מדורי תוכן

אלקה כהן

אלקה כהן אלקה כהן

כתבה על אלקה כהן, מטפלת הוליסטית ומאמנת אישית המשתמשת במגוון שיטות המיועדות לסייע למטופליה להבריא את חייהם מכל בחינה אפשרית ולהעצים את חווית הקיום שלהם בכל הרבדים האנושיים.

לקבלת יעוץ אישי מאלקה כהן התקשרו בכל שעה: 072-2285600


אלקה כהן - כמו קרן לייזר. במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי, אנו שמחים להציג את אלקה כהן, מטפלת הוליסטית ומאמנת אישית המשתמשת במגוון שיטות המיועדות לסייע למטופליה להבריא את חייהם מכל בחינה אפשרית ולהעצים את חווית הקיום שלהם בכל הרבדים האנושיים. אלקה יכולה להועיל גם לכם, אם אתם סובלים מבעיות בקריירה או בזוגיות, קשיים בתקשורת בין אישית או מחסומים וחרדות המונעים מכם לחיות את חייכם במלואם. אלקה היא מומחית בהדרכה להגשמה עצמית ומימוש עצמי ויכולה בנוסף לסייע בהקלה ובריפוי כאבי גב וכאבים כרוניים בלתי מוסברים. 

אלקה כהן מרמת השרון, מעידה על עצמה שהעולם הרוחני היווה חלק בלתי נפרד מחייה, כבר מגיל צעיר מאוד. "אני זוכרת את עצמי מגיל שש עשרה שואלת שאלות שאף אחד לא ידע לתת עליהם תשובות... התחלתי לקרוא ספרים מהתחום ולאסוף ידע. לאט לאט העמקתי בתחום ובגיל מבוגר יותר פניתי ללמוד שיטות טיפול שונות כדי שאוכל לעבוד בתחום שתואם למהות שלי - לסייע ולעזור לאנשים".

מה מייחד אותך ממטפלים אחרים בתחום? מדוע השילוב שלך הוא 'מנצח'?
"אני מאמינה שכל אדם מגיע לעולם הזה עם 'מתנה'. לי ניתנה מתנה מיוחדת במינה שבאה לביטוי בשתי רמות: יכולת אבחון חדה מאוד, ממש כמו קרן לייזר ו... כישרון לרפא ולהקל (באמצעות טיפול מילולי ואנרגטי) המסייע לתהליכים בתחום פיסי, רגשי ומנטאלי. אני מאמינה שההתפתחות האישית היא תהליך שלא נגמר לעולם ולכן, גם היום, אני ממשיכה ולומדת".

מה בדיוק הכוונה 'כמו קרן לייזר'? איך זה מתבצע בפועל?
"זאת אחת היכולות שלי שמתרחשת באופן ספונטאני... כאשר אני פוגשת אדם, מהר מאוד אני מבינה מתוך השיחה אתו מה לשאול אותו ומה צריך לקרות כדי שתיווצר הבנה, מודעות חדשה והנעה לפעולה. התשובות נמצאות בתוך כל אחד ואחד מאתנו אלא שלעיתים אנו צריכים מישהו שיכוון אותנו לנקודה בה נראה את הדברים באור הנכון".

באילו שיטות את משתמשת מלבד אימון אישי?
"למדתי הרבה שיטות שונות בין היתר, ביו-אורגונומי, רייקי, אנרגיה פראנית ואת שיטות הריפוי של ה'קורנדרוס'-  צאצאים של בני המאייה והאצטקים, הם השאירו מאחוריהם מורשת עשירה של שיטות טיפול וריפוי שמאניות  אנרגטיות ו'שפת האור'. כמו כן, אני עובדת באמצעות שחזור גלגולים, ניקוי הילה, שחרור מחסומים, שחרור מצער, רגשות שליליים ומועקות, דפוסי חיים הרסניים וכו'. וכיום אני מטפלת, מאמנת ומנחה באמצעות שיטות אלה, אנשים שמעוניינים בכך".

מה מיוחד בשיטות האלה?
"אני מאמינה שכל החיים שלנו כבני אדם, הם תהליך דינאמי של שינוי בלתי נמנע שיש להסתגל אליו כל פעם מחדש. אירועים שונים נחרטים וצורבים בנו ובתודעה שלנו, כאשר לעיתים הם מותירים משקעים של כאב, צער וסבל רגשי שמתבטאים גם ברובד הפיסי. בתהליכי אובדן, אנו חווים שלבים שונים הכוללים הפתעה וטראומה, חוסר אימון והכחשה, צער וכאב ובסופו של דבר השלמה ופיוס עם המציאות החדשה. יש אנשים המסתגלים ביתר קלות לשינויים ויש כאלה שלא.  הטיפול שלי מתחיל בשיחה בה מגדירים מה הבעיה ומהי המטרה ואז יוצאים לדרך תוך שימוש באלמנטים מכל השיטות שהזכרתי, בהתאם לצורך. לעיתים מפגש אחד מספיק ומספק ולעיתים צריך מספר פגישות. זה תמיד נקבע על פי הרצון והנכונות של המטופל".

אלקה מאמינה שהיא נצר לשושלת הקורנדרוס – זו שושלת מרפאים שמאנים ששורשיהם מגיעים מדרום אמריקה העתיקה . מרפאים אלה ידעו להשתמש בטכניקות ריפוי אנרגטיות עמוקות וחזקות על מנת לאפשר ולסייע לבני אדם להשלים את מעגל הריפוי של הצער, הכאב והאובדן שכולנו חווים בחיים, לעבור את כל השלבים 'בשלום', לשחרר את מה שכבר חלף ונעלם ולפנות מקום לצמיחה חדשה. בנוסף לשיטות אלה, עוסקת אלקה גם בשיטות נוספות (מילוליות ואנרגטיות) במטרה להקל על כאב פיסי ורגשי ולעזור לכל אדם להתחבר בחזרה לחיים, לשמחה ולאהבה. 

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו:
072-2285600  
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על אלקה כהן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


141 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

אלקה כהן, אלקה כהן טלפון, אלקה כהן כתובת, אלקה כהן המלצות, אלקה כהן טיפול, אלקה כהן יעוץ, אלקה כהן אתר, אלקה כהן תגובות

תן ציון למאמר זה

0