מדורי תוכן

ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ שנתי 2018 | מזל דלי - הורוסקופ שנתי

מזל דלי - הורוסקופ שנתי

מזל דלי - הורוסקופ שנתי מזל דלי - הורוסקופ שנתי

הורוסקופ שנתי מזל דלי – תחזית אסטרולוגית שנתית למזל דלי נכתבה על ידי אסטרולוגים מומלצים והיא תאפשר לך לדעת כיצד מצב כוכבי השמיים בשנה הקרובה ישפיעו על תחזית אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך הלידה שלך.

לתחזית אסטרולוגית אישית חייגו: 03-6145910

הורוסקופ שנתי דלי - כוכבי השמיים והשפעתם על הורוסקופ מזל דלי: מצבו של כוכבכם אוראנוס בשנת 2018 רומז כי אתם מוכנים להמר על רומנטיקה שבעבר הסתייגתם ממנה. ההעזה יוצרת התחדשות ביחסים הבין-אישיים ואף מסלקת עכבות במישור האינטימי. זו שנה נפלאה לכל סוגי התחרויות והעימותים. וויכוחים שהיו לכם עם גורמים עוינים, עוגנים השנה בחוף מבטחים.

הורוסקופ אהבה מזל דלי: הרקיע ממלא אתכם באנרגיות סוערות וגועשות. יחסים שהתנדנדו ללא כיוון תכליתי, מגיעים עתה אל רגע האמת. גישתכם הנחרצת מרתיעה הרפתקנים, אך מקרבת אליכם את מי שיש להם מה להציע. גם המופנמים שביניכם חשים צורך לדון במשקעים ש"טואטאו אל מתחת השטיח" עד כה. צפויה תחושה פיסית תוססת מהרגיל, מעין שיפור במראה ובהופעה ללא צורך בהשקעה מיוחדת. הגוף משפיע על הנפש וכתוצאה מכך אתם מוכנים להמר על רומנטיקה שבעבר הסתייגתם ממנה. ההעזה יוצרת התחדשות ביחסים הבין-אישיים ואף מסלקת עכבות במישור האינטימי. הולכות ומתפוגגות חרדות שווא ומתנדפות דאגות שלא היה להן הסבר הגיוני. צפויה תקשורת טובה ביחסים שנסדקו לאחרונה. זה הזמן להתנער מטיפוסים שסבלתם את חברתם רק מטעמי נימוס. היכרויות חדשות מדשדשות בפתח וממתינות שתחליפו עתיק בטרי. כוכב אוראנוס הנחשב לשליטכם, סופג השנה אנרגיות מסוג מקורי, חריג, מבריק ויוצא דופן. צצה נטייה לפרשיות מדהימות עם אנשים לא שגרתיים. מופיעה משיכה לנעלם ולמסתורי.

תחזית אסטרולוגית קריירה וכסף: אתם משדרים על גל אחד עם טיפוסים שלא כל כך איכפת להם מה חושבים האחרים, אך במקביל צפויים לכם לא מעט וויכוחים עם אנשים שסגנונכם המרדני מעצבן אותם. צפויה לכם מחמאה הנובעת מנקיפות מצפון שאדם מסוים חש כלפיכם. רבים מכם מרגישים בשלים די הצורך כדי לשלוף מן המגירה יצירות שהוחבאו בה: מזל והצלחה צפויים לאלה מכם המבקשים לבטא עצמם במישור יצירתי ואמנותי. צצות הזדמנויות המאפשרות לשלב בין עיסוקים רוחניים לבין רווחים חומריים. סגנונכם האסרטיבי מפתיע את הסובבים אתכם ומעורר חששות בקרב יריביכם. זו שנה נפלאה לכל סוגי התחרויות והעימותים. וויכוחים שהיו לכם עם גורמים עוינים, עוגנים השנה בחוף מבטחים. האסרטיביות שלכם עלולה שלא לשאת חן בעיני אנשים שתלטניים, אך זו כבר בעיה שלהם.

הזדמנויות: ה – 22 בכל חודש [22 נחשב למספר מקורי וייחודי] הוא היום של הדליים וכך גם מספרי בתים, דירות, מכוניות וכיוצא באלה. מבחינה נומרולוגית זה הזמן למהלכים לא שגרתיים ולהצעות רומנטיות שאינו פוסעות בתלם.

אבני המזל לאנרגיות טובות ושפע בשנה הקרובה הן:
סיטרין: אבן צהובה שהיתה מקודשת לעמים הקלטיים ולסקוטים. האבן מיטיבה במיוחד עם אנשים בעלי נטיות רוחניות הזקוקים לעוגן כלשהו בעולם החומרי, שאם לא כן הם פשוט ילכו לאיבוד. אבן אשר טוב לשאתה כקמע המביא בכנפיו שפע של מזל והצלחה, בעיקר בתחומים כספיים ועסקיים. הסיטרין עוזר להתגבר על רגשי נחיתות ודימוי עצמי שלילי.
קווארץ: זהו בדולח שקוף. מצויין עבור המרפאים שביניכם, בעיקר עבור אלה המשתמשים בכפות ידיהם כדי להעביר אנרגיה חשמלית למטופליהם. אבן מטעינה ומחשלת. תעניק לכם אנרגיות פיסיות בעלות תדרים גבוהים במיוחד. טובה כדי להטעין אבנים אחרות באנרגיות טובות. לא מומלץ להחזיק אותה בחדר השינה, מכיוון שבעוצמתה היא עלולה למנוע תנומה לעפעפיים.
לרכישת תליון המזל שלך לחצי כאן

שתהיה לכם שנה מופלאה!

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל דלי, אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזל דלי גבר, מזל דלי נקבה, מזל דלי תאריכים, מזל דלי במיטה, מזל דלי יומי, מזל דלי תכונות, מזל דלי הורוסקופ, איך לכבוש את מזל דלי, מזל דלי אישה, בת מזל דלי, מזל דלי נקבה במיטה, מזל דלי השבוע, מזל דלי מאפיינים, אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך לידה, אלטרנטיבלי, תחזית אסטרולוגית שנתית לפי תאריך לידה, הורוסקופ מזל דלי, מזל דלי היום, מזל דלי אהבה, מזל דלי הורוסקופ יומי, מזל דלי בזוגיות

תן ציון למאמר זה

0