מדורי תוכן

שירה דותן

שירה דותן שירה דותן

כתבה על שירה דותן מהרצליה, מתקשרת ומדריכה ומלווה רוחנית. אני מתמקדת בתהליכים ארוכים המועדים לאזן את הגוף והנפש, להקל ולרפא כאבים ולטפל בחולים כרוניים. אני מסייעת גם לאנשים הסובלים מחרדות ופחדים וניהול לא נכון של חשיבה.

לקבלת יעוץ אישי משירה דותן התקשרו בכל שעה: 072-2285614

שירה דותן - כשיסודיות פשטות והקשבה נפגשים באהבה. אחד הרגשות החזקים המניעים את שירה דותן מהרצליה, מתקשרת ומדריכה, הוא - אהבה. היא אוהבת בני אדם, אוהבת לעזור להם ומלווה אותם בנחישות בתהליכי חיים עמוקים המיועדים לשיפור מצבם ותחושותיהם.

מגיל צעיר מאוד, במשך שנים, 'ראתה' שירה דברים וחשה תחושות שנסתרו מעיניהם של אנשים אחרים. "במשך זמן רב הרגשתי שקוללתי... היכולת לראות אנשים ולדעת מה היו הגלגולים שלהם בעבר, מה צפון להם בעתיד וכל הקשיים שיש להם בהווה, העיקה עלי מאוד כי לא ידעתי מה קורה לי בדיוק ואיך לשלוט בתופעה".

מתי התחלת לעסוק בתחום המיסטי באופן מלא ומקצועי?
"תאונה קשה שעברתי בגיל 22 הכווינה אותי סופית לייעודי האמתי כמתקשרת, מדריכה ומלווה רוחנית. נפגעתי ברגל שמאל באורח חמור ושלושה רופאים מומחים הצהירו שלא אוכל ללכת עוד לעולם. למרות הבשורה הקשה, החלטתי לרפא את עצמי והיה לי ברור שאני יכולה... עשיתי מה שהרגשתי שצריך לעשות ולאחר שנה וחצי, ללא שום התערבות רפואית - החלמתי. מה שאחרים הגדירו בגדר נס, לי היה ברור וקל ואז החלטתי סופית לעזור לאנשים אחרים, לא רק על ידי תקשור אלא על ידי העצמת תודעת המטופל, טיפול וארגון החשיבה לכיוונים נכונים. לאחר שנים של עבודה כמדריכה טיפולית ברכיבה ואלופת הארץ שיניתי כיוון והתמקדתי בתחום הטיפולי-רוחני". 

מה היתרון שלך לעומת מטפלים ומתקשרים אחרים?
"בשיטה שלי העיקרון המנחה הוא הקשבה עמוקה ראשית של האדם לעצמו. אני מאמינה כי ביכולתנו לרפא את עצמנו ויש ביכולתי להעניק לכל אדם באופן פרטני את אלו הכלים אשר יעזרו לי לרכוש את אותם הכלים לריפוי איזון והתפתחות גם עצמאית.

אחד היתרונות הנוספים שלי הוא יכולת תקשור מולדת בה למדתי להשתמש לצרכי ריפוי. יתרון שני הוא שתוצאות הטיפול מורגשות כבר בפגישה הראשונה. הדבר השלישי הוא שריפוי הבעיה הוא לתמיד משום שהטיפול מתבצע במקור הבעיה כמו גם בסימפטומים – שהם תוצאה של התעלמות או אי התמודדות נכונה עם מה שיצר אותה מלכתחילה. מחלות וכאבים הם תוצאה של מקורות נפשיים, רגשיים וחשיבתיים שהתעלמנו מהם או שלא התמודדנו איתם כיאות. בעקבות ניסיון רב שנים בתור מתקשרת למדתי לארגן את יכולות התקשור לרמת הבנה תודעתית שמובילה לתוצאה של ארגון והתפתחות החשיבה (למטופל או לתלמיד). אצלי הכול מדויק ומאורגן ואני גם מעבירה קורסים בהם אני מלמדת אחרים לחיות לפי השיטה שלי. הקורסים מתקיימים תחת הכותרת: 'ריפוי עצמי של הנפש והגוף' ובהם לומדים התלמידים כלים מעשיים להתמודדות עם החיים".

