מדורי תוכן

דורית מושינסקי ברגמן

דורית מושינסקי ברגמן דורית מושינסקי ברגמן

כתבה על דורית מושינסקי-ברגמן מתל אביב, מטפלת הוליסטית באור וצבע ומאמנת לבריאות פיסית ונפשית שלמה.

לקבלת יעוץ אישי מדורית מושינסקי ברגמן התקשרו בכל שעה: 072-2285535


דורית מושינסקי ברגמן - אור וצבע לבריאות שלמה. במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי, אנו שמחים להציג את דורית מושינסקי-ברגמן מתל אביב, מטפלת הוליסטית באור וצבע ומאמנת לבריאות פיסית ונפשית שלמה.

במשך כעשרים שנה עבדה דורית כאחות מוסמכת. בין היתר, עבדה בבית ספר לאחיות, חדר טיפול נמרץ ובמחלקה גריאטרית. "אהבתי מאוד את המקצוע והרגשתי מחוברת לגמרי לתחום העיסוק שלי ואז... יצאנו כל המשפחה לארצות הברית, שם החלטתי לנצל ביעילות את הזמן וללמוד אימון ויחסים בין אישיים. בתום לימודים, התחלתי לאמן בבית חולים ולאחר זמן מה פניתי לתחום עסקי עצמאי, התמקדתי באימון צוותים מקצועיים (בעקבות הרקע שלי)".

מה האני מאמין שלך?
"בריאות נפשית ורגשית הולכת יד ביד עם בריאות פיסית. לפני כשנתיים, חוויתי זאת אישית, בעוצמה רבה, כאשר שברתי את עצם הכתף שלי. ללא כל הכנה מוקדמת, נאלצתי לבצע שינוי משמעותי בסגנון החיים. הודות ל'פאוזה' שנכפתה עלי, במסגרת חיפוש פתרונות לעצמי, הכרתי את ד"ר שולמית רונן ואצלה למדתי את רזי שיטת ה'אורה סומא' וטיפול בצבע וגיליתי את מכשיר הביופטרון. סבלתי מחוסר תחושה באצבעות הרגלים, ואחרי שלושה טיפולים במכשיר זה חזרה לי התחושה. כך הפכתי להיות מטפלת באור וצבע".

מהי שיטת האורה סומא?
"אורה-סומה היא שיטה הוליסטית שמטרתה אבחון וטיפול מאזן באמצעות תדרים של צבעים. השיטה מחברת בין הרובד הפיסי, הרגשי, המודע והתת מודע. השיטה מאפשרת התפתחות המודעות וצמיחה אישית. בתהליך האבחון, בוחר המטופל, ארבעה שילובי צבעים מתוך מבחר של כמאה בקבוקים קטנים, שבכל אחד מהם שתי שכבות צבע שונות. הבקבוקים מכילים צמחי מרפא, שמנים אתריים, מינרלים וקריסטלים. אורך הגל והתדר של כל צבע משפיע בצורה אופיינית ומסייע לאדם לרפא את עצמו, על ידי שימוש בתמציות במריחה על העור".

ומהו מכשיר ה'ביופטרון'?
"זה מכשיר מיוחד שיעילותו הוכחה מדעית והוא מאושר על ידי מכון התקנים באירופה. המכשיר מפיק 'אור מקוטב' שיוצר תנועת גלי אור במשטח מקביל. המכשיר מפיק אור רב-גווני, ללא גלי UV המזיקים לגוף האדם. צפיפות האנרגיה של הביופטרון משפיעה לטובה על הגוף ומחזקת אותו".

מי קהל היעד שלך? מי יכול להיעזר בשיטות העבודה שלך?
"הידע הרפואי, הסיעודי, הטיפולי והאימוני מאפשר לי לסייע למגוון רחב של אנשים שסובלים מבעיות שונות. מגיעים אליי לקוחות הסובלים מכאבים כרוניים, מחלות ובעיות עור למיניהן כולל כוויות ופצעים, איכות שינה ירודה וגם בעיות רגשיות כגון מתח וחרדות".

דורית מושינסקי-ברגמן עוסקת באימון, אבחון וטיפול בשיטת 'אורה סומא' ומכשיר הביופטרון, מזמינה אתכם להתנסות וליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר.

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285535

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על דורית מושינסקי ברגמן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


68 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

דורית מושינסקי ברגמן, דורית מושינסקי ברגמן טלפון, דורית מושינסקי ברגמן כתובת, דורית מושינסקי ברגמן המלצות, דורית מושינסקי ברגמן יעוץ, דורית מושינסקי ברגמן טיפול, דורית מושינסקי ברגמן אתר, דורית מושינסקי ברגמן תגובות

תן ציון למאמר זה

0