מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שנתי 2018 | מזל סרטן - הורוסקופ שנתי

מזל סרטן - הורוסקופ שנתי

מזל סרטן - הורוסקופ שנתי מזל סרטן - הורוסקופ שנתי

הורוסקופ שנתי מזל סרטן – תחזית אסטרולוגית שנתית למזל סרטן נכתבה על ידי אסטרולוגים מומלצים והיא תאפשר לך לדעת כיצד מצב כוכבי השמיים בשנה הקרובה ישפיעו על תחזית אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך הלידה שלך.

לתחזית אסטרולוגית אישית חייגו: 03-6145910

הורוסקופ שנתי סרטן - כוכבי השמיים והשפעתם על הורוסקופ מזל סרטן: מסלולו של הירח שליטכם ומצבו הכללי בשנת 2018, מחולל תקריות לפיהן צפויים לכם ויכוחים שמיד לאחריהם צצים פיוסים ולחיצות ידיים. נראה שגם הנתיב האישי צופן ריגושים מדהימים המופיעים בעקבות איזושהי התפלספות הגונה.

הורוסקופ אהבה מזל סרטן: צפויה לכם חוויה אינטלקטואלית בחברת אדם שתבונתו מקסימה אתכם. נראה שהוא מרגש אתכם מבלי להתאמץ. הכוכבים לא מתלהבים משינויים, וזאת גם אם טיפוסים הרפתקניים טוחנים אתכם בהבטחות זוהרות. שיחה עם מישהו מחדרי חדרים, תעזור לכם להתפכח מאשליותיכם. אתם רגישים מאוד לכל הסובב אתכם ונפגעים בקלות. טיפוסים עקומים ינסו לנצל זאת כדי לעורר גל של רכילויות. הזדמנויות רומנטיות רבות מדשדשות בפתח ומשפיעות לטובה על מצב רוחכם. במקביל, כדאי שתנהגו בטאקט ובדיפלומאטיות עם מחזרים הידועים בנכונותם להיפגע. צפויה התלבטות לגבי אירוע שאמור להיות אישי ואינטימי, אך לא חסרה בו מידה משמעותית של טקסיות. מסלולו של הירח שליטכם, יוצר מצבים לפיהם צפויים לכם עימותים שמיד לאחריהם צצים פיוסים ולחיצות ידיים. נראה שגם הנתיב האישי צופן ריגושים מדהימים המופיעים בעקבות איזושהי מריבה הגונה.

תחזית אסטרולוגית קריירה וכסף: אדם שאתם סומכים על שיקול דעתו, מוסר לכם חוות דעת הקשורה באדם אחר. כדאי שתסמכו על שיפוטו ולא על מראה עיניכם. מישהו מחליט להתחרות בכם רק בשביל הכיף שבדבר. למרות גישתו הקלילה, נראה שתצטרכו להשקיע הרבה אנרגיה בסיפור הזה. אתם הולכים לעשות בית ספר לטיפוס שחצן. זה עשוי להיות נחמד כל עוד תקפידו לסיים את התהליך באווירה פייסנית, מבלי לרכוש לעצמכם אויב חדש. שימו לב למי שמבצע מהלכים ראוותניים מתוך כוונה להרשים אתכם. אם מדובר גם בפזרנות כספית, כדאי שתחליפו איתו כמה מילים. מישהו ינסה להרגיע את מצפונו בעזרת סיפורים המכילים חצאי אמיתות. כדי לקבל את התמונה האמיתית, תצטרכו להפעיל את האינטואיציה שלכם. אפילו הדיבורים על כסף או על פעילויות בעלות אופי חומרי, יהיו קשורים ביחסים שבינו לבינה. נראה שהפעם אתם נהנים לדון בהם. אתם מגלים לארג'יות רבה בכל מה שנוגע לכסף, שממילא נחשב בעיניכם רק אמצעי להגשמת חלומותיכם. זו גם הסיבה שבגללה אתם כועסים על אדם קמצן. שימו לב שהוא מתווכח איתכם, לא כדי להוכיח שהוא צודק, אלא סתם לשם הנאת הוויכוח.

הזדמנויות: ה – 2, 11 וה- 20 בכל חודש הם ימים מוצלחים עבור ילידי מזל סרטן וכך גם מספרי בתים, דירות, מכוניות וכיוצא באלה. מבחינה נומרולוגית זה הזמן לטיפול בענייני כספים, ובילויים שקטים ואינטימיים.

אבני המזל לאנרגיות טובות ושפע בשנה הקרובה הן:
אוונטורין: זהו נציץ מופלא שיסייע לכל אחד מכם לאזן בין הכוח הנקבי אשר בו לבין הכוח הזכרי. יעניק דחיפה ליצירתיים, אך ייצב ויאזן את אלה מכם אשר נפשם מבקשת לרחף בעולמות נשגבים. יגביר בכם את כושר העמידה, כמו גם את האסרטיביות וההחלטיות. יעניק לכם עוצמות פיסיות, כמו גם אנרגיה מן הסוג הכריזמטי. טוב במיוחד עבור אלה מביניכם השואפים לכבוש את ראש הפירמידה החברתית או הקרייריסטית.
אמזוניט: זו אבן בעלת גוונים של כחול וירוק. תסייע לכם לפתח את החוש הנבואי ועל כן היא בשימושם של אסטרולוגים וקוראי קלפים. טובה במיוחד עבור אלה מכם המשרתים בשליחות בעלת אופי ממלכתי. מומלץ לכם להניחה במקומות ובמשרדים בעלי אופי ציבורי. תיטיב עם מורים ועם מדריכים. נפלאה לאלה מכם היוצאים להפלגה, כמו גם לדייגים ולשייטים. מוצלחת במיוחד למי ששואף להתחבר עם האנרגיה הקוסמית של מזל סרטן.

לרכישת תליון המזל שלך לחצי כאן

שתהיה לכם שנה מופלאה!

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל סרטן, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל סרטן גבר, מזל סרטן נקבה, מזל סרטן תאריכים, מזל סרטן במיטה, מזל סרטן היום, מזל סרטן הורוסקופ, מזל סרטן אישה, מזל סרטן יומי, בת מזל סרטן, מזל סרטן תכונות, מזל סרטן נקבה במיטה, מזל סרטן השבוע, מזל סרטן אהבה, מזל סרטן מאפיינים, אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך לידה, אלטרנטיבלי, תחזית אסטרולוגית שנתית לפי תאריך לידה, הורוסקופ מזל סרטן, איך לכבוש את מזל סרטן, מזל סרטן הורוסקופ יומי, מזל סרטן בזוגיות

תן ציון למאמר זה

0