מדורי תוכן

איבונה פרץ

איבונה פרץ איבונה פרץ

כתבה על איבונה פרץ מנתניה, מאמנת להעצמה אישית, אישה בעלת סיפור חיים מרתק וסוחף, המהווה השראה לכל לקוחותיה באשר הם.

לקבלת יעוץ אישי מאיבונה פרץ התקשרו בכל שעה: 072-2285611

איבונה פרץ - מסע למעמקי הנשמה. במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבי, אנו שמחים להציג את איבונה פרץ מנתניה, מאמנת להעצמה אישית, אישה בעלת סיפור חיים מרתק וסוחף, המהווה השראה לכל לקוחותיה באשר הם. 

"במשך כעשרים שנה ניהלתי אורח חיים ייחודי של אישה חרדית לכל דבר ועניין עד כלפני שנה וחצי" כך מתחילה איבונה לתאר את סיפורה האישי. "המעבר מהחול אל הקודש היה בזכות תאונת דרכים קשה שבני עבר בגיל עשר, ובמהלך השנים חליתי במחלה לא פשוטה שממנה החלמתי לחלוטין לפני מספר שנים תודה לאל ובנוסף.. עברתי שתי מערכות נישואים שהסתיימו בגירושין... בשלב מסוים, בין לבין הגעתי לנקודה בה יכולתי לשקוע או לעשות בחירה לשינוי... וכך, בחרתי לעשות מהפך בחיים: סלחתי לעצמי ולכולם, התפייסתי עם מה שקרה, לקחתי אחריות אישית על עצמי וקמתי מחדש על הרגליים... יצאתי ללימודים, מצאתי דרך מקצועית חדשה ו...הורדתי מעלי את הסממנים החיצוניים של אורח חיים דתי, אם כי נשארתי עם אמונה חזקה בלב בבחינת 'אותה גברת בשינוי אדרת'".

מה הכוונה?
"במהות הפנימית שלי נשארתי אישה דתייה (מנהלת אורח חיים דתי) למרות שאיני נראית כך. היום, אני עוסקת באימון אישי לכלל הציבור ואחד היתרונות שלי הוא שיש לי שפה משותפת עם כולם דתיים וחילוניים כאחד".

ואיך בעצם הגעת לתחום זה?
"מגיל צעיר מאוד, אני הייתי זאת שכולם באים אליה כדי להתייעץ, לקבל תמיכה ועזרה רגשית... כשהייתי בכיתה ו' הוזמנתי עם אימא שלי ליועצת בית הספר ונשאלתי מה אני רוצה להיות לכשאהיה גדולה. אמרתי שאני רוצה להיות פסיכולוגית כדי לעזור לאנשים להרגיש טוב יותר... אבל, השנים עברו ואני נסחפת לכיוון של נישואים והקמת משפחה, גידול ילדים וכד'. במהלך השנים חיפשתי, קראתי ולמדתי בצורה עצמאית, גמעתי כל חומר שענה לי על לי על כל השאלות שהיו לי ועדיין יש וטוב שכך,(אם לא נשאל לא נדע את התשובות) כגון: פסיכולוגיה, קרימינולוגיה, מטאפיסיקה, חקר המוח, שיטות מרפא אלטרנטיביות, ספרי מוסר כתובים ועוד... ואז, לפני כחמש שנים, מצאתי את הזמן להקשבה פנימית נקייה ובעקבותיה הגשמה אישית. חיפשתי מה ואיפה אפשר ללמוד (כלים מעשיים) כדי לסייע ולתמוך בבני אדם, מתוך צורך ורצון לעשות זאת בדרך הקצרה והפרקטית ביותר. כך הגעתי לבית הספר של אלון גל ולמדתי שם שלוש שנים בערך. בנוסף, למדתי שיטות עבודה נוספות רוחניות-רגשיות כגון 'המסע' (ריפוי ברמת התא) ועוד".

