מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שנתי | הורוסקופ שנתי - מזל מאזניים

הורוסקופ שנתי - מזל מאזניים

הורוסקופ שנתי - מזל מאזניים הורוסקופ שנתי - מזל מאזניים

תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 והורוסקופ שנתי מזל מאזניים

לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910


תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 והורוסקופ שנתי מזל מאזניים
מעט על מזל מאזניים: אתם שייכים למזלות האוויר וזה אומר שיתאימו לכם בני זוג ממזלות האש: טלה, קשת ואריה.
מה הכוכבים צופים לשנה הקרובה: שיוטו של כוכב חמה ברקיע מראה שאתם זוכים בהכרת תודה בזכות סיוע שהושטתם לאדם כלשהו בעבר הרחוק. אל תשכחו שסיפוק אישי הוא טוב לא פחות מרווחים כספיים. מישהו שאינכם מחבבים זורק מילים שמקוממות אתכם... הוא לא מכוון אליכם אלא אל גורם שלישי! בחודשי הקיץ צפויים רגעים יפים בחברת אנשים לא שגרתיים. אל תחפזו לפסול היכרות חדשה. מה שנראה כמו אכזבה ממבט ראשון, עשוי להפוך לסיפור אהבה במבט שני. אם תשחקו נכון בקלפיכם, תיקחו את כל הקופה. צפה ועולה פרשייה שהייתם מעדיפים לשכוח.

קריירה וכסף: זה הזמן לבחון מי הם ידידי האמת שלכם, ומי נוהגים לחפש את חברתכם רק כאשר הם זקוקים לדבר מה. מישהו רומז כי הוא מעניק לכם יותר מן המקובל או הדרוש. האמת היא כי אין לו חלופה טובה יותר. אדם שרוצה לבחון את תגובותיכם אומר משהו שמכעיס אתכם. קחו בחשבון כי מדובר בסתם פרובוקציה. מישהו מספר לכם כי יש פתרון לבעיה שאתם מתלבטים בה. צפויה פגישה עם אדם ששרוי במצב דומה לשלכם. מישהו מגיע כדי לפרגן אך יוצאים לו דברי ביקורת. אלה הם משקעים שהוא מדחיק זמן רב. כדאי שתדעו כי הפניית הסוגיה אל מיסטיקנית או מדריכה רוחנית עשויה להתיר את הסבך למענכם.

אתם זוכים בהכרת תודה בזכות סיוע שהושטתם לאדם כלשהו. סיפוק אישי הוא טוב לא פחות מרווחים כספיים. מישהו שאינכם מחבבים זורק מילים שמקוממות אתכם. הוא לא מכוון אליכם אלא אל גורם שלישי. מישהו מתיש אתכם במילים גבוהות, אך לא מציע לכם דבר. הכי טוב בשבילכם זה לחזור לתכניתכם הקודמת. אל תמהרו לבצע שינוי כלכלי רק משום שמישהו הבטיח לכם הרים וגבעות. כדאי שתפיקו לקחים מניסיון העבר. אתם חולקים את הצלחתכם עם אנשים שלא עמלו עליה. מצד שני, אין אפשרות לתמחר את הרגשתכם הטובה. 

הורוסקופ אהבה: שימו לב למי שמספר לכם חצאי אמיתות. הוא מקמץ במחמאות כדי שההצלחה לא תעלה לכם לראש. היפטרו מרגשי אשמה שמעכירים את שגרת יומכם, בעיקר אם מדובר באירועים שכלל חטאתם בהם או להם. לתחזית המלאה לאהבה

בריאות: האזורים הרגישים בגופכם הם המותניים והכליות. הקריסטלים שיעזרו לחיזוק אנרגטי בשנה הקרובה הם:

סיטרין - סיטרין צהובה מוכרת בכל העולם כאבן השפע, כיוון שהיא משפיעה באופן חיובי על תחומי החינוך, העסקים, הקניות והיחסים הבינאישיים. מסייעת בפתרון בעיות משפחתיות וחברתיות. מחזקת יצירתיות, פיתוח אינטואיציה ואינטלקט. מעלה בטחון עצמי ושאיפה. מעניקה תחושת אופטימיות, מרחיקה כעס. טובה למערכת העיכול.

אמטסיט- מרגיעה ומאזנת, מקלה על גמילה מהתמכרויות, מחזקת את העין השלישית ומגבירה יכולת רוחנית ולכן מומלצת לשימוש בזמן מדיטציה. ביכולתה להרחיק אנרגיות שליליות, לעודד קבלת רעיונות חדשים, יצירתיות ולימוד. טובה למטבוליזם ומצויינת להרחקת כאבי ראש.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1558 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה מזלות, מזל מאזניים, מזל מאזניים גבר, מזל מאזניים נקבה, מזל מאזניים במיטה, מזל מאזניים תאריכים, מזל מאזניים היום, מזל מאזניים תחזית יומית, מזל מאזניים הורוסקופ, מזל מאזניים באנגלית, מזל מאזניים באהבה, מזל מאזניים אישה, מזל מאזניים זוגיות, מזל מאזניים זכר, מזל מאזניים יומי, מזל מאזניים תכונות, מזל מאזניים גבר התאמה, בת מזל מאזניים, מזל מאזניים השבוע, מזל מאזניים מחר, מזל מאזניים גבר במיטה, מזל מאזניים על פי הקבלה, מזל מאזניים מאפיינים, מזל מאזניים נקבה התאמה, מזל מאזניים תחזית חודשית, איך לכבוש גבר מזל מאזניים, מזל מאזניים התאמה, מזל מאזניים התאמה זוגית, מזל מאזניים התאמה לבני מזלות אחרים, מזל מאזניים אופי, מזל מאזניים נקבה במיטה, מזל מאזניים גבר אופי, מזל מאזניים ותאומים, מזל מאזניים וקשת, מזל מאזניים אסטרולוגיה, מזל מאזניים ואריה, הורוסקופ שנתי, תחזית שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, תחזית שנתית מזל מאזניים

תן ציון למאמר זה

0