מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שנתי | הורוסקופ שנתי - מזל אריה

הורוסקופ שנתי - מזל אריה

הורוסקופ שנתי - מזל אריה הורוסקופ שנתי - מזל אריה

תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 והורוסקופ שנתי מזל אריה.

לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910


תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 והורוסקופ שנתי מזל אריה
מעט על מזל אריה: אתם שייכים למזלות האש וזה אומר שיתאימו לכם בני זוג ממזלות האוויר: דלי, תאומים ומאזניים.
מה הכוכבים צופים לשנה הקרובה: מיקומו של כוכב אוראנוס בשנה הקרובה שולח לכם מסר "דווקא הגינות שתפגינו כלפי מתחריכם תסייע לכם לנצח". אנשי השיווק שביניכם פותחים מסלול נוסף: הפעם מדובר במוצר שגם הם עצמם היו מוכנים להשתמש בו, מה שאומר שפיהם וליבם שווים. זורמות אליכם אנרגיות מרגיעות שאינכם מורגלים בהן. מתעוררים בכם געגועים אל אדם שלא פגשתם זה עידן ועידנים. מופיעה אנרגיה שתאפשר את חידוש הקשר. גם אם אתם כועסים זה לא הזמן לטפל במשקעים שהדחקתם. נראה כי הצד השני לא ממש בשל לזה.

קריירה וכסף: נתיב הקריירה עלול להיתפס בעיניכם כאפרורי ומשעמם: הצורך בסיפוק הוא טבעי, אך השעה אינה בשלה למעברים חדים. הנאה גדולה צפויה לאלה מכם המתעניינים בפסיכולוגיה ובמיסטיקה, וזאת גם אם העיסוק בתחומים אלה יהיה לאחר שעות העבודה. אם שקלתם התמודדות על משרה כלשהי, עשו כן בחודשים מרץ ואפריל. דווקא ההגינות שתפגינו כלפי מתחריכם, היא זו שתסייע לכם לנצח. אנשי השיווק שביניכם פותחים מסלול נוסף: הפעם מדובר במוצר שגם הם עצמם היו מוכנים להשתמש בו, מה שאומר שפיהם וליבם שווים. זורמות אליכם אנרגיות מרגיעות שאינכם מורגלים בהן. נראה כי אתם מעדיפים אווירה קצת יותר ספונטאנית ורוגשת. טיפוס חשדן סבור כי אתם מאיימים על מעמדו. גם אם הוא טועה, אין לכם סיבה להתעמת עימו. אנרגיה הרמונית מעודדת שיתוף פעולה ועבודת צוות. צפויות שותפויות שלא בניתם עליהן. אל תחפזו להסכים להצעה שמערפלת את התמורה הצפויה לכם. מה שמתחיל ברגל שמאל, גם ממשיך כך. זה מסוג הדברים שכדאי להניחם לפתחם של מיסטיקנים עתירי ניסיון שישמחו לייעץ לכם כיצד לנהוג. מישהו אשר קשר למענכם את הקשרים הנכונים, מצפה כי תוכיחו את עצמכם. הרף נמצא במקום גבוה. תחביב שרכשתם בו ניסיון, עשוי להכניס לכם כסף. דברים המיטיבים עם הנשמה, עשויים להיטיב גם עם חשבון הבנק. 

הורוסקופ אהבה: אדם שאתם מחבבים פותח בפניכם את ליבו, אך שימו לב: אל תחפזו לתת אמון באנשים אשר זה מקרוב הכרתם. כדאי שתפיקו לקחים מהיכרויות דומות בעבר. לתחזית המלאה לאהבה

בריאות: האזורים הרגישים בגופכם הם הלב והגב. הקריסטלים שיעזרו לחיזוק אנרגטי בשנה הקרובה הם:

טופז- אבני הטופז שמשו את המצרים להגנה וסימלו את אל השמש, היוונים השתמשו בה להענקת כח וכקמע כנגד רוחות רעות. טופז משמשת להרחקת עצב והרגשת דיכאון, הגברת יצירתיות, הענקת אנרגיה טהורה וחיזוק האהבה העצמית. באבקת טופז, בשילוב נוזלים השתמשו הקדמונים לריפוי אסטמה, עזרה במקרים של נדודי שינה וטיפול בכוויות. הטופז השקופה היא הפופולרית ביותר מבין גווני הטופז והיא עוזרת ליכולת הריכוז, יכולת קבלת החלטות ואיזון נפשי רוחני.

סיטרין - סיטרין צהובה מוכרת בכל העולם כאבן השפע, כיוון שהיא משפיעה באופן חיובי על תחומי החינוך, העסקים, הקניות והיחסים הבינאישיים. מסייעת בפתרון בעיות משפחתיות וחברתיות. מחזקת יצירתיות, פיתוח אינטואיציה ואינטלקט. מעלה בטחון עצמי ושאיפה. מעניקה תחושת אופטימיות, מרחיקה כעס. טובה למערכת העיכול.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1320 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל אריה, הורוסקופ, מזל אריה נקבה, מזל אריה גבר, מזל אריה היום, מזל אריה תאריכים, מזל אריה יומי, מזל אריה במיטה, מזל אריה הורוסקופ, מזל אריה אישה, מזל אריה זכר, מזל אריה תחזית יומית, מזל אריה נקבה במיטה, מזל אריה תכונות, בת מזל אריה, מזל אריה השבוע, מזל אריה התאמה, מזל אריה שבועי, מזל אריה מחר, מזל אריה חודש, מזל אריה להיום, מזל אריה גבר במיטה, מזל אריה באהבה, מזל אריה אסטרולוגיה, מזל אריה לפי הקבלה, מזל אריה נקבה התאמה, מזל אריה נקבה לפי הקבלה, מזל אריה מאפיינים, מזל אריה זוגיות, מזל אריה ומאזניים, מזל דלי ומזל אריה, מזל אריה תאריך, מזל אריה אהבה, מזל אריה זכר במיטה, מזל אריה הורוסקופ שבועי, מזל אריה במיטה זכר, מזל אריה במיטה נקבה, הורוסקופ שנתי, תחזית שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, תחזית שנתית מזל אריה

תן ציון למאמר זה

0