מדורי תוכן

שרה אלמה איגר

שרה אלמה איגר שרה אלמה איגר

כתבה על שרה אלמה-איגר מירושלים, אמנית, רואה הילות, יועצת ומטפלת הוליסטית עוסקת במגוון שיטות שהעיקריות בהן תקשור, קניסיולוגיה, הילינג, E.F.T ויצירה.

לקבלת יעוץ אישי משרה אלמה איגר התקשרו בכל שעה: 072-2285854


שרה אלמה איגר - רואה הילות, קינזיולוגיה, E.F.T תקשור והילינג בירושלים.

שרה אלמה איגר - רואה על חושית –  סוכנת שינוי. שרה אלמה-איגר מירושלים, אמנית, רואה הילות, יועצת ומטפלת הוליסטית עוסקת במגוון שיטות שהעיקריות בהן תקשור, קניסיולוגיה, הילינג, E.F.T ויצירה. במקביל היא מעשירה את הריפוי בעזרת ציורים מיוחדים הנושאים בתוכם תדרי ריפוי ואף כותבת בימים אלה שני ספרים רוחניים במקביל.

שרה אלמה, אישה ברוכת כישרונות, נולדה בישראל, אך כיוון שאביה היה איש עסקים, נדדה עם משפחתה בארצות שונות. אז - זה היה קשה אבל כיום, היא אומרת, שכול אותן חוויות ושפות זרות שלמדה- תרמו לגישתה הקוסמופוליטית ולסובלנות האין סופית, כלפי אנשים 'שונים'.

"אני בן אדם רוחני שכל הזמן מחפש ומשתנה, עברתי תקופות לא קלות וכיום אני עוזרת למטופלי מהמקום של המטפל הפצוע, מהמקום של "הייתי שם". היום רכשתי כלים רבים לחיים ולעבודה עצמית ואת הכלים האלה אני מעבירה למטופלי.
אני מאמינה שכל אחד יכול להתחבר לאינטואיציה של עצמו.
אני רואה את עצמי כצינור לטיפול, הטיפול נעשה באמצעותי, מי שבאמת עושה את הטיפול זה הבורא והמלאכים שאחראים על המטופל."

איך התחילה דרכך המקצועית?
"בגיל שמונה עשרה, התחלתי ללמוד 'במדרשה למורים לאומנות' בהרצליה, משחזרת שרה את תחילת דרכה המקצועית. עסקתי בציור ופיסול מספר שנים ובגיל 23 כבר הצגתי את עבודותיי בתערוכה קבוצתית במוזיאון תל אביב. מאז ומתמיד הדמיון והיצירתיות היו חזקים מאוד אצלי ואני משתמשת בתכונות אלה עד היום, בכל שיטות העבודה שלי, כדי לקדם במידה מקסימאלית את המטופלים שלי.
 
"הדמיון הוא הוא כלי מאד חזק לשינוי ולתקשור" היא טוענת "וזה מה שהפך אותי למתקשרת עם יכולת ראיה על חושית חזקה. אני רואה אנרגיות ואת מה שקורה בהילה של האדם: מחשבות ורגשות תקועים, למחשבות ולרגשות יש אנרגיה-משקל מסויים, הם אמנם יותר רוחניים אך הם קיימים באופן מעודן מאד בהילה של האדם. נקיון ההילה מנקה את התת מודע של האדם, כך אני משחררת אותו מטראומות, אם מגלגולים קודמים או מהגלגול הזה. כאשר ההילה מתנקה האדם משתחרר ממחסומים רבים שמונעים ממנו הגשמה עצמית."

מה קרה בהמשך?
"בגיל 28, אחרי תקופה של לימודים לקראת תואר באומנות ומגורים בניו יורק - חזרתי בתשובה והפכתי להיות חרדית. התהליך קרה בעקבות תחושת ריקנות וחיפוש רוחני אחר משמעות ושורשים שליוותה אותי במשך מספר שנים.

בגיל 30 חזרתי לישראל, המשכתי באורח חיים דתי ללמוד מכתבי היהדות ולצייר. נשאתי, התגרשתי ולאחר מכן נישאתי שוב לאיש חסידי אמריקאי. כל חיי היו סביב הדת והתעמקתי בלימודי חסידות וקבלה. במקביל, חזרתי ללמוד אצל מורה רוחנית בשם קולט מוסקט שהראתה לי את הדרך ותרמה לי רבות בעזרת דמיון מודרך לחולל שינוי משמעותי בחיי.

לאחר שהתאלמנתי מבעלי שנפטר ממחלת הסרטן, התחלתי לתקשר באופן טבעי. אפשר לומר שהמוות שלו עם כל הכאב שבכך פתח לי פתח לעולם שמעבר. לפני מותו מאד פחדתי מהמוות ולאחר מכן התחלתי להתעניין במה קורה לנשמה לאחר המוות. קראתי הרבה ספרים על גלגול נשמות ועל מסעותיה של הנשמה לאחר החיים האלה. כיום קורה לא מעט שתוך כדי טיפול מגיעות נשמות הנפטרים שקרובות למטופל בכדי ליצור איתו קשר מסיבות שונות.

