מדורי תוכן

חנה שוורץ

חנה שוורץ חנה שוורץ

כתבה על חנה שוורץ מירושלים, מטפלת רגשית, יועצת ומאמנת אישית, בעלת קליניקת Authentic.

לקבלת יעוץ אישי מחנה שוורץ התקשרו בכל שעה: 072-2285917

חנה שוורץ - הדרך פנימה לפגוש את עצמך. במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי, אנו שמחים להציג את חנה שוורץ מירושלים, מטפלת רגשית, יועצת ומאמנת אישית, בעלת קליניקת Authentic.

חנה שוורץ, אישה חרדית, מטפלת באנשים מכל מגזרי האוכלוסייה, תחת הכותרת "לפגוש את עצמך - ולחיות באושר תוך כדי ניצחון בתהליכי התמודדות עם אתגרי החיים".

איך הגעת לתחום זה ?
"הגעתי לתחום הטיפולי לפני כעשרים שנה. אז, הייתי בשנות השלושים שלי והרגשתי משיכה עצומה לכל מה שקשור לנפש האדם... כטיפוס סקרן ומעמיק מטבעי, מאז ותמיד חיפשתי משמעות בחיים והתמסרתי לתהליך החקירה בצורה מוחלטת... בהתחלה, התחלתי לקרוא ספרים רבים ככל האפשר, העוסקים בנפש האדם ובשלב מסוים אפשר לומר ש'ממש גרתי ברשת חנויות סטימצקי'. כך צברתי ספריה מכובדת של ספרות בתחום ההיבטים הנפשיים של האדם והטיפול בהם. באותו תקופה גם התחלתי ללמוד באופן אינטנסיבי שיטות עבודה מגוונות במסגרות שונות".

מה ואיפה למדת?
"ההכשרה שצברתי במשך 20 שנה כוללת מגוון שיטות: 'לייף אנרגי' - ריפוי באמצעות "תמציות תדרים", אימון אישי באמצעות מודל האניאגרם, הילינג, אנטומיה, פיזיולוגיה ופתולוגיה (במכללת רידמן לרפואה משלימה בסניף ירושלים), אבחון וריפוי בקריסטלים, Aura Soma - תרפיית אור וצבע, שיטת סקאראב - ראי הנפש דרך שפת הצבע והתדר, תמציות פרחי באך, Human Dynamics - עקרונות השוני בין בני אדם, NLP, EFT ו'נרטיב תרפי', אסטרולוגיה, נומרולוגיה, גרפולוגיה ואסטרו נומרולוגיה - אבחון אישיות (פסיכו - דיאגנוסטי)". 

מי קהל היעד שלך?
"בקליניקת Authentic  אני משתמשת בשילובים בין מספר שיטות (טיפולים, יעוץ ואימון) המתאימים לכל מי שמרגיש תקיעות בתחום כל שהוא בחיים ומחפש דרך לשפר את המצב... השירות שלי תורם לשיפור מערכות יחסים, קריירה, זוגיות, הורות ועוד. בקליניקה שלי, נעזרים אנשים שיש להם שאיפה לפתח מודעות אישית, 'לפגוש את עצמם ולחיות באושר', אנשים שסובלים מבעיות רגשיות שונות החל ממתח וחרדות ועד פוסט טראומה, קונפליקטים, מצבי בלבול, כעס, קשיים חברתיים, בושה, חוסר ביטחון עצמי, קשיים בתקופת משבר ובמצבים של מעברים ושינויים".

מה המוטו שלך בעבודתך? 
"המטרה שלי היא לאפשר לאנשים להשתחרר מקשיים, 'לפגוש ולהבין את עצמם' ולהתפתח בתחומי חיים בהם יש להם רצון לשינוי! כאשר אדם מגיע אלי ומתאר מצב מסוים, הוא מחפש פתרון. אני מאמינה שככל שלמטפל יש יותר כלים, כך ניתן להתאים בצורה יותר מדויקת את הדרך והשיטה הנכונה כדי להגיע לתוצאה מהירה ויעילה".

מה הייחוד שלך?
"כמטפלת, יועצת ומאמנת אישית, אני מתחילה בהכנה של מפה אישית (אסטרולוגית, אסטרו- נומרולוגית ומודל האניאגרם) כדי לגלות ולהבין מה תכונות האופי של האדם, מה האמונות המעכבות אותו, מה הפחדים והחסמים שלו, מה דפוסי הפעולה שלו בחיים, מה גורם אצלו למתח ומביא אותו לחרדות ודאגות וכו'. כאשר יש את כל הנתונים והמידע הזה, הדרך להצלחה קצרה יותר, ממוקדת ואפקטיבית. יש לי הרבה ידע וניסיון ממושך כמו גם שפע של פתרונות פרקטיים ומעשיים. בנוסף, השילוב בין טיפול ואימון אישי, מקפיץ את כל התהליכים לרמה גבוהה ביותר".

מהם התמציות שאת משתמשת בהן?
"כעולה צורך, אני משלבת בטיפולים גם שימוש בתמציות של 'לייף אנרג'י', זאת במסגרת שיטה טיפולית טבעית והוליסטית המאפשרת התייחסות רב ממדית: גוף נפש ורוח. מטרת הטיפול היא איזון זרימת אנרגיית החיים, המפעילות את כוחות הריפוי הפנימיים שיש לכל אדם".

בנוסף לטיפולים אישיים את גם מנחה סדנאות? איזה?
"אני מקיימת קורסים וסדנאות להרחבת התודעה באמצעות מודל האניאגרם במספר תחומי חיים: צמיחה אישית, הורות, זוגיות, קריירה ועוד. הסדנאות כוללות חומרים עיוניים ותרגילים מעשיים.
האניאגרם הוא מודל מרתק, שיש בכוחו לקדם את האדם בתהליכי שינוי. בבסיס המודל- הנחת עבודה היא שקיימים תשעה טיפוסי אישיות שונים, המייצגים תשע נקודות מבט על החיים. היכרות עם ה'טיפוסים' הללו וזיהוי ה'טיפוס האישי', מאפשרת להאיץ שינוי פנימי וסביבתי, תוך חשיפת המניעים התת- הכרתיים".
חנה שוורץ, מטפלת ומשחררת את האדם מאירועי עבר טראומתיים, עוזרת במתן כלים להתמודדות בתהליכי החיים, "כאן ועכשיו", מחזקת את התקווה לעתיד ומכוונת להשגת מטרות כגון מימוש הפוטנציאל והגשמת היעוד.
חנה שוורץ מירושלים מזמינה אתכם לפגישת היכרות ראשונית – חינם!
אתם מוזמנים להתקשר ולתאם פגישה

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו:
072-2285917
◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על חנה שוורץ

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן20 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

חנה שוורץ, חנה שוורץ טלפון, חנה שוורץ כתובת, חנה שוורץ המלצות, חנה שוורץ אתר, חנה שוורץ יעוץ, חנה שוורץ טיפול, חנה שוורץ תגובות

תן ציון למאמר זה

0