מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שנתי לצעירים | הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל דלי

הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל דלי

הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל דלי הורוסקופ שנתי לצעירים - מזל דלי

תחזית אסטרולוגית שנתית - הורוסקופ שנתי לצעירים מזל דלי.

לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910


תחזית אסטרולוגית שנתית - הורוסקופ שנתי לצעירים מזל דלי
קצת לפני ט"ו בשבט ועד החופש הגדול:
חבר שלכם נדלק על כיוון לא שגרתי ומשכנע אתכם להצטרף אליו. צפויה חוויה מהממת שתתרום להידוק הקשר. פעילות התנדבותית עשויה לעזור גם לכם, אך אל תתגאו בעזרה שאתם מגישי לאחרים. שלא במתכוון אתם עלולים להביך אותם. אתם נחמדים למישהו שחש עצמו נטוש. אז נכון שאין לכם על מה להתנצל, אבל למה לא לעשות לו טוב על הלב ? אנרגיות רומנטיות מכוונות אתכם ללכת על קשרים עם אלה שאתם מכירים, ולא לקפוץ על פיתויים שמגיעים ממקומות הזויים. הקטע החברתי ממש חזק אצלכם. נראה שגם אלה מכם שלא ממש מתאמצים, מוצאים את עצמם במרכז העניינים. קטעים חברתיים שמה זה חששתם מהם, מתגלים כלא מי-יודע-מה מפחידים. זה אומר שההכנות שלכם היו משו-משו.

מאמצע החופש הגדול ועד אחרי סוכות: אל תתנדבו לוותר על בילוי מתוכנן רק בשביל לעשות טוב למישהו שמשחק משחקי כבוד. מי שבאמת אוהב אתכם יצטרך להגמיש את עקרונותיו. אתם הולכים לשפוך את הלב בפני ידיד בן המין השני, וכל זה מתוך תקווה שיש לו דיבור טוב עם מישהו שאתם מעוניינים בו. הייתם שמחים אם מישהו נחשק היה מפנה את תשומת הלב שלו רק אליכם. אל תנסו לשכנע אותו – תנו לו סיבה טובה להשתוקק לחברתכם. אתם תופסים כיוון אל מישהו שבכלל לא חשבתם שהוא מתאים לכם ומגלים שדווקא כן. זה יכול לתרום לכם, אז תעזבו אתכם מדעות קדומות. יש מצב שאתם מהססים לגבי קשר מסוים שעלול לפגוע ברגשותיו של מישהו אחר, שטרם התייאשתם ממנו. אתם נחשבים לכאלה ששום דבר לא יכול לעצור אתכם כאשר אתם מחליטים משהו. הקטע הזה נותן לכם יתרון ענק על פני המתחרים שלכם.

לאחר סוכות ועד חנוכה כזה: קשר חדש ויפה נופל עליכם במה-זה הפתעה. אתם עדיין בוחשים באיזושהי פרשייה ישנה כאשר לפתע מסתער עליכם רומן חדש. אתם נדלקים על משהו אופנתי שהגיע ממקומות רחוקים. חוץ מהכיף שבקטע, הוא תורם המון גם ל-'לוק' שלכם. מישהו שיש לו זיכרונות טובים הקשורים בכם, מחפש דרך שתאפשר לו להעלות איתכם חוויות משותפות מבלי 'להחשיד' את עצמו. אתם לא צריכים להיכנע ללחץ חברתי שרק מרחיק אתכם מהמטרה. הכי טוב זה להפסיק לנדב מידע, ולהתחיל לשוחח ביחידות עם מי שאתם מעוניינים בו. צפויים דיבורים עם מישהו שמנסה לטשטש את חיזוריו אחריכם. גם לכם מותר לשחק אותה ראש-קטן. אל תעבירו הלאה מידע עסיסי בתחום הרומנטי. זה ששלח לכם אותו רוצה שהדברים יישארו ביניכם לבינו.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


515 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה מזלות, מזל דלי גבר, מזל דלי נקבה, מזל דלי תאריכים, מזל דלי שבועי, מזל דלי במיטה, מזל דלי יומי, מזל דלי תכונות, מזל דלי באנגלית, מזל דלי הורוסקופ, תחזית שבועית למזל דלי, מזל דלי לפי הקבלה, מזל דלי אישה, מזל דלי באהבה, מזל דלי זכר, בת מזל דלי, מזל דלי הורוסקופ שבועי, מזל דלי נקבה במיטה, מזל דלי מחר, מזל דלי גבר תכונות, מזל דלי השבוע, מזל דלי תחזית חודשית, מזל דלי נקבה תכונות, מזל דלי גבר במיטה, מזל דלי וקשת, מזל דלי תכונות שליליות, מזל דלי אסטרולוגיה, מזל דלי אופי, מזל דלי התאמה, מזל דלי מאפיינים, מזל דלי גבר בזוגיות, מזל דלי גבר באהבה, מזל דלי גבר אופי, הורוסקופ שנתי, הורוסקופ שנתי לצעירים, תחזית שנתית לצעירים, הורוסקופ שנתי לצעירים מזל דלי, מזל דל, איך לכבוש את מזל דל

תן ציון למאמר זה

0