מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שנתי 2018 | מזל גדי - הורוסקופ שנתי

מזל גדי - הורוסקופ שנתי

מזל גדי - הורוסקופ שנתי מזל גדי - הורוסקופ שנתי

הורוסקופ שנתי מזל גדי – תחזית אסטרולוגית שנתית למזל גדי נכתבה על ידי אסטרולוגים מומלצים והיא תאפשר לך לדעת כיצד מצב כוכבי השמיים בשנה הקרובה ישפיעו על תחזית אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך הלידה שלך.

לתחזית אסטרולוגית אישית חייגו: 03-6145910

הורוסקופ שנתי גדי - כוכבי השמיים והשפעתם על הורוסקופ מזל גדי: מצבו של כוכבכם סטורן בשנת 2018 מצביע על זרמים מסתוריים המגיעים מחו"ל ומרעננים את שגרת חייכם. גם הספקניים שביניכם ירגישו באווירה אופטימית השורה על מישור הזוגיות, אך אין פירוש הדבר שצריך לשבת בחיבוק ידיים.

הורוסקופ אהבה מזל גדי: שלא כרגיל מקננים בכם השנה רגשות סותרים ומנוגדים. מופיעה נטייה להרפתקנות, אך בצידה אי-חשק לשלם את המחיר. אתם מתחברים עם "מחשבות אסורות", אך עלולים להיות מוצפים ברגשי אשמה. ייתכנו פיתויים שלא העזתם להרהר בהם, אך גם חששות מפני הנורמות המקובלות. הדרך הטובה ביותר לפתרון הבעיה היא באמצעות התחדשות בתוך המסגרת  -  מבלי לסדוק אותה. כדאי להביא את הריגוש אל תוך מערכת היחסים, ולא להיפך. עבור אלה מכם שחלמו על נסיעות ונדודים, זה הזמן להצטייד בתרמיל ובמקל. זרמים מסתוריים המגיעים מחו"ל, מרעננים את שגרת חייכם. ההתנסויות החדשות תובעות מכם פשרות כלשהן, אך זוכות בתמורה הולמת. מומלצים אפיקים המביאים בחשבון את אווירה כפרית של חיק הטבע, ולאו דווקא מקומות בעלי ניחוח יוקרתי. תופעה קוסמית מעניקה לכם הזדמנויות רומנטיות שהתקנאתם בהן בעבר. קשרים מדהימים צפויים לאלה מכם המוכנים להתנסות ב-'פגישות עיוורות', כמו גם בהיענות להצעות חדשות. גם הספקניים שביניכם ירגישו באווירה אופטימית השורה על מישור הזוגיות, אך אין פירוש הדבר שצריך לשבת בחיבוק ידיים.

תחזית אסטרולוגית קריירה וכסף: צפויות הזדמנויות ממוזלות לחובבי ה"הייטק" שביניכם. זה הזמן לפרוץ מחסומים שמנעו מכם הצלחה. אלת-המזל מרעיפה הישגים על מי שבוחרים באפיקים עצמאיים ונטולי תלות: מצליחים אלה שמעזים. רעיונות שהמתינו ליזמים, מוצאים מקורות מימון. אנשים שבעבר הפנו לכם עורף, עשויים לשוב ולחזר אחריכם. צפויות תחושות-בטן המוכיחות את עצמן. אלה מכם הפועלים על פי ה"קול-הפנימי" שלהם, יזכו בהימורים בלתי אפשריים. המתרחש במישור הפיננסי, משפיע ישירות על הערוץ האישי והרגשי. תוכלו להעלות את רף הציפיות שלכם, ככל שתלך ותתעצם עצמאותכם הכלכלית. זה הזמן להשקיע באפיקים המעניקים לכם חרות חומרית. יש לנצל ניסיון שצברתם לטובת שותפויות רווחיות.

הזדמנויות: ה – 4, 13 וה- 31 בכל חודש הם הימים הממוזלים של ילידי מזל גדי וכך גם מספרי בתים, דירות, מכוניות וכיוצא באלה. מבחינה נומרולוגית זה הזמן לזכות בתפקידים יוקרתיים ולהתחייב בתחום הרומנטי.

אבני המזל לאנרגיות טובות ושפע בשנה הקרובה הן:
דיופטז: זהו קריסטל מעוטר ברבדים מטריפים של מינרלים ירוקים. האבן נהוגה בשימוש עבור תחלואי גוף ונפש. תביא אתכם לחשיבה ברובד גבוה במיוחד של מודעות עצמית. תעזור לכם למלא את מצבריכם הפיסיים והנפשיים, לכן נוהגים להעניקה לכל מי שאיבד מן האנרגיות שלו. מומלצת לשימוש עבור אנשים הזקוקים להגנה אנרגטית כפועל יוצא מעבודתם עם מטופלים ולקוחות.
צ'רוייט: אבן סגולה בגוונים של לילך, נמצאת ברוסיה. תעניק לכם רגשות רוחניים שלא מהעולם הזה, תטהר ותרפא. תעזור לכם להתחבר עם הניצוץ האלוהי שבתוכם. טובה במיוחד עבור אלה מכם המבקשים לפתוח את ה"עין השלישית". תשרה על מי מכם שיענוד אותה מעין משב רוח של נדיבות וטוב לב. מומלץ להעניקה לאנשים שאינם מוכנים לחלוק את עצמם עם זולתם. מאפשרת לעונד אותה להיפטר מאכזבות העבר [חשוב ביותר וחומר למחשבה].
לרכישת תליון המזל שלך לחצי כאן

שתהיה לכם שנה מופלאה!

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל גדי, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל גדי גבר, מזל גדי נקבה, מזל גדי היום, מזל גדי תאריכים, מזל גדי תכונות, מזל גדי במיטה, מזל גדי יומי, מזל גדי הורוסקופ, מזל גדי אישה, מזל גדי השבוע, בת מזל גדי, מזל גדי נקבה במיטה, מזל גדי אהבה, מזל גדי מאפיינים, אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך לידה, אלטרנטיבלי, תחזית אסטרולוגית שנתית לפי תאריך לידה, הורוסקופ מזל גדי, איך לכבוש את מזל גדי, מזל גדי הורוסקופ יומי, מזל גדי בזוגיות

תן ציון למאמר זה

0