מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שנתי | הורוסקופ שנתי - מזל דלי

הורוסקופ שנתי - מזל דלי

הורוסקופ שנתי - מזל דלי הורוסקופ שנתי - מזל דלי

תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 והורוסקופ שנתי מזל דלי

לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910


תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 והורוסקופ שנתי מזל דלי
מעט על מזל דלי: אתם שייכים למזלות האוויר וזה אומר שיתאימו לכם בני זוג ממזלות האש: טלה, אריה וקשת.
מה הכוכבים צופים לשנה הקרובה: כוכב נפטון המסמל בין היתר יצירתיות ויכולת עמידה שולח מסר: משפט המפתח שלכם לשנה הקרובה הוא 'אם אין אני לי – מי לי'. הכוכבים צופים טובות לאלה מכם שניחנו בביטחון עצמי, זה הזמן להתמודד על משרות יוקרתיות. נראה כי אתם נוטלים על עצמכם משימה שאחרים בעטו בה והדבר עשוי להביא לכם קידום בעבודה או לפחות הערכה רבה של הבוסים. יש לזה מחיר אך בצידו גם תמורה הולמת. אלת האהבה מעודדת את הפנויים שביניכם להמר על פגישות עיוורות. כדאי לנטוש את התירוצים ולתפוס יוזמה. צפויים לכם קשרים יפים עם ילידי מזלות המים סרטן, עקרב ודגים. המספר 4 יביא לכם מזל וברכה. אנשים שחרדים לשלומכם ינסו לגונן עליכם.

קריירה וכסף: אנרגיה טובה זורמת אליכם מכוכב בעל אופי ברקי ומחשמל. זו בשורה שצופנת מזל לממציאים ולאנשי ההייטק שביניכם. אדם שהתנצחתם איתו מוכן לרדת מן העץ שעליו טיפס. נראה כי הוא השתכנע שיש משהו בטיעוניכם. יש מי שמוכן להעניק לכם יותר מכפי שביקשתם. במקביל, הוא עלול להציג דרישה שאינה לרוחכם. אתם קולטים כי יש מי שמתכוון לסובב אתכם בכחש. יהיה זה מן התבונה אם לא תחשפו בפניו את שגיליתם. דווקא אדם שאתם מחבבים עלול לעמוד בדרככם. ייתכן כי הוא לא ממש מבין את שעתיד להתרחש. התייחסו בספקנות להצהרות שאיש לא לוקח אחריות עליהן. מילות המפתח הן 'אם אין אני לי – מי לי ?' הכוכבים צופים טובות לאלה מכם שניחנו בביטחון עצמי. זה הזמן להתמודד על משרות יוקרתיות. נראה כי אתם נוטלים על עצמכם משימה שאחרים בעטו בה. יש לזה מחיר אך בצידו גם תמורה הולמת. יש מי שחולק לכם מחמאות עבור דבר מה שכלל לא עלה בדעתכם. גם אם הוא נסחף קצת זה לא צריך להפריע לכם. אתם מצליחים לגשר בין אנשים שתהום עמוקה פעורה ביניהם. זה טוב ויפה אך אל תיקחו אחריות למעשיהם. במקביל לטיפים ברוכים אלה כדאי לכם להצטייד גם בעצותיו של מורה רוחני מיסטי.

הורוסקופ אהבה: אלת האהבה מעודדת את הפנויים שביניכם להמר על פגישות עיוורות. כדאי לנטוש את התירוצים ולתפוס יוזמה. לתחזית המלאה לאהבה 

בריאות: האזורים הרגישים בגופכם הם השוקיים, הקרסוליים ומחזור הדם. הקריסטלים שיעזרו לחיזוק אנרגטי בשנה הקרובה הם:

קריסופראס - הצבע הירוק המדהים של אבן קריסופראס מעניק למביטים בה רוגע ושלווה, תחושת קבלה עצמית וקבלת האחר. אבן מיוחדת זו תלמד את הנעזרים בה לסלוח בקלות ותצמצם גישה ביקורתית. הרוגע שמשרה אבן זו עוזרת לבעיות רגשיות רבות והיא הייתה ידועה בתרבויות עתיקות כאבן שיועצי המלכים היו משתמשים בה כאשר המלכים נמצאו במצבי לחץ.

לברדורייט - אבן לברדוריט מכונה גם "היכל הכוכבים", משום שכאשר מביטים באבן זו מבעד לאור רואים שלל צבעים מרהיב. אבן הלברדורייט משמשת מטפלים רבים לטיהור אנרגיות וראייה אינטואיטיבית נקיה וטהורה יותר. אבן הלברדורייט מומלצת לאלה המעונינים לראות את הצדדים הנסתרים של החיים ומעניקה אושר ושמחה, מקלה במצבי לחץ, מגבירה את יכולת הריכוז ואת היכולת לחיות בשלווה עם הסביבה תוך הענקת הגנה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1577 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה מזלות, מזל דלי, מזל דלי גבר, מזל דלי נקבה, מזל דלי תאריכים, מזל דלי שבועי, מזל דלי במיטה, מזל דלי יומי, מזל דלי תכונות, מזל דלי באנגלית, מזל דלי הורוסקופ, תחזית שבועית למזל דלי, מזל דלי לפי הקבלה, איך לכבוש את מזל דלי, מזל דלי אישה, מזל דלי באהבה, מזל דלי זכר, בת מזל דלי, מזל דלי הורוסקופ שבועי, מזל דלי נקבה במיטה, מזל דלי מחר, מזל דלי גבר תכונות, מזל דלי השבוע, מזל דלי תחזית חודשית, מזל דלי נקבה תכונות, מזל דלי גבר במיטה, מזל דלי וקשת, מזל דלי תכונות שליליות, מזל דלי אסטרולוגיה, מזל דלי אופי, מזל דלי התאמה, מזל דלי מאפיינים, מזל דלי גבר בזוגיות, מזל דלי גבר באהבה, מזל דלי גבר אופי, הורוסקופ שנתי, תחזית שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, תחזית שנתית מזל דלי

תן ציון למאמר זה

0