מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שנתי 2018 | מזל אריה - הורוסקופ שנתי

מזל אריה - הורוסקופ שנתי

מזל אריה - הורוסקופ שנתי מזל אריה - הורוסקופ שנתי

הורוסקופ שנתי מזל אריה – תחזית אסטרולוגית שנתית למזל אריה נכתבה על ידי אסטרולוגים מומלצים והיא תאפשר לך לדעת כיצד מצב כוכבי השמיים בשנה הקרובה ישפיעו על תחזית אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך הלידה שלך.

לתחזית אסטרולוגית אישית חייגו: 03-6145910

הורוסקופ שנתי אריה - כוכבי השמיים והשפעתם על הורוסקופ מזל אריה: השמש השולטת במזל אריה מיטיבה עם התרחשויות המכילות את ילידי מזל תאומים, כמו גם את מי אשר אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם מניבים את המספר 5. שנת 2018 צופנת אירועים רומנטיים העשויים להשתלט על שגרת יומכם.

הורוסקופ אהבה מזל אריה: מצבה של השמש מעודד יחסים עם ילידי מזל תאומים. הנומרולוגיה צופה לכם קשרים עם אנשים אשר צירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם, מסתכמים ב 5. אירועים המתרחשים במישור הרומנטי, עשויים להשתלט על שגרת יומכם. נראה שאתם פוגשים אדם שפשוט משדר איתכם על גל אחד. נראה שאתם נקלעים למצב לפיו נוצר קשר עם האדם הנכון, אך לא בעיתוי הנכון. אם אינכם רוצים להיפגע, כדאי שתמשיכו בדרככם. מערבולת רגשית מזמינה אליכם יועצים רבים מדי. אז נכון שהם רוצים בטובתכם, אבל כל אחד מהם מושך בכיוון אחר. אתם מוכנים לשכוח את עקרונותיכם ביחסיכם עם אדם שיקר לליבכם. נראה שהפיצוי שאתם זוכים לו שווה את זה. דווקא לתפוסים שביניכם צפויים גישושים שעשויים להתפרש כחיזורים. זה נחמד, אבל בדיוק בנקודה בה מסתיימת המחמאה – מתחילים הדברים החשובים באמת. זכרו את אשר מונח על כפות המאזניים.

תחזית אסטרולוגית קריירה וכסף: כוכבים רבים משפיעים השנה על בית הקריירה שלכם. נצלו את התופעה כדי לצבור הישגים בכל מה שנוגע לשכר, קידום או הטבות. זו שנה נפלאה כדי לפנות לעיסוקים הדורשים הופעה נאה וייצוגיות. זה הזמן הנכון להשתלב בערוצים המעניקים חשיבות ליכולת ביטוי וכושר שכנוע. הערכה רבה צפויה לכם מצד אנשים אשר יש לכם עימם קשרי עבודה. יחד עם זה, נראה שפה ושם הדברים גולשים לפסים אישיים. אז נכון שאינכם נחשבים לטיפוסים תחרותיים, אבל כדאי שתערכו לעצמכם מסע של יחסי ציבור כדי לגבור על המתמודדים מולכם. זה לא הזמן לגילויי ביישנות. דברים הנובעים מעולם התקשורת [מדיה, טלפון, אינטרנט] מזמינים אירועים משעשעים, ויוצרים קשרים שלא היו יכולים להיווצר בדרך אחרת. מישהו שצפה לכם כישלון בעסקה כלשהי, נאלץ לאכול את הכובע. במקביל, נראה שהכול נעשה באווירה ידידותית.

הזדמנויות: ה – 1, וה- 10 בכל חודש הם הימים המוצלחים של ילידי מזל אריה וכך גם מספרי בתים, דירות, מכוניות וכיוצא באלה. מבחינה נומרולוגית זה הזמן לבילויים עם סטייל והיכרויות עם סלבריטיז.

אבני המזל לאנרגיות טובות ושפע בשנה הקרובה הן:
אובסידיאן: זו אבן וולקנית אשר שימשה בזמן העתיק כחומר גלם לייצור כלי בית, כלי נשק, תכשיטים ומוצרים לפולחן דתי ולמאגיה. תעניק לכם אומץ ואסרטיביות. טובה במיוחד לכל מי אשר סובלים מבעיות של פוריות או אונות. מעודדת את מי מכם שעונד אותה לשים את מבטחו ביושר ובאמת. האבן מתעבת שקרנים ורמאים הנקרים בדרככם, ועל כן היא מסגירה אותם לכם.
ספיר: זו אבן שנוהגים לומר עליה שהיא משקפת את עוצמתה הפנימית של הלהבה הרוחנית היוקדת בנפשו של מי מכם העונד אותה, כלומר: זהו גביש שיבהיק בשלל נגוהות בשעה שיהיה צמוד אל גופו של אדם אנרגטי, אך זוהרו יועם אם יצמידוהו אל גופו של אדם רדוד וחסר אנרגיות. הגביש תורם להתלהבות הפנימית, כמו גם מסיר מכשולים מדרכם של אלה מביניכם שאינם מסוגלים לנהוג בספונטאניות.
לרכישת תליון המזל שלך לחצי כאן

שתהיה לכם שנה מופלאה!

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל אריה, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל אריה נקבה, מזל אריה גבר, מזל אריה היום, מזל אריה תאריכים, מזל אריה יומי, מזל אריה במיטה, מזל אריה הורוסקופ, מזל אריה אישה, מזל אריה נקבה במיטה, מזל אריה תכונות, בת מזל אריה, מזל אריה השבוע, מזל אריה מאפיינים, מזל אריה אהבה, אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך לידה, אלטרנטיבלי, תחזית אסטרולוגית שנתית לפי תאריך לידה, הורוסקופ מזל אריה, איך לכבוש את מזל אריה, מזל אריה הורוסקופ יומי, מזל אריה בזוגיות

תן ציון למאמר זה

0