מדורי תוכן

מיכל בכר

מיכל בכר מיכל בכר

כתבה על מיכל בכר מהוד השרון, מטפלת גוף- נפש, עובדת סוציאלית ופסיכותרפיסטית המעידה על עצמה כבעלת כוחות ריפוי ייחודיים המסייעים לאנשים להבריא את חייהם ולהגיע לשינוי הרצוי להם.

לקבלת יעוץ אישי ממיכל בכר התקשרו בכל שעה: 072-2285820


מיכל בכר - בין הגוף לנפש. במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי, אנו שמחים להכיר לכם את מיכל בכר מהוד השרון, מטפלת גוף- נפש, עובדת סוציאלית ופסיכותרפיסטית המעידה על עצמה כבעלת כוחות ריפוי ייחודיים המסייעים לאנשים להבריא את חייהם ולהגיע לשינוי הרצוי להם.

איך התחלת את המסע הרוחני שלך ואיך הגעת לעיסוקך הנוכחי?
"כבר בהיותי בת עשרים ידעתי שיש לי כוחות ריפוי מיוחדים בידיים. מצד אחד זאת הייתה וודאות וידיעה פנימית אך מצד שני, לא הבנתי לעומק את המשמעות של הכישרון הזה. עבדתי במשך כשלושים שנה, כעובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפיסטית בתחומים שונים ובמקביל, למדתי שיטות ריפוי שונות ברפואה משלימה. ישנם גורמים רבים ושונים המשפיעים עלינו, בין אם מדובר על אירועי חיים שנצרבים בתודעתנו בגילאים צעירים ובין אם מדובר בגלגולים קודמים. אני מאמינה שחלק מהיכולות שלי קשורים להתפתחות רגישויות שלי מחוויות ילדות קדומות כמו מהחיים הקודמים שלי. ומכאן, גם מגוון השיטות בהן אני משתמשת בטיפולים שלי".

מה בעצם את מציעה? איזה סוגי טיפולים?
"אני עוסקת במגוון שיטות והתייחסויות טיפוליות הקשורות לתורת הנפש כפי שבא לידי ביטוי בחסידות ותורת הקבלה, פסיכותרפיה יונגיאנית. הפסיכותרפיה יונגיאנית כוללת עבודה התפתחותית באמצעות המסרים המגיעים אלינו דרך חלומות. במקביל עומדות לרשותי שיטות נוספות בניהם: קריאת הילות, רפלקסולוגיה, עיסוי וטיפול במגע (רק לנשים), כולל איור ודה. כמו כן טיפולים אנרגטיים, צמחי מרפא וטיפול באמצעות שמנים אתרים.

עשרים וחמש שנים, עסקתי בעבודה סוציאלית שכללה בעיקר עבודה עם ילדים שעברו התעללויות מיניות וטראומות שונות. המניע שלי היה והינו עד היום- אלטרואיזם במלוא משמעות המילה ורצון עמוק לעזור לזולת. המשכתי לעבוד בהתנדבות, ללוות ולעזור למטופלים שלי בתום הטיפולים להיות איתם בקשר טיפולי עד שהרגשתי שהם מסוגלים לצאת לחיים עצמאיים ולהתמודד עם המציאות ולתפקד בצורה טובה".

איך היית מגדירה את הייחוד שלך?
"יש לי כוחות מולדים לתקשר ולקרוא הילות, ובמקביל פיתחתי אבחון אנרגטי ייחודי שמאפשר לי לכוון אנשים. זאת, תוך מתן 'קצה חוט' לאנשים על מנת שיוכלו להתפתח ולצמוח מבחינה רגשית ולרפא את עצמם מבחינה פיסית. כשמגיע אליי מטופל, יש לי יכולת לראות באופן ויזואלי את ה'נשמה' שלו וכמו בסרט נע, גם תמונות מגלגולים קודמים. הטכניקה שלי כוללת פירוש של התמונות והמסרים הטמונים בהן. המסרים מאפשרים תוך כדי עבודה עם המטופל ופיתוח החלקים החזקים בתוכו, קבלה עצמית וחיבור לתשוקה ולשמחת חיים. הטיפולים הם תהליכים, עקב בצד אגודל, עד שמגיעים למצב בו האדם מתחיל לחיות מתוך מודעות, שמחה, אופטימיות ויכולת טובה יותר לשליטה על חייו".

ציינת שאת משלבת בטיפולים גם אלמנטים מתוך תורת הקבלה. איך זה קשור?
"במשך חמש עשרה שנים הייתי בתהליך של חזרה בתשובה, אך מעולם לא הקצנתי בזה אלא הוצאתי ויישמתי את החלקים הרוחניים שהתאימו לי. למדתי יהדות עם דגש על חסידות חב"ד וקבלה. היום, אני מתאימה לכול מטופל את השיטות המתאימות לו ביותר מתוך המגוון הרחב של כלים שרכשתי במשך השנים".

מה החזון שלך?
"בנוסף לטיפולים פרטניים אני רואה את עצמי גם כשליחה ופעילה חברתית ומתוקף תפקידי זה, פועלת לקירוב לבבות בין מגזרים שונים באוכלוסייה. אני מאמינה ששינוי אמיתי ועמוק חייב להתרחש לא רק ברמת האדם הפרטי אלא בשיפור התקשורת וקבלת השונה בחברה בה אנו חיים".

אני מזמינה אתכם לצאת למסע של גילוי וריפוי עצמי, תוך חיבור לתת מודע ולגילוי היעוד האמתי שלכם!

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285820
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על מיכל בכר

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


52 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

מיכל בכר, מיכל בכר המלצות, מיכל בכר טיפול, מיכל בכר טלפון, מיכל בכר כתובת, מיכל בכר יעוץ, מיכל בכר אתר, מיכל בכר תגובות

תן ציון למאמר זה

0