מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שנתי | הורוסקופ שנתי - מזל שור

הורוסקופ שנתי - מזל שור

הורוסקופ שנתי - מזל שור הורוסקופ שנתי - מזל שור

תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 והורוסקופ שנתי מזל שור.

לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910


תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 והורוסקופ שנתי מזל שור
מעט על מזל שור: אתם שייכים למזלות האדמה וזה אומר שיתאימו לכם בני זוג ממזלות המים: סרטן, עקרב ודגים.
מה הכוכבים צופים לשנה הקרובה: בתחילת השנה דמות יצירתית מצליחה לשלהב את דמיונכם לגבי דבר מה שהיא יצרה: נראה שחוץ מן הסיפוק האישי, יש בסיפור הזה גם הזדמנויות כספיות. גורמים המשפיעים על מצבכם הכלכלי יהיו מוכנים לוותר לכם במישור הפיננסי, אך ידרשו תמורה שעלולה להתנגש עם עקרונותיכם. עשו כל שביכולתכם כדי לשהות במחיצת אנשים שמשמחים אתכם. התבודדות היא הדבר האחרון שאתם יכולים להרשות לעצמכם השנה.

קריירה וכסף: אתם מוכנים להקריב את הישגיכם לטובת אדם שאתם מחבבים: זה נחמד, כל עוד אתם מודעים לתוצאות הצפויות. במקביל, עשו הכול כדי לשמור על עצמאות כלכלית. מישהו שבפגישותיכם הראשונות איתו הפגין אהדה וחביבות, מתחיל לחשוף את פרצופו האמיתי: מצד שני, ייתכן שהוא פשוט בוחן אתכם. גישתכם הדיפלומטית גורמת ליריביכם לשקול פעם נוספת את מזימותיהם: אל תופתעו אם הם ימצאו קורבן אחר כדי להתלבש עליו. סוגיות אשר כאלה מן הראוי להציג בפני מיסטיקנים יועצים או מדריכים רוחניים שעשויים לחלץ אתכם מן המצר. מופיעה הזדמנות המאפשרת לכם לנצל את שעות הפנאי לרכישת מיומנויות שאינן נחלת מתחריכם. דמות יצירתית מצליחה לשלהב את דמיונכם לגבי דבר מה שהיא יצרה: נראה שחוץ מן הסיפוק האישי, יש בסיפור הזה גם הזדמנויות כספיות. גורמים המשפיעים על מצבכם הכלכלי יהיו מוכנים לוותר לכם במישור הפיננסי, אך ידרשו תמורה שעלולה להתנגש עם עקרונותיכם. רעיון שפקפקתם בו, מתחיל להתברר כמכרה של זהב: הגיע הזמן שתתחילו להקשיב לאדם שהגה אותו. צפויה הזדמנות להתחכך עם בעלי שררה וממון: התחום החברתי מפגיש אתכם עם אפיקים עסקיים. זה הזמן שלכם לעשות כסף מבלי להרגיש אשמים. מישהו יבקש לסגת מהבטחה שנתן לכם: בעצם, אין בזה שום רע כל עוד הוא לא תולה את האשמה בכם.

הורוסקופ אהבה: צפויים בילויים במקומות אקזוטיים. אנרגיות טובות זורמות אל כל אשר מדיף ניחוח של חופש ומרחבים. תופעה שמימית נדירה מכניסה ריגושים רבים אל חייכם – נצלו את אנרגיות הכוכבים לטובתכם. לתחזית המלאה לאהבה

בריאות: האזורים הרגישים בגופכם הם הגרון, העורף והצוואר. הקריסטלים שיעזרו לחיזוק אנרגטי בשנה הקרובה הם:

קוורץ- אבן הקוורץ מטהרת ומעניקה אנרגיה לגוף הפיסי והמנטלי. היא מסייעת בפתיחת העין השלישית ותורמת להתפתחות המודעות. ניתן להשתמש בקוורץ כדי לשמר אנרגיה והישגים רוחניים. היא קולטת אנרגיה מהיקום ומעבירה אותה לאני הפנימי. מגבירה תחושות ומחזקת כוחן של אבנים אחרות.

אמרלד- אבן האמרלד היא אבן ששימשה תרבויות קדומות לראיית הנסתר, חיזוק הזיכרון, הרחקת כוחות הרשע וחשיפת האמת בין בני זוג זאת כאשר ענדו את האמרלד על הצוואר. את המצרים שימשה אבן האמרלד כסמל לפוריות נשים ולידה, מרפאים השתמשו בה לריפוי וטיפול בבעיות עיניים, הרחקת רעלים וטיהור הגוף. האמרלד טובה לאנשים הרואים את העולם בפסימיות ולאלה הסובלים מבעיות רגשיות של אחרים. האבן מקלה על לחצים, עוזרת לטיפול בבעיות גב ומשפרת את כושר ההבעה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1284 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, מזל שור, אסטרולוגיה מזלות, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל שור ומזל סרטן, מזל שור היום, מזל שור נקבה, מזל שור גבר, מזל שור תאריכים, מזל שור במיטה, מזל שור זכר, מזל שור תחזית יומית, מזל שור מחר, מזל שור אישה, מזל שור אסטרולוגיה, מזל שור מאפיינים, בת מזל שור, מזל שור תכונות, מזל שור אופי, מזל שור נקבה במיטה, מזל שור השבוע, מזל שור הורוסקופ יומי, מזל שור זכר התאמה, מזל שור באהבה, מזל שור גבר באהבה, הורוסקופ יומי למזל שור, בת מזל שור במיטה, מזל שור התאמה, מזל שור ועקרב, מזל שור גבר במיטה, מזל שור זכר במיטה, מזל שור שבועי, מזל שור יומי, בן מזל שור, מזל שור הורוסקופ שבועי, מזל שור לפי הקבלה, איך לכבוש גבר מזל שור, מזל שור זוגיות, מזל שור וסרטן, מזל שור ומאזניים, מזל שור ותאומים, מזל שור התאמה לבני מזלות אחרים, מזל שור אהבה, מזל שור וקשת, מזל שור תחזית חודשית, מזל שור במיטה נקבה, מזל שור נקבה לפי הקבלה, מזל שור נקבה התאמה זוגית, הורוסקופ שנתי, תחזית שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, תחזית שנתית מזל שור

תן ציון למאמר זה

0