מדורי תוכן

אלה ישראלי

אלה ישראלי אלה ישראלי

כתבה על אלה ישראלי - נומרולוגית המייעצית בנושאים שונים כגון: בחירה נכונה של תחום לימודים, מקצוע, בחירת שם לתינוק חדש (לפי הקבלה), אני יכולה לייעץ לגבי מקום מגורים, מתי כדאי לערוך שיפוצים בבית וכו'.

לקבלת יעוץ אישי מאלה ישראלי התקשרו בכל שעה: 072-2285489

אלה ישראלי - כשהנומרולוגיה והאינטואיציה נפגשים. במסגרת מדור המומלצים של פורטל אלטרנטיבלי, אנו שמחים להציג את אלה ישראלי.

לאחר שנים של עבודה בתור כימאית ומורה בבית ספר תיכון בנושא זה, גילתה אלה ישראלי תחום נוסף שמעניין אותה... נומרולוגיה. לדבריה, תחום זה דומה במידה רבה למדע הכימיה ומבוסס על נוסחאות וחוקים מתמטיים, כמו גם על הפילוסופיה והפסיכולוגיה של המספרים. המידע שנפרש במפה נומרולוגית יכול לעזור לכל אדם בדרכו לחיים מאושרים.

להבין, להפנים ולהתקדם
אלה עלתה לישראל לפני שלושים ושש שנים. היא הייתה בת שש עשרה בלבד אך כבר אחזה בידיה תעודת בגרות מהלימודים בבית ספר התיכון, אותם סיימה בהצטיינות במסלול מזורז. היא התקבלה ללימודי הנדסת כימיה ובהמשך הקריירה אף עבדה כמורה בתיכון. כבר אז החלה לגלות חושים מיוחדים ואינטואיציה חזקה שעזרה לה לעודד ולעזור לתלמידיה הרבים שפנו אליה בשעת מצוקה. האכפתיות והמודעות החברתית שלה לא הפסיקו ועד היום היא מתנדבת בקהילה במסגרות שונות.

"לפני כשתיים עשרה שנים עבדתי במספר תפקידים ציבוריים שכללו ריכוז בתי תלמיד, מרכז קליטה ומרכז הפעלה קהילתי. אנשים שפנו אליי תמיד קיבלו תשובה הולמת לכל שאלותיהם והתלבטויותיהם בזכות הרגשות שהיו מציפים אותי בעת השיחה איתם. הבנתי שיש לי יכולת לחוש ולהרגיש מה עובר על אנשים איתם אני באה במגע ואז החלטתי ללמוד את תחום הנומרולוגיה שנתפס בעיני כמדע מדויק".

איך מתבצע הייעוץ שאת נותנת היום ללקוחותייך?
"המספרים המתקבלים מתאריך הלידה והשם המלא נותנים לי תמונה שלמה על מצבו של האדם בהווה תוך כדי תובנות וצפי לגבי עתידו. המספרים 'מדברים' אליי ואני יודעת איך לנתח אותם לכיוון של העצמה ועידוד לקראת הבאות, תוך כדי לקיחה בחשבון של תכונות אופי. בעזרת מפה נומרולוגית אני יכולה לראות איזה תקופה עובר האדם ואיך הוא יכול להתכונן לקראת הבאות. כך למשל, אם אני רואה במפה אפשרות של פרידה מבן/ת הזוג אני מבקשת גם את הפרטים של הצד השני על מנת להבין מה הדרך הנכונה להתמודד עם האתגרים וגם כדי להדריך את שני הצדדים בצורה נכונה ולהוביל לשינוי התנהלותם". 

מה אפשר לראות במפה נומרולוגית?
"תכונות אופי, חולשות וחוזקות, הזדמנויות ואפשרויות! במקרים רבים אנשים שסובלים מחוסר בטחון עצמי, חוסר אמונה בעצמם וביכולותיהם, אי התמדה וליקויים במוטיבציה – נתקעים בשלב מסוים ובמקום מסוים בחייהם ומרגישים מאוד מתוסכלים עקב כך. אני מדריכה את האדם להתחבר לעצמו, לגלות את רצונותיו הפנימיים ולהאיר את יכולותיו. אני נותנת גם הכוונה ויעוץ תעסוקתי ומעודדת אנשים לשנות את מקום העבודה, כמובן בהדרגה ומתוך שיקולים ענייניים. באמצעות הנומרולוגיה ניתן לתת תאריכים מיטביים לשינויים בין אם מדובר בנושא של עבודה או בתחום הזוגי".

