מדורי תוכן

גיא חכמי

גיא חכמי גיא חכמי

כתבה על גיא חכמי - מתקשר ומדיום מרמת גן, העוסק במתן ייעוץ והכוונה לחיים.

לקבלת יעוץ אישי מגיא חכמי התקשרו בכל שעה: 072-2285824


גיא חכמי - תקשור, מדיום, ייעוץ אישי והכוונה לחיים

גיא חכמי - רואה נסתרות. במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי, אנו שמחים להציג את גיא חכמי - מתקשר ומדיום מרמת גן, העוסק במתן ייעוץ והכוונה לחיים.

מרגישים שיש לכם עניינים לא פתורים ולא סגורים? לא יודעים איך לצאת מהפלונטר? לא חשוב מה הבעיה שיש לכם- לכל עניין יש פתרון הולם אצל גיא חכמי והוא נמצא במרחק שיחת טלפון אחת! כך טוען גיא חכמי מרמת גן. 

אם תדברו עם גיא חכמי המתקשר בטלפון או תראו לו תמונה של מישהו חשוב לכם, תשאלו שאלות ו... תקבלו תשובות מפתיעות. גיא יודע איך להתחבר לתוך העולם הפנימי של מטופליו, לספר להם את רחשי ליבם הנסתרים ביותר, לזהות קשיים, לעודד ולכוון לעתיד טוב יותר. הוא יכול לעשות זאת במפגשים אישיים או מרחוק. הזוי? מדהים? אולי. אבל עם עובדות לא מתווכחים! 

"המטרה שלי בחיים היא לעזור לאנשים לקבל את מה שהם מבקשים ושואפים אליו". כך מצהיר גיא חכמי, בעל מוניטין כמתקשר ומדיום. הוא מעניק עזרה ויעוץ, מתוך תחושת יעוד עמוקה ושליחות להפיץ את כוח האמת ללא משוא פנים ותאוות בצע.

כבר בילדותו, היו לגיא תכונות ויכולות מיסטיות יוצאות דופן כמו גם סקרנות בלתי נלאית. הוא רצה לדעת ולהבין את 'הכול': את הטבע, איך העולם פועל, מה עקרונות הפילוסופיה ואיך פסיכולוגיה משפיע על נפש האדם. קשים אישיים וחברתיים גרמו לו לבלות יותר זמן במרחבים הפתוחים מאשר בין כתלי כיתת בית הספר, מה שהעמיק בתוכו את אהבת הסביבה, ההתבוננות והפתיחות. כבר אז הוא היה מסוגל לראות אירועים לפני שקרו במציאות, אולם תגובות הסביבה 'ציננו' את התלהבותו מהתופעות המיסטיות שחווה. למזלו הרב, אחרי השירות הצבאי, עבר לגור אצל קרובת משפחה בתל אביב ואחר כך עבר לבית סבתו בירושלים. הסבתא הייתה אישה מיוחדת שלימדה אותו לדבריו 'ידע נסתר' ושם גם העז להיפתח לעולם הרוחני ולהבין שיש לו 'מתנה' מיוחדת במינה שעליו לטפח ולפתח אותה.

איך זה קרה?
"לאט לאט הבנתי שמה שנחשב בילדותי ובנעוריי כמוזר ומשונה על ידי הסביבה, הוא בעצם מתנה מיוחדת במינה. אחרי שקלטתי שאני לא היחיד שחווה תופעות מסוג זה ושיש עוד הרבה אנשים טובים ומעניינים העוסקים בתחום הרוחניות והמיסטיקה – הבנתי שכמוהם - יש לי תפקיד בעולם הזה". 

לדבריך יש לך יכולת 'ראיית הנסתר'. תוכל להסביר מה זה בדיוק?
"במשך הרבה שנים חוויתי חוויות מוזרות שלא ידעתי בזמנו להגדיר או להסביר. רק בשלבים הרבה יותר מאוחרים בחיים הבנתי, בעזרת מורים רוחניים ו'שליחים', מה עובר עלי. למשל הייתי רואה אנשים ומרגיש מה קורה להם בחיים, חווה אירועים לפני התרחשותם במציאות ומקבל מסרים מישויות וממלאכים, חלמתי חלומות, ראיתי תמונות ויכולתי לגלות מה קורה בתוך תוכי הנשמה של כל אדם. בהדרגה, רכשתי הוקרה והכרה מלקוחות מרוצים וכיום אני עוסק בתחום זה במשרה מלאה".

למה לפנות דווקא אליך? מה הייחוד שלך?
"אני לא משכנע אף אחד לבוא אליי אלא מאמין שכל אחד מוצא את מה שמתאים לו. מי שצריך להגיע אלי- יגיע, כי אני פועל בכוח האמת מתוך דיבור שבקדושה. אני אדם פשוט, בר מזל, שקיבל 'מתנה' רוחנית כדי לעזור לבני אדם. לאחרונה אני גם עובר תהליך של התחזקות בדת ומאמין שאני 'שליח' שיש לו עבודה חשובה לבצע בעולם הזה. איני עוסק בלשכנע את הספקנים אלא עוזר לאנשים הפונים אליי בכל דרך אפשרית, וכל המרבה הרי זה משובח".

גיא חכמי, ניחן ביכולות רוחניות גבוהות של תקשור, מסייע למטופליו מתוך אמונה עזה בעקרון של 'אהבת חינם' ועזרה לזולת.

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 
072-2285824 
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על גיא חכמי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


103 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

גיא חכמי, גיא חכמי טלפון, גיא חכמי כתובת, גיא חכמי המלצות, גיא חכמי יעוץ, גיא חכמי טיפול, גיא חכמי אתר, גיא חכמי תגובות

תן ציון למאמר זה

0