אז מה את היום? איך היית מגדירה את סגנון החיים שלך?
"כיום איני מגדירה את עצמי, אני אדם מאמין והדרך שלי מאד אינדיבידואליסטית מבחינה דתית, קשה לתייג אותי, אני מאמינה שהקשר עם הבורא והיחסים איתו והדרך שבה אנו מתחברים אליו זה עיקר הריפוי. תשובה וריפוי זה לשוב למקור, לזכור מאין באנו. הריפוי שאני עושה משתמש בחוקים רוחניים אוניברסליים שקיימים בעולם מעבר לדת זו או אחרת איש באמונתו יחיה..

אנחנו כל הזמן מחוברים לבורא רק תחושת האשליה של הפירוד זה מה שמביא את הצרות. אני מאד מחוברת ליהדות והטיפול שלי נעשה ברוח היהדות. יש דמיון גדול בין החסידות והעידן החדש. רבי נחמן מדבר על החשיבות של להיות במצב של הודיה ושמחה, כיום באמצעות ההילינג רכשתי כלים שעוזרים לי לממש שמחה ושלווה בחיי.

במשך הזמן התמחיתי בשיטות טיפול שונות, כל שיטות הטיפול שרכשתי הם כלי עבודה, ארגז כלים. כיום יש לנו ב"ה אפשרות לריפוי מיידי, מכיוון שאנרגיה היא מעבר לזמן ולמקום אפשר ליצור ריפוי מיידי מהשורש של הבעיה.

יש משנה בפרקי אבות שאומרת: עשה רצונך כרצונו כדי שיעשה רצונו כרצונך". אני מאמינה ש'רצון הבורא' הוא שאנשים יחיו בשמחה ובאושר וישתמשו במתנות שהוא נתן להם בכדי להאיר את אורם ולהשפיע, הרי זאת הסיבה שקבלו אותן מלכתחילה, אנו נשמה בתוך גוף ולא גוף עם נשמה. המהות שלנו הרבה יותר רחבה ואין סופית. הבעיה שאנשים מצמצמים את עצמם ולא מרגישים ראויים או מפחדים משינוי והצלחה יותר מאשר להשאר עם הבעיה המוכרת."

מה השיטות בהן את משתמשת?
"אני עוסקת בתקשור, הילינג, תטא הילינג, ביו-אורגונומי, ריפוי קוונטי, ריפוי תדרים, e.f.t הטכניקה לחופש רגשי - פסיכולוגיה אנרגטית, פיתוח מודעות עצמית, קינסיולוגיה, דמיון מודרך קלפי ארכיטיפים, שחזור גלגולים וציור אנרגטי.

כל אדם הוא שונה ואני מתאימה את סוג הטיפול לאדם. כמו כן, פיתחתי שיטה אישית וייחודית בה אני מטפלת באנשים וזאת באמצעות עשרת מיני ניגונים של רבי נחמן.

בעזרת קינזיולוגיה אני עושה אבחון, התאמת מזון, האם יש לך רגישות לגלוטן? האם את סובלת מקנדידה?  על ידי בדיקה של התדר האנרגטי שלך בשילוב עם התדר של המזון אוכל לומר לך למה את רגישה. והכל באבחון מרחוק, בשיחה טלפונית.

שבירת מחסומים ואמונות מגבילות והטענת רגשות חיוביים בשיטת תטא הילינג.
והתוצאה?
את תראי שינוי לטובה מיידי בחייך הפנימיים והחיצוניים. כמו בזוגיות, בעבודה וכו...דומה מושך דומה, אנרגיה חיובית תמשוך לחייך ארועים חיוביים. בדרך כלל אף על פי שאת אולי משתדלת לחשוב חיובי ואומרת משפטי חיזוק חיובי בכל אופן, בדרך כלל האמונות המגבילות שלנו נמצרים בתת ההכרה ואין לנו שליטה עליהם. באמצעות שיטת התטא הילינג אפשר לאבחן, לגלות מהן האמונות הללו ולהתנקות מהם. 

EFT השיטה לחופש רגשי, על ידי טיפוף קל בנקודות מסיימות בגוף לפי שיטת הדיקור הסיני תוך כדי אמירת משפטים מסויימים . . .מה שנקרא פסיכולוגיה אנרגטית. שיטה קלה ומהירה ליצור שינוי.

אני מעניקה ייעוץ כללי, יעוץ זוגי. טיפול אנרגטי מרחוק ומקרוב. ניקוי ואיזון הצאקרות וההילה. מאמינה שאנו יכולים להיות שותפים ביצירת גורלנו, הגורל לא קבוע מראש אלה יש לנו את הבחירה אם לחיות מתוך מקום שאנו מאמינים שאנו קרבנות החיים או מתוך חופש רגשי ולקיחת אחריות.

הצד האומנותי שלי עדיין ממשיך לפעום, אך הוא השתנה מאד: בציור זה מתבטא בכך שהציורים שלי כיום מתוקשרים ומוטבעים בתדרי ריפוי. כמו כן אני עסוקה בימים אלה בכתיבת שני ספרים אחד מהם תקשור ממלאכים והשני רומן ניו אייג' גם כן מתוקשר, כזה שמבטא את התהליך שאני עשיתי מאז שהתחלתי בעבודה הזאת.

