מדורי תוכן

שרה וייצמן

שרה וייצמן שרה וייצמן

כתבה על שרה ויצמן, מיסטיקנית מקריית מוצקין - נומרולוגית, מראת דרך, יועצת, מתקשרת, מרצה ומדריכה.

לקבלת יעוץ אישי משרה וייצמן התקשרו בכל שעה: 072-2285500

"התקדשות", ספרה של אליזבט הייך מקביל במובנים ורבדים רבים לסיפור חייה של שרה ויצמן, מיסטיקנית מקריית מוצקין בצפון הארץ. במהלך מסע ההתפתחות הרוחני שלה, נכללו לא מעט תהפוכות, עליות ומורדות, עד שהגיעה למקום ולמצב בו היא מגשימה את ייעודה.

שרה ויצמן היא אחת מאותם אנשים נדירים, שכבר אחרי שיחה קצרה או כמה מילים, ניתן להרגיש אליהם חיבור רגשי חזק, צניעות, ענווה ובעיקר הרבה רצון טוב לסייע ולעזור. היא מעידה על עצמה שנולדה עם יכולות מיוחדות וכבר בגיל צעיר ידעה לספר לסובבים אותה את העתיד או לסייע להם בהקלה על כאבים גופניים. "בתור ילדה צעירה אמא שלי הייתה מבקשת שאשים עליה ידיים כי זה מרגיע אותה. בשנים האחרונות, לאחר שלמדתי מספר שיטות ריפוי אלטרנטיבי, חזרתי לטפל באנשים על ידי מגע ואנרגיות ולשמחתי יש לי הצלחות רבות". 

מה לגבי היכולות המיסטיות?
"בתור ילדה, הייתי רואה 'סרטים' ותמונות בעלות אופי אפוקליפטי, שלילי והרסני. זה היה מאוד מפחיד, כמובן, וכולם סביבי אמרו לי שאני מדמיינת דברים ושאפסיק עם ה'שטויות' האלה. התופעה נמשכה במידה פחותה במידה מסוימת, במשך שנים, והתגברה שוב לאחר שבגרתי והתחתנתי. בשלב מסוים, בגיל 30 לערך, לא יכולתי לשאת את האחריות והקושי... ביקשתי מאלוהים שייקח ממני את ה'סרטים הרעים שרצו לי בראש' באופן תמידי וזה באמת נלקח ממני במידה כמעט מוחלטת. בשנים האחרונות, שחזרתי את היכולת הזאת ואכן חוזרים אליי 'רסיסים של תקשור' אבל הפעם בצורה מדודה יותר של מסרים ולא של תמונות. בעיקרון, לקח לי הרבה זמן וייסורים להבין שבעצם קיבלתי 'מתנה משמיים', שאני מיוחדת ולא 'משונה' כמו שכולם ניסו לשדר לי... בתקופה ההיא, הנושא לא היה מפותח מספיק בארץ ולכן החלטתי שאם אני מאמינה בעצמי, עלי ללכת עם זה עד הסוף וללמוד באופן מסודר את התחום שמושך אותי. מאז שהתחלתי לא הפסקתי ללמוד. הסקרנות מובילה אותי כל הזמן קדימה, ללמוד ולהבין תחומים נושקים נוספים ובכך גם להרחיב את היכולת שלי לעזור לבני אדם שמגיעים אליי במגוון כלים ושיטות".

אז מה בדיוק את עושה ואיך ולמי את יכולה לעזור?
"במלוא הצניעות, אני מגדירה את עצמי כנומרולוגית, מראת דרך, יועצת, מתקשרת, מרצה ומדריכה. יש לי הרבה מאוד ניסיון ויכולות שמאפשרות לי לתת לכל אדם את ההזדמנות לראות את 'התמונה הגדולה' ולכוון אותו להתקדמות אישית חיובית. היעוד שלי הוא לסייע לאנשים בהתאם לצרכים שלהם בצומת הדרכים בה הם נמצאים בזמן נתון ולכוון אותם. קודם כל, אני נוהגת להכין מפה נומרולוגית, שבשיטה שלי, מגלה הרבה מאוד מידע על העבר וההווה ומשקפת אפשרויות בעתיד. אני מקיימת גם ייעוץ בטלפון אולם אחד היתרונות במפגש אישי, שאני יכולה להרגיש את בן האדם מולי ולהשלים את התהליך בטיפול אנרגטי או כל דרך אחרת, לפי הצורך. בהתחלה היו מגיעות אליי בעיקר נערות ונשים לייעוץ בתחום הרומנטי והזוגי. כיום מגיעים הרבה אנשים הזקוקים להכוונה מקצועית, הגשמה אישית, יעוד ושליחות. כל אחד מקבל תשובות לגבי מה שחשוב לו בהווה, מה שמטריד אותו ופוגם באיכות חייו".

מה מייחד אותך?
"שיטת הנומרולוגיה בה אני עובדת היא מאוד ייחודית. אני עושה הצלבות וחיבורים בין התאריך ובין השם הפרטי ושם המשפחה, יודעת לייעץ לגבי בחירת שם מתאים לתינוק (שיספק לו את סל  הכלים המיטבי לחיים) או שינוי שם בגיל הבגרות וכו'.

כמו כן, כתבתי ספר בשם 'המהות' המפרט את עקרונות עבודתי . הספר כתוב בצורה פשטנית וידידותי ולכן מתאים גם לציבור הרחב ולא רק למקצוענים בתחום".

בבקשה תסבירי את הרציונאל. איך זה יכול להיות ששם שנבחר עבורנו משפיע על חיינו במידה רבה כל כך?
"השם לא נבחר רק על ידי ההורים... ברובד העמוק יותר, אני מאמינה שכל נשמה היורדת לכדור הארץ ומתגלמת בגוף של תינוק שנולד, בוחרת את מסלול חייה, את המשפחה שתהיה לה ואת האתגרים איתם היא תתמודד. במידה והשם שבוחרים ההורים מושפע מלחצים חברתיים או משפחתיים או אינו 'נכון', אפשר לתקן את המצב על ידי הוספת אותיות או שינוי שם ולהקל על מהלך החיים מבחינה אנרגטית ומעשית".

שרה ויצמן מקריית מוצקין, מצהירה על עצמה כ'שליחה של רצון טוב' שמגשימה את יעודה לסייע לבני אדם ממקום של צניעות וענווה על מנת להיטיב עם הכלל. בנוסף לייעוץ אישי, היא גם מלמדת נומרולוגיה, מקיימת הרצאות קבועות במלון "חוף התמרים", וגם בארגונים, מוסדות ואירועים פרטים לפי הזמנה.

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285500
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על שרה וייצמן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

שרה וייצמן, שרה וייצמן טלפון, שרה וייצמן כתובת, שרה וייצמן המלצות, שרה וייצמן אתר, שרה וייצמן טיפול, שרה וייצמן יעוץ, שרה וייצמן תגובות

תן ציון למאמר זה

0