מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שנתי | הורוסקופ שנתי - מזל קשת

הורוסקופ שנתי - מזל קשת

הורוסקופ שנתי - מזל קשת הורוסקופ שנתי - מזל קשת

תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 והורוסקופ שנתי מזל קשת

לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910


תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 והורוסקופ שנתי מזל קשת
מעט על מזל קשת: אתם שייכים למזלות האש וזה אומר שיתאימו לכם בני זוג ממזלות האוויר: דלי, תאומים ומאזניים.
מה הכוכבים צופים לשנה הקרובה: כוכב יופיטר (צדק) מראה שבתחילת השנה קטע לא סגור גורם לכם להתווכח עם אדם שקיפח את זכויותיכם. קחו בחשבון כי רק כסף מדבר אליו. מישהו שסייעתם לו ותמכתם בו, רומז כי בא לו להתייצב על רגליו שלו. אם זה מה שקורה, נראה כי הצלחתם במשימה. הולך ומתברר כי אין סיבה להיחפז באהבה. יהיה זה מן התבונה להשקיע במה שצפוי להניב פירות בעתיד הרחוק. אנרגיה גשמית מעצבת עתה את צעדיכם. גם נתיב הזוגיות עשוי להיות מושפע משיקולים חומריים וכלכליים.

קריירה וכסף: צפוי לכם אירוע עסקי שופע אנרגיות טובות. במקביל, נראה כי אתם יוצאים נשכרים מאהדה שגיליתם כלפי אדם במשבר. תחום שהשקעתם בו מתחיל לגלות סימני הצלחה. נראה כי הדברים פשוטים בהרבה מכפי ששיערתם. קשריכם עם טיפוס חלקלק מגיעים אל רגע האמת. תצטרכו להסתייע בגורם שלישי על מנת להביס אותו. אם אתם סבורים כי תתעורר בעיה עם אותם 'קשרים' או עם אותו 'גורם שלישי', שווה לכם להתייעץ בנושא עם מיסטיקנים בעלי שיעור קומה. קטע לא סגור גורם לכם להתווכח עם אדם שקיפח את זכויותיכם. קחו בחשבון כי רק כסף מדבר אליו. מישהו שסייעתם לו ותמכתם בו, רומז כי בא לו להתייצב על רגליו שלו. אם זה מה שקורה, נראה כי הצלחתם במשימה. מישהו בסביבתכם ממשיך לטחון וויכוח שירדתם ממנו. אל תיקחו ללב, הוא סתם נהנה לנג'ס. אתם חולקים על דעתו של אדם בכיר מכם, אך להפתעתכם הוא מציין לטובה את נכונותכם להביע את דעתכם. רעיון שהתחיל בקטן, צובר תאוצה. עכשיו תצטרכו להסביר לשותפיכם כיצד גם הם עשויים להרוויח ממנו. מישהו מקיים איתכם שיחת מוטיבציה מתוך כוונה למנוע מכם להציג לו דרישות. הכדור במגרש שלכם. אתם נוטים להביע את דעתכם ללא כחל וסרק, אך בפרק זמן זה צפוי מצב בו כדאי לכם לנהוג איפוק בשיחה עם אדם פגיע. מיזם שאתם מובילים דורש סבלנות וחוסן נפשי. אל תיפלו ברוחכם רגע לפני קו הסיום. 

הורוסקופ אהבה: נראה כי אתם קשים מדי עם עצמכם. ייתכן כי התופעה קשורה לאדם שמנסה לטעת בכם רגשי אשמה. שימו לב למי שמנסה לגשש אצלכם בנוגע לרגשותיכם כלפיו. לתחזית המלאה לאהבה

בריאות: האזורים הרגישים בגופכם הם אגן הירכיים והכבד. הקריסטלים שיעזרו לחיזוק אנרגטי בשנה הקרובה הם:

טורמלין שחור- מסייעת באיזון האלקטרומגנטי של הגוף. מעוררת את כל מרכזי האנרגיה. מגבירה יכולת טלפטית ומודעות. מרגיעה עצבים ומסייעת בהסרת לחץ, תוך הגברת הריכוז ויכולת ההתמקדות. מחזקת את יכולת קבלת ההחלטות ומחדדת את המח. מחזקת את הלב פיזית ורגשית. הטורמלין מרגיעה ומצויינת להגנה מאנרגיות שליליות.

אזורית- האזורית בעלת הצבע הכחול מעוררת את ההכרה ומשפרת את יכולת קבלת ההחלטות במצבי לחץ. היא מגבירה את היכולת לחלום, מקלה על דיכאונות ומטהרת מנטלית. האזורית טובה לחיזוק עצמות והטחול ולכן טובה במצבים של תאונות, שברים, חוסר סידן ובגיל ההתבגרות. האזורית בשילוב עם אבנים נוספות יכולה להיות גורם אנרגטי חזק מאוד, במיוחד בשילוב עם האבן מלכית.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1351 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה מזלות, מזל קשת, מזל קשת נקבה, מזל קשת במיטה, מזל קשת באנגלית, מזל קשת זכר, מזל קשת תאריכים, מזל קשת הורוסקופ, מזל קשת תכונות, מזל קשת היום, הורוסקופ יומי מזל קשת, מזל קשת גבר, מזל קשת זוגיות, מזל קשת יומי, מזל קשת תחזית שבועית, מזל קשת באהבה, בת מזל קשת, מזל קשת אופי, מזל קשת אישה, מזל קשת השבוע, איך לכבוש גבר מזל קשת, מזל קשת אסטרולוגיה, מזל קשת לפי הקבלה, מזל קשת נקבה אופי, מזל קשת נקבה במיטה, מזל קשת התאמה לבני מזלות אחרים, מזל קשת תאריך, מזל קשת זכר במיטה, מזל קשת ותאומים, מזל קשת מחר, מזל קשת מאפיינים, מזל קשת התאמה, מזל קשת וסרטן, מזל קשת ואריה, מזל קשת שבועי, מזל קשת ועקרב, מזל קשת ושור, מזל קשת ודלי, מזל קשת ודגים, מזל קשת פרופיל, מזל קשת הורוסקופ חודשי, הורוסקופ שנתי, תחזית שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, תחזית שנתית מזל קשת

תן ציון למאמר זה

0