מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שנתי | הורוסקופ שנתי - מזל תאומים

הורוסקופ שנתי - מזל תאומים

הורוסקופ שנתי - מזל תאומים הורוסקופ שנתי - מזל תאומים

תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 והורוסקופ שנתי מזל תאומים.

לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910


תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 והורוסקופ שנתי מזל תאומים
מעט על מזל תאומים: אתם שייכים למזלות האוויר וזה אומר שיתאימו לכם בני זוג ממזלות האש: טלה, קשת ואריה.
מה הכוכבים צופים לשנה הקרובה: בחודשים הראשונים של השנה מחווה משובבת לב מצידכם עשויה להעצים את הפופולאריות שלכם במקום העבודה: לכו עליה גם אם היא תצריך השקעה כספית פעוטה. לא מעט תחומים ידרשו מכם להיות יותר אסרטיביים: נראה שפה ושם תצטרכו להפגין נחרצות מנומסת. התחום שבינו לבינה גורם לכם להתלבט בין נטיות ליבכם לבין הצורך להוכיח משהו: כדאי שתבחרו בנטיות ליבכם. הסגנון שלכם בתחום שבינו לבינה עלול להרתיח את המקנאים בכם, אך הוא בהחלט מרגש את האנשים הנכונים.

קריירה וכסף: צפויה הצעה המזכירה לכם תחום שכבר עסקתם בו בעבר: אל תראו פחיתות כבוד ברעיון הזה כל עוד הוא משתלם לכם כספית. השקעה כספית פעוטה עשויה להניב רווחים גדולים: מישהו יציע לכם לנהל עבורו עסק כלשהו או אפילו שותפות. מישהו שכבר תעתע בכם בעבר, חוזר עם רעיון מפתה: אז נכון שלפעמים גם לנוכלים יש רעיונות טובים, אבל נראה שלא במקרה הזה. טוב תעשו אם תפנו שאלה בנושא אל מיסטיקן יועץ שישמח לסייע לכם. אתם לא צריכים לחוש אשמים כאשר מישהו מתלונן שאינכם בוטחים בו: נראה שהלקחים שלכם הופקו מניסיון העבר. אנרגיה רבה מדי מתבזבזת על הליכה סחור סחור: כדאי שתפנו שאלה ישירה ובכך תעבירו את הכדור אל מגרשו של הצד השני. מחווה משובבת לב מצידכם עשויה להעצים את הפופולאריות שלכם במקום העבודה: לכו עליה גם אם היא תצריך השקעה כספית פעוטה. לא מעט תחומים ידרשו מכם להיות יותר אסרטיביים: נראה שפה ושם תצטרכו להפגין נחרצות מנומסת. אתם מתחילים להתעניין בתחביב שאיש אינו מבין מה מצאתם בו, ייתכן שיש בזה מעין סגירת מעגל: צפויות תוצאות שתגרומנה לסובבים אתכם להכיר בכישרונותיכם. וויכוחים במקום העבודה מובלים אתכם לשיחה עם דמות סמכותית: בצורה כזו או אחרת כדאי לבקש את חסותה. התחייבויות כספיות שאינכם מוכרחים ליטול על עצמכם, כדאי לדחות לעיתוי מוצלח יותר.

הורוסקופ אהבה: יש מי שלא מאושרים מטעמכם בבני זוג, אך אתם הם אלה שצריכים להסתדר איתם ולא ההם שמקטרים. מתעוררים זיכרונות בנוגע למישהו שהפך לאקס. במקביל, התנאים והנסיבות לא מאפשרים יותר מזה. לתחזית המלאה לאהבה

בריאות: האזורים הרגישים בגופכם הם הריאות, הכתפיים, הידיים ומערכת העצבים. הקריסטלים שיעזרו לחיזוק אנרגטי בשנה הקרובה הם:

קריסופראס - הצבע הירוק המדהים של אבן הקריסופראס מעניק למביטים בה רוגע ושלווה, תחושת קבלה עצמית וקבלת האחר. האבן המיוחדת הזו תלמד את הנעזרים בה לסלוח בייתר קלות ותצמצם גישה ביקורתית. הרוגע שמשרה אבן זו עוזרת לבעיות רגשיות רבות והיא הייתה ידועה בתרבויות עתיקות כאבן שיועצי המלכים היו משתמשים בה כאשר המלכים נמצאו במצבי לחץ, כעסים ונטו להתרגזויות תכופות תוך שקיעה במצבי רוח דכאוניים.

ג'ספר אדום - לאבן הג'ספר האדומה יכולות מיוחדות. היא מסיעת באיחוד תת ההכרה והמודעות העצמית. היא מכוונת את האנרגיות של הצ'קרות ומאזנת את ההילה. ביכולתה להקל בתקופות של אשפוז ממושך ומצבים של חוסר אנרגיה. היא מסייעת בטיפול בתאי הגוף, בבעיות באיברים הפנימיים ככליות, טחול, שלפוחית השתן, הכבד והבטן.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1267 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, מזל תאומים, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל תאומים נקבה, מזל תאומים זכר, הורוסקופ יומי מזל תאומים, מזל תאומים במיטה, מזל תאומים הורוסקופ, מזל תאומים תאריכים, מזל תאומים גבר, מזל תאומים באנגלית, מזל תאומים באהבה, מזל תאומים יומי, בת מזל תאומים, מזל תאומים השבוע, מזל תאומים מחר, מזל תאומים תכונות, מזל תאומים אישה, מזל תאומים לפי הקבלה, מזל תאומים אופי, איך לכבוש גבר מזל תאומים, מזל תאומים נקבה במיטה, מזל תאומים נקבה התאמה, מזל תאומים אסטרולוגיה, מזל תאומים זוגיות, מזל תאומים מאפיינים, בת מזל תאומים במיטה, מזל תאומים זכר אהבה, מזל תאומים פרופיל, מזל תאומים ומאזניים, מזל דלי ותאומים, מזל תאומים ואריה, מזל תאומים עם תאומים, מזל תאומים וקשת, מזל תאומים אהבה, מזל תאומים נקבה תכונות, הורוסקופ שנתי, תחזית שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, תחזית שנתית מזל תאומים, תחזית אסטרולוגית שבועית מזל תאומים

תן ציון למאמר זה

0