כיום אני שופעת בשפע של יצירתיות, כוחות ריפוי ומסרים, אני מלמדת כיצד להתחבר לשפע ואז החיים מתחילים לזרום. זאת תחושה נפלאה. תחושה שגולשים על הגלים ולא טובעים. אני מלמדת אנשים לאהוב את עצמם לא במובן האנוכי של המילה אלה מתוך מקום שבכדי לתת, להשפיע ולהיטיב צריך קודם כל לדעת לקבל ולהתחבר למקור השפע שלהם."

תקשור – לשם מה? את לא מגלה עתידות, נכון?
"התקשור שאני עושה הוא למטרת ריפוי והעלאת מודעות. המטרה שלי לסייע לבני אדם למצוא את החסימות הפנימיות, להבין מה עוצר ומונע מהם להגשים אל חלומותיהם, לנקות את המגבלות ולצאת לחיים חדשים בהם ההגשמה העצמית היא המוטיב העיקרי.

אני מאמינה שאנו יכולים להיות שותפים ביצירת גורלנו, הגורל לא קבוע מראש אלה יש לנו את הבחירה אם לחיות מתוך מקום שאנו מאמינים שאנו קרבנות החיים  או מתוך חופש רגשי ולקיחת אחריות. לכן אני תמיד אומרת שתחזית עתידית היא בגדר אפשרות אחת לפי הסבירות היום. לפעמים אמירת העתיד יכולה להיות בגדר של נבואה שמגשימה את עצמה, אני אף פעם לא אומרת משהו שלילי כי תמיד יש תקווה."

לאיזה סוג של בעיות הטיפול שלך עוזר?
"למעשה אפשר לומר שזה טוב לכל אחד ולכל בעיה, גם אדם שמגשים את עצמו פחות או יותר צריך לפעמים ניקוי אנרגטי ושבירת מחסומים, תמיד יש על מה לעבוד, הטיפול הוא גופ-נפש , קודם כל מבחינה גופנית האדם יוצא מהטיפול במיטבו, רגוע ומרומם עם תחושת הקלה עצומה, הפחתת כאבים ומיחושים. מבחינה נפשית אני בעיקר עוזרת בענייני זוגיות, אנשים בפרשת דרכים, אנשים שמרגישים תקועים ששום דבר לא הולך להם, לנשים שנמצאות בקשר פוגעני ושלא משרת אותם יותר. אני עוזרת לאנשים בהעצמה אישית. אנשים עם תחושת ערך עצמי נמוך  .

לפעמים דוקא מהמקומות הכי נמוכים כשאדם מגיע לשפל המדרגה משם תבוא הישועה. אני מראה לנשים במערכת יחסים שבה הם לא מרגישות מכובדות ומעורכות להבין שהגבר צריך להיות ראוי להם ולא שהם צריכות להיות ראויות לו .אני עוזרת להם לצאת מיחסים של תלות הדדית. אני בעיקר מראה שהכל אפשרי ושהם יכולים לממש את חלומותיהם, אני מנפצת לאנשים את תקרת הזכוכית שיצרו לעצמם במשך שנים. אבל המטופל צריך להבין שחצי מהעבודה מוטלת גם עליו ושזה עניין של בחירה: ובחרת בחיים. לחיות לעומת לשרוד.

אני עוזרת ומלמדת אנשים להשתחרר מרגשות כמו גאוות יתר, פחד, אגו, אבל, רגשות אשמה, חרטה, כעס וכו' ובמקום זאת מלמדת אותם להיות ולחיות את חייהם מתוך: שמחה, הנאה, הארה, שלום, סליחה. מחילה ואחריות אישית, יכולת לקבל החלטות נכונות מתוך בטחון ואמונה עצמית. המוטו שלי הוא לבחור בחיים מתוך אהבה במקום חיים מתוך פחד"!

שרה אלמה איגר, מתקשרת, מומחית לטיפולים אנרגטיים וניקוי נשמה, יצירה ותרפיה באומנות, דמיון מודרך ועוד שלל שיטות, יודעת גם לאבחן כישופים ועין הרע ולהסירם, טהור בתים מאנרגיה שלילית, העלות מודעות, לכוון להתאמה זוגית, להתכונן לעתיד מתוך מודעות והבנה רגשית. היא גם יועצת לאנשים בעניני עסקים, לגבי בחירת שותפים מתאימים, מיקום ועיתוי לפתיחת עסק ומובילה אותם להגשמה ולהצלחה.
מוזמנים לחייג אליי וביחד נתחיל את השינוי.

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר ופרטים נוספים על שרה אלמה איגר חייגו עכשיו: 072-2285854
◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על שרה אלמה איגר

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


59 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

שרה אלמה איגר, שרה אלמה איגר טלפון, שרה אלמה איגר כתובת, שרה אלמה איגר המלצות, שרה אלמה איגר טיפול, שרה אלמה איגר יעוץ, שרה אלמה איגר אתר, שרה אלמה איגר תגובות

תן ציון למאמר זה

0