מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שנתי | הורוסקופ שנתי - מזל גדי

הורוסקופ שנתי - מזל גדי

הורוסקופ שנתי - מזל גדי הורוסקופ שנתי - מזל גדי

תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 והורוסקופ שנתי מזל גדי

לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910


תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 והורוסקופ שנתי מזל גדי
מעט על מזל גדי: אתם שייכים למזלות האדמה וזה אומר שיתאימו לכם בני זוג ממזלות המים: עקרב, סרטן ודגים.
מה הכוכבים צופים לשנה הקרובה: כוכב ונוס ומיקומו בשנה הקרובה צופה שאמפתיה והזדהות עם מצוקות הזולת יחלצו אתכם שוב ושוב ממצבים קשים, כמו שאתם כבר יודעים היטב: אנשים אוהבים את מי שמעניקים להם כתף בשעת צרה. אל תילחצו על אדם שביקשתם ממנו חוות דעת או משוב, הניחו לו לבצע את שיקוליו ללא רעשים מיותרים. קטע רומנטי תובע גישה קצת יותר מציאותית. אז נכון שבא לכם לזרום עם הלב, אבל לסיפור הזה דרוש ראש. צפוי פרק זמן חלומי לכל אשר עולה ממנו ניחוח של חיזור. זה הזמן לפתוח את הלב מבלי להתחשבן על אירועי העבר.

קריירה וכסף: גם אם כוונותיכם טהורות נראה כי איכשהו אתם מרגיזים עמית לעבודה. קחו את זה כחומר למחשבה, לא יותר. אמפתיה והזדהות עם מצוקות הזולת מחלצות אתכם ממצבים קשים. אנשים אוהבים את מי שמעניקים להם כתף בשעת צרה. אל תילחצו על אדם שביקשתם ממנו חוות דעת או משוב. הניחו לו לבצע את שיקוליו ללא רעשים מיותרים. שיחה עם אדם נבון מסייעת לכם לארגן מחדש את מחשבותיכם. לא משהו שלא יכולתם לעשות בעצמכם. מתגלגלת אליכם ידיעה שמקנה לכם יתרון על פני אדם שנחשב למתחרה. נראה כי יש מי שמעניק לכם עדיפות. כדאי לכם להתייצב מאחורי החלטותיכם גם אם אתם מסתכנים בוויכוח. אסרטיביות מעל הכול. אלת המזל רומזת כי אם לא תבצעו שגיאה של טירונים, נראה כי תצליחו לזכות בתפקיד או בקידום שאתם מייחלים להם. מקננת בכם הרגשה כי אינכם ממצים את מלוא יכולותיכם. רק אתם תחליטו אם לזרום עם המצוי או לצאת ולהשיג את הרצוי. אתם משקיעים בדבר מה שנועד להיטיב עם אחרים ואינו למטרת רווח, אך דווקא משום כך צפויים לכם רווחים. רעיון מתוחכם עוזר לכם לעקוף אדם שניצב בדרככם. עכשיו אתם תוהים איך לא חשבתם עליו קודם. אנרגיה שזורמת אליכם מיסוד המים מעודדת אתכם להשקיע בכישרונותיכם היצירתיים. במקביל, כדאי לכם לסמן מטרה. על מנת לצמצמן טוטאלית את הסיכונים, כדאי לכם להחליף מילים בנושא עם אנשים בעלי חשיבה מיסטית, כלומר – מיסטיקנים.

הורוסקופ אהבה: מיקומו של כוכב סטורן שליטכם, מבשר על רוח הרפתקנית שקופצת עליכם: התופעה עלולה להוליד בחירות שגויות. לתחזית המלאה לאהבה

בריאות: האזורים הרגישים בגופכם הם השיניים, העור והעצמות. הקריסטלים שיעזרו לחיזוק אנרגטי בשנה הקרובה הם:

לאפיס לזולי - אבן לאפיס היא אבן כחולה עם כתמים קטנים של זהב ולבן. אבן הלאפיס משמשת מתקשרים רבים שנעזרים בה בטיפולים, ניתן להשתמש בה גם לטיפול עצמי והיא עוזרת בבעיות רפואיות-נפשיות רבות כגון: שחרור לחצים, הפחתה והעלמת פחדים ופוביות, הגברת יכולת הקבלה העצמית, חיזוק השלד, הפעלת בלוטת התריס וסיוע בבעיות עיניים וגרון.

אמטסיט- אמטיסט מרגיעה ומאזנת, מחזקת את העין השלישית ומגבירה רוחנית ולכן מומלצת לשימוש בזמן מדיטציה. ביכולתה להרחיק אנרגיות שליליות, לעודד קבלת רעיונות חדשים, יצירתיות ולימוד. טובה למטבוליזם ומצויינת להרחקת כאבי ראש.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1470 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה מזלות, מזל גדי, מזל גדי גבר, מזל גדי נקבה, הורוסקופ יומי מזל גדי, מזל גדי היום, מזל גדי תאריכים, מזל גדי באנגלית, מזל גדי תכונות, מזל גדי במיטה, מזל גדי יומי, מזל גדי הורוסקופ, מזל גדי אישה, הורוסקופ שבועי מזל גדי, מזל גדי זכר, מזל גדי מחר, מזל גדי באהבה, מזל גדי השבוע, בת מזל גדי, מזל גדי שבועי, מזל גדי תחזית חודשית, מזל גדי זוגיות, מזל גדי אסטרולוגיה, מזל גדי גבר בזוגיות, מזל גדי נקבה במיטה, איך לכבוש גבר מזל גדי, מזל גדי וסרטן, מזל גדי אופי, אישה בת מזל גדי, מזל גדי גבר במיטה, מזל גדי יומי לפי הקבלה, מזל גדי תחזית, מזל גדי לפי הקבלה, מזל גדי גבר תכונות, מזל גדי אהבה, מזל גדי היום לפי הקבלה, מזל גדי מאפיינים, הורוסקופ שנתי, תחזית שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, תחזית שנתית מזל גדי

תן ציון למאמר זה

0