מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שנתי 2018 | מזל שור - הורוסקופ שנתי

מזל שור - הורוסקופ שנתי

מזל שור - הורוסקופ שנתי מזל שור - הורוסקופ שנתי

הורוסקופ שנתי מזל שור – תחזית אסטרולוגית שנתית למזל שור נכתבה על ידי אסטרולוגים מומלצים והיא תאפשר לך לדעת כיצד מצב כוכבי השמיים בשנה הקרובה ישפיעו על תחזית אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך הלידה שלך.


הורוסקופ שנתי שור - כוכבי השמיים והשפעתם על הורוסקופ מזל שור: מצבו של כוכב ונוס שליטכם בשנת 2018, עלול לגרום לכם לגלות רכושנות יתירה כלפי אהובי ליבכם. אל תחששו לפתוח הסכמים ישנים כדי לדון בהם פעם נוספת. השינויים שהתרחשו בנסיבות ובתנאים יאפשרו לכם להציג טיעונים חדשים.

הורוסקופ אהבה מזל שור: צפויים מצבים לפיהם אתם נוגעים בנקודות רגישות הקשורות לזוגיות וליחסים הבין אישיים. תצטרכו לתמרן את הדברים כדי להגיע להסכמה, מבלי לדרוך על יבלותיו של הצד השני. מצבו של כוכב ונוס שליטכם, עלול לגרום לכם לגלות רכושנות יתירה כלפי אהובי ליבכם. תכונה כלשהי שבעבר חששתם לחשוף, הופכת למשהו שאפשר לשוחח על אודותיו. אם תביטו סביבכם, תגלו אנשים רבים הנמצאים איתכם באותה סירה עצמה. יהיו מי שלא יאהבו את העוקצנות שאתם מפגינים לאחרונה. מצד שני, צפויים לזרום גלים של חיבה מצד אלה שעוררתם הד בליבם. כדאי שתתרחקו ממצבים לפיהם אתם נוקטים גישה קשוחה רק כדי לנקום במישהו. נראה שהסגנון הזה לא ממש משרת את האינטרסים שלכם. רעיון מצחיק ומשעשע יעניק לכם יתרון על המתחרים מולכם בשדה האהבה. במצב כזה כדאי לנסות כיוונים רבים ככל האפשר, ולא להיצמד למגוון מצומצם של אפשרויות. אתם מפרגנים לעצמכם הנאה שנמנעתם ממנה זמן רב. נראה שהאנרגיות הקוסמיות משגרות אליכם את הפרטנר המתאים.

תחזית אסטרולוגית קריירה וכסף: המזל העסקי מחייך אליכם במצבים חריגים, מוזרים ולא שגרתיים: כל ניסיון לגרום לאנשים אחרים להבין את הראש שלכם, עלול להיתקל באדישות. צפויה שנה בה תחביבים חדשים נכנסים אל חייכם, ולא בטוח שהתחביב הנוכחי שלכם יחזיק מעמד. מישהו מזכיר את שימכם לעיתים תכופות מדי בחלונות הגבוהים. ברור שהוא מתכוון לטוב, אך התוצאה הסופית עלולה להביך אתכם: כדאי שתרגיעו אותו. האנרגיות הקוסמיות מעודדות אתכם לבצע פעולות התנדבות למען הזולת. צפויים וויכוחים חשובים בענייני דת ופוליטיקה. אל תחששו לפתוח הסכמים ישנים כדי לדון בהם פעם נוספת. השינויים שהתרחשו בנסיבות ובתנאים יאפשרו לכם להציג טיעונים חדשים.

הזדמנויות: ה – 6, 15 וה- 24 בכל חודש הם ימים מוצלחים עבור ילידי מזל שור וכך גם מספרי בתים, דירות, מכוניות  וכיוצא באלה. מבחינה נומרולוגית זה הזמן למיזמים יצירתיים ולעיסוקים בפיסול, ציור, עיצוב ואופנה.

אבני המזל לאנרגיות טובות ושפע בשנה הקרובה הן:
אגת האש:זו אבן מופלאה המספקת הגנה לאורה שלכם [גוף אסטראלי]. טובה במיוחד עבור אלה מכם העובדים עם קהל, ובכלל זה גם עם מטופלים. תגן עליכם מפני כישוף או מפני עין הרע. תרחיק מכם את אלה החורשים עליכם רעה, או זוממים להכשילכם. בעולם הרפואה החלופית זו אבן שמשמשת מרפא וסיוע לבעיות של ראייה לקויה. נפלאה לכל מי שפוחד מהצל של עצמו. תשליט סדר בעולמם של המבולגנים שביניכם.
אמרלד:
זהו גביש ירוק הידוע עוד מימי מצריים העתיקה. אבן חלומית לזוגות אוהבים, אך עלולה לנפץ את הקשר אם אחד מבני הזוג יהיה מעורב בבגידה. משפרת את הזיכרון ותורמת לפיתוח חושים על טבעיים. תועיל לחובבי עולם המסתורין שביניכם, אך לא ממש מדהימה עבור אלה הנשענים אך ורק על השכלתנות. אתם עשויים למצוא בה את הפייה הטובה המלווה אתכם בדרככם.
לרכישת תליון המזל שלך לחצי כאן

שתהיה לכם שנה מופלאה!

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל שור, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל שור היום, מזל שור נקבה, מזל שור גבר, מזל שור תאריכים, מזל שור במיטה, מזל שור אישה, מזל שור מאפיינים, בת מזל שור, מזל שור תכונות, מזל שור נקבה במיטה, מזל שור השבוע, מזל שור הורוסקופ יומי, מזל שור יומי, מזל שור אהבה, אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך לידה, אלטרנטיבלי, תחזית אסטרולוגית שנתית לפי תאריך לידה, הורוסקופ מזל שור, מזל שור הורוסקופ, איך לכבוש את מזל שור, מזל שור בזוגיות

תן ציון למאמר זה

0