מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שנתי 2018 | מזל מאזניים - הורוסקופ שנתי

מזל מאזניים - הורוסקופ שנתי

מזל מאזניים - הורוסקופ שנתי מזל מאזניים - הורוסקופ שנתי

הורוסקופ שנתי מזל מאזניים – תחזית אסטרולוגית שנתית למזל מאזניים נכתבה על ידי אסטרולוגים מומלצים והיא תאפשר לך לדעת כיצד מצב כוכבי השמיים בשנה הקרובה ישפיעו על תחזית אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך הלידה שלך.

לתחזית אסטרולוגית אישית חייגו: 03-6145910

הורוסקופ שנתי מאזניים - כוכבי השמיים והשפעתם על הורוסקופ מזל מאזניים: מצבו של כוכבכם ונוס בשנת 2018 בשילוב עם יסוד האוויר שאתם נמנים עימו, מניבים מזל וברכה בכל אשר נוגע להופעה חיצונית מצודדת, לאהבה ולאמנות. תופעה קוסמית מעודדת יחסים ביניכם לבין ילידי מזל סרטן, כמו גם עם אנשים שמספר המזל שלהם הוא 2.

הורוסקופ אהבה מזל מאזניים: נוצרת הרמוניה שמימית ביניכם לבין כוכב וונוס האחראי על היופי, האהבה והאמנות. מזל וברכה צפונים עבורכם בכל אחד משלושה תחומים אלה. תופעה קוסמית מעודדת יחסים ביניכם לבין ילידי מזל סרטן, כמו גם עם אנשים שמספר המזל שלהם הוא 2. פנינים יהוו קמע רב עוצמה. מישהו ינסה לצנן את התלהבותכם ממחזר חדש. לאחר שיסיים את רכילויותיו, כדאי שתבררו את ההיסטוריה שהייתה לו עם האיש הזה או עם אנשים הקשורים בו. מצב הכוכבים מעודד מסעות רוחניים. כדאי להתנתק קצת מתכנים חומריים ולהעדיף את ההתבודדות ואת האינטימיות. אם אתם מצרפים אליכם אדם כלשהו, כדאי שתבחרו במי שמסוגל לצלול יחד איתכם אל העומקים והתהומות שבנפש. היחסים עם בני המין השני תופסים כיוון נכון, אבל עדיין כדאי לכם לדלג על כל אותם טיפוסים שמוכרים לכם צביעות במסווה של רוחניות.

תחזית אסטרולוגית קריירה וכסף: אתם שומרים בבטן בקשה כלשהי שהתכוונתם להפנותה אל גורם סמכותי. זה הזמן לפרוק מהלב, אתם יודעים, גם אם תיענו בשלילה – לפחות תדעו היכן אתם עומדים. אתם רוצים בטובתו של אדם שלא ממש יודע כיצד למכור את עצמו. אם אכן כך הדבר, כדאי שאתם תהיו אלה אשר מספקים לו את האנרגיה הדרושה. מישהו שלא חשדתם שהוא מקנא בכם, נתפס בקלקלתו. שימו לב שהוא מרבה למתוח עליכם ביקורת, אך אינו מציע משהו מעשי. אם יציעו לכם לוותר על תפקיד שהגעתם אליו בעמל רב, או להחליפו בג'וב אחר – כדאי לכם לדחות את ההצעה. השבוע יתברר לכם מי הם ידידי האמת שלכם, לעומת אלה שנצמדו אליכם רק משום שזה שרת את האינטרסים שלהם. היחסים עם יריבים משתפרים. קשיים או לחצים חברתיים, ייעלמו מעצמם. אולטימאטום או תנאים שתציבו, יזכו לאהדתו של הצד השני. חבר קרוב יזדקק לעזרתכם. אתם צוברים הישגים בקלות רבה, אך לשם כך תצטרכו להיות נחמדים גם כלפי אלה שלא ממש בראש שלכם.

הזדמנויות: ה – 6, 15 וה- 24 בכל חודש הם ימים מוצלחים עבור ילידי מזל מאזניים וכך גם מספרי בתים, דירות, מכוניות  וכיוצא באלה. מבחינה נומרולוגית זה הזמן למיזמים יצירתיים ולעיסוקים במחול, תנועה ודוגמנות.

אבני המזל לאנרגיות טובות ושפע בשנה הקרובה הן:
ג'ספר אדום: זהו קריסטל שיחבר אתכם עם היקום ועם איתני הטבע. אולי זו הסיבה לכך ששבטים מסויימים במקומות יישוב נידחים, משתמשים באבן זו בטכסים ובפולחנים שמטרתם להסיע עננים ולהמטיר גשם. טובה במיוחד עבור אלה מכם המסרבים לבטל את אישיותם מפניו של אדם אחר, ובכלל זה גם בן זוג. מצויינת עבור כל מי שפוסע אל תוך דרך חתחתים הכרוכה במאבק אכזרי ונוקב.
קריסופראס: זו אבן אשר כבר בימי קדם שימשה לריפוי מחלות והיטהרות מפני מרעין בישין. נפלאה עבור כל תחלואי הנפש ובכלל זה מצבי רוח עולים ויורדים חליפות. תשמש כגלולת הרגעה לעצבניים שביניכם, כמו גם לדיכאוניים. תועיל לבעיות כבד ותמריץ את מחזור הדם. הקדמונים סברו כי יש בכוחה להפוך את האוחז בה לרואה שאינו נראה. מיטיבה עם קוסמים ואנשים בעלי כוחות על טבעיים. 
לרכישת תליון המזל שלך לחצי כאן

שתהיה לכם שנה מופלאה!

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל מאזניים, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל מאזניים גבר, מזל מאזניים נקבה, מזל מאזניים במיטה, מזל מאזניים תאריכים, מזל מאזניים היום, מזל מאזניים הורוסקופ, מזל מאזניים אישה, מזל מאזניים יומי, מזל מאזניים תכונות, בת מזל מאזניים, מזל מאזניים השבוע, מזל מאזניים מאפיינים, מזל מאזניים נקבה במיטה, אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך לידה, אלטרנטיבלי, תחזית אסטרולוגית שנתית לפי תאריך לידה, הורוסקופ מזל מאזניים, מזל מאזניים אהבה, איך לכבוש את מזל מאזניים, מזל מאזניים הורוסקופ יומי, מזל מאזניים בזוגיות

תן ציון למאמר זה

0