מה מניע אותך בעבודתך? מה הייחוד שלך?
"המטרה שלי היא לעזור להפוך את העולם בכלל ואת החיים של האנשים שמגיעים אליי לפחות מאיימים לפשוטים יותר... כאשר אנשים מדברים על הבעיות שלהם, בדרך כלל, הם מתארים מצב סבוך המורכב מ'פלונטר' של בעיות הקשורות אחת לשנייה. ברור שמנקודת מוצא כזאת, אי אפשר להתקדם ומכאן נובעת תחושת חוסר אונים ותקיעות. המטרה שלי באימון שדרך אגב אני מכנה אותו "אימון באמונה" היא 'לפרק' את כדור השלג ולמצוא 'קצה חוט' ממנו נתחיל להתיר את התסבוכת ובו נתמקד. כיוון שאכן 'הכל קשור להכל', מתחילים בבעיה אחת ובשינוי גישה, אמונות מגבילות  ותפיסת עולם שגויה ולא מקדמת. לצורך כך, במידת הצורך, אני נעזרת גם בכלים נוספים כמו למשל NLP, רייקי ועוד ובנוסף- כתבי חז"ל ובכתובים מתוך המסורת היהודית שמכילה בתוכה חוכמת חיים אינסופית. מבחינתי, זה גם הייחוד שלי: אני משלבת בהצלחה את דרכי האמונה היהודית עם כלים נוספים בשיטה שפיתחתי במהלך השנים ואני קוראת לה  EVONA REVIVEL TECHIQUE –   ERT- (טכניקת החייאה והתחדשות של איבונה)".

מה בסיס השיטה?
"התחדשות והעצמה דרך קואוצ'ינג לחיים של פריחה, הגשמה ואושר פנימי. העבודה מתבצעת לעומק הנשמה, תוך ניקוי אמונות שליליות ומגבילות, רכישת גישה חיובית יותר לחיים ממקום של העצמה, אמונה בכוח עליון  ובעצמי וחיבור לאמת הנצחית והאינסופית. המתאמנים שלי משנים צורת מחשבה, דיבור והתנהלות יומיומית מתוך מטרה להכניס שמחה וחיוביות לחייהם. אני מאמינה, שכמו שכתוב במקורות היהודיים 'כל אדם הוא עולם בפני עצמו' ונברא בצלם אלוקים. התפקיד שלי הוא להאיר ולמצוא את הדרך לסייע לאנשים לרפא את עצמם בפשטות מופלאה, למרות חוויות קשות וכואבות שהתרחשו בחייהם. גם אני בעצמי, עברתי חיים לא קלים (בלשון המעטה) ולמרות זאת, הגעתי לתובנות שאפשרו לי לרפא את עצמי ואת חיי, להגיע לאיזון ותחושת הגשמה וסיפוק...  לכן אני מרשה לעצמי לומר למטופלים/למתאמנים שלי, כמובן מתוך ניסיון, שאם אני יכולתי להתמודד, להתגבר ולהשלים עם מציאות חדשה שדרך אגב היום אני גאה בה מאחר והיא הפלטפורמה למי שאני כיום- כל אחד יכול, בכל גיל ובכל מצב".

איבונה פרץ מנתניה מסייעת לאנשים בעתות מצוקה רגשית ומשברים וגם לכאלה 'שיש להם הכול אבל איבדו את שמחת החיים' ללא כל סיבה נראית לעין או פשוט רוצים... אחרת! איבונה מבטיחה, בדרכה הצנועה אך מלאת הביטחון, התקדמות מהירה לכל מי שנחוש לשנות את חייו. "אני רק 'קרש קפיצה' לגילוי עצמי, כי כל אדם יודע בעצמו מה הכי טוב בשבילו רק לא יודע איך, אז נכון אני מתמקדת באימון ב'איך' ולא.. ב'למה', בפתרונות ולא רק בבעיות.

אצל איבונה תוכלו גם אתם לעבור תהליך אימוני יעיל ביותר מאתגר וסוחף לגילוי האני ולחיזוק העצמי. אתם מוזמנים לצאת למסע קסום ולברוא לעצמכם חיים טובים יותר!

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו:
072-2285611  
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על איבונה פרץ

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

איבונה פרץ, איבונה פרץ טלפון, איבונה פרץ כתובת, איבונה פרץ יעוץ, איבונה פרץ המלצות, איבונה פרץ טיפול, איבונה פרץ אתר, איבונה פרץ תגובות

תן ציון למאמר זה

0