מדורי תוכן

ליבי רם

ליבי רם ליבי רם

כתבה על תושבת כפר אוריה (ליד מודיעין), מוותיקות תחום הרוחניות בישראל. ליבי רם עוסקת כשלושים שנה בתחום המיסטיקה והיא מחלוצות התחום בישראל.

לקבלת יעוץ אישי מליבי רם התקשרו בכל שעה: 072-2285800 שלוחה 213

ליבי רם - דרך הלב. במסגרת מדור המומלצים אנו שמחים להציג את ליבי רם - דרך הלב. 
ליבי רם עוסקת כשלושים שנה בתחום המיסטיקה והיא מחלוצות התחום בישראל, 'בת בלי גיל', שמתחדשת ומחדשת את עצמה כל השנים... ההגדרה העצמית שלה, נכון לעכשיו היא "מורת דרך לחיים שמחים יותר"!

משפט ידוע ומוכר ואולי אפילו נחשב נדוש – כמה מאיתנו באמת יכולים להעיד על עצמם שהם חיים מתוך שמחה. מכיוון שאי אפשר להתווכח עם העובדה (כמעט היחידה בעולמנו – וזה ארחיב בהמשך) שאנחנו אורחים כאן – זמניים – נראה די לא הגיוני שרובנו לא ממש מצליחים לחיות מתוך שמחה לפחות חלק גדול מהזמן – ולמה זה בעצם? 
מה מפריע לנו להיות בשמחה – בעיני בעיקר אי קבלה את מתנת החיים – או במילים אחרות התנגדות למה שיש... 

הכלי הראשון שפגשתי בתהליך ההתפתחות הרוחנית שלי היה אסטרולוגיה והוא גם זה שנשאר חבר הכי טוב שלי עד היום. בתהליך הלימוד שלי הדבר הראשון שקרה לי – אני שעד אז הייתי כל כך ביקורתית - שיכולתי להתחיל לקבל אנשים כמות שהם – כי זה בעצם הארכיטיפים שלהם – במילים יותר פשוטות האישיות שנשמתם בחרה במשחק כדור הארץ.

איך יכול להיות שמערך כוכבים מסוים בשעה מסוימת מאפשר לנו לדעת כל כך הרבה דברים על האדם – כולל התכונות ה"לא סימפטיות"? מה מאחורי זה בעצם? 
לדעתי כמה דברים:
1. בחרנו להיוולד – נשמתנו יותר מדויק – לנסיבות מסוימות ואישיות לכל אחד מאיתנו , ומכאן המשפט הידוע – "הכול צפוי – והרשות נתונה" מקבל חיזוק אמיתי.
2. יש סדר קוסמי מדויק להפליא – אין מקרה – ה רקם – (השם רקם) רקמה מאד מורכבת ומדויקת בו לכל אחת מאיתנו יש תפקיד בחייו ובחיי האחר .
3. אם נבין לעומק את מה שנשמתנו בחרה לעבור כאן בתיאטרון כדור הארץ – חיינו יקבלו הרבה יותר משמעות מעבר למטרות היומיומיות שלנו . 
4. מכל מה שקרה ונחווה כטעות, לא נעים, קשה וכו' – מקבל משמעות חדשה כשאנחנו בעצם יודעים מה היעוד שלנו 
5. האסטרולוגיה של הנשמה מראה לנו מאד במדויק מה בחרנו – וברגע שאנחנו  מודעים לכך – ההסתכלות שלנו על אירועי חיינו מקבלת  משמעות – ואנחנו מקבלים חופש – כי אין טעויות – אז אין אשמה – וגם אין צריכים – כמו שאמרתי הכול צפוי ואנחנו בסך הכול שחקנים בספור של הנשמה שלנו – וכל מה שנשאר לנו לעשות זה לתת להרפתקאות החיים להתגלות לנו – הרשות נתונה כמו שאני מבינה אותה – היא שיש לנו שתי אופציות מרכזיות – האחת להתנגד למה שקורה לנו – לרצות דברים אחרים ממה שיש לנו וככה לגרום לעצמנו כאב וסבל שכולנו מכירים – והשנייה היותר פשוטה אבל יותר קשה – זה לקבל  בשמחה את אירועי חיינו ומשם הבחירות נעשות הרבה יותר ברורות וקלות ( כל הצריכים , אשמות , וכו מתחילים להתפוגג ) ובנוסף הדובדבן בעניין שככל שאנחנו יותר מקבלים את אירועי חיינו בשמחה פשוטה (גם כשאנחנו עצובים ) אנחנו מתחברים יותר ויותר לנשמתנו ובאיזשהו שלב נוכל גם להיות הקוסמים של חיינו וליצור מציאות במודע – הפרדוכס שאז מן הסתם זה כבר לא יעניין אותנו... נשמתנו היא "התת  מודע שלנו" והיא היוצרת את כל נסיבות חיינו.

