מדורי תוכן

גליה רחמים

גליה רחמים גליה רחמים

כתבה על גליה רחמים, תושבת בת ים, היא אישה מאמינה ושומרת שבת, עוסקת בנומרולוגיה, פותחת ומפענחת טקסטים מתוך ספר תהילים ומכוונת את לקוחותיה לחיות טוב יותר בנסיבות החיים, מורכבים ככול שיהיו.

לקבלת יעוץ אישי מגליה רחמים התקשרו בכל שעה: 072-2285532


גליה רחמים - עולם של תקווה, חמלה ורחמים. גליה רחמים, תושבת בת ים, היא אישה מאמינה ושומרת שבת, עוסקת בנומרולוגיה, פותחת ומפענחת טקסטים מתוך ספר תהילים ומכוונת את לקוחותיה לחיות טוב יותר בנסיבות החיים, מורכבים ככול שיהיו.

גליה רחמים, כשמה כן היא, צנועה ונחבאת אל הכלים, בעלת יכולת שופעת של אמפטיה וסימפטיה, חוסר שיפוטיות וחמלה כלפי אנשים באשר הם. את הקריירה שלה בתחום הרוח החלה לפני כשמונה שנים, למרות שכבר זמן רב לפני כן, ידעה שזה הנתיב הנכון עבורה והייעוד שלה.

מה עצר אותך כל השנים ההם?
"הרגשתי שאני יכולה ורוצה לעזור לאנשים, אבל לא היה לי את הביטחון הנדרש לעסוק בתחום במשרה מלאה. רק לפני שמונה שנים 'קפצתי למים' והיום, אני מתייחסת לעבודתי במלוא הרצינות והאחריות כי אני יודעת שאנשים מושפעים ממה שאני אומרת ולכן הכי חשוב לי להיות ישרה, אמינה ואותנטית".

איך זה מתבטא?
"מה שמנחה אותי זה אהבת האדם ולא רק כסף... למשל, אני משדרת ברדיו 103 FM בהתנדבות. מתקשרים אנשים ששואלים כול מיני שאלות אישיות, ואני נותנת ייעוץ חינם במשך כחמש דקות. יש לי גם אתר באינטרנט, דרכו אני מסייעת לאנשים שפונים אליי ונותנת תשובות ועצות כיצד לנהוג".

איזה עוד שירותים את נותנת?
"אני עובדת ב'קו המומחים- און ליין' ובנוסף, מי שבוחר בכך, מגיע אליי לייעוץ אישי. המפגש נמשך כשעה וחצי ובו על פי ניתוח נומרולוגי המבוסס על שם מלא, שם ההורים, תאריך לידה לועזי ועברי, אני מכינה מפה אישית. המפה מצביעה על תכונות אופי וכישורים, אתגרים, פסגות ועליות וגם ירידות. אני יכולה בעזרת המידע הזה לכוון כול אדם לעתיד טוב יותר. על סמך הידע הזה, אדם הופך להיות מודע יותר לחולשות ולחזקות שלו, לעיתוי מתאים לפעולות ולצעדים מסוימים וכו'... כמו כן, אני נותנת ללקוחות המעוניינים בכך לפתוח בספר תהילים. זה טקסט מקודש שיש בו מסר מסוים לכול אדם. הספר תמיד 'נפתח' במקום מתאים ורלוונטי ומכאן עולות עוד תובנות". 

תני בבקשה דוגמה....
"לאחרונה, הגיעה אליי אישה גרושה, שניהלה קשר רומנטי עם גבר במשך שלוש שנים. היא סיפרה לי שבתקופה האחרונה כבר לא היה להם טוב ביחד והיא יזמה פרידה. לאחר זמן מה, נודע לה שהוא חולה והיא נתקפה רגשות אשמה. שאלתה הייתה האם כדאי לחזור אליו והיא גם רצתה לדעת מה מידת חומרת מחלתו. אמרתי לה שלפי מה שאני רואה, יש לו בעיה רצינית בכלי הדם, אבל איני מוסמכת לקבוע את חומרתה ובוודאי לא לומר לה אם יאריך ימים. כמו כן, הצבעתי על 'חצי הכוס המלאה' ואמרתי לה שבעצם, הכול יצא לטובה שהרי אם הייתה נשארת אתו - הייתה נקלעת למצב בו הקשר היה ממשיך להיות מתסכל וגם... היא הייתה נאלצת לטפל בו בתור בן זוגה, למרות שבאופן אובייקטיבי, הזמן שהיו יחד לא היה ארוך במיוחד. האישה קלטה את המסר והסיקה את המסקנה הנכונה שעליה להמשיך את חייה, בלי לנבור בעבר".

מה הייחוד שלך?
"אני לא מתיימרת 'להמציא את הגלגל מחדש' אלא לעבוד מתוך התייחסות למשמעות המספרים על פי הנומרולוגיה. המספרים מספרים את הסיפור האמתי ולאמונתי זה מדע מדויק שבו אין מקום לפרשנויות אישיות ולדמיון... בן אדם צריך לעזור לעצמו והתפקיד שלי הוא רק לכוון ולסייע לפנות למסלול הנכון. עוד תכונה שמייחדת אותי היא אופטימיות, תקווה ויכולת הכלה. לעולם איני שופטת את האדם שמגיע אליי לייעוץ, על פי קנה המידה שלי לחיים, אלא מנסה לעזור לו מתוך תובנה אישית, שאליה הוא צריך להגיע בכוחות עצמו. מידע זה כוח וכשאדם יודע מה צפוי לו לפחות מבחינת פוטנציאל, הוא יכול להתכונן טוב יותר לבאות".

גליה רחמים, נומרולוגית ופותחת בספר תהילים, יכולה לכוון אתכם לעתיד טוב יותר. היא יכולה להעצים ולחזק, לעודד ולייעץ בתחום הזוגי, בקריירה, בתחום הפרנסה וכו'. עצה טובה בזמן הנכון יכולה לסייע לכם לחולל שינויים רצויים בחייכם, לעודד ולהעצים פריצת דרך אישית ולחזק אתכם במסלול לחיים נוחים ומספקים יותר!

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285532
◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על גליה רחמים

מוזמנים לגלוש באתר הבית שלי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


105 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

גליה רחמים, גליה רחמים טלפון, גליה רחמים כתובת, גליה רחמים המלצות, גליה רחמים אתר, גליה רחמים יעוץ, גליה רחמים טיפול, גליה רחמים תגובות

תן ציון למאמר זה

0