מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שנתי 2018 | מזל תאומים - הורוסקופ שנתי

מזל תאומים - הורוסקופ שנתי

מזל תאומים - הורוסקופ שנתי מזל תאומים - הורוסקופ שנתי

הורוסקופ שנתי מזל תאומים – תחזית אסטרולוגית שנתית למזל תאומים נכתבה על ידי אסטרולוגים מומלצים והיא תאפשר לך לדעת כיצד מצב כוכבי השמיים בשנה הקרובה ישפיעו על תחזית אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך הלידה שלך.

לתחזית אסטרולוגית אישית חייגו: 03-6145910

הורוסקופ שנתי תאומים - כוכבי השמיים והשפעתם על הורוסקופ מזל תאומים: קשרים עם אנשים ממזלות האש [טלה, אריה וקשת] בשנת 2018, עשויים להפגיש אתכם עם רגשותיכם העמוקים והאינטימיים ביותר. מתחילים להסתובב דיבורים בנוגע למישהו שקשה מאוד להיכנס לנעליו. אם מדובר בהחלפתו, אל תהססו להגיש מועמדות.

הורוסקופ אהבה מזל תאומים: בתחום הרומנטי מומלצת גישה שמעבירה את הכדור למגרש של הצד השני, מה שמזמין שאלות גלויות ומונע סגנון מסתורי ומעורפל. במקביל, הציגו את הדברים כך שלא יישמעו כאילו הצגתם אולטימאטום. שידוך שהייתם מעורבים בו, מצליח בגדול. נראה שניחנתם בכישרון להדביק זה לזו את בני הזוג הנכונים. אירוע מפתיע גורם לכם להעדיף מישהו שזה עתה פגשתם, על פני מישהו מן העבר. אל תתפלאו אם בהמשך יצוצו רגשות שלא ציפיתם להם. קשרים עם אנשים ממזלות האש [טלה, אריה וקשת] עשויים להפגיש אתכם עם רגשותיכם העמוקים והאינטימיים ביותר. היחסים איתם יובילו אתכם להיכרות עמוקה יותר עם עצמכם. רק כדאי שתיקחו בחשבון שמדובר בטיפוסים פופולאריים בעלי מעריצים רבים. כוכב מרקורי שליטכם, מושפע השנה מכוכבי השפע וההפתעות. זה אומר שגם הדברים הטובים עשויים לנחות עליכם בעיתויים ובמקומות הכי פחות צפויים.

תחזית אסטרולוגית קריירה וכסף: הסובבים אתכם אינם מבינים דבר וחצי דבר בעסקיכם, אך הדבר לא ימנע מהם להציף אתכם במבול של עצות. צפוי צ'ופר משמעותי שיוכיח שגם הסובבים אתכם התחילו להתרשם מביצועיכם. כשאתם עושים משהו, אתם משקיעים בו את כל הלב והנשמה עד שאי-אפשר שלא לשים לב לזה. אתם מגלים משיכה לתחום עיסוק שמעורר לא מעט שאלות ותהיות. הכוכבים מעודדים אתכם לרדת מהעניין. אז נכון שמסתדרים לכם תנאים מצוינים ליצירת קשרים עם אנשים לא שגרתיים, אך כדאי שתשאירו את הסיפור הזה בתחום החברתי. מתחילים להסתובב דיבורים בנוגע למישהו שקשה מאוד להיכנס לנעליו. אם מדובר בהחלפתו, אל תהססו להגיש מועמדות. רעיונות הקשורים באיכות הסביבה יעסיקו אתכם יותר מהרגיל. ייתכן אפילו שתצטרפו לפעילות בה תעניקו לאחרים בלי לבקש תמורה.

הזדמנויות: ה – 5, 14 וה- 23 בכל חודש הם ימים מוצלחים עבור ילידי מזל תאומים וכך גם מספרי בתים, דירות, מכוניות וכיוצא באלה. מבחינה נומרולוגית זה הזמן לעיסוקים ונסיעות הנוגעים לעולם התקשורת.

אבני המזל לאנרגיות טובות ושפע בשנה הקרובה הן:
פרינייט: זהו גביש המופיע בצהוב ירוק, וחום צהוב. נפלא עבור אלה מכם המבקשים ליצור קשר עם ישויות שלא מן העולם הזה, ובכלל זה גם נשמות שהלכו לעולמן, אך לעולם אין לעשות כן באמצעות סיאנס, אלא אך ורק בסיועו של דמיון מודרך ובאפן אינטימי. אבן מופלאה עבור המבקשים לעשות מה שמכונה בשם: " שאלת חלום" או רוצים לזכור את חלומותיהם. מעניקה חלומות נבואיים גם במהלך שעות היום.
אמבר: זו אבן שמכונה אמבר או ענבר, והיא סוג של שרף מאובן מתקופות קדומות ביותר של כדור הארץ. יקרת ערך, ומצוי בעיקר ברוסיה. בעלת גוונים של חום דבש. אם משפשפים אותה באריג או בצמר, היא מקבלת תכונות של מוליכות חשמלית וממגנטת אליה שיער ופיסות נייר. בשל תכונותיה החשמליות אתם מוזמנים להשתמש בה כדי למשוך אנרגיות מרפאות, הן למישור הפיסי – והן לרובד הרוחני.
לרכישת תליון המזל שלך לחצי כאן

שתהיה לכם שנה מופלאה!

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל תאומים, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל תאומים נקבה, מזל תאומים במיטה, מזל תאומים הורוסקופ, מזל תאומים תאריכים, מזל תאומים גבר, מזל תאומים יומי, בת מזל תאומים, מזל תאומים השבוע, מזל תאומים תכונות, מזל תאומים אישה, מזל תאומים נקבה במיטה, מזל תאומים מאפיינים, מזל תאומים אהבה, אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך לידה, אלטרנטיבלי, תחזית אסטרולוגית שנתית לפי תאריך לידה, הורוסקופ מזל תאומים, מזל תאומים היום, איך לכבוש את מזל תאומים, מזל תאומים הורוסקופ יומי, מזל תאומים בזוגיות

תן ציון למאמר זה

3.50