מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שנתי | הורוסקופ שנתי - מזל טלה

הורוסקופ שנתי - מזל טלה

הורוסקופ שנתי - מזל טלה הורוסקופ שנתי - מזל טלה

תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 והורוסקופ שנתי מזל טלה.

לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910


תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 והורוסקופ שנתי מזל טלה
מעט על מזל טלה: אתם שייכים למזלות האש וזה אומר שיתאימו לכם בני זוג ממזלות האוויר: דלי, תאומים ומאזניים.
מה הכוכבים צופים לשנה הקרובה: לאורך כל השנה הקרובה אל תנדבו מידע עסקי או קרייריסטי אם לא התבקשתם. קחו בחשבון כי יהיה מי שעלול לנצל את דבריכם לטובתו. אתם גולשים על גלי ההצלחה של עסקה שרוממה אתכם. אל תגיבו להתגרויות והתעלמו ממי שלא מפרגן. מתפוגג עימות רומנטי שטרד מנוחתכם. קחו בחשבון כי יהיה מי שינסה להצית מחדש את הלהבה. מישהו עשוי לרמוז כי הוא הקריב דבר מה לטובתכם. גם אם לא ביקשתם ממנו לנהוג כך, עדיין יש לכם בעיה.

קריירה וכסף: אתם מתלבטים אם לחזור אל תחום עיסוק שנטשתם. נסו לברר עם עצמכם למה בדיוק אתם מצפים. בתחילת השנה יש מי שנהנה לצקת שמן על מדורת המריבות. השתדלו לעקוף רכילויות בנוסח של "מי-אמר-למי-ולמה". אדם שמחבב אתכם מעניק לכם ביקורת בונה. נראה כי טריק פשוט עשוי לייעל את עבודתכם. אל תנדבו מידע עסקי או קרייריסטי אם לא התבקשתם. קחו בחשבון כי יהיה מי שעלול לנצל את דבריכם לטובתו. אתם גולשים על גלי ההצלחה של עסקה שרוממה אתכם. אל תגיבו להתגרויות, התעלמו ממי שלא מפרגן. אתם זוכים בפרס שהוא מעין הכרת תודה עבור השקעותיכם. אנשים מכבדים אתכם יותר מכפי שנדמה לכם. אתם משתדלים להתפשר עם גחמותיו של אדם שתלטן. מצד שני, נראה כי בשלב כלשהו תאלצו לחתוך. על מנת לרדת אל שורשי העניין כדאי לכם להתייעץ עם מיסטיקן מומחה בתחומו. עמית לעבודה שלא חיבבתם, משנה לטובה את התנהגותו כלפיכם. ייתכן כי לחינם גיבשתם דעה שלילית על אודותיו. ג'ובים שאתם מקבלים על עצמכם לפרק זמן קצר, עשויים להפוך לסיפור הצלחה: אל תהססו להשתחל לתוכם גם אם הם נוספים על תפקידכם. העצמאיים שביניכם יקבלו הצעה שעשויה להעניק להם הכנסה קבועה: אפשר לראות בה מעין וויתור על מעט חופש, לטובת הרבה יציבות. תצטרכו לגלות נאמנות למישהו שנטל אתכם תחת חסותו: בסיפור הזה יש הרבה תן וקח, עכשיו הגיע תורו של התן.

הורוסקופ אהבה: נראה כי אתם הוגים בקשר אשר רב בו הנסתר על הגלוי. ייתכן כי הסיפור הזה לא ממש שווה לכם. הישמרו מפני אנשים שלשונם החלקלקה באה להסוות את נוכלותם. צפוי קטע רומנטי הפכפך משהו... לתחזית המלאה לאהבה

בריאות: האזורים הרגישים בגופכם הם הראש והפנים. הקריסטלים שיעזרו לחיזוק אנרגטי בשנה הקרובה הם:

אגת אש- האבן שמקורה במקסיקו, מעודדת עשייה, החלטיות, ומשיכת המשתמש בה לקידום משימות ואתגרים. האגת-אש מחזקת את תחושת הסיפוק והביטחון העצמי וכמו כן ביכולתה לסייע בטיפול בבעיות של זרימת דם, איבוד כוון ורצון לעשייה.

קוורץ- אבן הקוורץ מטהרת ומעניקה אנרגיה לגוף הפיסי והמנטלי. היא מסייעת בפתיחת העין השלישית ותורמת להתפתחות המודעות. ניתן להשתמש בקוורץ כדי לשמר אנרגיה והישגים רוחניים. היא קולטת אנרגיה מהיקום ומעבירה אותה לאני הפנימי. מגבירה תחושות ומחזקת כוחן של אבנים אחרות.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1297 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מזל טלה, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל טלה ועקרב, מזל טלה גבר, מזל טלה נקבה, מזל טלה אישה, מזל טלה היום, מזל טלה תאריכים, מזל טלה הורוסקופ, מזל טלה באנגלית, מזל טלה במיטה, מזל טלה זכר, מזל טלה יומי, מזל טלה השבוע, איך לכבוש את מזל טלה, מזל טלה אהבה, מזל טלה נקבה במיטה, מזל טלה תכונות, בת מזל טלה, מזל טלה בזוגיות, מזל טלה זוגיות, מזל טלה שבועי, מזל טלה אסטרולוגיה, מזל טלה התאמה לבני מזלות אחרים, מזל טלה אופי, מזל טלה לפי הקבלה, מזל טלה מאפיינים, מזל טלה ותאומים, מזל טלה הורוסקופ שבועי, מזל טלה מחר, מזל טלה גבר במיטה, מזל טלה במיטה נקבה, מזל טלה גבר התאמה, מזל טלה גבר אופי, איך לכבוש גבר מזל טלה, מזל טלה פרופיל, מזל טלה וקשת, מזל טלה גבר באהבה, מזל טלה ואריה, מזל טלה אישה במיטה, מזל טלה אסטרולוגיה יומית, בת מזל טלה במיטה, בן מזל טלה, מזל טלה אישה התאמה, מזל טלה התאמה זוגית, מזל טלה עם תאומים, הורוסקופ שנתי, תחזית שנתית, תחזית שנתית מזל טלה, תחזית אסטרולוגית שנתית

תן ציון למאמר זה

0