מה המוטו שלך בעבודה ובחיים?
"יסודיות, פשטות, הקשבה וחיבור לאהבה! מצאתי את הדרך לסייע לאנשים לצמצם את הפער בין הרצונות, היכולות והמציאות העכשווית! על ידי עבודה שמשפרת את הביטחון והאמונה העצמית, על ידי הבנת והכרת ה'אני הפנימי' שלנו- כל החיים משתנים החל מהתחושות שלנו כלפי עצמנו, הקשרים הבינאישיים, במשפחה ובעבודה ובכל תחומי החיים. הדבר הכי חשוב בכל התהליך הוא ללמוד אהבה וקבלה עצמית ללא תנאי ששופעת מאתנו לעצמנו ולסביבה".

בעבר עסקת במשך שנים במיסטיקה יומיומית. מה השתנה?
"במשך תקופה ארוכה עבדתי במדרחוב נחלת בנימין בתור מיסטיקנית ראשית. יעצתי לאנשים באמצעות פתיחה בקלפים והדרכתי אותם בכיווני פעולה אפשריים. לאחרונה, אני מתמקדת בתהליכים ארוכים יותר המועדים לאזן את הגוף והנפש, להקל ולרפא כאבים ולטפל בחולים כרוניים. אני מסייעת גם לאנשים הסובלים מחרדות ופחדים וניהול לא נכון של חשיבה".

איך בדיוק את עושה את זה?
"עם הזמן, למדתי תחומים רבים אבל החלק החשוב ביותר הוא יכולת התקשור הגבוהה שלי. בין היתר למדתי תטא הילינג, שחזור גלגולים ואפילו תקשור אבל בסופו של דבר, סוד ההצלחה שלי הוא שאני מסוגלת להתמקד במטופל, 'לשכוח' כל מה שלמדתי ורק להקשיב לו... לפני שמתחילים בטיפול, אני תמיד בודקת אם האדם רוצה להתרפא ואם הוא מחויב להתמדה. אני יכולה ורוצה לעזור לכל מי שפונה אלי אבל היו מקרים בודדים שדחיתי כאשר הרגשתי שאין נכונות 'לוויתור על רווחים משניים'".

שירה, לסיכום מה המוטו שלך?
"יסודיות פשטות והקשבה נפגשים באהבה".

שירה דותן מתל אביב, מתקשרת עם ישויות אור ומדריכים. במהלך ליווי והדרכה אישית או בקורסים מיוחדים שהיא מעבירה, היא 'מקשיבה' ו'מעבירה' מסרים מהתת מודע של המטופל ובנוסף 'מתווכת' בינו ובין המדריכים הרוחניים שלו עצמו. כך לומדים המטופלים והתלמידים של שירה את עקרונות הסליחה והקשבה עצמית, הרחבת המודעות ויכולת לריפוי עצמי. שירה מתאפיינת ביכולת הקשבה תמידית ומתמשכת לצרכים ולרצונות של המטופל בכל הרבדים. היא מאמינה שחלק גבוה מאוד מחיינו מנוהלים על ידי תת המודע ויכולות ההקשבה וההבנה של רבדים אלו אשר מניעים את חיינו הם תחילת הנתיב לריפוי מלא. לאחר גילוי והבנה של מקור הבעיה על כל השלכותיה ניתן לראות מעבר, לפרוץ את גבולות ההיגיון ולבצע תהליך שמטרתו הלימה בין הנשמה, הנפש תת המודע והמודע.

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285614
◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על שירה דותן

קישור לאתר שלי


מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

שירה דותן, שירה דותן טלפון, שירה דותן כתובת, שירה דותן המלצות, שירה דותן יעוץ, שירה דותן טיפול, שירה דותן אתר, שירה דותן תגובות

תן ציון למאמר זה

0