מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שנתי | הורוסקופ שנתי - מזל דגים

הורוסקופ שנתי - מזל דגים

הורוסקופ שנתי - מזל דגים הורוסקופ שנתי - מזל דגים

תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 והורוסקופ שנתי מזל דגים

לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910


תחזית אסטרולוגית שנתית 2017 והורוסקופ שנתי מזל דגים
מעט על מזל דגים: אתם שייכים למזלות המים וזה אומר שיתאימו לכם בני זוג ממזלות האדמה: שור, גדי ובתולה.
מה הכוכבים צופים לשנה הקרובה: צפויה שלכם שנה מוצלחת במיוחד בגלל ריבוי כוכבים ממוזלים המשפיעים עליכם לטובה. מישהו שאתם מעריצים עוזר לכם להתיר פלונטר שהסתבכתם בו. יש ברשותו ידע שאתם זקוקים לו. אדם בעל חזות תמימה, עושה לכם בית ספר. בפעם הבאה כדאי שתתבוננו בתוך הקנקן ולא במעטפת. צפויה לכם הצלחה במקום בו אחרים נכשלו. מישהו נותן לכם קצה חוט למשהו שאתם חושקים בו. מכאן ואילך הכדור במגרש שלכם, לא בשלו. אתם נזכרים באדם שהיו לכם עימו יחסים יוצאי דופן. נראה כי הזמן שחלף לא ממש השכיח את האירועים.

קריירה וכסף: אדם שהתכוונתם לגעור בו מזמין אתכם לאירוע שבא לכם עליו. נראה כי הכעס נמוג ויחד עימו הטינה. אתם מוצאים את עצמכם פוסעים בין הטיפות, מה שמזמין התלבטות בין שני גורמים שלא מחבבים אחד את האחר. מישהו לוקח את דבריכם רחוק מדי. זה אומר שכדאי לכם למנות עד עשר עוד לפני שאתם מצהירים הצהרות. מישהו שאתם מעריצים עוזר לכם להתיר פלונטר שהסתבכתם בו. יש ברשותו ידע שאתם זקוקים לו. אדם בעל חזות תמימה, עושה לכם בית ספר. בפעם הבאה כדאי שתתבוננו בתוך הקנקן ולא במעטפת. יש מי שינסה לשכנע אתכם כי הוא תומך בכם, אך למען האמת הוא מייצג אינטרסים של אדם שלישי. מה שנותן לכם שמחת חיים הוא תחום חדש שנחשפתם לו. נראה כי אתם מתחברים עם פן יצירתי שטמון בכם. צפויים עימותים בין אנשים שסובבים אתכם. על מנת להעמיק בפרטים כדאי לכם לפנות אל עצותיו של מיסטיקן מומחה בתחומו. כדאי שתקפידו על ניטראליות אם בא לכם לגשר ביניהם. שימו לב למי שחושד כי בכוונתכם 'לגנוב ממנו את ההצגה'. כדאי שתישמרו מפני רחשי הקנאה שלו. אתם מזהים פן עדין ומתחשב אצל אדם שידוע בנוקשותו. צפויה לכם הצלחה במקום בו אחרים נכשלו. יש מי שמצפה כי תוותרו למענו על עקרונותיכם. אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם כדאי שתראו לו את הדלת.

הורוסקופ אהבה: אתם מפרגנים לעצמכם הנאה שמשום מה מובילה אל רגשי אשמה. אדם שמודע למעלותיכם רומז על רצונו בשותפות כלשהי. לתחזית המלאה לאהבה

בריאות: האזורים הרגישים בגופכם הם כפות הרגליים והמערכת הלימפתית. הקריסטלים שיעזרו לחיזוק אנרגטי בשנה הקרובה הם:

קרניליאן כתום - מעניקה מרץ, אנרגיה ושמחת חיים. מחזקת אומץ וכוח להתקדם. יוצרת איזון רגשי שמסייע לחוות רגשות. טובה לאלו הנוטים לתת לזולת אך לא עושים למען עצמם. יעילה לאנשים מפוזרים ומבולבלים, מרחיקה אפטיה. מסייעת בטיהור הדם והכבד, בטיפול בבעיות טחול, לבלב, כליות וכיס המרה. מקלה על הריון.

אגת אש- האבן שמקורה במקסיקו, מעודדת עשייה, החלטיות, ומשיכת המשתמש בה לקידום משימות ואתגרים. האגת-אש מחזקת את תחושת הסיפוק והביטחון העצמי וכמו כן ביכולתה לסייע בטיפול בבעיות של זרימת דם, איבוד כוון ורצון לעשייה.

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1600 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות, אסטרולוגיה מזלות, מזל דגים, מזל דגים נקבה, מזל דגים זכר, מזל דגים במיטה, מזל דגים תאריכים, מזל דגים הורוסקופ, מזל דגים אסטרולוגיה, מזל דגים יומי, מזל דגים גבר, בת מזל דגים, מזל דגים השבוע, מזל דגים זוגיות, מזל דגים שבועי, מזל דגים מחר, מזל דגים נקבה במיטה, מזל דגים אישה, מזל דגים נקבה אופי, מזל דגים באהבה, מזל דגים אופי, מזל דגים לפי הקבלה, מזל דגים ואריה, מזל דגים זכר במיטה, מזל דגים התאמה, מזל דגים של היום, מזל דגים בקבלה, מזל דגים ועקרב, בן מזל דגים, מזל דגים זכר התאמה, מזל דגים ניתוח אופי, מזל דגים אהבה, מזל דגים מאפיינים, הורוסקופ שנתי, תחזית שנתית, תחזית אסטרולוגית שנתית, תחזית שנתית מזל דגים, מזל דגים תכונותת

תן ציון למאמר זה

0