מדורי תוכן

דפנה סלוק ביבי

דפנה סלוק ביבי דפנה סלוק ביבי

כתבה על דפנה סלוק ביבי, מאמנת מקצועית PCIL וחברה בלשכת המאמנים של ישראל עוסקת בהתחדשות הגוף והרוח. לדפנה יכולות המשמשות אותה לטפל באחרים בעזרת אימון אישי, דמיון מודרך, רייקי, אימוני בריאות, NLP, טיפולי גוף משולבים, הנחיית קבוצות, ליווי ותמיכה למשפחות או לחולים המתמודדים עם מחלה או משבר, ניקוי רעלים מהגוף, ניקוי הכבד, התאמת תזונה נכונה וכתוצאה מכך ירידה במשקל ואורח חיים בריא.

לקבלת יעוץ אישי מדפנה סלוק ביבי התקשרו בכל שעה: 072-2285800 שלוחה 250

דפנה סלוק ביבי - השמיים הם הגבול. אנחנו שמחים לראיין במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי את דפנה סלוק ביבי, מאמנת מקצועית PCIL וחברה בלשכת המאמנים של ישראל עוסקת בהתחדשות הגוף והרוח.

לדפנה יכולות המשמשות אותה לטפל באחרים בעזרת אימון אישי, דמיון מודרך, רייקי, אימוני בריאות, NLP,  טיפולי גוף משולבים, הנחיית קבוצות, ליווי ותמיכה למשפחות או לחולים המתמודדים עם מחלה או משבר, ניקוי רעלים מהגוף, ניקוי הכבד, התאמת תזונה נכונה וכתוצאה מכך ירידה במשקל ואורח חיים בריא.

בשנים הקודמות לפני ה'מהפך' בחייה, עבדה כמזכירה רפואית בבתי חולים באזור ירושלים ונחשפה בקביעות למחלות ולמצבי חיים קשים. באותם ימים לא עלה בדעתה שיום אחד היא תהיה זאת שתעמוד מצדו השני של המתרס ותצטרך לשנס מותניים ולהתגבר על מצב שנראה כבלתי אפשרי. החיים היו נוחים וזרמו על מי מנוחות ואז התחילו החיים להשתבש לגמרי.
בשנת 2003 בני בן 15 וחצי לקה בסרטן, אחרי שנתיים גם הבן הצעיר שהיה בן 9 חלה בסוג אחר של סרטן. אחי הצעיר התאבד ואחר כך, אימי עברה אירוע מוחי. אני עצמי נאלצתי לעבור טיפולים קשים וניתוחים.

איך התמודדת?
"כחלק מהצורך להישאר בשפיות הרגשתי את הצורך למצוא הסבר תשובות ופתרונות לחוויות שעברתי הן עם המחלה של הילדים והן עם האובדן של אחי .
הבנתי שיש קשר בין הדברים, שמשהו בחיים שלי שגוי ושצריך לעשות שינוי. החלטתי שאתגבר על כל הצרות שנפלו עלי ועל משפחתי ונדרתי נדר לעזור לאנשים במצבים דומים.
ברוך השם ילדיי החלימו. השנים הללו שעברתי הביאו אותי לתובנה שהמסע הפרטי שלי שעברתי ומהעוצמות שקיימות בתוכי יש ביכולתי לעזור לאנשים לשנות את חייהם ולו במעט.
מאז אני מלווה אנשים בתהליכי צמיחה וגילוי, בתמיכה וליווי לחולים ובני משפחותיהם בתהליך המחלה ואחריה, בהתמודדות עם משבר ובהנחיית קבוצות למשפחות של חולי סרטן."

מאיפה שאבת את הכוחות להתמודד עם כל כך הרבה קשיים?
"בחרתי בחיים! בהתחלה באמת נפלו עליי השמיים והרגשתי שזה גורם לי ללכת לאיבוד. התנהגתי כמו רובוט ופשוט מילאתי את המשימות שנדרשות ממני בלי לחשוב על עצמי. בשלב מסוים היה לי ברור שכך אי אפשר להמשיך. קצה הדרך אל האור התגלה לי בהבנה שאני צריכה לבצע שינוי מסיבי בתפיסת העולם שלי ובצורת החיים שלי. התחלתי להתבונן על הסיטואציה שנקלעתי אליה כמשקיפה 'מבחוץ' והתחלתי לחשוב ולהתנהג אחרת".

במה את מאמינה? מה מעורר בך השראה?
"המוטו שלי בחיים ובעבודה הוא שכל עוד השמיים מעלי והאדמה מתחתי - ביניהם נמצאת ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות וזה לגמרי תלוי בי מה אני עושה בכל מצב נתון. לאחר שנחתו עלינו כל הצרות האלה, התחלתי ללמוד רפואה משלימה ולאט לאט סללתי את דרכי לתובנות חדשות לגבי החיים ובחזרה לבריאות. אני מאמינה ש'סרטן' תוקף את הגוף בגלל הצפת רגשות וכעסים שאינם באים לידי ביטוי. כשעוברים תהליך של הבנה מודרכת באימון או בכל שיטה אחרת שאדם מוצא שהיא מתאימה לו, אפשר לנקות את הנפש מאמונות קודמות וללמוד לחיות מחדש בצורה אחרת. כל זה התחיל לפני כעשר שנים ומאז לא הפסקתי ללמוד, לטפל, ללוות ולאמן אנשים.
אני מלווה חולים ובני משפחותיהם בתהליך התמודדות עם מחלה או משבר, ע"י הבנות וקבלת כלים אשר דרכם נתעל את תהליך ההבראה וחידוש כוחות הגוף והרוח. 
אני מעניקה למשפחות כלים לגלות את הלוחם שנמצא בהם, איך להתמודד עם המשבר ולנצח את הקושי.

