מדורי תוכן

גילה יניב

גילה יניב גילה יניב

כתבה על גילה יניב מהוד השרון, מאמנת אישית ומורה (בעלת וותק של 26 שנה), המתמקדת בעבודה של שינוי תפיסת חיים והתקדמות לחיים מתוך בחירה חופשית.

לקבלת יעוץ אישי מגילה יניב התקשרו בכל שעה: 072-2285874


גילה יניב - לקצר את הדרך מכאן... לשם. במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי אנו שמחים להציג בפניכם את גילה יניב מהוד השרון, מאמנת אישית ומורה (בעלת וותק של 26 שנה), המתמקדת בעבודה של שינוי תפיסת חיים והתקדמות לחיים מתוך בחירה חופשית. מצב בו אנשים אומרים 'זה מה שיש' הוא פשרה בלתי מתקבלת וברירת מחדל וחיים בסגנון כזה הוא בזבוז משווע. איך לצאת מהפלונטרים ולהתמודד ביתר הצלחה עם אתגרי החיים? המשיכו לקרוא בכתבה שלפניכם!

איך הגעת לתחום עיסוק זה?
"במשך למעלה מעשרים שנה עבדתי בהוראה וכך צברתי ניסיון עשיר מאוד בעבודה עם הורים וילדים. למדתי ועסקתי גם בהוראה מתקנת והפרעות קשב וכאשר פניתי ללמוד אימון אישי באוניברסיטת בר אילן התמחיתי באימון למי שמוגדר כבעל הפרעות קשב וריכוז. בחרתי ללמוד שם כי לאחר בדיקה, התרשמתי שרמת הלימודים שם גבוהה מאוד והתכנים מועברים על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. במהלך הלימודים, כמו כל התלמידים, עברתי מספר תהליכי אימון וכל פעם יצאתי יותר מאושרת... היום ברור לי שאימון אישי זאת דרך יעילה ביותר לשיפור ופיתוח המודעות העצמית והיכולות האישיות לשיפור איכות חיים של כל אדם. אימון אישי הוא למעשה מערכת יחסים בין מאמן  ומתאמן שמתמקדת בעשייה של המתאמן והגשמת החזון שלו תוך העמקת יכולת למידה, ראיה חיובית ואיכות הביצוע".

שם העסק שלך הוא 'מכאן... לשם". מה הכוונה?
"אני מאמינה שניתן לעזור לכל אדם לעבור ממצב של מצוי לרצוי. כל אחד יכול להגדיר מחדש מטרות תוך גילוי ופיתוח כישרונות מוכרים ונסתרים ולהתקדם. העבודה שלי מתבצעת מתוך אג'נדה מובנית וחווייתית כאחת, המתאימה לקבוצות גיל שונות החל מ12 ועד 50+. מגיעים אלי ילדים ובני נוער שחווים תקופה קשה בין אם זה בגלל שינויים במבנה המשפחתי, גירושין, קשיים בלימודים או גישה פסימית לחיים. וכמובן שמגיעים גם אנשים מבוגרים המתמודדים, בשלבי החיים השונים עם אתגרים חדשים. ככלל, אני מלמדת אותם להתחבר לתחושת היכולת האישית ולראות את חצי הכוס המלאה, כי בכל מצב ניתן למצוא משהו טוב או 'להצמיח' משהו חיובי".

מה לדעתך הייחוד שלך?
"הניסיון הרב שצברתי בתחום ההוראה מאפשר לי כיום לתת מענה למי שמחפש דרך התפתחות אישית בנושא הקריירה, המשפחה, הגשמה אישית, הפרעות קשב וריכוז ועוד. העבודה עם ילדים ובני נוער מתקיימת תמיד בשיתוף פעולה עם ההורים ומתוך שמירה על ראייה חיובית בהווה ובעתיד".

ומה החזון?
"ללוות בתהליכי אימון מתאמנים רבים ככל האפשר מ'כאן ...לשם'. אני חושבת שאם בני אדם ידעו ויבינו 'מי הם באמת', הם יהיו יותר מאושרים וזה נכון לגבי כולנו"!

אפשר להיות מאושרים לאורך זמן?
"כדי להיות ולחוות תחושת אושר צריך לפתח אינטליגנציה רגשית גבוהה, ויסות רגשי מאוזן ותחושת הצלחה מתוך מיקוד על הצד החיובי בחיינו. כל אדם שרוצה בכך יכול להצליח בלימודים, בקריירה במערכות יחסים זוגיות ובמשפחה- צריך רק להבין ולהגדיר מהו הדבר אותו אנו רוצים וכיצד אנו רואים הצלחה. מתאמנים שלי מפתיעים ומרגשים אותי כל פעם מחדש, כאשר תוך זמן קצר בתהליך האימון, הם עוברים שינוי פנימי מהותי. יש האומרים לי שהם 'מתחילים ללכת' או 'מצליחים להסיר את האבק מעל החיים האוטומטיים שבשגרה הקודמת', חוויה של התחדשות ורעננות מתוך הגדרה חדשה של מה באמת הכי חשוב לנו והבנה שיש לנו יכולת תמרון רחבה ובחירה בחיים מתוך  תשוקה, הנאה והנעה"!
היה מי שאמר ש"אפשר לחיות חיים שלמים בלי להיות ער בכלל"!

גילה יניב, מאמנת אישית, מציעה לכל אחד ואחת להתעורר ולצאת למסע מרתק של לימוד עצמי ומודעות, הגדרה מחודשת של מטרות, מאוויים ורצונות תוך בדיקה והתאמה של ערכי חיים החשובים לנו באמת!

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285874
◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על גילה יניב

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

גילה יניב, גילה יניב טלפון, גילה יניב כתובת, גילה יניב המלצות, גילה יניב טיפול, גילה יניב יעוץ, גילה יניב אתר, גילה יניב תגובות

תן ציון למאמר זה

0