מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שנתי | הורוסקופ שנתי - מזל בתולה

הורוסקופ שנתי - מזל בתולה

הורוסקופ שנתי - מזל בתולה הורוסקופ שנתי - מזל בתולה

תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 והורוסקופ שנתי מזל בתולה.

לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910


תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 והורוסקופ שנתי מזל בתולה
מעט על מזל בתולה: אתם שייכים למזלות האדמה וזה אומר שיתאימו לכם בני זוג ממזלות המים: סרטן, עקרב ודגים.
מה הכוכבים צופים לשנה הקרובה: בשנה הקרובה תחום הקריירה מזמן לכם שני נתיבים. אם תתייעצו עם חבריכם אתם עלולים למצוא את עצמכם קרחים מכאן ומשם. מן ההיבט הפרקטי יהיה זה מן התבונה להציג את הסוגיה לחוות דעתו של מיסטיקן עתיר ידע. לא מעט אנשים טועים כאשר הם מנסים לקלוע לטעמכם. רק מי שמכיר אתכם יצליח לשדך לכם. מגיעה הצעה רומנטית מאדם שאתם מחבבים. לא נעים לכם לסרב, אבל הייתם מעדיפים לרדת מהקטע. אתם מצליחים לדובב אדם שידוע כשתקן.

קריירה וכסף: במהלך חודשי האביב תתנהל שיחה עם אדם שלא ייחסתם לו חשיבות. צפויה לכם הפתעה לטובה, השאלה היא מה תעשו איתה. אתם מנסים לתמרן בין אנשים בעלי דעות קוטביות אלה לאלה. בסופו של עניין תצטרכו להחליט אם לכאן או לשם. אתם עלולים להחמיץ עסקה רק משום שנדמה לכם כי קיבלתם הצעה טובה יותר. אל תחפזו לקנות בזול. מישהו מקיים לכם הבטחה שכבר פרחה מזיכרונכם. נראה כי אתם שכחתם, אך הוא היה מוטרד. יש מי שמנסה לרכוש את אמונכם על ידי פגיעה ביריביכם. אין סיבה למסיבה, משום שזו היא דרכו עם כולם. מתקבלת תשובה לבקשה שהצגתם לפני זמן רב. אם המסר אינו לרוחכם, כדאי שתרדו מהסיפור הזה. תחום הקריירה מזמן לכם שני נתיבים. אם תתייעצו עם חבריכם אתם עלולים למצוא את עצמכם קרחים מכאן ומשם. מן ההיבט הפרקטי יהיה זה מן התבונה להציג את הסוגיה לחוות דעתו של מיסטיקן עתיר ידע. גלו רגישות בשעה שאתם מעניקים את מה שאמור להיות תשורה סמלית או בפשטות, אל תיסחפו. זה הזמן לפתוח דף חדש ביחסיכם עם דמות סמכותית. נראה כי משחקי כבוד שיבשו דבר מה שניתן לתקנו. אנשים שהיו שמחים להתחלף איתכם ולבוא במקומכם, ממטירים עליכם עצות שכדאי לכם להימנע מהן. אתם מצליחים לדובב אדם שמפורסם כשתקן. נראה כי הצלחתם לפרוט על מיתר חבוי בנפשו. פגישה אקראית מעניקה לכם הזדמנות ללמוד דבר מה חדש. נראה כי הדברים ישפיעו לטובה על עסקיכם.

הורוסקופ אהבה: כדאי לכם לוותר על משחקי כבוד ביחסים שבינו לבינה. הדברים ילכו וישתפרו ככל שתשכילו להגמיש עמדות.. כי בשנה הקרובה קופידון מעודד אתכם לגלות פתיחות. לתחזית המלאה לאהבה

בריאות: האזורים הרגישים בגופכם הם המעיים ומקלעת השמש. הקריסטלים שיעזרו לחיזוק אנרגטי בשנה הקרובה הם:

קריסקולה - אבן הקריסקולה, בעלת הגוון הכחול עמוק היא אבן נהדרת לאיזון האנרגיות ולהקלה על לחצים. היא מגבירה את יכולת האהבה והבנת הזולת ולכן טובה מאוד לזוגיות, במיוחד כאשר קיימים חילוקי דעות וויכוחים מתמידים. אבן זו עוזרת לנשים בבעיות מגוונות כגון: הריון ולידה, שחלות, הקלה בתופעות גיל המעבר וניתן לראות בבירור כי נשים נמשכות לאבן זו כמגנט ופשוט רוצות להיות קרובות אליה.

אמבר- אמבר עוזרת ליכולת קבלת ההחלטות ושיפור הזיכרון, מחזקת ומייצבת את אזור הבטן. לאבן העתיקה שנוצרה משרף עצים שהתאבנו, היה תפקיד מרכזי בתרבויות עתיקות. היוונים והרומאים נהגו להניח אבני אמבר סביב המתים, להבטחת אושר לאחר המוות הפיזי, והרומאים עשו שימוש באבן האמבר להפקת אבקת קטורת.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1591 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה שבועית, תחזית אסטרולוגית שבועית, אסטרולוגיה מזלות, מזל בתולה, תחזית שבועית, הורוסקופ, מזל בתולה גבר, מזל בתולה נקבה, מזל בתולה במיטה, מזל בתולה תאריכים, מזל בתולה היום, מזל בתולה תחזית יומית, מזל בתולה הורוסקופ, מזל בתולה באנגלית, מזל בתולה אישה, מזל בתולה זוגיות, מזל בתולה זכר, מזל בתולה יומי, מזל בתולה תכונות, מזל בתולה גבר התאמה, מזל בתולה השבוע, מזל בתולה גבר במיטה, מזל בתולה על פי הקבלה, מזל בתולה נקבה התאמה, מזל בתולה תחזית חודשית, איך לכבוש גבר מזל בתולה, מזל בתולה התאמה, מזל בתולה התאמה זוגית, מזל בתולה התאמה לבני מזלות אחרים, מזל בתולה אופי, מזל בתולה גבר אופי, מזל בתולה נקבה במיטה, הורוסקופ שנתי, תחזית שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, תחזית שנתית מזל בתולה

תן ציון למאמר זה

0