אתם לחוצים על המשהו הזה. לפי מצב הכוכבים צפויה לכם פגישה שתוביל לשיפור הדימוי העצמי שלכם. יש מצב שזה קשור למישהו שהדליק אתכם. מישהו שכמעט התייאשתם ממנו מפתיע אתכם עם מסר רומנטי. קחו את זה אל מקום ואל קטע שעושים טוב לביטחון העצמי שלכם. מישהו מתחיל לחזר אחריכם בגלל שהוא קולט שהוא עלול לפספס אתכם. זה אומר שהוא חושד שמישהו אחר מתחרה בו עליכם.

מאמצע החופש הגדול ועד אחרי סוכות: לא שווה לכם לחזור אל מישהו שלא ממש עשה לכם טוב בלב. אתם צריכים לתפוס ראש עם בילויים קורעים ולא לחפור באכזבות העבר. אל תיקחו ללב את מה שלא ממש הסתדר לכם. כל סיום מביא איתו התחלות חדשות (שאפילו) עוד יותר טובות ממה שאיחלתם לעצמכם. הכוכבים שלכם רומזים שהקטעים הרומנטיים יצליחו לכם ברגע בו תזרמו עם מה שבלב שלכם, ולא תעשו חשבון לאף אחד. מישהו עושה קולות של בא לו להתפייס איתכם. זה אומר שאם פעם הייתה ביניכם תחרות או יריבות, אז עכשיו הגיע הזמן לשכוח ולסלוח. צפוי לכם מבול של הצלחות חברתיות. אתם נכנסים אל תוך קשרים מטריפים עם אנשים שיביאו לכם מזל וברכה. אל תתרגשו ממי שטוען שהאנרגיות שלכם יותר מדי מוטרפת בשבילו. זה פשוט נפלא שאתם כאלה ואל תנסו להשתנות בשביל אף אחד.

לאחר סוכות ועד חנוכה כזה: יש לכם גרופי חדש שמביא לכם יחצנות בלי שתדעו. גם אם פעם הוא לא ממש חיבב אתכם, יש מצב שמישהו גרם לו לשנות לטובה את דעתו עליכם. צפויים לכם מחזרים קלילים שלא ממש לוקחים ברצינות את החיים: סבבה, אין עם זה בעיה אם זה מה שעושה לכם טוב. פרידה מטיפוס מעיק לא צריכה לגרום לכם רגשי אשמה, להיפך, אתם צריכים לברך את עצמכם על שנפרדתם ממנו. האנרגיות שלכם מקפצות עכשיו בשמיים בין מקום סופר-יצירתי, לבין מקום מה-זה-מוטרף. זה אומר ששווה לכם לזרום עם האטרף. הדברים מצליחים לכם ככול שאתם סומכים יותר על פגישות עיוורות ועל המזל העיוור. הרומנטיקנים שביניכם יחושו בהשפעתן המדהימה של האנרגיות החריגות.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


510 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה מזלות, מזל סרטן, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל סרטן גבר, מזל סרטן נקבה, מזל סרטן תאריכים, מזל סרטן במיטה, הורוסקופ יומי מזל סרטן, מזל סרטן היום, מזל סרטן הורוסקופ, מזל סרטן אישה, מזל סרטן אסטרולוגיה יומית, מזל סרטן זוגיות, מזל סרטן יומי, איך לכבוש גבר מזל סרטן, בת מזל סרטן, מזל סרטן תכונות, מזל סרטן זכר, מזל סרטן גבר במיטה, מזל סרטן נקבה במיטה, מזל סרטן נקבה התאמה, מזל סרטן השבוע, מזל סרטן אסטרולוגיה, מזל סרטן אהבה, מזל סרטן התאמה, מזל סרטן גבר אופי, מזל סרטן גבר התאמה, מזל סרטן אופי, מזל סרטן נקבה אופי, מזל סרטן מאפיינים, מזל סרטן שבועי, מזל סרטן לפי הקבלה, בן מזל סרטן, מזל סרטן ועקרב, מזל סרטן הורוסקופ שנתי, מזל סרטן וגדי, מזל סרטן וקשת, מזל סרטן תחזית, מזל סרטן ודגים, מזל סרטן תחזית חודשית, הורוסקופ שנתי, הורוסקופ שנתי לצעירים, תחזית שנתית לצעירים, הורוסקופ שנתי לצעירים מזל סרטן

תן ציון למאמר זה

0