מה ההיגיון העומד מאחורי הדברים?
"אני מאמינה שכל אדם בא לעולם עם ייעוד. כאשר היעוד והמקצוע נפגשים יש סיכוי גבוה להצלחה ולתחושת הגשמה אישית. גם בתחום הזוגי יש הרבה מה לעשות... לעיתים הידיעה וההבנה של מבנה האישיות של הצד השני, מסייעת להתמודדות ולפעמים- אין מנוס מפרידה. למשל, באחד המקרים, הגיעה אליי בחורה נשואה שסבלה במשך שנים, מההתעללות הנפשית של בעלה ש'ראה' בה 'שק אגרוף'. התברר שאותה בחורה גדלה בבית שהעצים בתוכה את תחושת חוסר ערך ובטחון עצמי ובמסגרת הנישואים היא 'חזרה' על אותו תסריט. עודדתי אותה למצוא את התכונות החזקות ולהעצים אותה לכיוון של ביטוי עצמי מתוך קבלה של אישיותה על כל חלקיה. לאחר מספר מפגשים, היא הרגישה בעצמה שאין זה יותר המקום המתאים עבורה והיא נפרדה מבעלה. תוך זמן קצר, היא מצאה עבודה טובה וכיום היא הרבה יותר מאושרת מאשר אי פעם בעבר".

מי קהל היעד שלך? בעיקר אנשים צעירים שמחפשים את דרכם או אנשים מבוגרים יותר?
"כל אדם, בכל גיל, יכול להיעזר בייעוץ נומרולוגי כדי להבין את עצמו יותר לעומק. אחת מהלקוחות שלי הייתה אישה בת 72 שחייה עם בעלה, מאז נישאו בגיל ארבע עשרה, הפכו במרוצת הזמן לגיהנום עלי אדמות. האישה פחדה מאוד מבעלה המבוגר ממנה, שדאג כל השנים לבטל אותה ואת עצמאותה, להפחיד אותה ולאיים עליה, למרות שהיא הייתה זאת שבעצם 'החזיקה' וניהלה את הבית. לאחר ניתוח המפה הנומרולוגית שלה, הערתי את תשומת ליבה לחוזק שלה ומצד שני לאופיו האלים והקשה של בעלה... אמרתי לה שאיני רואה סיכוי לשינוי ולכן שלחתי אותה להתייעצות דחופה עם עורך דין. העו"ד הסביר לה שעל פי חוק היא זכאית לקבל מחצית מהרכוש המשותף וכתוצאה מה'גילוי' החליטה להתגרש ולחיות לבד בשלווה".

באילו תחומים נוספים את יכולה לעזור?
"אני יכולה לעזור בבחירה נכונה של תחום לימודים, מקצוע, בחירת שם לתינוק חדש (לפי הקבלה), אני יכולה לייעץ לגבי מקום מגורים, מתי כדאי לערוך שיפוצים בבית וכו'. חשוב להדגיש שפעולה של שינוי/בחירת שם, יכולה לשנות גורל של בן אדם כי לכל שם יש 'תדר' מסוים. משך הייעוץ? זה תלוי בבחירה של האדם עצמו ובמידת הרצון והצורך שלו. יש אנשים שבוחרים לבוא לייעוץ חד פעמי ויש כאלה שממשיכים להגיע לייעוץ וליווי בתהליך חדש".
העלאת רמת המודעות, חיזוק והכוונה לאדם שנמצא בצומת חיים יכולה לשנות גורלות!

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285489
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על אלה ישראלי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

אלה ישראלי, אלה ישראלי טלפון, אלה ישראלי כתובת, אלה ישראלי המלצות, אלה ישראלי יעוץ, אלה ישראלי טיפול, אלה ישראלי אתר, אלה ישראלי תגובות

תן ציון למאמר זה

0