מדורי תוכן

גליה המיסטיקנית

גליה המיסטיקנית גליה המיסטיקנית

כתבה על גליה המיסטיקנית ממודיעין - מתקשרת, מדריכה ומלווה אנשים לעבר עתיד טוב יותר עבורם.

לקבלת יעוץ אישי מגלית המיסטיקנית התקשרו בכל שעה: 072-2285510


גליה המיסטיקנית - מאירה את הדרך. במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי, אנו שמחים להציג את גליה המיסטיקנית.

ישנם אנשים שכבר בתחילת שיחה אתם, ניתן להתרשם עמוקות מהאותנטיות, הכנות והמוטיבציה שלהם לסייע לזולת. כזאת היא גליה מודיעין, נינה של רב מקובל גדול בתורה ובזוהר הקדוש (זכרונו לברכה), מתקשרת, מדריכה ומלווה אנשים לעבר עתיד טוב יותר עבורם. 

גליה 'רואה' את אירועי החיים על ציר הזמן ומייעצת בכל התחומים הרלוונטיים: אהבה, זוגיות, קריירה, לימודים והכוונה מקצועית, כלכלה, פרנסה, גירושין, החלטות עסקיות, מעברי דירה, רכישת בית ועוד. 

גליה מגדירה את עיסוקה כיעוד: "השליחות שלי בעולם המיסטיקה מגיעה מתוך מקום פנימי, נקי, של רצון וצורך לעזור לזולת, לייעץ ולנתב  את החיים בדרך טובה יותר. לאחר כעשרים שנים בתחום זה והרבה מאוד ניסיון, אני יכולה לומר בוודאות ובצניעות שמי שמגיע אליי עובר חוויה שיכולה לעזור לו מאוד".

איך התחלת את דרכך בתחום המיסטיקה?
"כבר בתור ילדה היו לי אינטואיציות חזקות, ידעתי והרגשתי 'סודות' אישיים שקשורים לאנשים אחרים סביבי אבל לא ייחסתי לזה חשיבות מיוחדת. רק אחרי שנים רבות, כשנישאתי וילדתי בת שהתמודדה עם בעיות בריאותיות שונות, הגעתי לרבנים שונים כדי לקבל ברכה ועזרה עבור הילדה... כולם יעצו לי להתמקד בהדרכה ועזרה לאנשים אחרים בתור שליחות ויעוד בחיים. למרות שנולדתי עם יכולות תקשור, למדתי במהלך השנים אצל מורים טובים כדי להרחיב את האופקים. מעניין לציין שכולם כאחד אישרו את היכולות המולדות שלי. האדם היחיד שממשיך ללוות אותי, לכל אורך הדרך ועד היום, הוא הרב ינון שאתו אני מתייעצת לגבי צעדים משמעותיים בחיים".

אז מה בדיוק את עושה?
"אני משלבת בעבודה את יכולת התקשור והאינטואיציה הגבוהות שלי עם כירולוגיה, נומרולוגיה ופתיחת קלפים מסוגים שונים: טארוט, קלפים קבליים, יהודיים ותהילים".

מה המטרה שלך?
"לעזור לזולת מתוך מקום נקי של אהבה ואכפתיות. אני מובילה, מכוונת ומייעצת לאנשים בצמתי חיים. היום אני מבינה שניתנה לי מתנה גדולה וחשובה והיעוד שלי הוא לעזור לאנשים במגוון דרכים. מגיעים אליי אנשים מכל הארץ ואני פורשת בפניהם את 'סיפור חייהם' על פי השם ותאריך הלידה. אני רואה ומזהה את תכונותיהם ואת קווים אישיותם, מה עוצר אותם ומה יכול לקדם אותו, קשיים והתלבטויות ומנתבת לכיווני פעולה אפשריים, מגלה לשואל פרטים נסתרים, מעצימה ומחברת אותו לחוזק ולכישרונות שלו וכן מסבירה מה צפוי לו במהלך שנה הקרובה כולל נקודות ציון חודשיות. במידת הצורך, אני משלבת גם קלפים למרות שבעצם אני מתקשרת ומקבלת את המידע שלי מלמעלה. אני מאמינה שהחיים שלי ממוקדים בעזרה לזולת וזאת היא המשמעות העמוקה ביותר מבחינתי".
 
את גם מנחה סדנאות והרצאות?
"כן. אני מעבירה ערבי גיבוש לנשים (גם נשים דתיות), ערבי גיבוש במקומות עבודה, ערבי זוגות דינאמיים, מנחה בימי הולדת או יום נישואין, מסיבות רווקות וכו' בנושאי נומרולוגיה, כירולוגיה וקלפים. פעילותי היא בעיקר באזור המרכז וגוש דן".

מה החזון והחלום שלך?
"אני מאחלת לעצמי שאוכל לייעץ ולנתב לכמה שיותר אנשים... אני מקווה שאנשים המצויים בצמתי חיים יגיעו ויקבלו עזרה והכוונה כיצד להיטיב את חייהם... כיוון שאני עובדת מתוך הלב ומתוך הגשמת יעוד, אני מקפידה שהמחירים שלי יהיו סבירים ובהישג יד (אם כי חייבת להיות תמורה לשירות כיוון שזה אחד מחוקי היקום הנוגע לחילופי אנרגיה)". 

מן מהמקורות:"אין הברכה שורה על האדם אם קיבל ולא נתן בתמורה".

גליה ממודיעין, מתקשרת, מייעצת ומסייעת לאנשים להיטיב את חייהם ולהתכוונן למסלול חיים הכי נכון עבורם. היא מלמדת אנשים איך לאהוב יותר את עצמם, להכיל ולקבל את חוסר השלמות של עצמם ושל הסובבים אותם, להעצים, מתוך חוזקה ולצמוח למקום בריא בשילוב כוחות מחודשים ולפעול מתוך סובלנות וחמלה ולהתכונן לעתיד על סמך ניסיון העבר, תכונות וכישורים עכשוויים ופיתוח מודעות ומוטיבציה.

חדש- ייעוץ טלפוני בעזרת קלפי טארוט, נומרולוגיה ותיקשור.
יש לך שאלה או דילמה בנושא כמו זוגיות, אהבה, בן הזוג, עבודה, בית ועוד. אני יכולה לענות לך באופן מקצועי בטלפון בשיחה אישית.
אפשרות לשיחה של 20 דקות במחיר סימלי. באפשרותך לקבל ייעוץ בשיחה של 30 דקות.
כמו כן ניתן לקבל תחזית לשנה מלאה בכל תחומי החיים בשיחה מלאה של שעה.
קיימת אפשרות לפגישה אישית בתיאום מראש.
מוזמנים להתקשר עכשיו.

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285510
◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על גליה המיסטיקנית

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


126 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

גליה המיסטיקנית, גליה המיסטיקנית טלפון, גליה המיסטיקנית כתובת, גליה המיסטיקנית המלצות, גליה המיסטיקנית אתר, גליה המיסטיקנית יעוץ, גליה המיסטיקנית טיפול, גליה המיסטיקנית תגובות

תן ציון למאמר זה

0