אני מאמינה כי צעדים קטנים הופכים למתנות גדולות בחיינו.
במשך שש שנים ליוויתי אימהות לילדים חולי סרטן, דרך עמותת 'גדולים מהחיים'. עודדתי אותן דרך דוגמה אישית והצהרתי שניתן להתגבר על כל מצב כי גם בתוך חושך גדול ניתן תמיד למצוא נקודת אור. טיפלתי גם באנשים שחלו במחלות קשות ולוויתי אותם בדרך להחלמה או פרידה מכובדת ושלווה. למה זה קורה? לדעתי לכל אדם יש אופציה לשנות את זווית הראיה על החיים ובכך להתפתח ולהתקדם לאיכויות חדשות וגבוהות יותר. היום אני מאמינה שלכל אדם ניתנים אתגרים שהוא מסוגל להתמודד איתם. צריך רק למצוא את הדרך לעשות זאת".

איך זה עובד?
"אני ממליצה בדרך כלל על סדרה של כעשרה מפגשים הכוללים בעיקר שיחות. ארבעת המפגשים הראשנים ממוקדים על בדיקת אמונות בתפיסתנו ודפוסים מזיקים, מבררים איפה אנחנו משקיעים את מירב האנרגיות שלנו, חידוד זכות הבחירה ובחינת ההסכמים שאנו עושים עם עצמנו בחיים. המפגש החמישי כולל טיפול פיזי לגוף בשילוב רייקי, המטרה לשחרר את הגוף, לחבר את האדם אל עצמו מחדש ולהביא לאיזון הרוח והגוף. המפגשים האחרונים מוקדשים לבניית החלום, המטרה וההגשמה, תוך כדי שימוש בתובנות ובכלים החדשים.
"אלוהים נתן לאדם קומה זקופה ומבט נישא כדי לחקור את השמיים ולשאת את העיניים לכוכבים, כך שתמיד נוכל לשנות את זווית הראיה שלנו". נכון, אולי אין לנו יכולת השפעה טוטאלית על החיים שלנו אבל אין ספק שאנו יכולים לתת פרשנות אישית למצבי חיים. ניתן לבחור להתבונן ב'אור' וב'שיעורים' גם כאשר החושך מסביב כמעט מוחלט. נזכור כי הנקודה הכי חשוכה בלילה היא שנייה לפני הזריחה".

את עוסקת בניקוי רעלים, מזה?
"הכוונה בתכנית של ניקוי הרעלים היא לנקות את הגוף מרעלים דרך ניקוי הכבד שהוא אחראי על ניקוי הרעלים מגופנו, להחזיר את הגוף למצב של איזון, להגביר את קצת חילוף החומרים, התאמת תזונה נכונה, כתוצאה מכך ירידה במשקל והתחדשות הגוף הרוח. התוצאה היא מופלאה רואי גם ירידה במשקל, שיפור עור הפנים, תחושה מרוממת והכי חשוב זה שהגוף נמצא במצב של איזון והתחדשות.
התכנית בנויה מתרגול של 40 יום (כדי לשבור הרגלים ישנים), תוך 40 יום האדם מתרגל בחירה נכונה של המזונות, בונה הרגלים חדשים, מפתח מודעות לאכילה בריאה, מקבל את הכלים לשיפור בריאותו הן פיזית והן נפשית. בעזרת התכנית לניקוי רעלי מובטחת לנו הדרך הנכונה לטיהור רעלים רב עוצמה, וכתוצאה מכך שיפור רב בבריאות, ירידה במשקל, באיכות החיים ובתוחלת החיים.
זה שיתוף פעולה ביני לבין ד"ר צחי זילבר, אני בעצמי עברתי את הניקוי רעלים וזה עשה לי נפלאות וגם ירדתי במשקל."
אני מאמנת, מטפלת ומנחה הוליסטית לקשת רחבה של אנשים, בעיות ומצבים שונים בחיים.
אני מזמינה אותך ליצור איתי קשר ולהתחיל את המסע החדש בחייך, הן מבחינה אישית, נפשית, בריאותית ושינויים למען מטרה.
אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ולשתף אותי במחשבותיכם ותחושותיכם, אשמח לענות על כל שאלה.

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285800 שלוחה 250
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על דפנה סלוק ביבי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן17 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

דפנה סלוק ביבי, דפנה סלוק ביבי טלפון, דפנה סלוק ביבי כתובת, דפנה סלוק ביבי המלצות, דפנה סלוק ביבי יעוץ, דפנה סלוק ביבי טיפול, דפנה סלוק ביבי אתר, דפנה סלוק ביבי תגובות

תן ציון למאמר זה

0