לקרוא וליישם.
ליבי רם נמנית על וותיקי 'גל הרוחניות' שהגיע לארץ לפני כארבעה עשורים. בגיל שלושים וחמש החלה ללמוד אסטרולוגיה ומיסטיקה, כדי "לגלות ולחקור מי אנו באמת ומה החיים האלה באו ללמד אותנו" מתוך תחושה פנימית חזקה שחייב להיות משהו נוסף בחוויות החיים האלה .
במהלך השנים למדה ליבי עוד שיטות רבות ומגוונות כמו דמיון מודרך, הילינג, מוח אחד, קריאה בקלפי טארוט, טיפול רגשי באמצעות פרחי באך, שימוש בשמנים ארומותרפיים, נטורופתיה ועוד. בתחילת שנות ה-90 הקימה את המרכז הרוחני הראשון בישראל - "איזיס" ולאחר חמש, שנים נוספות את "מרכז שבע" ביפו .במהלך הזמן, היא יצרה  שיתוף פעולה עם יעקב רוט, יוצר הפנימיאלים ולקחה על עצמה, בתור מפיקה מקצועית, להפיק ולהוציא לאור את הפנימיאלים- קלפי מודעות שיצר האמן יעקב רוט, ובהמשך היא המשיכה את שיתוף הפעולה הפורה ודאגה להוציא לאור גם את קלפי ה"רזיאלים", "הקוסם הפנימי", ה"חיוכאלים" ואת הגרסה האנגלית של הפנימיאלים.

איך את מתארת את המסע שלך בדרך הרוחנית ומה כולל המפגש הטיפולי והייעוצי שלך?
"כל החיים רציתי להתחבר לאהבה מתוך מקום פנימי של אמפטיה לזולת. התחלתי בלימודי מיסטיקה ואסטרולוגיה והמשכתי ברפואה אלטרנטיבית. כל השנים אני ממשיכה וחוקרת את משמעות החיים ומשתמשת במגוון שיטות כדי לסייע לכל אדם ששואף להיטיב את חייו. המפגש איתי מתחיל בשיחה אחרי הצצה למפה האסטרולוגית וממשיכה בכל אמצעי שנמצא מתאים. מטרת המפגש היא להעלות מודעות ולהבין שמטרתנו כבני אדם היא 'לשחרר' תקיעויות חסימות וכו' ולהשתחרר ולקבל את החיים בשמחה ובאהבה".

מה הכוונה?
"אני מאמינה שלבני אדם אין יכולת משמעותית להשפעה על החיים האישיים שלהם. 'הסרט' בו אנו חיים דווקא יוצר פערים בין ציפיות ורצונות. אדם שמאמין שהוא יכול לזמן ולהזמין משהו לתוך חייו, מתאכזב לעיתים קרובות אם זה לא קורה, במיוחד אם הוא מתאמץ מאוד... מה אני מציעה? לבחור בדרך חיים של קבלה ושמחה כמו גם הבנה 'שהכל לטובה'. המפגשים איתי כוללים בין היתר, פתיחת קלפים המאפשרים ביתר קלות להתחבר פנימה למקום של הידע הפנימי ולקבלת מסרים אישיים והכול מתוך מטרה של לזהות את הדרך הייחודית לאדם, ואת הקשר בין כל האירועים בחייו לבין כוונת הנשמה בהגיעה לכאן . במילים יותר פשוטות – לזהות את הפאזל של נסיבות חייו, ומתוך זה לקבל את הקיים ללא מאבק או התנגדות (שהם אילו שיוצרים את הקשיים בעצם) מחלה לצורך הדיון נועדה להראות לנו איפה סטינו מהדרך הייחודית לנו ו"נפלנו" לאמונות פחד קולקטיביות. ברגע שמזהים את הסיבה למחלה היא נעלמת (ואם נהפוך את האותיות נקבל חמלה – וריפוי מלשון הרפייה)."

קהל היעד שלך?
"אני מאד אוהבת לעבוד עם ילדים, ומבוגרים שמחוברים לרעיון של למידה והתפתחות. אנשים שמוכנים לאמץ גישה פתוחה לחייהם ולפתח מודעות, מוצאים בדרך זאת את המשמעות, השמחה וההגשמה האמתית. המוטו שלי בעבודה הוא שכולנו, כבני אדם נוצרנו בחמלה ובאהבה ובחיים האלה עוברים עלינו חוויות והתנסויות שונות שנועדו להרחיב ולחזק אותנו . ככל שנשכיל להתחבר לגישה זאת, להתמסר ולשחרר... כך ייטב לנו. בחיים אין אמת אבסולוטית, והרי כולנו מכירים אנשים שחוו אירועים דומים והגיבו באופן שונה לחלוטין. לדעתי, הכי חשוב להבין שהחיים ניתנים לפרשנות אישית וזאת בדיוק הנקודה שאנו אחראים עליה. אנו יכולים לבחור מה להרגיש! נכון שלעיתים זה לא קל מהסיבה שמרבית בני האדם שבויים באמונות ובחסימות שפיתחו במהלך השנים, ממהרים להיות שיפוטיים כלפי עצמם והסביבה ומתוסכלים בגלל מה ש'אין'. אני דוגלת בגישה רכה ומכילה יותר וכך אני, אישית, חיה כבר הרבה שנים. כל בוקר אני קמה בשמחה ובהתרגשות לקראת יום חדש, מתוך התמסרות מלאה לדרכה של הנשמה שלי לבחור את ההתנסויות שלה. כתוצאה מכך, החיים שלי הפכו להיות קלים ונעימים הרבה יותר מאי פעם בעבר ואני מקבלת את כל מה שאני צריכה, בכל תחומי החיים, בלי מאמץ".

זה הסוד לחיי אושר?
"כן. כאשר מצליחים לשחרר רצונות אישיים ולקבל את מה שהחיים מזמנים לנו, הכול משתנה לטובה. בעבודת מודעות, מבינים שהאירועים שאנו חווים במהלך חיינו, 'מדויקים' לגמרי וכל מה שהנשמה שלנו מייצרת הוא חלק מהפאזל של החיים. בדרך כלל, מבינים את הדברים האלה מפרספקטיבה של זמן אך באמצעות חיבור פנימה, אפשר לעשות את התהליך הזה בקצב מואץ ובכך להקל על עצמנו במידה ניכרת".

ליבי רם, תושבת כפר אוריה (ליד מודיעין), מוותיקות תחום הרוחניות בישראל, מאמינה ששום דבר לא קורה לנו בחיים- במקרה. הכול הוא חלק מתוכנית גדולה הרבה יותר, ממה שנראה לנו בנקודת זמן כזאת או אחרת. הפרספקטיבה שהיא פותחת בפני לקוחותיה מאפשרת לבחור ולעבור למצב מודעות חדש של חיים מתוך שמחה וקבלה, ולראות את החיים שלנו כסיפור מרתק.

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285800 שלוחה 213
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על ליבי רם

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן13 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

ליבי רם, ליבי רם כתובת, ליבי רם טלפון, ליבי רם המלצות, ליבי רם טיפול, ליבי רם יעוץ, ליבי רם אתר, ליבי רם תגובות

תן ציון למאמר זה

0